•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katsed püramiidiga
#26
Mitte küljed, vaid servad? Kuidas seda mõista? Äkki mõtlesid nurki?

Lisan ka asja ise väidetavalt katsetanud ja väidetavalt positiivseid tulemusi saanud inimese kirjeldusest tehnilisemad nüansid:

Tsitaat:Püramiidi mõõdud sain "Paradoksist" ja vähendasin neid enam-vähem normaalse mõõduni, loomulikult arvestades originaali suhteid. Materjaliks suitsukasti kihiline kartong, liitekohad teibiga kinni. Üks külg põhjast lõunasse. Kui ehitama hakkad, siis pead jälgima, et mõõtude suhe vastaks originaalile, esimese eksemplari suutsin ma kuidagi ära rikkuda - küljed olid nagu õiged aga kõrgus ei tahtnud klappida, Aja mõõdud normi ja asi töötab. JÕUDU !

Niisiis on, millest pihta hakata.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas MorganLaFey
Mitte küljed, vaid servad? Kuidas seda mõista? Äkki mõtlesid nurki? ....
Jah, mõtlesin külgservasid või siis põhja nurki.
Vasta
#28
... vahekokkuvõte.

Olen teinud nüüd katseid kahte erinevat marki digitaalsete stopperitega (kokku 4tk).
Kummaline on see, et kui ma nad ostsin ja siis testisin 24h jooksul, siis näitasid nad selle aja möödudes sekundipealt sama aega. Enam (peale kaiu torkimist, kus suurimaks ajavaheks sain 12 sekundit 24h kohta nüüd) ma sellist sünkroonust nendega enam kätte ei saa. Kuskil 3-4 sekundit tekib niisamagi vahe.

Nüüd püramiidi (papist, mäkaiveri teip liitekohtades) all (r/b elamus) tuli tulemiks seesama 3-4 sekundit.

Järgmisena ehitan vähe ilmastikukindlama püramiidi (puidu liistudest) ja proovin selle kuhugi metsa viia, kus vasest pildadega (üllatavalt veidralt tõmblesid õues jalutades) nn veesoon leida ja siis sinna see püramiid asetada. Teine mõte on kuhugi teada-tuntud nn energiasamba sisse see püramiid viia.



Kuid digistopperi sees väriseb ikkagi ju kvarts - konstantse rütmiga. Kuidas see vahe siis nii suur ikkagi tulla saab?



[Muudetud: 4-9-2009 Tom]
Vasta
#29
Sain aru, et vahe tekib ka niisama, ilma Kaiu, püramiidide ega veesilmadeta?

PS! Järgmiseks võiks käsile võtta just selle ajaauguteema, mida ühes teises teemas alustatud sai. Seal jäi see vist sinna taha, et keegi pidi tõhusad augud üles otsima.
Vasta
#30
Sain nii aru sellest et pärast Kaiu rabas testimist tekkis stopperitel see 3-4 sekundiline vahe külge.
Vasta
#31
Jah. Ja küsimus ongi, et mida siis kasutada aja mõõtmisel, kui spordipoe paremad ajamõõtjad näitavad suhteliselt teibaid.

No see "enne kaiut oli kõik korras" võis lihtsalt tunduda nii. Seda ei pea arvestama.

[Muudetud: 4-9-2009 Tom]
Vasta
#32
Tuleb leida ajanäitajad, mis käivad hästi sünkroonis. Samas, kui suudab lokaliseerida püsiv käikumne 3-4 sk piires, siis on ka selle juures võimalik hälbeid tuvastada, ehkki see nõuab eelhäälestamise läbiviimiseks suhteliselt palju proovimõõtmisi, et tekiks kindel muster ja samuti ka päriskatsete puhul palju teste, et erinevused loomulikust hälbest selgelt eristuma hakkaks. Kui eesmärgiks on teha korralik katse, mitte mingi suvaline käegalöömise uina-muina, mida paljud teevad (ei tea, võibolla lootuses, et 1-2 korraga ja puudulike kontrollmehhanismideta tekib mingi nende silmis positiivset varjundit omav juhuslik hälve, mida seejärel järgmised sada aastat mantrana korrutada saaks), siis oleks samal ajal paralleelselt vaja kasutada ka portsu kontrollstoppereid, vältimaks ajavahe tekkimist näiteks stopperite mistahes moel kulumisest vmt.

[Muudetud: 9-4-2009 MorganLaFey]
Vasta
#33
Mina arvan, et saate ka kahe stopperiga hakkama. Ei maksa pilli lõhki ajada. Niikuii saate ainult iseendale tõestada ja kui kahtlete, siis saate uuesti proovida.

Aga kuidas mõõta, et aeglasemalt kulgeb aeg, mitte kell.

Kuidas ajakulg ja püramiidid üldse seotud peaks olema. Vale teema pole?



[Muudetud: 4-9-09 Thorondor]
Vasta
#34
Keegi vist üritab teha tõestamatut katset !?
Vasta
#35
Sul on õigus ja võimalus teha omapoolseid soovitusi katse tõestatavamaks muutmise osas või siis soovitada siin midagi, mida sinu hinnangul tõestada annaks.

PS! Aga keegi võiks siit osad postid tõesti sinnasamasse teemasse ümber tõsta.
Vasta
#36
Millised postid sinna tõsta? Ma just tõstsin kõik sealt siia, sest jutt käib ainult püramiidi ümber.

Exu, tõestamatut katset? Muidugi võib olla tõestamatu, kuid kui õks õun mädaneb püramiidi all aeglasemalt, siis miks ei või see tuleneda sellest, et aeg on seal teise iseloomuga. Mina oletan, et kui me peaks midagi üleloomulikku kunagi avastama, siis see on just meie hetkeliselt paratamatust dimensioonist - ajast. Legendid 2012-ga ja dimensioonihüppega taanduvad ka kõik aja peale ju. Ühesõnaga, kui igapäevaelus on meil see sirge joonena, siis juba Einsteingi rääkis, et see on vaid normaalolek. Või on mul liiga hea fantaasia Ph34r2

Muidugi loodan ma mingit avastust ka mingi müstilise võrgustiku kohta, mida mööda saab kohandatud info liikuda......, kuid see on juba kõrgem pilotaaž. Bleh

[Muudetud: 4-9-2009 Tom]

[Muudetud: 4-9-2009 Tom]
Vasta
#37
Ma arvan, et igaks juhuks peaks stopperitena kasutama erinevaid kellamehhanisme...et välistada võimalus, kus koht mõjutab kella, mitte aega ennast...
Vasta
#38
Nagu näha, on püramiidoloogia kõrvale sujuvalt siginenud ka kronoloogia nii, et...

Aga erinevate mehhanismide kasutamine on hea mõte. Ma kaalusin seda ka ise, ent jätsin hetkel veel tagavaramõtteks sest mehaanilised stopperid on atmosfääri oleku suhtes tihti tundlikumad kui digitaalsed-elektroonilised. Samas - ega nendegi kasutamine tükki küljest ei võtaks. Eriti hea, kui saaks ka hermeetiliselt suletud (sõltuvalt mõõtmiperioodi pikkusest eriti pika voolamisajaga, sest vahe ei teki ju mõne minutiga) liivakelli kasutada :-)
Vasta
#39
Tõestamatu on katse on see kus katse käigus lisatakse uusi tungimusi mis nullivad juba saavutatud tulemused.
Vasta
#40
Ahha. Huvitav definitsioon. Polegi sellist enne kuulnud. Äkki seletad lihtinimestele ka seda, mismoodi see kõnealus(t)e katse(te)ga seondub?
Vasta
#41
Stopperid on kõige tõestamiseks parimad vahendid. Näiteks äkki levitatsiooni juures on tegemist aja muutumusega, asume levitatsiooni uurima alustades ajast.Teooria. Unenägude ajal toimub kehast väljumine. Äkki tegemist ajaga. Vaatame kas stopperite näidud erinevad. Siis saab asja kohe selgeks.

Ühesõnaga, püüdke kõigepealt õunte mädanemist ja piima hapnemist, mitte mingi hüpoteetilist kaudse oletusega aja kulgemist.
Vasta
#42
Sa siis ise täpselt tead, kuidas ja mis seal all toimub, et niimoodi irooniat pilduda?

Püramiidil on vaid antibakteriaalne toime, et ei lase bakteritel seal all möllata ja mädandada? Siis võiks ju kõik haiglad edaspidi just selle kujuga ehitada.

Kusjuures, kui kineetilise energia valemist eemaldada aeg, siis saamegi jõuks, millega teisi kehi mõjutada (newton III), 0. Leviteerimine sellistel tingimustel on igati mugav ju.
Ja unenägusid tahaks ka mõõta ja teada saada, mis värk nende unedega on, et kui riiul kukub seinast alla, siis nähakse pikka-pikka stoorit unes mis tipneb mingi suure mürinaga. njaa....


[Muudetud: 4-9-2009 Tom]
Vasta
#43
Tsitaat:Mis aga on proovitud, kui selline makett tipust niidiga lakke kinnitada, võtab ta peale mõnda aega kahtpidi pöörlemist ja rahunemist ise õige asendi ilmakaarte suhtes (muidugi kui raudbetooni või võõraid elektri- või magnetväljasid läheduses pole).

Tegin esimeses postis oleva pdf i väljatrükist kaheksa püramiidi. Riputasin need küünis umbes kahemeetriste vahedega risti rästi niidiga sarikatele. Peale mõningast pöörlemist ja seismajäämist on nad praktiliselt kõik eri ilmakaartesse. Mis on valesti? Kui tuleb tuulevaikne õhtu proovin metsaalla okstele riputada. Annan tulemusest teada.

PS: Küünis ei ole elektrit ja lähim elektritraat asub umbes 18-20 meetri kaugusel. Küün on palgist ja ehitatud aastal 1904. Küünis pole ka raudesemeid. Pole peale põrandal oleva prahi mitte midagi.


[Muudetud: 9-4-2009 Leena]
Vasta
#44
Õhu liikumine on ikka, inimene suudab tunnetada kuskil kuni 3m/s olevat liikumist, aga sellest piiaks et seda papist püramiidi mõjutada
Vasta
#45
Mis siis kui see papist püramiid on lihtsalt kutsesümbol tegelikele püramiidiehitajatele, kes oma suva järgi midagi soovidest täidavad või ei täida, olenevalt kumb pool, kas täitmine või mittetäitmine annab rohkem toitvaid emotsioone.
Püramiidi sees toimuvad protsessid ju väidetavalt mittemaiste sagedustega seotud.
Mida siis saab tõestada:
1. Enda sobivust püramiidiehitajate huvidega?
2. Enda toitvusastet püramiidiehitajetele - maiuspala, öökimaajav?
3. Mingite kindlate protsesside toimumist alati ja ühetaoliselt?
4. Keegi saab tulemuse ja keegi ei saa, miski pole kindlalt tõestatav.
5. ja kogu loo juures kõige huvitavam on muidugi see kellele sa mõtled tõestada ükskõik mida.


-------
Edit: Offtopic maha.

[Muudetud: 5-9-2009 Tom]
Vasta
#46
Mis puutub kelladesse siis juba passis on märgitud lubatud vea piir teatud aja jooksul.
Ainult kronograaf, millel on kõikvõimalike vigade: temperatuuri, niiskuse jne. kompensatsioonimehhanismid paigas, lubab aega mõõta enam vähem täpselt.
Peale temperatuurile erineva reageerimise on erinevad ka õlide viskoossused eri temperatuuride korral, mis jällegi mõjutavad täpsust samuti nagu iga pisike kella sisse sattunud prahitükike.
Elektronkellade reageerimisest ei oska midagi lisada, kuigi eeldan, et need ujuvad ajavoolus kaasa ja eri kohtade ajapöörise kiiruse erinevus peaks välja tulema.

[Muudetud: 9-6-2009 VironShaman]
Vasta
#47
Morgan, mis on saanud nendest katsetest? On tulemusi, tahad infot jagada?
Vasta
#48
Morgan lihtsalt ei tea, et ta ei ole enam bännitud. Ja parem on ka, et ei tea!
Ja ilmselt esineb ta juba teise nime all.
Vasta
#49
Aga sees on ta üsna tihti!
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas Tom
On kogemusi, arvamusi, kommentaare?
On. Isegi postitasin midagi siia foorumisse. Nüüd enam ei leia. Ei tea kuhu kadus.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat