Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põrkumine paralleelmaailmaga
#1
Kui paljudel Teil on olnud tunnet, et olete just põrkunud kokku paralleelmaailmaga?
Mina tundsin üht huvitavat asja. Magasin ja ärgates kuulsin muusikat ja üsna selgelt, see oli selline meloodiline ja rahulik.
Hakkasin selle peale mõtlema hiljem ja uurisin, et see võis olla muusika teisest dimensioonist, muidugi võis see ka unejätk olla aga ka uni on paralleelsus.

Jagage oma kogemusi selles valdkonnas. Kes on tundnud midagi sarnast ja kes teab üldse teistest dimensioonidest.

Tervitused.
Vasta
#2
Ma pole paraleermaailmaga põrkunud kunagi, kuid olen näinud jumalaid armastamas Smile
Vasta
#3
No ma ei oska kohe midagi selle peale nüüd öelda!! Äkki täpsustad, aga tundub väga segane kui aus olla.
Vasta
#4
Milline muusika see oli ? See pole küll eriti tähtis, aga ma lihtsalt huvi pärast küsin.
Vasta
#5
[quote]Algselt postitas kaido81
Kui paljudel Teil on olnud tunnet, et olete just põrkunud kokku paralleelmaailmaga?
Mina tundsin üht huvitavat asja. Magasin ja ärgates kuulsin muusikat ja üsna selgelt, see oli selline meloodiline ja rahulik.
Hakkasin selle peale mõtlema hiljem ja uurisin, et see võis olla muusika teisest dimensioonist, muidugi võis see ka unejätk olla aga ka uni on paralleelsus. Smile Ma olen kogenud unes väga selgelt muusikat. Viibisin parajasti elutoas ja muusika mängis nii kõvasti ,et oli ka tunda õhu liikumist. Lugu mida kuulsin oli minu jaoks täieti tundmatu lugu. Aga bändi tundsin ära ja lugu,sõnad jäid hästi meelde. Hiljem ostsin sama plaadi poest ja kõige kummalisem ,et sama lugu oli plaadil ka olemas. Kummaline ,et pärast seda loo kuulamist ärkasin kohe üles ja korteris oli vaikus. Naabritel ei kostnud mingit muusikat ja see kogemus hämmastas.Smile
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas JaanusSaar
Milline muusika see oli ? See pole küll eriti tähtis, aga ma lihtsalt huvi pärast küsin.

See oli nagu filmimuusika, selline rahulik ja meloodiline ja tekkis selline õnneliku lõpuga filmi tunne Bleh
Vasta
#7
Siin on üks teema, kus on ka ebatavalisest muusikast juttu:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...1#pid31473
Vasta
#8
Naaber kuulas muusikat äkki ?
Vasta
#9
Esimene mõte oli täpselt sama kuid siis mõistsin, et see nii mitte ei olnud. Sest see muusika oli nii "lähedal".
Vasta
#10

Tsitaat:Lugu mida kuulsin oli minu jaoks täieti tundmatu lugu. Aga bändi tundsin ära ja lugu,sõnad jäid hästi meelde. Hiljem ostsin sama plaadi poest ja kõige kummalisem ,et sama lugu oli plaadil ka olemas.

Kui sa olid võimeline ära tundma bändi...siis tundub natukene mõistmatu, kuidas sinu arvates sai olla tegemist kontaktiga teisest paralleelmaailmast...
Kui see saladus pole, siis mis bändi ja mis looga oli tegemist?
Vasta
#11
Paralleelmaailmast me tegelikult ei tea ju kuigi palju, seega miks mitte ka kuulda konkreetset plaati, lugu. On ju väidetud ka seda, et paralleelmaailm võib olla ka fragmendid meie tulevikust. Loodan, et tänu kvantarvutile on meil peatselt tulemas uut informatsiooni teiste dimensioonide kohta.
Vasta
#12

Tsitaat: On ju väidetud ka seda, et paralleelmaailm võib olla ka fragmendid meie tulevikust. Loodan, et tänu kvantarvutile on meil peatselt tulemas uut informatsiooni teiste dimensioonide kohta.

Ei saa väita asju, mille kohta ei ole fakte...saab oletada, saab spekuleerida, aga mitte väita...

Üldiselt on need teised dimensioonid ise suured spekulatsioonid, mida küll mõned teooriad näivad toetavat, kuid füüsikud väidavad, et juhul kui need dimensioonid üldse eksiteeriks, oleks nad meie reaalsusele täielikult kättesaamatud...
Kui meie reaalsus puutuks kuidagi kokku nende "teiste" reaalsustega, siis miks üldse kutsuda neid teisteks reaalsusteks...
Vasta
#13
Pakun et siin on oluline osa ka sellest, et inimesed ei oskagi nii kaugele mõelda üldse, et aksepteerida seda, et on olemas teised reaalsused. Sama on ju ka lõpmatusega, inimese mõistus ei suuda seda aksepteerida ega ka defineerida kuidagi.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Nielander

Tsitaat: On ju väidetud ka seda, et paralleelmaailm võib olla ka fragmendid meie tulevikust. Loodan, et tänu kvantarvutile on meil peatselt tulemas uut informatsiooni teiste dimensioonide kohta.

Ei saa väita asju, mille kohta ei ole fakte...saab oletada, saab spekuleerida, aga mitte väita...

Üldiselt on need teised dimensioonid ise suured spekulatsioonid, mida küll mõned teooriad näivad toetavat, kuid füüsikud väidavad, et juhul kui need dimensioonid üldse eksiteeriks, oleks nad meie reaalsusele täielikult kättesaamatud...
Kui meie reaalsus puutuks kuidagi kokku nende "teiste" reaalsustega, siis miks üldse kutsuda neid teisteks reaalsusteks...

Aga meie reaalsus ju puutubki aeg-ajalt kokku nende teiste reaalsustega.
Kummitused, UFO-d, ajaaukudesse kukkumine, ettenägelikud unenäod, põldudele nagu iseenesest tekkivad viljaringid, ajaanomaaliad, jne.
Kuna see teine reaalsus ei puutu meiega iga päev kokku, siis arvan, et see ongi põhjus miks teda nimetatakse teine reaalsus ehk teised dimensioonid või paralleelmaailmad või mis iganes terminid selleks loodud on.
Vasta
#15

Tsitaat:Aga meie reaalsus ju puutubki aeg-ajalt kokku nende teiste reaalsustega. Kummitused, UFO-d, ajaaukudesse kukkumine, ettenägelikud unenäod, põldudele nagu iseenesest tekkivad viljaringid, ajaanomaaliad, jne.

Kas see on oletus või väide...?
Ja millele see oletus või väide tugineb?
Vasta
#16
Eestlane on uudishimulik inimene, tahab, et kõik oleks teavitatud ja tõestatud(kui aus olla siis ma ise kah).
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Nielander

Tsitaat:Aga meie reaalsus ju puutubki aeg-ajalt kokku nende teiste reaalsustega. Kummitused, UFO-d, ajaaukudesse kukkumine, ettenägelikud unenäod, põldudele nagu iseenesest tekkivad viljaringid, ajaanomaaliad, jne.

Kas see on oletus või väide...?
Ja millele see oletus või väide tugineb?

See väide tugineb kõikidele neile reaalsetele ja seletamatutele nähtustele, mis meie ümber toimuvad.
Ja kõikidele neile siin foorumis käsitletud paranähtustele.
Vasta
#18
Vaid niipalju, et kahe naabermaailma ("braani") põrge on midagi, millega füüsikud päris palju (muidugi vaid teoreetiliselt) tegelenud on. Üldiselt on seda käsitletud suht karmi protsessina - nt millegina, mis meie Universumis oleks sarnane Suurele Paugule. Ei oska hetkel öelda, milliseid jälgitavaid efekte saaksid "pehmemad" põrked anda.
Vasta
#19
Tuttav tunne. Kuulen tihti selliseid asju, mida teised ei kuule. Kahtlased kellahelinad, õhtused sammud jne. Suhteliselt tüüpiline juba.
Aga äkki tahad täpsustada, mis mõttes unenäod teine paralleelsus on? Ise olen alati aru saanud, et unenäod tekivad alateadvuses..?
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Phrase
Aga äkki tahad täpsustada, mis mõttes unenäod teine paralleelsus on? Ise olen alati aru saanud, et unenäod tekivad alateadvuses..?

Ega ma seda ju päris täpselt ei teagi ja seega ei oska ka otseselt selgitada seda. Aga olen kuulnud seda, et väidetavalt maailma teadlased on midagi sellist väitnud. Kuid kui ei ole tõestatud siis puuduvad ka argumenteeritud faktid.
Igatahes loodame, et kvantarvutid suudavad need paralleelmaailmad välja arvutada täpselt ja seda ka meile selgitada kuidagimoodi.
Siiani on tõestatud, et on olemas selline teooria nagu String teooria.
Vasta
#21
Ajakirjandusest käib viimasel ajal läbi teateid, et püütakse välja arvutada võimalike universumite arvu (meie omale paralleelsete universumite arvu.). See paralleelsete universumite hulk on tohutu.
Maie oma universumi saab (nii kaugele kui Huble teleskoop ulatub vaatama) moodustada ühes kuupsentimeetris vaakumis sisalduvast energiast.

See teistest tihedustest läbi kostev muusika tähendab lihtsalt, et hakkab avanema uus meel (lisaks viiele); see on "sisemine kuulmine". Seda nimetatakse "selgeltkuulmine". Seda kuuleb esialgu siis kui oma mõtted vaikivad (unne sisenedes ja unest väljudes). Kui eritellimust ei ole, kuuleb tavaliselt kaarukat ja kaunist sümfoonilit muusikat. Kui midagi muud on soov kuulata, peab seda paluma oma juhendajatelt (peenmaailmast).

Edaspidi võib lisanduda 3. silma nägemine (selgeltnägemine).
Vasta
#22
Huvitav lugemine, suur tänu.

Neid universumeid võib tõesti olla tohutult, igas reaalsuses on erinevaid, sest et olemas on 11 erinevat dimensooni ja igas dimensioonis on omad universumid ja nendes omakorda omad jne jne jne..... Ja see loetelu ei lõppe kunagi ja ei saagi lõppeda, sest meie ümber eksisteerib lõpmatus.

[Muudetud: 10-26-2009 kaido81]
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
Esimene mõte oli täpselt sama kuid siis mõistsin, et see nii mitte ei olnud. Sest see muusika oli nii "lähedal".

Njah, sellist "lähedalt" tulevat muusikat olen isegi kuulnud, unenäos siis. Väga selges unenäos, kus uurisin, kas minu ema oleks nõus minu soovil mulle kuuli pähe laskma. Praegugi ajab seest keerama! Ja see muusika võimendas seda kogemust tohutult! Põhimõtteliselt see unenägu oli mulle nagu wake-up call, peale seda hakkasin elu olemusse hoopis teisiti suhtuma. Ja muidugi ka kellestki hoolimise tähendus on kõvasti isiklikumaks muutunud - tõeliselt saab hoolida vaid kogu südamest ja südamega.
Ei mingit enesetappu, eriti veel sellist, kus ma kellelegi, kellest hoolin, väga haiget teeksin. Inimesed õpivad kõige tõhusamalt kogemustest, mina õppisin teist rada käimaSmile Ja juba mõnda aega, isegi kui on raske, protsessin kõige muu kui elu enda vastuBleh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat