Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kohtumine vaimudega(kõik lood)
Autor Sõnum
MiisukeKiisuke
Uustulnukas

23-08-2009 15:10
Postitus: #1
Kohtumine vaimudega(kõik lood)
Ma siis räägin sellistest asjadest mis minuga juhtunud on. Kui keegi ei usu neid siis polegi vaja uskuda. Ega kõik ei usugi kuid need on ikka Tõelised. Seda telgi lugu teavad mul kindlasti kõik niiet seda pole vaja jutustama hakata. See oli mu eelmises teemas Midagi kummalist. Loodan et vaatate seda usinal ja usute seda. Aga asume nüüd asja kallale, okei?
1.2005 käisin sõbraga sügisel seeni korjamas. Muidugi siis läksid juba päevad lühemaks ja õhtud pikemaks. Läksime kell 19:00 tema autoga ühte metsa milles peaaegu keegi ei käigi. Otsisime siis seeni. Järsku kuuleme mingit kiljatust. Tõstame mõlemad pea püsti. Me ei näinud midagi ja sõbranna kehitas õlgu. Siis kuulsime rohu sees mingit sahinat. Sõbranna hakkas kartma ja tahtis ära minna. Muidugi ma ei lubanud. Ma võtsin siis tema taskulambi ja me liginesime aeglaselt sellele põõsale mis enne sahises. Kui olime kohal siis sõbranna täiega värises. Ma muidugi püüdsin ta maha rahustada aga see ei aidanud. Lükkasin siis põõsaoksad kahte lehte ning uurisin taskulambiga seal ringi. Järsku nägime meie taga ühte nukku kellel oli üks nõel peas(aga mitte Voo-Doo), me kiljatasime. Siis panime vudinal auto juurde ning ma panin mootori käima(sest mul load käes) ja me kihutasime ruttu metsast välja. Just sellel ajal tegutses politsei ühe mõrva kallal. See oli üks naine, kuid mõrvatud. Ma siis mõtlesin et äkki see ongi tema. Naise nime pole teada.

2.See oli siis kui ma veel kõhuviiruses olin. Lebasin voodis ja lugesin raamatut. Vahepeal lonksasingi teed ja sõin küüslauku koos leivaga. Järsku tunnen et mul on kõht lahti. Jooksen siis vannituppa ja näen et peegli keskel on must asi mis jõllitab mind ning ei jäta järele ka. :o Panin siis tule põlema ja jooksin potile. Ohh kuidas ma siis puristasin. Laugh Siis juhtus selline asi et tuli läks kustu ning uks kinni. Ma kiljatasin. Ema jooksis siis ukse poole ja mõtles et ma lollitasin. Kui ta nägi mind värisemas siis küsis mis juhtus ja ma rääkisin talle loo ära. Siis ta kallistas mind ja andis mulle ravimeid mis kõhulahtisuse hävitavad.

Muide mul suri vana-vanaema 2000. aastal ajuvähki. Käisime ka tema matustel ja kes teab, vbl see oligi tema ja käis meile tere ütlemas. Smile

[Muudetud: 03.02.2106 MiisukeKiisuke]

Mets siin, mets seal, mets iga nurga peal.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Honor
Tavaliige

24-08-2009 14:39
Postitus: #2

Minuarust ikkagi mingi fantaasialend.

Müstiline maailm ei jäta kedagi ükskõikseks...
MiisukeKiisuke
Uustulnukas

24-08-2009 17:19
Postitus: #3

See ei olnud fantaasia. Saan aru, mõned ei saa aru nendest ja peavad seda kohe fantaasijaks. Ma loodan et tuleb ka neid kes usuvad sest need on TÕELISED!!!

Mets siin, mets seal, mets iga nurga peal.
Mr.Creepy
Tavaliige

24-08-2009 21:41
Postitus: #4

Sa oled 18+
Ja sõna fantaasia peaks oskama iga normaalne täiskasvanud inimene kirjutada, mitte"fantaasija".

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
Nazz
Veteran

25-08-2009 06:26
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas MiisukeKiisuke
See ei olnud fantaasia. Saan aru, mõned ei saa aru nendest ja peavad seda kohe fantaasijaks. Ma loodan et tuleb ka neid kes usuvad sest need on TÕELISED!!!
Ei tasu nii väga reageerida nendele vastustele mida sa ei ole ootanud. Ka nendel inimestel on oma arvamus.

1. Esimese loo kohta võisite näha selle nuku asemel midagi seda meenutavat. Kuna te nägite ju õhtu pimeduses ja taskulambi valguses.
Samuti võis olla see nukk kellegi halb nali. Inimesed teevad vahest selliseid väga julmi nalju.
Karjatus võis olla näiteks veel keegi kes ehmus samuti selle nuku peale ära. Või mingi loom sahistas põõsas.
2. Teine versioon esimesest loost, et kui see on paranormaalse poolt kokku laotud, siis see on nagu filmis "Blair Witch Project." Mingi kohalik nõid tõesti tapab naisi teil seal ja aegajalt tekib igasugu imelike asju metsas ringi kondavate inimeste lähedusse. Samuti ka need hääled, et keegi sahistab/jookseb kusagil.

Teisest loost ma eriti palju aru ei saanud. Kus ja mida sa täpselt nägid, mis tuli ja mis uks läks kinni/lukku. Ja palju muud mis jäi segaseks.

[Muudetud: 8-25-2009 Nazz]
kk2ku-
Uustulnukas

21-08-2011 11:13
Postitus: #6
RE: Kohtumine vaimudega(kõik lood)
esimene lugu :
tegelt kes läheb 19.00 seenele ? Väheke hilja ei ole ? .. selles mõttes , et kui ööd juba pikemad siis on suuur võimalus ära eksida. aga jah võib-olla mingi laps kaotas oma nuku ära ja taskulambi valguses paistis nöela moodi mingi puuoks mis võis olla kukkunud puuotsast täpselt sinna nuku pähe .
teine lugu :
Väga imelik lugu , keegi ei taha teada kas puristasid või ei .. no kui sa olid haige siis sa võisid peeglist näha mingit viirastust võimidagi Laugh . aga jah , seda ust vb lükkas tuul & väike elektrikatkestus võis olla .. meil on ka kodus vahest nii olnud , et üks tuba on vooluta teisel on vool ..

Monsters are real , ghost are real too . They live inside us , and sometimes they win .
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Õudsed lood (Laager , maja nr . 4 ja muu) -Must-Ingel- 25 18,993 23-12-2013 15:26
Viimane postitus: luur1234
  Kõik on hukas Vogon 34 10,498 23-03-2011 22:20
Viimane postitus: Erfekt

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog