Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline tulekera käib Muhu külaelanikke ehmatamas
#51
Hea et niigi läits, ei tahaks sugugi et keegi teda jälle hirmsasti taga ajaks nagu vene sõjaväelased nõuka ajal.

...Koolipoiss: "Erakorraline olukord"
kuulutati välja talvise koolivahe ajal Rässa kands kohaliku piirivalve kordoni poolt aastal 1973 vist, kui ma ei eksi. Olime pealinna poisid Noorte Meremeeste Klubist ja vanas Simiste koolimajas laagrit kevadeks korda seadmas. Hommikul olid sööklas okupatsioonivägede ohviserid, kellede küsimusi tõlkisid meile klubi tegelased. Nimelt väitsid nad, et Muhu ja Saarema vahele olla kukkunud reaktiivlennuk. Uuriti siis meil, et kas oleme ehk näinud Rässa suunal (Simistest mere suunas kiviviske kaugusel) mingit valgust või midagi muud erilist ... . Meri oli siis kaetud paksu jääga ja kummalisel kombel ei suudetud "õnnetuse" asukohta avastada! Eks selle intsidendi kohta oskavad kohalikud rohkem infot jagada....
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Hiiumaa kohta on küll Tarmisto kodulehel neid piisavalt...
http://www.otsimrat.net/Ufod-Eestis/index.html

Kaugel see Muhugi sealt on... Muhul Liiva külas
kunagi Tiiu S.-ga toimunud värvikast juhtumist
on Igor oma raamatus lühidalt ka kirjutanud...

Kahjuks Volke teoseid kodus ei ole ja ei saa üle vaadata.
Tarmisto kodulehte olen mitmeid kordi lugenud. Aga tänud teavitamast! Uurin veel.
Vasta
#53
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Mis seal imestada kui pool Muhu saart jääb ufo baasi tegevuspiirkonda. Baas ise jääb Muhu saare ligidale. Mul endal ka kodu ligidale aeg ajalt tekkib metsa äärde salapärane tulekera, mis koosneb kahest tulekerast. Kahjuks on see tulekera ufode holograafiline jälgimisseade. Kuna nende tehnika on meist arenenum, siis me võime teinekord ka ekslikult tõlgendada anomaaliaks.

Kuna siin tõenäoliselt keegi ei ole varem kuulnud, et Muhu saare lähedal on UFO-baas (mina kaasa arvatud), siis ehk saad täpsustada, kuhu kanti see baas täpselt jääb ja millised on kasvõi kaudsed tõendid, et ta seal on. Tulekera ise ei ole veel selle tõend.:oTõenditele ära looda ja mõtekas on kuulata 7 meelt e.intutsiooni. See ,et eestis on suur atlantise kompleks on internetis infona üleval. Linki üles ei ole leidnud aga kaardi printisin netist õigel ajal välja. lingi kaardi viited on Major underground base on earth: According to Andromeda Sources of information © 1996 Leading Edge Research Group www.enterprises home Atlantis võrgustiku baas jääb Virtsu ja Lihula vahele. Aga see on üks väike kärje osa eestis paiknevast suurest kompleksist. Igal kärje osal on ka oma tegevus piirkond kus anomaaliad võivad toimida ja esineda. See tulekera jääb juhuslikult nende tegevuspiirkonda ja infot ise välja mõelnud ei ole. Olen vaid info vahendaja. Kellel tahtmist otsige lingist kaart üles ja näidake teistele ka. Kui seda seal enam ei ole siis pean mõtlema kuidas enda oma para webi üles panna.
Loomulikult tulekera ei pruugi olla seotud selle baasiga ja samas ka ei välista. Kes teab võibolla on lõkits eelmises elus olnud ka ufonaut ja sellest võib ka olla tingitud kujuta vorm. Võib vabalt ka olla holograafiline jälgimisseade! Vaevalt ,et maisel olevusel oleks selline jõud taga! Teooriad võib ju erinevaid esitada!


[Muudetud: 8-21-2009 Olion]
Vasta
#54
Otsisin sarnase viite alt netist ja leidsin sellise dokumendi-
http://warofillusions.files.wordpress.co...ground.pdf
Seal lõpupoole on ära toodud kaardid kus on maa-alused baasid ja tunnelid(võib-olla peaks see postitus olema siis teise teema all).Eestile kõige ligidasem oli läänemeres .
Vasta
#55
Tsitaat:Algselt postitas underbridge
Otsisin sarnase viite alt netist ja leidsin sellise dokumendi-
http://warofillusions.files.wordpress.co...ground.pdf
Seal lõpupoole on ära toodud kaardid kus on maa-alused baasid ja tunnelid(võib-olla peaks see postitus olema siis teise teema all).Eestile kõige ligidasem oli läänemeres .
Huvitav oleks teada kuskohast tulevad teadmised, et selliseid kaarte koostada ja sellist teadust koostada?
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas Olion

Atlantise võrgustiku baas jääb Virtsu ja Lihula vahele. Aga see on üks väike kärje osa Eestis paiknevast suurest kompleksist. Igal kärje osal on ka oma tegevuspiirkond, kus anomaaliad võivad toimida ja esineda.
Veel üks paik, kuhu tuleks pildistama või pildama minna!
Aga nüüd on meil ju esifotograaf olemas!Smile)
Muuseas, olen kuulnud, et kusagil just sealkandis on ka inimesi teadmata kaduma läinud. Ilmselt on seal siis kuskil ka need ajaaugud...paralleelmaailmad...või mis iganes.
Tasub ettevaatlik olla!
Tasuks ka ajalehed üle vaadata seal aegade jooksul esinenud anomaaliate kohta.
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Huvitav oleks teada kuskohast tulevad teadmised, et selliseid kaarte koostada ja sellist teadust koostada?

Usun, et nende kaartide koostamisele aitavad kaasa ka geofüüsikaliste anomaaliate leidmised ja UFO-nähtustega võrdlemised.

Mul on siin hoopis lihtsam kaart, aga Eestit seal peal ei ole?
http://www.v-j-enterprises.com/undgmap.html
Vasta
#58
Minul need lingid ei avanenud. Jälgides nende tegevust pika ajavältel, siis saab ka mingi seose nende tegevusega. Kõik kaardid ei vasta alati tegelikkusega, paljud on tehtud shõu pärast. Kui arvestada seda,et nad on siin olnud kauem, kui inimene, siis pole midagi imestada. Tegelikult on nad siin lahus eksisteerinud meist ja neil käib samasugune eksistentsi võitlus oma koha pärast nagu inimeste ja riikide vahel ja siis pole midagi imestada, kui vahel taevas imelikke asju näeb. Aeg läheb edasi ja nad ilmutavad meile teisel kujul,sest eks meie arusaamad neist muutuvad ka. Lähen jälle Lihula piirkonda,ehk jääb ka midagi pildi peale,et saab ka siis teistele näidata. Tavaliselt näeb huvitavat siis, kui seda ei oota.Selliseid kaarte võib igaüks ise koostada, tuleb kõik olemasolev info kaardi peale panna ja ongi ta olemas. Muidugi parem on ,kui saab mitme eri seosed ühele kaardile kanda, siis näeb nende kattuvuse ära. .....Netis olevaid shõu kaarte ei saa päris tõena võtta, need on tehtud ainult äri jaoks.... Head pusimist.
Vasta
#59
No Muhu saare lähedal meres nüüd UFO baasi vist pole, kui me ikka meise füüsilise maailma mõistes asjadest räägime.Küll aga tasub üle vadata Azaza venekeelsed materjalid, sealhulgas film meredes asuvatest suurtest emalaevadest, mis kolavad igal pool.
Virtsus sai alles kolmapäeval käidud ja veidi ka merealust skaneeritud.
Küll aga oli jälgi maal käinud ufodest, jälg jääb järgi pikaks ajaks.
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas underbridge
Otsisin sarnase viite alt netist ja leidsin sellise dokumendi-
http://warofillusions.files.wordpress.co...ground.pdf
Seal lõpupoole on ära toodud kaardid kus on maa-alused baasid ja tunnelid(võib-olla peaks see postitus olema siis teise teema all).Eestile kõige ligidasem oli läänemeres .
Võimalik,et on ära koristatud varjamise kasuks! Aga materjalid on olemas ja neid saab uuesti foorumisse üles laadida!
Vasta
#61
Olion, pea meeles ühte vägagi tähtsat seadust.
Ükski teispoolsuse tegelane ei tohi inimesele tõtt rääkida, kõigile peab inimene olema söögina vabalt kättesaadav.
Keegi teispoolsusest ei tohi näidata inimesele teispoolsuse õiget pilti ja vormi, inimene võib muutuda neile teadmisi saades võimsaks konkurendiks.
Ainuke võimalus midagi ligilähedastki saada, on kasutades oma meeli üritada targemaks saada.
Ka inimmeele abil on võimalik maa sees rännata, iga shaman teeb seda hinge vangikongi otsides kui inimene haige.
Tõsi küll, olles ise võimeline võrdlema võib ka teisi küsitleda, kuid iga küsimus on tasuline, tasuta võileibu pole kusagil, seetõttu on enamk jutupaunikuid kellegi näpud teispoolsusest mingi jõu asja siinpoolsuses ajamas.
Seepärast loen kõike neid erinevaid vastuseid kellegi huvideks ja otsijatel on üsna suur võimalus sattuda lihtlabaselt kellegi võrku ja juhe kuklasse.
Siis näitab juba see jõud kõike oma huvidest lähtuvalt.
Tegelikult miski ei keela endal öeldut üle kontrollimast.
Muide isegi tänavale hunniku teinud ja seda sööval hullul on oma ratsionaalne mõte ja peremees, kes toitub imemaisvatest ümberkaudsete emotsioonidest.

Vasta
#62
Seoses "teispoolsetega" oleks mul üks küsimus VironShaman-ile , kui suur osa protsentuaalselt seda "kaadrit" eksisteerib(kui nii saab küsida) , kes toituvad inimese äärmuslikest emotsioonidest ja äkki annaksid lihtsustatud ülevaate nendest tegelastest, kes meie toimetusi siin alaliselt inspekteerivad-suunavad....lähtudes Sinu arusaamadest-teadmistest?!
Vasta
#63
Terve foorum materjale täis ainult loe, kui huvitavad ühe kasutaja jutud siis pane otsingusse Vironshaman ja tuleb nii et tapab.
Päris laisk ei tohi ka olla.
Vasta
#64
Olen lugenud Sinu postitusi kasutades otsingut kuid oleksin soovinud konkreetselt ilusti reas ,kes on, kus on ja mida teeb! Niimoodi otsides jääb suht segane pilt. Lihtsalt ma eeldasin et omad konkreetset ülevaadet(ma olen suht võhik) ja pole raske mõned tegelased ritta seada. Ei soovinud mitte pahameelt esile kutsuda - mida justkui Sinu vastusest õhkus!Smile

[Muudetud: 8-22-2009 madman07]
Vasta
#65
Et kedagi või midagi kirjeldada tuleks ju mitte minu käest küsida vaid nende käest keda kirjeldatake.
Oled sa kindel, et kõik on heatahtlikud ja väga huvitatud, et neid külastatakse ja elamist segatakse, enamik on külastusel kõigepealt korralikult üllatunusd, et neid nähtakse ja nende maailma jõutakse, siis ei lubata sealt enam välja minna ja kui jõuga välja murrad siis ollakse solvunud ja loetakse sõnad peale, et kedagi teist neid segama ei juhataks.
Ega sa ometi arva, et selle maailma valitsejad(reptiilid) jätaks välja kõrvetamata iga erisuguse mis neile ei kuulu kui täpne aadress teada.
Vasta
#66
Tänan vastuse eest-sain Sinu mõttekäigust üldjoontes aru!
Vasta
#67
oota, aga mis seal siis ikkagi on? tahaks ise ka näha Laugh
Vasta
#68
Härrased milleks teile vaja kõigile inglise keeles kisada mõnedest tegelikest fenomenidest, kas peavad siia inglikeelsed orioni süsteeemi parahävitajad ründama tulema , siin on nii mõndagi mis ei kuulu Orioni lihavabrikule.
Edevus on hea aga mitte alati.
Vasta
#69
Kui sa VS veel aru pole saanud, siis enamus paralasi ongi suhteliselt edevad tüübid. Iga uus on huvitav ning tekitab vastupandamatut soovi oma avastusi kõigiga jagada. Küll see ühel hetkel kaob, siis kui tekib mõistmine oma avastuste üle.
Vasta
#70
Ma ei osanud arvata, et nad nii edevad on aga seetõttu ma pisikese selgituse teise teemasse üles paningi.
Vasta
#71
Jah, edevus on karm teema.
Näiteks kui Celtic proovib järjekordselt kellegile "ära panna" on selle taga ka lihtsalt edevus. Edevus ennast tähtsustada.
Ja VS edevuse-needus on oma teadmistega piksenooli lüüa. Et uhkustada sellega, et ta ise on olukorra ainuõige peremees.
Minu edevuseks on energia kogumine ja kiirgamine. Antud juhul Eesti para-energia paiskamine maailmale.

Ja pealegi. Praegusel juhul oleme ju tõlkinud juhtumeid ja tekste, mis on niigi ilmunud pressis ja ammuilma internetis üleval. Ehk info on ammu liikvel, ainult võõrkeelsele lihtinimesele raskesti mõistetav. Mingi oroonlast ei tohiks ju kottida, mis loogika järgi need tähed üksteise järgi on. Inf on ammu õhku paisatud.

Ja sügavalt loodan, et see meepott meelitab hävitajate kõrval ka loojaid enda juurde.

Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas underbridge
Otsisin sarnase viite alt netist ja leidsin sellise dokumendi-
http://warofillusions.files.wordpress.co...ground.pdf
Seal lõpupoole on ära toodud kaardid kus on maa-alused baasid ja tunnelid(võib-olla peaks see postitus olema siis teise teema all).Eestile kõige ligidasem oli läänemeres .

Tänud selle doki eest! Lisan selle lingi ka Maa-aluste tunnelite teemasse!
Vasta
#73
Minu edevuse kärpijad on teised, need tänu kellele jäävad rahvale kättesaamatuks materjalid kasvõi sooaluste kohta, panin korraks üles paar lauset kuu kohta ja sain nii et karvatuustid lendasid, pole luba ära topi kõigile lugemiseks.
Nii et ma pole edev, üritan teistega jagada seda mille kohta ei öelda otsest ei.
Võiks ometi olla arusaadav et paljud asjad millest räägin ei ole kusagilt üleskorjatud raamatumaterjal.
Vasta
#74
Nonii.
Huvitav, kuidas Vironshaman järjekordsesse edevuselaata suhtub?
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=356052

Mingid väiksemad uued "kõllid" ka:
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=356051
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=356050
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=356049

.... kas sellest võib nüüd midagi halba arvata? Ja kelle poole siin ikka näpuga näidata on. Inimlik pihtimisvajadus. Ja pisikese guugli tõlkimisprogrammiga on see veeritav nüüd 51-s keeles.

Vasta
#75
Augustis kui teema kuum oli leidsin end ühel reede õhtul Virtsu sadamas.
Aga järjekord oli praamile nii pikk, et alles hommikul oleks liikuma saanud, tookord oli rahvas ka sealkandis neid "teisi" liikumas näinud ja ootamatult tuli välja, et samas maanteeäärses majas kus seisime ja mõtlesime mida teha, olid värsked jäljed.
Tulemuseks oli sel õhtul üle aastate ilusaim tähistaevas tagasisõidul, sest linnatuled varjutavad igapäevaselt kogu selle ilu.
Niisiis suhtumine, polegi suhtumist , kollane ajakirjandus pole eriti koht kus nuhitakse, seda ei loeta tõsiseltvõetavaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soome tulekera võis maanduda Eesti saartel Gemini 6 4,358 08-01-2010, 13:02
Viimane postitus: Aerling
  Müstiline tuvastamata loom Tutanhamon 17 7,290 17-09-2008, 07:27
Viimane postitus: Ring
  Müstiline oja? ruthie 24 7,675 14-04-2008, 10:44
Viimane postitus: Iiris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat