Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks näen korduvalt samu numbreid (2012)?
#1
Juba pikema aja jooksul (aasta?) näen kõikvõimalikes kohtades numbreid 2 1 ja vahel ka 0. Näiteks vaatan korduvalt kellale ja näen 22:11, 21:12, 20:12 jne,.... , või sõidab minust mööda auto, millel number 211 või 201 (tavaliselt ma autonumbreid ei vaata), või misiganes kood sisaldab neid numbreid. Või on sissetuleva kirja kellaaeg selline, või on teksti pikkus tähemärkides selliste numbritega - ma ei jõuagi kõiki neid variante siin üles lugeda.

See on minu jaoks juba täiesti tavaline nähtus, et mulle igal sammul antakse teada neid numbreid. Olen lugenud ingliraamatust, et 2 ja 1 kordumine tähendab seda, et tuleb jälgida oma mõtteid, et oma mõtetega loome oma tulevikku. Ei oska öelda, kas "minu" numbrid seda tähendavad. Kui tähendaks ja ma selle sisust aru saan, siis oleks pidanud need numbrid lõppema, aga ei - üha rohkem näen neid.

Küsisin selle kohta ka Lille Lindmäelt, ka tema ei osanud seda seletada, samas ütles, et temalt on sedasama keegi veel küsinud.

Unes sain sellise vastuse: sulle on antud ülesanne, mida pead Maal täide viima (nägin seal unes ka ufosid). No ma ei tea, kas see on õige. Aga mind huvitab, kas kellegil on veel nii ja mida see võib tähendada? Võib olla on see seotud hoopis aastaarvuga - 2012, 2011, 2010...

[Muudetud: 8-22-2009 angel of mercy]
Vasta
#2
No mulle meenub selle nr-kombinatsiooniga 21.12.2012,mil mõnede ennustuste kohaselt peaks siis üks pirakas planeet(?) asteroid maale põrutama...
Vasta
#3
Minu ema just alles eile kurtis et viimasel ajal satuvad talle ette numbrid 21,12,1,2.
Vasta
#4
Interesting.Laugh Ma tahan juba nii väga 21.12.2012 . Ma lähen varsti hulluks julmalt tahan seda kuupäeva!!!
Vasta
#5
Siin on olnud teemasi sarnaste juhtumite kohta mitmeid.
Ise näen pidevalt kellal 19:44
Isiklikult arvan, et asi on aasta arvus 1944.
Kunagi sai Reamees Ryani päästmist esimest korda nähtud, ja eks muidugi vaimustus oli nii suur, et see aasta arv filmi alguses jäi kummitama, kuuenda juuni invasioon.Laugh
No ja mis veel 1012 on, seda leierdatakse söögi peale ja söögi alla.
Vasta
#6
Hmm...
Kui sa ei teaks, et aastal 2012 peaks midagi juhtuma, kas sa siis ka näeksid neid? Laugh
Vasta
#7
Ma nägin vahe peal numberid 759 või 769.
Vasta
#8
Vahest on nende 2012, 21, 12 jms. numbrite nägemine tingitud sellest, et räägitakse igal pool "maailma lõpust". Sööbib alateadvusse ja aju märkab seda tihedamini?
Vasta
#9
Lohutuseks võin õelda, et sellel 21.12.2012 kuupäevl kahjuks või õnneks ei juhtu midagi erilist.Aga selleks kuupäevaks on juhtunud maailmas väga palju, kahju, kuid selleks ajaks jookseb kogu maailma majandus kokku.Ma arvan, et nagunii on juba kokku kukkunud kuid seda kõike lihtsalt lükatakse edasi.Aga lõpuks saabub aeg kui ei ole võimalik enam edasi lükata, ning saabub meile kõigile kaela suur sõda.
Riigid on kõik võlgu ja peaks ju hakkam tagasi maksma, kuid kuidas on see võimalik kui võlgu antakse ainult intressidega.Ja kui ei olnud ennem raha riigil kuskohast siis on võimalik praktiliselt tervel maailmal võtta rohkem raha, et kellegile need võlad tasuda, vahest mõtlen, et puudub loogika ja lahendus on? Smile Mis kustutaks kõikide riikide võlad ja nad saaks uuesti ilusti nullist alustada? Smile
Vasta
#10
Sama siin (ja mitte ainult kohtades kus ise vaatan vaid ka sisse tulevad kõned, SMS'id jms) - ma pole küll exceli tabelisse kõike seda infot pannud, et vaadata kui suur ülekaal just mingitel teatud numbritel on kuid siiani tundub suht meeldiv teejuht olevat.
Räägitakse küll, et kui inimene numbri pähe võtab siis hakkab seda igal pool nägema, sest muid numbreid aju ei registreeri/eirista ümbritsevast loodusest. Kui kui mõnel lugejal on hard copy mingisuguste müstiliste numbritega seotud ja aega/viitsimist on - koguge kokku.
Filmi Pi oled näinud muidu?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ma näen surnud inimesi! popsyke 25 8,886 26-07-2010, 13:40
Viimane postitus: Ott Sama
  Miks on mu fotol selline valgustriip? VäikeUfo 12 4,941 01-08-2008, 14:18
Viimane postitus: tribalangel
  Miks on ufod kurjad ? nielsen 23 6,554 03-07-2008, 14:54
Viimane postitus: cancerman1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat