•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katsed püramiidiga
Lisan kahh oma 5 kopeikat siia naljakasse teemasse.
....................................................................................
Panen välja külje mõõtude arvutamise käigu koos aluse mõõduga.

Kuulsat pii arvu kasutada ei tasu, see ei anna täpset tulemust.

Külje kõrguse saab lihtsalt, kui alumise serva pool pikkust korrutada kuldlõike arvuga 1,618, nii lihtne ongi.
Veel üks arv mis kunagi meediumi abiga saadud, selle kõrgus tipust allasuunas on 2,12, sealsamas koos sai midagi püramiidi mõõtudega sehkendatud ja tuli täpselt sama vastus välja, see jagada kuldlõike arvuga ja korrutada kahega ja on 2,62 alumiseks servaks.
Kui selt külje kõrguselt valmispüramiidis otse üles tipuni mõõta või arvutada, saab veel ühe huvitava numbri.

Klaasist aluse mõõt peab olema 5,24 ühiku võrra suurem, vaba serv toimib resonaatorina ja kunagi nägemise kaudu kontrollitud laine paksus paistiski nii laiana. Igatahes asi toimis. Kui keegi teeb paremini, loeks huviga, olgu tegelik tegija kes kiirguse järgi ära näeb, mitte mingi teoreetik.
Niisiis, raampüramiidi alumine serv 45,84. Alus selle all 2 korda 2,62 = 5,24+45,84= 51,08 ehksiis 51,1.

Mulle see suurus meeldib.

Kui teha ainult 2,62 servapikkusega püramiid ja klaasist alus selle all 7,86 , huvitav kuidas see toimima hakkaks? Püramiid püramiidis. Kunagi võib proovida. Väga raskesti saavutatav täpsus kui lasta tavalises töökojas nii pisikest klaasi lihvida. Kõigil on jube kiire.

Raampüramiidi kokkupanekul alguses tuleb alla jätta mingi serv, hiljem saab ära lõigata. Aluse külge jääva nurga laius olgu näiteks 2,62.
Lihtsalt niisama võib selle keskelt ühe kriipsu üles servani jonnada, tuleb täpselt 2,12.

Esimese kuldlõike kõrgus külge mööda 22,9. Selle kõrguse keskelt algab külje väljalõige, just keskelt ja mitte kaugemalt! Just sel kohal oli varem keskele jäetud horisontaalset osa, laine sel kõrgusel pildus sädet.

Teise kuldlõike kõrgus 8,75, selle kohale tõmmata lagi ja kõrgem tipuosa läheb fooliumi alla. Alus 6,68, võib lineikaga üle mõõta.

Sel kõrgusel valgus muudab värvi ja koondub sambaks.

Nii naljapärast võib jonnada kolmanda kuldlõike kõrguse. 3,34. Kui selle kohal jätkuva tipuosa asemel asuks müütiline tipukristall, siis kolmanda kuldlõike lae osa kaudu energia läheks 0,13% kogumahu võrra selle kristalli sisse, kuid selle asemel antud juhul on hoopis meediumi poolt õkvalt lambist märgitud kõrgus 2,12. tipust külge pidi alla. Mina ei tea miks see nii märgiti.
Muude juhuslikult valitud või reklaamitud suuruste korral see ühisosa 0,13% muutub väga suureks või kaob täiesti. Ja siis igasugused tuututavad et ei toimi.

Igaühel on võimalik see seos haltuurakorras müüdavate 1 m kõrguste taieste peal läbi arvutada. Kindlasti neil mingi toime on, kuid teistsugune.

Külgede šablooni sümmeetriat kindlasti tuleb kontrollida, küünepaksuse võrra viga ajab tipu imelikuks.

Vanasti müüdi vatmanpaberit, nüüdisaja müüjad on nii rumalad et ei teagi mis see on. Sobib mitte väga paks, poolläikeline. Kokku ühendatuna kannab üllatavalt suure raskuse.
Foolium külgede tipuosale jääb hästi sile, kui liimi kuivamise ajal need küljed hoida kahe klaasplaadi vahel surve all.

Ideaalis võiks olla külgede ühenduseks ainult 2 punkti, kui on jäik materjal.
Kõige enne tuleb paika sättida tipuosa, algul küljed mõne kitsa kleepribaga kokku tõmmata, hiljem saab ära võtta, tagurpidi mõne laiema klaasi peal heledas valguses, pisike tilk liimi on küllalt. Valmis asjal võib tipu hiljem shiletiga vabaks lõigata.
Aluse külge kinnitamine kindlasti paraja raskuse all teha, vabalt kannab paar kilo ära, servadele sel ajal võiks kartongist vinklid peale panna kaitseks vajutuse eest.

Hiljem on kasulik ka aluse külge pandud nurkadel liimised servad vabaks lõigata, on lainele vähem takistusi.

Aluse nurgad tuleb jätta loomulikuks, mitte tömbiks, lõikamise viga ei tohiks ulatuda üle poole millimeetri, seda tuleb klaasitöökojas selgesti ütelda, muidu teevad tükitööd. Lihvimispingil natuke kanti servale, saab kenam.

Ja kompassiga pole siin midagi peale hakata, täiesti kindel. Väga täpset suunda on vaja.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Lisan muutuse koos täiendustega, ilma midagi muutmata:

Enne aluse külge kinnitamist olgu nurgad vähemalt kaks korda seestpoolt liimitilgaga üle tehtud, kuivada lastud kindla peale, muidu vajutise all kipuvad harali. Hiljem nende nurkade servad läbikäivaiks lõigata. Servade kokkuliimi kohad ma ise jagasin kokku kümneks kogu serva pikkuse kohta, selle kohalt ei oska soovitada, igaühe fantaasia järgi võib olla. Kuid tipu ja alumiste nurkade pilud tuleb läbitavaiks lõigata, siis kui kõik paika saab.

Nüüd olen teile kõik ausalt ära rääkinud.
Vasta
Nüüd küsimus. Miks ei ole kompassiga midagi peale hakata?
Me peame püramiidi ju orjenteerima magnetiliste jõujoonte suunas. Mitte geograafilise põhjapooluse suunas.
Vasta
(16-01-2015, 12:21 )Veli Joonatan Kirjutas: Nüüd küsimus. Miks ei ole kompassiga midagi peale hakata?
Me peame püramiidi ju orjenteerima magnetiliste jõujoonte suunas. Mitte geograafilise põhjapooluse suunas.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See kompass peaks olema paras pirakas et täpsust saavutada, pendliga on lihtsam, kuid tipptase oleks muidugi kui väga tugev nägija vaatab, ühekraadise vea näeb ära, selline tuttav kunagi elas ligidal, maru hea kindel tunne jäi et tõepoolest sai õigesti.

Loodisoleku saab leida tavalise kuullaagri kuulikese abil, see veel boonusena mainitud.

Poepiimast sellises püramiidis sain ideaalselt värske hapukoore mitmeid kordi. Vahtramahl muutus millekski magusaks kisselli laadi joogiks. Kuid see tulemus oleneb millestki, vahel nii toimus, vahel mitte. 1 kindel reegel on: 36 tunni jooksul ei tohi püramiidisse pandut liigutada. Kuid mõnelt toidult halva lõhna kaotamiseks jätkub kümnest minutist.
Nüüd on kõik ära räägitud, rohkem ei tea.

Vasta
Nojah - eestis on deklinatsioon väidetavalt 5 kraadi.
Huvitavat siit - http://www.loodusajakiri.ee/eesti_loodus...1_787.html
Vasta
(16-01-2015, 13:30 )Veli Joonatan Kirjutas: Nojah - eestis on deklinatsioon väidetavalt 5 kraadi.
Huvitavat siit - http://www.loodusajakiri.ee/eesti_loodus...1_787.html
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Venekeelsetes poodides ärge ühtki kompassi ostke või kui ostate kontrollige erakordselt hoolega, need kompassid on mõrvarlikud!!! Magneetunud kruvidega, viga täiesti lovkalt 30 kraadi. Sellist ära visata on kahju, ikkagi makstud ju, kuid alles jätta samuti ohtlik. Ja magneetunud on ka asjanduse kokkupaneku telg või siis tihvt, kuidas keegi nimetab, kompassike ise on rohelise mehikese värvi, luup on tal kaasas, ärge ostke seda rämpsu, tsjortpoberii!
...
Tegelikult mind huvitab See: Tipust külge mööda alla 2,12, meeles on See et numbri täpsem tulemus oli 2,1233333333 kuidagi ehtsa või libakõrgusega Cheopsi püramiidi suhtarvuliste mõõtudega mängides, ja kui katsuda meelde tuletada, siis minu poolt antud täpsete mõõtude põhjal mul oli kavatsus teha täpselt 2 korda suurem püramiidike, kuid olen kindel, et viisin meediumile näha siin teemas esitatust 2 x väiksema joonise. Kuid selle vastuse saamise kulg ei ole meeles, see tulemus tekkis sealsamas meediumi juures arvutamisel ja see on täpselt püramiidi mõõtude kaudu kuidagi leitav. Kuid millise tehte kaudu, ma pole see päev aega osanud uuesti leiutada. Kuid see arv kindlasti sobib kusagile absoluutselt täpselt. Niiet tegelikult ma panin välja toimiva mõõtkava, kuid tahan ka midagi vastu saada.
Millise tehte kaudu see arv tekib? See ei ole feik! Kunagi ammu sai see number kirja pandud ja kõik ju sobib. Vanad mittesobivad joonised koos arvutamise käiguga viskasin ära, nüüd on küsimus mis imeliku valemi järgi see arv tekib.




Vasta
Siinsamas teemas, päris alguses, viiendas postituses kirjutasin:
"Püramiidimaketi valmistamiseks on vaja natuke arvutada ja
geomeetriat tunda. Püramiidi kõrguseks (põhja keskpunktist
tipuni) on põhja (ruut) ümbermõõduga võrdse ümbermõõduga
ringi raadius."
Seega on ikkagi mängus arv pii, lisaks veel natuke matemaatikat
küljetükkide mõõtmete arvutamiseks.
Vasta
(17-01-2015, 02:19 )Tehnoloog Kirjutas: Siinsamas teemas, päris alguses, viiendas postituses kirjutasin:
"Püramiidimaketi valmistamiseks on vaja natuke arvutada ja
geomeetriat tunda. Püramiidi kõrguseks (põhja keskpunktist
tipuni) on põhja (ruut) ümbermõõduga võrdse ümbermõõduga
ringi raadius."
Seega on ikkagi mängus arv pii, lisaks veel natuke matemaatikat
küljetükkide mõõtmete arvutamiseks.
.................................
Arv pii on matemaatikute leiutatud, kas teadlikult või mitteteadlikult tehtud mittetäpne fantaasia, mida annab igale poole sisse toppida. Haige värk.

Кондрашов А.А. Этому не учат в школе! Шок!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Ie8l2NrZ_LY
Pole teada kaua sel infol netis püsida lubatakse. Laadige alla, veel parem kui panete plaadile.
Kunagi ilusal kooliajal kõrghariduse saanud värske füüsikaõpetaja oli väga imestunud, kui ühe ülesande lahendasin teistmoodi. Mul kohustuslik valem polnud meeles, kuidagimoodi sain täpse tulemuse. Praegu seda uuesti teha, ma pole nii kindel kas oskan noid seoseid meelde tagasi tuua.
Prjaamo polnoje otupleenije. Vene keeles inimeste keele tähtedega. Vene keel on võimas, seda mõista on väga kasulik enda arengu jaoks, see ei ole reklaam minu poolt.


Vasta
Книги В.Уварова , üks pealkiri ta kodulehelt.
http://wands-of-horus.com/

Ühest ta raamatust see huvi algas. On ka siin vabariigis trükitud kusagil 18 aastat tagasi, ehk leidub veel mõnes raamatukogus kui kristlased pole ära varastanud. Selline info haihtub väga imelikult jäljetult.

Vasta
(17-01-2015, 03:47 )isemaag Kirjutas: .....
Arv pii on matemaatikute leiutatud, kas teadlikult või mitteteadlikult tehtud mittetäpne fantaasia, mida annab igale poole sisse toppida. Haige värk.

Кондрашов А.А. Этому не учат в школе! Шок!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Ie8l2NrZ_LY
.....
Vene keel on võimas, seda mõista on väga kasulik enda arengu jaoks, see ei ole reklaam minu poolt.

Ah, pole ta midagi nii haige, pigem vastupidi. Siinsamas videos ju
Kondrašov ka mainib et arv pii on justkui ainus, mis iseloomustab
kogu loodust, teised on "välja mõeldud" ehk siis sellest tuletatud
või põhinevad sellel. Vene keele oskus on tõesti väga kasulik, kuid
kahjuks siinmail viimasel ajal mitte enam niipalju soovitud oskus.
Vene keeles on tohutul hulgal põnevat lugemist, keegi ei jõua tõlkida.

Vasta
Mis te ehitate endale jama kaela!?
Püramiid on pigem energiavampiir kui tekitaja.
Kuhu neid vanasti ehitati, sealt kadusid inimesed-tsivilisatsioon, koht suri välja ja asemele tuli kõrb ja tühjus.
Vasta
(17-01-2015, 12:04 )vasamasa Kirjutas: Mis te ehitate endale jama kaela!?
Püramiid on pigem energiavampiir kui tekitaja.
Kuhu neid vanasti ehitati, sealt kadusid inimesed-tsivilisatsioon, koht suri välja ja asemele tuli kõrb ja tühjus.
See postitus läks nüüd küll "metsa"!
Vasta
Nojah, ilmselt pööning püramiide täis ehitatud ? Sellepärast ongi sul päike mõistusega olend.
Ma ikka enne arutlesin, kas egiptlased kummardasid enne päikest ja hakkasid siis ehitama püramiide..või ehitasid enne püramiidi ja siis hakkasid päikest kummardama ?
Nüüd on vastus käes - ehitasid enne püramiidi, mis mõistuse välja imes ja siis hakkasid päikesega juttu ajama.
Vasta
Ega Egiptlased ei ehitanud püramiide. Need on ju palju iidsemad.
Vasta
(17-01-2015, 12:25 )Veli Joonatan Kirjutas:
(17-01-2015, 12:04 )vasamasa Kirjutas: Mis te ehitate endale jama kaela!?
Püramiid on pigem energiavampiir kui tekitaja.
Kuhu neid vanasti ehitati, sealt kadusid inimesed-tsivilisatsioon, koht suri välja ja asemele tuli kõrb ja tühjus.
See postitus läks nüüd küll "metsa"!
,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,
Heasti panete siin. Ma nüüd olen täiesti veendunud et tean milline puuk siin möllab, ta on ehitanud Jumala auks ühe kiriku.
Aga ongi lõbusam. Kuidagi naljakas.
Kuid selle saladusliku numbri kohalt natuke meenus, see tuli miinimum kahe arvutamise tehte käigus, kolme tehet vist ei kulunud, nelja mitte mingil juhul. Ja see number ei ole minu leiutatud. Andekate jaoks leiutamist jätkub, millalgi üritan ise uuesti uurida kui issanda vaim peale tuleb. Kindlasti üritan. Varem ju oskasin.

Vasta
Isemaag - ehita siis jumala auks kirik!
Sel ei ole irooniaga midagi pistmist!
Mõtlen just vaimselt!
Vasta
(18-01-2015, 20:41 )Veli Joonatan Kirjutas: Isemaag - ehita siis jumala auks kirik!
Sel ei ole irooniaga midagi pistmist!
Mõtlen just vaimselt!
,,,,,,,,,,,,,
Ma üritan seda iga issanda päev teha, kuid me kõik oleme nagu ussikesed selles maises hädaorus.
Aga minu poolt antud joonise mõõdud on toimivad, isiklikult nähtud et värk toimib, kasutage ja leiutage parem kui keegi oskab.
Puhtalt enda jaoks ladusin siia arvud välja et vanu seoseid meelde tuua tagasi.
Minu varemolnud kodu kohta üks tugev nägija ütles, et ilma toas lambi põlemiseta minu toa aken kiirgas valgust. Võtke need arvud ja tehke midagi Ise valmis.

Praktiliselt ja tegelikult tolle paiga lähiümbrus oli erilise kaitse all.

Vasta
Viljo Viljasoo lühiartikkel teemasse:
<http://www.arengutee.com/usutlus-viljo-viljasooga.html>
Vasta
(24-01-2015, 17:30 )karamba Kirjutas: Viljo Viljasoo lühiartikkel teemasse:
<http://www.arengutee.com/usutlus-viljo-viljasooga.html>
Klõpsasin su artiklile aga ei midagi...
Vasta
(24-01-2015, 18:00 )Veli Joonatan Kirjutas: Klõpsasin su artiklile aga ei midagi...

Lingiks (millel klõpsata) saab ta ilma nende liigsete "otsteta":
http://www.arengutee.com/usutlus-viljo-viljasooga.html
Vasta
Kas keegi on leidnud selgituse pehmetele elektronidele nii nagu on sellel failil. Kui on siis kas ja kuidas neid mõõta saab. Sad


Manustatud failid
.pdf   Pehmed elektronid.pdf (Suurus: 184.85 KB / Tõmbamised: 16)
Vasta
(30-01-2015, 14:21 )mässaja Kirjutas: Kas keegi on leidnud selgituse pehmetele elektronidele nii nagu on sellel failil. Kui on siis kas ja kuidas neid mõõta saab. Sad
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mul selgitust pole, kuid juutuubis pikemat aega ruulis 1 veider video. Olid jadas ühendatud induktiivsus ja mikroampermeeter, induktiivsus vaskfooliumist püramiidikese keskele kinnitatud. See värk pandi tugeva magneti peale, tekkinud vool püsis veel tükk aega. Leidsin video:
https://www.youtube.com/watch?v=nX3w8pEZBy0

Antud failil samba koondumise asukoht on valesti näidatud. Ju mõne aparaatidega sehkendava teadlase poolt. Ma ei väida et neid sagedusi pidevalt jälgida saan, kuid nähtud on teistmoodi ja korduvalt, oli vaja teada saada ja anti võimalus teada saada.



Vasta
(30-01-2015, 14:21 )mässaja Kirjutas: Kas keegi on leidnud selgituse pehmetele elektronidele nii nagu on sellel failil. Kui on siis kas ja kuidas neid mõõta saab. Sad
Hea küsimus. Kuidas üldse kellegi poolt oletatavaid asju mõõta saab kui inimesed pakuvad ainult oletusi välja mida nad ise mõõtnud ei ole?
Vasta
Püramiidinduse kohta üks väga täiuslik video, suur töö kellegi poolt tehtud:
Giza, Pyramids, Obelisks and Geometry
https://www.youtube.com/watch?v=XZ-SemAM7nk
Vasta
Püramiidi pidavat saama lihtsalt joonistada.
http://realstrannik.com/media/kunena/att...ida_d1.pdf Enamus selle tegelase kirjutisi on mul olemas.
Kunagi nõukogude ajal näidati teadusfilmi, kus läbipaistvale tasapinnale olid joonistatud ringid, too leiutis koondas päikesevalgust nagu täiesti ehtne luup. Tasub proovida, näib täitsa tõesena.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Projektsioonpüramiid. lisan täiendava info:
Püramiid, mille energeetiline kujutis ruumis luuakse horisontaalses tasapinnas sätitud ja täpselt arvutatud mõõtudega, täpselt arvutatud vahekaugustega tasapinnaliste objektide kaudu, ilmakaarte ja magnetjõujoonte suhtes paigutatuna. Arvutuste põhi on slavjanskaja mera, eestikeelsest netist ei leidnud vastuseid. Eesti netist on kõik vajalik hoolega ära kustutatud. Autori poolt avaldatud info saadan küsijatele täiesti tasuta. Bes maksab. Ilma naljata. autori nimi netis:
dorohov.alex


Paberile prinditud pilt võib toimida, kuid väga nõrgalt. Ise veel pole katsetanud. Kõikide ringide märkide kohale tuleks lõigata õhukesest fooliumist kettad ja need väga täpselt kohale panna, nende ketaste suurus on erinev. Dokumendis antud info kohaselt pidavat toimima nagu päris püramiid. Eks kiviringidki ole nii tehtud, ehitist ei ole, sünge torniga kirikut ei ole, kuid toimivad, sellised kohad vabaks jäänud looduses on olemas. Ehk on neis paigus mitme meetri sügavuses midagi sätitud/ehitatud kunagi väga ammu? Energiasambad. Ehk muistsed inimesed oskasid kiviringisid laduda õigesti ja praegu need toimivad nagu majakad, maapinna poolt kaitstuina.
Päris püramiidikese kokkupanekuks materjali enam poodides pole müügis, müüjannad ei ole kuulnudki misasi on vatmanpaber. Seetõttu see projektsioonpüramiid äratas huvi.
Ehitiste arvutamise kohta link, sinna saidisse tuleb sisse logida et kõik failid ja muu nähtavad oleksivad:
Пассивные Генераторы СЕ
http://realstrannik.com/forum/dorohov-al...?start=270

Sel leheküljel praegu on saadavana püramiidi ehitamise kalkulaator:
http://realstrannik.com/forum/dorohov-al...t=18#86381 Nõutakse parooli allalaadimiseks, parooli näevad ainult sisseloginud.


Оптическая» антигравитация и машина времени.
Vene keelest tõlkijat minust ei ole. Loen vene keeles ja samasajas mõtlen vene keeles tehnikateemades. keeleveeb.ee abiks teisitimõtlejaile. Kõik dorohov.alex poolt avaldatud info annan küsijaile edasi täiesti tasuta.
Vasta
Projektsioonpüramiid. Fail välja printimiseks, autori enda poolt arvutatud suhtarvudes:
https://www.upload.ee/files/7874365/pira...1.pdf.html
Muu info lisasin varema vastuse muutmisega. Kes juba alla laadisid, neil pole vaja uuesti.
Faili maht on näha, kui on lingile klikatud.
Mõni väga tugev nägija võiks teada anda, kas see tõesti toimib. Tavaline raampüramiid toimib, ma tean seda, sest selle magnetvoo sagedust on olnud võimalik vaadata, 2,8 Hz sagedus ja kõrgemad.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat