Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surmaingel
#1
Ingli staatusega pole siin tegelikult midagi pistmist, aga see nimetus on lihtsalt nii laialt levinud, et sobib antud tiitli kirjeldamiseks ideaalselt


Tsitaat:Esialgne postitaja Tokroda

Surmaingel on inimene, kellega koos midagi tehes, eriti kooselu loob inimesele kannatusi kuni surmani välja.
NÄITED:Mul oli üks tuttav naine. Jättis oma mehe maha ja hakkas uut meest taga ajama. Nii kui kohtus kellegagi ja kui käima hakkas, nii see mees surma sai. Ta oli jõudnud juba kolm meest sedasi ära tappa. Kes liiklusõnnetuses, kes uppus ja kolmas sai elektri löögi. Siis läksid me teed lahku. Palju ta veel teise ilma saatis ma ei tea.
TEINE NÄIDE: Minu üks sõpranna tutvus ühe mehega. Peale temaga seksi alati juhtus temaga midagi. Murdis jalaluu, jäi töökohast ilma jne. Õnnetused lõppesid, kui ta lõpetas suhte.
Surmaingel on inimene, kes on ainult tarbinud teiste inimeste hüvesid. Nüüd on loodus ta endast isoleerinud. Välja heitnud. Selleks, et elada röövib teiste eluenergiat. Eluenergia kaotust tunnemegi õnnetustena, kuni surmani välja. Seda saab ta teha kõige paremini läbi sex suhte.
Kaitse surma ingli eest: Tuleb pöörata oma negatiivne külg tema poole (negatiivsus on inimese kaitse). See tähendab, et ropendada, olla agresiivne jne. Teate ise küll, mida teha.
Tavaliselt oskavad surmainglid mängida eduliselt rumalaid, abituid, tagakiusatuid jne. See selleks, et võita poolehoidjaid, kes tormaksid tema ohvri kallale (kui ohver kaitseb ennast, siis ta ju paha inimene). Selleks ongi HEAD INIMESED. Nemad tulevad korda looma ja negatiivsust hävitama. Kui see tehtud, siis on ohver kaitsetu ja surmainglil järjekordne kõhutäis olemas. Ainuke “kurb” asi on see, et surmaingli järgmine ohver on see, kes teda kaitses ja aitas.
Ja siis inimesed nutavad, et soovides head said vastu pead. Tegelikult soodustasid oma lollusest mõrva. Ja said täiesti teenitult karistada.
Vasta
#2
Ega su kirjeldatud lood ei erine väga palju ühest ukraina (või ungari või veel mingi kolmanda riigi, ei mäleta täpselt) mehest, kes sõitis mägedes bussiga. Bussijuht tegi sõiduvea ning buss kukkus mingi kõrguse, kõik reisijad ja bussijuht peale selle ühe mehe said surma.
Paar aastat hiljem sõitis sama mees lennukiga, lennuk tõrkus ja sadas taevast alla, ainuke ellujääja oli seesama mees. Hilisemate uudiste järgi võitis see mees lotoga ning on nüüd miljonär.

Minu point: Selleks ei pea olema surmaingel, et asjad lihtsalt juhtuksid sinu ümber. Vahel piisab ka kokkusattumusest ning heast õnnest (õnnetusest). Ma ei usu, et see naine soovis oma meestest lahti saada, pigem juhtus see siiski juhuse tõttu.

Seega ei julgeks ma seda mõrvaks nimetada..
Vasta
#3
Kes teab, mida see naine soovis aga olen ise kogenud, et kui koondada kogu energia millelegi, siis läheb see täide... tookord ei suunanud ma seda õnneks inimese vastu ja kui aus olla, siis väga ka ei kahetse oma tegu kuid sain siiski õppetunni, et ei tohi lasta negatiivsetel emotsioonidel enda üle võimu võtta(või kui, siis peab endale 100% aru andma võimalikest otsestest ja kaudsetest tagajärgedest).
Mõni kogemus on ka positiivse energia koondamisega...
Vasta
#4
hehh mu naaber on samasugune nö surmaingel..tal on olnud ka kolm meest ..ja viimane abikaasa tal poos end üles 2 kuud tagasi..esimesel mehel tekkis pärast aasta koos olles vähk millesse ta pool aastat hiljem suri..Ja kolmas mees läks hulluks lambist ja kukkus aknast alla ning murdis kaela luu ja suri.Veel olid mingid sisemised vigastused ja sisemine verejooks..Ja siis oli tal vahepeal armuke,kes oli ka ühtlasi meie naaber ,aga ühel päeval lõhkas tal peas ajuveresoon ja suri samuti..Huvitav kas see kõik saab tekkida kui kukud teise korruse aknast alla..Kummaline minu arust.Aga see selleks..Ja siis oli tal vahepeal armuke,kes oli ka ühtlasi meie naaber ,aga ühel päeval lõhkes tal peas ajuveresoon ja suri samuti.
Muidu on see naaber igati tore ja eriti paistan mina talle meeldivat ja hoiab kuidagi viimasel ajal üldse mu ligidusse..KahtlaneLaugh
Kas te arvate,et ta võiks äkki surmaingel olla või on need tema meeste surmad lihtsalt kummalised kokkusattumused?
Ise ei oska tõesti arvata..
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat