Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vene eriteenistuste oskused
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

30-08-2009 19:20
Postitus: #1
Aastal 2005 lõpetati vene lennundusinstituudis ametlikult kaugnägijate koolitus ja asi liikus organitesse. Tegu siis inimestega kes suudavad lugeda huvipakkuvate isikute mõtteid ja neid kirjeldada tellijale. Terve nõukaaja koolitati ja kasutati neid vene välisluures nii nagu ameerika poolelgi. Täna on tegu täpselt samaga, diplomaatide hulgas on meeskonnas inimesed kes peavad kaitsma riigijuhte vastaspoole mõju eest ja võimalusel ise peale sundima oma riigi huvisid. Huvitav millised kauglugejad eesti välisteenistuses töötavad või kasutatakse amerite abi.

…Шла очередная война корпораций, призом в которых было одно из самых лакомых предприятий оборонного комплекса. Противник — мощная группа, тесно связанная с верхами ельцинского режима и с американской компанией-гигантом, стремящейся закрыть это предприятие и уничтожить своего конкурента. Схватка шла с применением почти всех средств, за исключением разве что наемных убийц. И мы в этой схватке, казалось, были обречены на поражение: слишком большие силы и ресурсы противостояли. Борьба была в самом разгаре, и мы ждали нанесения решающего удара. Мы гадали: кем, когда и как его нанесут? Дискуссии аналитиков зашли в тупик. И вот тогда я обратился к Георгию Георгиевичу, рассчитывая на его опыт, связи и научную интуицию.

Генерал, не дослушав меня, заявил:

— Чего гаданиями заниматься? Того, кто принимает решения у твоих соперников, я знаю. Слышал, кто составляет его мозговой центр. Через дня три принесу план их действий. А узнав его, сможете сработать на упреждение и решить дело в свою пользу…

Несколько дней спустя Г.Г. принес несколько рукописных страниц. Описанный в них способ действий противника был безупречен и красив, если бы не одно «но» — план строился в расчете на полную неожиданность и на типичные реакции с нашей стороны. Немало удивившись, мы посчитали, что Рогозин добыл план благодаря своим связям в ельцинской верхушке и своим разведывательным возможностям. И стали ждать первых подтверждений добытого плана. И вскоре они последовали. Тогда нам удалось сработать превентивно: одни счета заблокировать, другие — открыть, подписать договоры с кредиторами предприятия, провести переговоры с теми, кто отвечал за банкротство. А, самое главное, за несколько дней до нанесения главного удара по плану врага мы устроили упреждающую пропагандистскую акцию, нацеленную на руководство страны. И мы вынудили нашего противника совершить фатальную ошибку. Нам удалось победить его, невзирая на колоссальный перевес сил на неприятельской стороне! Теперь же завод, за который шла война, считается одним из самых лучших в отечественной «оборонке».

Но, приписывая отставному Рогозину блестящую разведывательную операцию, я глубоко заблуждался. Было нечто иное: магия. А случилось вот что. Несколько недель спустя я встретил Рогозина и спросил его:

— Георгий Георгиевич, вот вы вроде бы в отставке, а возможности ничуть не уменьшились. Вы за такой короткий срок обеспечили нас такими точными сведениями! Это ваши связи сработали?

Он посмотрел на меня спокойными, доброжелательными и одновременно какими-то льдисто-отстраненными глазами, и с легкой лукавинкой сказал:

— У меня есть мальчик. Скоро ему исполнится двадцать. Полгода назад я взял его из деревни в Брянской области. Очень сенситивный молодой человек! Настоящий ридер.

— Чтец, что ли? Читатель?

— Да. Но тот, который считывает мысли других людей на расстоянии. Я узнал, кто разрабатывает операцию против вас. Потом с помощью друзей мне предоставили соседний теннисный корт как раз в то время, когда он пришел пинать мячик. Ну, я тоже сделал вид, что играю, а мальчика поставил мячики подавать. На самом деле он за объектом наблюдал. Первый день — два часа, второй — два часа. А если еще точнее, не просто наблюдал, а прямо-таки вживался в него. Трансфером занимался. А когда на второй день закончил, мы с мальчиком сели напротив друг друга и я ему интересные вам вопросы позадавал. А он мне на них ответил. Записал я их — и вам принес. Жаль только, ноутбуком так пользоваться и не научился. Пришлось вам мои каракули разбирать…

— Так кто же добыл информацию? — тупо спросил я.

— Мальчик-ридер. После трансфера, — ответил, как отрезав, кремлевский маг.

Если бы не план и не успешное завершение борьбы, я бы решил, что генерал откровенно издевается надо мной.
(selle postituse viimane muutmine: 02-04-2018 11:20 VironShaman.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

30-08-2009 19:20
Postitus: #2

Либо просто изощренно шутит. Но через месяц последовало продолжение. Генерал вдруг позвонил мне и спросил:

— Хочешь знать, как будут развиваться события в Югославии? Приезжай ко мне в институт…

Шла зима 1999 года. Над Балканами явно собирались тучи. И я отправился в институт, ютившийся в подвале старого доходного дома в центре Москвы. Огромная комната была шкафами разделена надвое. В одной половине стояла старая, чуть ли не сталинских времен, мебель: массивные столы, стулья и стеллажи, полные книгами. С этой мебелью постмодернистски сочетались компьютеры, принтер и какая-то электроника. Другая же половина походила на типичную медицинскую лабораторию: две койки, энцефалографы, какие-то другие медицинские аппараты непонятного мне назначения.

За одним из столов восседал генерал Рогозин с двумя молоденькими пареньками. Они мирно попивали чаек из большого пузатого чайника, поглощая с детства любимые конфеты «Мишка на Севере».

— Приветствую тебя! — кивнул мне Г.Г.. — Знакомься: Андрей и Толя. Наши ридеры-чтецы. Сейчас подойдут ребята, и мы проведем погружение. Вот он, — генерал указал на белобрысого парня, — будет начальником французской разведки. А вот он — возглавит соответствующее подразделение бундесвера в Боснии…

На столе перед хозяином кабинета я увидел россыпь фото рослых, подтянутых мужчин со сосредоточенными, волевыми лицами, какие бывают только у военных. Приглядевшись, я понял, что это — изображения всего двоих, француза и немца, в которых предстояло вживаться нашим ридерам-чтецам…

В памяти сохранилась какая-то застенчивость этих ребят. Казалось, они не очень уверенно владеют родным языком. Я тогда даже поразился: как это они собираются вживаться в этих матерых иностранных волков, асов разведки?

В комнату вошли еще четверо спортивного вида молодых людей. Почтительно поздоровавшись с генералом, они облачились в белые халаты. Они забрали одного из ребят и увели его куда-то за шкафы.

— Как видишь, нужна целая бригада, — пояснил генерал. — Гипнолог, два фармаколога и один реаниматор. У нас пока все было хорошо, но мало ли что случится может. Пацаны ведь еще…

Генерал сразу же вырос в моих глазах. Он напомнил командиров, которые берегли мальчишек в Афганистане. Ну, а затем глазам моим предстало такое, чего я не забуду до конца жизни. Лежащий на кушетке мальчишка-оператор вдруг стал меняться физически — как в голливудском фильме ужасов. Лицо его как-то постарело, приобрело жесткость и отточенность сорокалетнего вояки. И еще значительность, свойственную тем, кто облечен властью. Один из бригады задал вопрос по-немецки, и мальчишка, который и по русски-то говорил невнятно да сбивчиво, вдруг четко и рублено стал отвечать на языке, известном нам по бесчисленным фильмам о Великой Отечественной. Я не знаю немецкого, но интонации, какая-то весомость и сжатость фраз говорили сами за себя. Так, как будто он деловито и без эмоций докладывал невидимому берлинскому начальству. Все это продолжалось около четверти часа. А затем бригада стала выводить чтеца из гипнотического транса.

Едва опомнившись от увиденного, я попробовал было напасть с расспросами на генерала, но тот пресек эту попытку:

— Погоди! Сейчас еще кое-что увидишь.

Пять минут спустя все повторилось. Только теперь чтец-ридер перевоплотился во француза из «Сосьете Женераль», и даже мимика его лица стала более живой, явно галльской, а не германской. Его отношение к информации было гораздо более личным, чем у немца, и было видно, как неприемлемо для него происходящее. Я увидел перед собой человека, который знает, как действовать и хочет этого, но связан по рукам и ногам приказом начальства…

Позже Г.Г. дал мне распечатки ответов. Все они касались прогнозов обстановки в Югославии и участия в балканских событиях западных сил. И потом, читая сообщения телеграфных агентств из Югославии, я несколько месяцев знал, как будет развиваться ситуация. С изумлением я находил подтверждения тому, что говорили ридеры-чтецы, погруженные в транс. Черт, значит эти деревенские пацаны в московском подвале действительно вживались в руководителей немецкой и французской разведок на Балканах!

То, что вы здесь читали — не роман, не вымысел. Это хроника. То, что действительно было. Оттого становится мучительно горько из-за невостребованности выдающегося русского генерала Георгия Рогозина. Но отрадно то, что такие люди есть. Люди, способные одарить сверхновую Россию подлинными чудесами. Русское Братство почтет за честь сотрудничать с Рогозиным. Он со своими соратниками уже составляют свое братство, которое существовало в самые темные и тяжелые времена России и работало на будущий Нейромир!

В этой главе мы не объясняем чудес Рогозина и не говорим о конкретных возможностях его сногсшибательных психотехнологий. Еще не время, читатель, не настал еще черед. Но мы еще вернемся к работам Института экспериментальной и практической психологии. Но один вывод вы наверняка сделали сами. Овладение подобной магией способно сделать русских непобедимыми в борьбе за Грядущее. В схватках с противниками, которые намного богаче и могущественнее нас. В ожесточенном бою за овладение мировыми финансами, за ресурсы для Русского чуда. Везде — в разведке и политике, в науке, на биржах и в банковском мире, в войне и мире. Судьба вкладывает в наши руки оружие невиданной силы. Оружие нашего реванша и воскрешения…
http://nastrussia.ru/phpBB2/viewtopic.php?t=1338

[Muudetud: 8-30-2009 VironShaman]
MorganLaFey
Vana kala

30-08-2009 19:33
Postitus: #3

Foorumi reeglid

3.2. Postituse vormistamine
Meie foorum on eestikeelne ning üritame teha kõik selleks, et järgida head eesti kirjakeelt. Tee seda ka sina! Lause algab suure tähega ning lõpeb punkti või muu lauset lõpetava märgiga. Ära kasuta slängi või arusaamatuid sõnaühendeid (näit. wazzaap, cuuuul, iccccc). Sellised postitused lähevad koheselt redigeerimisele ning sa ju ei taha, et moderaatorid sinu peale kurjad oleks?

Ignore: Celtic, Thorondor, Vironshaman.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

30-08-2009 20:07
Postitus: #4

Ma mingil põhjusel EI usu, et moderaatorid Shamani peale eriti kurjad oleksid.
Ootan huviga järge nagu mitmed teised vene keele oskajad.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
MorganLaFey
Vana kala

30-08-2009 20:09
Postitus: #5

Kurjad või mitte kurjad. Reeglid on kõigile ja juttu tahavad lugeda ka need, kes vene keelt ei mõista. Kui teema autor tõlkida ei viitsi, tehku lühikokkuvõte ja lisagu link.

Jõhvikas
Veteran

30-08-2009 20:24
Postitus: #6

Siinkohal nõustun Morganiga täielikult.
Ise oskan vene keelt rääkida ja saan sellest aru hindele kolm. Üritasin ka seda teksti lugeda, aga päris paljud sõnad võõrad ja seega tõlkimisega ja tekstist arusaamisega kehvad lood. Võib-olla on see tõesti minu viga, et keeli hästi ei oska, aga mul on tunne, et ei ole mitte ainuke siin ja minust tublisti nooremad oskavad pigem inglis keelt, kui vene keelt. Seega, kui võõras keeles midagi siia üles riputada, siis võiks teha vastava teema ka, kus kogu võõrkeelne kraam koos ja las siis keelevaldajad kümblevad seal ja ammutavad tarkusi.

Kui tõlkida ei viitsi, siis sisukokkuvõte võiks olla küll.
MorganLaFey
Vana kala

30-08-2009 20:31
Postitus: #7

Pole minulgi vene keele mõistmisega suuremat probleemi, kui tegu on jutuajamisega. Lugemine nendes krõnksudes on aga tohutu vaev (hoolimata sellest, et ma olen lõpetanud Venemaa Kõrgema Parafoorumite Ründamise Instituudi ja kuulusin koos oma isaga Nõukogude Liidu kõrgemasse nomenklatuuri Ph34r2 Smile1 ).

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

30-08-2009 21:31
Postitus: #8

Поначалу Иосиф Сталин проявлял определенную суеверность во взглядах и поступках. Это, видимо, было обусловлено его происхождением и воспитанием. Так, современный знаток оккультизма Тулин-Шапиро сообщает любопытную деталь из жизни "вождя народов". Сталин дарил на память гостям и знакомым только одну свою растиражированную фотографию, на которой он - вполоборота, сощурившись - раскуривает трубку. Почему "кремлевский горец" остановился на этом изображении как подарочном? Все объясняется очень просто: оно не гoдилось для энвольтования (магической операции по нанесению вреда путем протыкания иглой изображения или восковой фигуркиwink. Глаза Сталина - самое уязвимое в магическом смысле место у человека - на том историческом снимке прикрыты, а "внешний энергетический контур" защищен огнем.
О том, как процедура энвольтования осуществляется на практике, Сталин знал не понаслышке. В 1920 году будущий основатель науки "гелиобиологии" Александр Чижевский стал свидетелем попытки энергетического воздействия на "центр власти". Тогда в одном из домов на окраине Петрограда встретились несколько сильнейших экстрасенсов и "чернокнижников". Они начали совершать с изображениями Ленина, Троцкого и Сталина процедуру энвольтования. Чекисты, которых кто-то предупредил о цели собрания, отнеслись к этому магическому обряду крайне серьезно. Настолько серьезно, что расстреляли всех участников действа - сразу, без допроса.
Eelmiste juttude ühe lausega kokkuvõte.
Kasutades noori poisse on võimalik lugeda ükskõik millise isiku pildi kaudu infot isiku või sündmuse kohta mida see isik teab.
Kasutatakse vene poliitikas, äris ja mahviastruktuurides.
Viimane on Stalini arusaam pildi kaudu mõjutamisest.
Aga lugeda võiks ikka kõik osata, keegi ei tõlgi mulle ingliskeelseid tekste mida pean laskma kellelgi tõlkida ja vastuteenena tõlgin talle vene tekste, nii et koostööd, koostööd kasvõi kodus.
Võinuks ka lihtsalt lingi anda aga lingi taha tavaliselt keegi ei vaata , tavaliselt seal suurest andmemassivist iva vaja otsida.

Celtic
ja sina pead kandma maailma

30-08-2009 21:37
Postitus: #9

Lugupeetud VironShaman. Palun tehke oma tekstist kasvõi wordi dokument ja laadige kuskile üles. Kel huvi, see klikkab linki ja loeb, kel aga huvi pole, see ei loe seda ka siit mitte ning teda see tekst vaid häirib. See postitus kaob siis, kui venekeelne tekst on lännu...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

30-08-2009 21:53
Postitus: #10

Kuidas saab postitus häirida kui ei taha lugeda.
Mul pole oma serverit kuhu dokumendid üles laadida ja siis seltskonnale jagada.
Aga materjali võiksid läbi lugeda, tekstis korralik iva sees.
Ja vähemalt pole ühelauseline leheküljeline kastitatud tühi jura.
Mis keelab kellegi teksti ära tõlkida kel rohkem aega, kui eesti tekst üleval saab minu venekeelsed postitused ära kustutada.
Kordan veel, linkide taha, eriti kui venekeelsed, eriti ei vaadata sest ei osata keelt.
Oskajad võivad ju vabalt tõlget pakkuda.
Kahju et endal hetkel kiire.
http://www.x-libri.ru/elib/prvsh000/index.htm

Celtic
ja sina pead kandma maailma

30-08-2009 22:06
Postitus: #11

Asi pole selles, kas on jura või mitte. Asi on selles, et siinne foorum on siiski eestikeelne ning kui lisada võõrkeelset materjali, siis seda kas linkidena või tõlkena. Sina aga lisad pool teemat kirillitsat.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Tehnoloog
Veteran

30-08-2009 22:40
Postitus: #12

Aga miks ka mitte linkidena, ei maksa salatseda...
Nii et link ja lühikokkuvõte selle juurde,
küll keele oskaja loeb, kui huvi tekitatud.
Vahel on algvariandis paremgi lugeda...
Vormistuse tõttu või täiemas mahus.
http://www.whoiswho.ru/old_site/russian/...gg/st1.htm
http://www.x-libri.ru/elib/klsku002/index.htm (raamat)
( http://www.x-libri.ru/elib/klsku002/00000282.htm - katkend sealt)

[Muudetud: 30 Aug 2009 Tehnoloog]
T11ger
Veteran

02-09-2009 12:09
Postitus: #13

службу безопасности президента США входит астрологическое подразделение.
ehk siis: USA presidendi julgeolekuteenistusse kuulub astroloogiline üksus.

Kas keegi on midagi kuulnud sellest? Võib keegi kinnitada?
MorganLaFey
Vana kala

02-09-2009 12:44
Postitus: #14

Sellest konkreetsest ei tea, aga kui president juhtub olema astroloogiausklik, siis on tal õigus ka astroloogide teenuseid kasutada. Seda ei peeta laiema üldsuse silmis eriliseks patuks, ehkki mina olen veidi teisel arvamusel.

Cassiopeia
Veteran

02-09-2009 13:08
Postitus: #15

Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Kuidas saab postitus häirida kui ei taha lugeda.
Mul pole oma serverit kuhu dokumendid üles laadida ja siis seltskonnale jagada.
Aga materjali võiksid läbi lugeda, tekstis korralik iva sees.
Ja vähemalt pole ühelauseline leheküljeline kastitatud tühi jura.
Mis keelab kellegi teksti ära tõlkida kel rohkem aega, kui eesti tekst üleval saab minu venekeelsed postitused ära kustutada.
Kordan veel, linkide taha, eriti kui venekeelsed, eriti ei vaadata sest ei osata keelt.
Oskajad võivad ju vabalt tõlget pakkuda.
Kahju et endal hetkel kiire.
http://www.x-libri.ru/elib/prvsh000/index.htm

Vot. Mina ei oska nii palju vene keelt, et ma aru saaksin sellest tekstist. Tore oleks, et keegi saaks tõlkida seda, sest mul ei ole töö ja kooli kõrvalt eriti aega, et tõlkimisega tegeleda. PLUS. Moded vinguvad samamoodi ka inglisekeelsete postituste all.
Tahaksin ka antud teemal kaasa rääkida, aga ei saa aru mitte midagi.

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
Tom
Veteran

02-09-2009 13:11
Postitus: #16

Tsitaat:Algselt postitas T11ger

Kunagi, kui Bush Eestis käis, siis üks tegelane levitas linnalegendi, et temalgi oli paar "vaimset turvameest/ekstrasenssi" kaasas.
Muidugi ei pruugi härra president sellest ise teadlik olla.....

Legend noh.

Anna teada: paravihje@gmail.com
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

02-09-2009 14:14
Postitus: #17

службу безопасности президента США входит астрологическое подразделение.

Reaganil oli "ametlikult" (abikaasa vahendusel) oma isiklik astroloog. Tollal ei olnud see isegi mitte saladus ja selle perioodi lehtedes (isegi NL omades)( räägiti sellest avalikult - kes soovib võib tuhnida.
Washingtonis liikusid sahinad (vähemalt kinnitas seda tema klassiõde ülikooli päevilt), et ka Clintonitel olid omad "sellised" nõuandjad. Proua Clinton oli pool avalikult kabbalist - just nagu Madonna.
Bushide "astroloogiliste abimeeste" kohta küll otsesed andmed puuduvad - isegi ei sahisenud Washington sellel teemal. Obama suhtes on ka vaikus olnud.

Nüüd asja teine külg ehk ekstrasensoorsed abilised. On teada, et CIAlt võttis vastava programmi üle NSA. See sisaldas nii kaugnägemist kui ka psühhotroonset kaitset. Asi oli viidud inimtasandilt juba materjali tasandile (aastaks 2000) ehk siis puudus vajadus otsese agendi järele kes saadaks Presidenti vahetust lähedusest. Teatud Salateenistuse agentidele olid antud karbikesed mis hakkasid "piiksuma" kui avastasid teatud sagedusega väljasi. Siis kutsuti kohale "härra vitsaga" (nagu kommenteeriti meie Päästeameti pildurit) kelle ülesandeks oli lokaliseerida allikas ning vajadusel see neutraliseerida. See programm oli aga vägagi salajane ning ükski "korralik" meedia väljaanne seda ei avaldanud ühegi raha eest. Kuid kuna ükski saladus ei ole absoluutne siis Washington DCi kohvikutes sellest aegajalt räägiti.....

*
T11ger
Veteran

02-09-2009 15:41
Postitus: #18

Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
..."meie Päästeameti pildurit ...

ja mis asi see veel on?
Müstik
Shambalas

02-09-2009 15:53
Postitus: #19

Exubitoris: väga õige!
Olen ka kuskilt nende USA presidentide astroloogide kohta lugenud, aga ei leidnud andmeid üles.
Minu teada on enamusel riigipeadel ja kuningatel ja kuningannadel olnud iidamast ja aadamast peale oma isiklikud astroloogid.
Isegi paavstidel.
Otsin pärast teavet juurde.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

02-09-2009 16:19
Postitus: #20

ja mis asi see veel on?

Tutvu palun - peavoolu meedia panus - http://www.postimees.ee/?id=28712
Ja meie kuulsate skeptikute arusaamine - http://www.skeptik.ee/index.php/2007/04/...exi-asjus/

*
ilus
Tavaliige

02-09-2009 16:26
Postitus: #21

ja mis asi see veel on?

Väike keeletäpsustus: see mees ja ka nn vitsamehed on mitte pildurid, vaid pildarid ehk pildajad.

Pildur seostub rohkem miinipilduri-laadsete asjadega.

Vahel tean, et ma midagi ei tea.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

02-09-2009 17:13
Postitus: #22

Kui põõsas siin käis oli nädal aega ette Tallinas ilge märul, sellist polnud ma näinud enam üheksakümnendatest.
Kogu linnas sõitsid ringi spetsmasinad ja tegu võis olla mitte operaatorite vaid tehniliste seadmetega.
Aga vene poole seadmed võivad linnas just enne valimisi töötada, peletades valimiskastide juures eemale võõraid, kes siis tunnevad vastikust valima minna.
nokitseja
kalavana

03-10-2009 13:18
Postitus: #23

..
Mis keelab kellegi teksti ära tõlkida kel rohkem aega,

No mul hetkel on. Postitan jupikese ja kui kõlbab, punnitan edasi.
Neile, kes kurdavad, et arusaamisega raskusi - ausalt öeldes ei ole te ka midagi kaotanud. Taolist teksti kuulsin/lugesin juba nõukogude ajal ja vägisi on kujunenud mulje, et kõik pärineb ühest allikast. Stiil ja kogu olemus on lihtsalt selline. Aga see selleks, andke teada, kas on mõtet jätkata.

...Käis järjekordne korporatsioonide sõda, mille võidupreemiaks oli kaitsetööstuskompleksi ettevõtete hulgast üks magusamaid. Vastaseks oli Jeltsini-režiimi tippude ja ameerika hiigelkompaniiga seotud võimas grupp, mis üritas seda ettevõtet sulgeda ja oma konkurenti hävitada. Heitlus käis pea kõigi vahenditega, välja arvatud ehk palgamõrtsukate kasutamine. Kõige järgi otsustades ootas meid häving ses heitluses: meie vastu olid liiga suured jõud ja ressursid.
Võitlus oli haripunktis ja ootasime vastaste otsustavat lööki, mõistatades: kes, kuna ja kuidas? Analüütikud jõudsid oma arutlustes ummikusse ja vaat siis ma pöördusin, arvestades tema kogemusi, sidemeid ja teaduslikku intuitsiooni, Georg Georgijevitši poole.
Kindral aga, mind lõpuni ära kuulamata, teatas:
Pole siin vaja arvamisega tegeleda. Seda, kes su võistlejate juures on otsustajaks, ma tean. Olen kuulnud ka, kes moodustavad sealse ajukeskuse. Kolme päeva pärast toon nende tegevusplaani ja seda teades saate juba ennetavalt tegutsedes asja oma kasuks pöörata.

Mõne päeva pärast tõi G.G. mõned käsitsi kirjutatud lehed vastaste tegutsemisplaaniga. Plaan oli ilus ja vääramatu, kuid.. kuid põhines meiepoolsele tüüpilisele vastureaktsioonile nendepoolsele täiesti ootamatule (rünnakule?).
Olles pisut hämmingus, arvasime, et Rogozin sai plaani tänu oma sidemetele jeltsinlikus tipus ning luures ja hakkasime ootama esimesi märke hangitud plaani käivitumisest. Peatselt need järgnesidki ja meil õnnestus tegutseda ennetavalt: mõnesid arveid blokeerides ning teisi avades, sõlmida lepingud ettevõtte kreeditoridega ja läbi rääkida nendega, kes vastutasid pankroti eest.
Aga mis kõige tähtsam - vahetult enne vaenlase poolt planeeritud peamist lööki korraldasime preventiivse, riigi juhtkonnale suunatud propaganda-aktsiooni ning sundisime oma vaenlast tegema saatuslikku viga.
Suutsime teda võita vaatamata tema kolossaalsele ülekaalule. Praegu loetakse seda tehast, mille pärast võitlus käis, üheks parimaks kodumaises kaitsetööstuses.

Ma eksisin sügavalt, arvates, et erus olev Rogozin viis läbi hiilgava luureopertasiooni, see oli midagi muud: maagia.
Aga juhtus vaat mis - mõned nädalad hiljem kohtusin Rogoziniga ja uurisin temalt:
"Georgi Georgijevitš, Te justkui olete erus, aga Teie võimalused pole kriipsugi vähenenud. Nii lühikese ajaga suutsite meile hankida nii täpsed andmed! Teie sidemed on ikka veel aktiivsed?"
Ta vaatas mind rahuliku, heatahtliku ning samal ajal jäiselt eemaloleva pilguga ja ütles, kergelt kavala tooniga:
"Mul on poiss, varsti saab kakskümmend. Pool aastat tagasi tõin ühest Brjanski oblasti külast . Väga tundlik noor inimene, tõeline riider!"
"Lugeja või?"
"Jah, kuid selline, kes loeb eemalt teiste inimeste mõtteid. Ma sain teada, kes töötab välja teie vastu suunatud operatsiooni. Seejärel sain sõprade abiga kasutada kõrvalolevat tenniseväljakut just sel ajal kui tema oma väljakul pallikest põrgatas. Poisi panin palle ette andma ja ise tegin näo, et mängin. Tegelikult jälgis poiss objekti. Esimesel päeval kaks tundi, teisel kaks tundi.. Aga kui täpsemalt, siis mitte ainult ei jälginud, vaid puges temasse. Tegeles ülekandega (transfer?). Teise päeva lõpus istusime poisiga vastamisi ja mina hakkasin teid huvitavaid küsimusi esitama. Tema vastas, mina panin kirja. Kahjuks ei oska ma nõutbuuki kasutada, sellepärast piditegi mu kraaksjalgu harutama."
"Aga kes siis informatsiooni hankis?", küsisin ma lollisti.
"Lugeja-poiss, pärast ülekannet", vastas, otsekui õigates, kremli maag
Kui poleks olnud toda plaani ja meie võitu, oleksin arvanud, et kindral irvitab mu üle või lihtsalt pilkab mind.
Aga kuu aja pärast helistas mulle kindral ootamatult ja küsis: "Kas tahad teada kuidas hakkavad arenema sündmused Jugoslaavias? Sõida minu juurde instiutuuti.."
Oli 1999 aasta talv, Balkani kohale kogunesid pilved. Loomulikult sõitsin instituuti, mis oli end sisse seadnud ühes Moskva kesklinna vana maja keldris. Suur tuba oli kappidega kaheks jagatud. Ühes pooltest oli vana, vaat et stalini-aegne mööbel - massiivsed lauad, toolid ja raamatuid täis riiulid. Mööbliga harmoneerusid postmodernistlikult arvutid, printer ja mingisugune elektroonika. Teine pool meenutas tüüpilist meditsiinilaboratooriumit: kaks koikut, entsefalograafid, mingisugused minule arusaamatud meditsiiniaparaadid.
Ühe laua taga olid end sisse seadnud kindral Rogozin ja kaks noorukit ning jõid rahulikult teed, ise lapsepõlvest armsaid Miška-na-Severe"/"Miška-põhjas" kompusid krõbistades.
"Ole tervitatud!", noogutas mulle G.G., "Saa tuttavaks - Andrei ja Tolja, meie riiderid. Kohe jõuavad ka ülejäänu noored ning me teeme sukeldumise. Vaat tema -", kindral näitas valgelakalisele noorukile "hakkab prantsuse luure ülemaks ja vaat tema vastava Bundeswehr-i üksuse ülemaks Bosnias".
Laual, kabineti peremehe ees, lebasid laialilaotatult fotod meestest keskendunud, tahtejõuliste nägudega, millised on ainult sõjaväelastel.
Uurides sain aru, et fotodel kujutatuid oli kaks - prantslane ja sakslane, kelledesse meie lugejad sisenema pidid.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

03-10-2009 13:32
Postitus: #24

nokitseja see asi töötab, 1995 aastal sai seda ka kasutatud kuid sel on oma ohud noorte inimeste mõttemaailma suhtes, niipea kui kasutad mujal, ronib ta ka su enda mõttemaailma ja avastab, et saab sind oma huvides ära kasutada.
Kui tal puudub hirmude pool, mida vene eriteenistused kasutavad riiderite ohjamiseks, siis võib lihtsalt sellest noorest kasvada mingi mafiastruktuuri pea või aju ja sellega lõpeb positiivne lugu.
Vanemaks saades tavaliselt võrgutavad selle riideri naised ära ja kaob ka nägemine nagu viirastus.
Selliseid lapsi on suhteliselt palju erikoolides ja nõrgamõistuslike eriklasside kasvandikena.
Selline omadus ei anna praktilisi oskusi eluks, vastupidi segab, kuid kasutada saavad seda kõrvalt need kes ajavad ükskõik millist oma rida, kasvõi kristlik misjon.
Aga ilus lugu kui ära tõlgid, eriline maiuspala skeptikute umbeaetud mõistusele..
nokitseja
kalavana

03-10-2009 13:48
Postitus: #25

nokitseja see asi töötab, 1995 aastal sai seda ka kasutatud kuid sel on oma ohud noorte inimeste mõttemaailma suhtes, niipea kui kasutad mujal, ronib ta ka su enda mõttemaailma ja avastab, et saab sind oma huvides ära kasutada.
Kui tal puudub hirmude pool, mida vene eriteenistused kasutavad riiderite ohjamiseks, siis võib lihtsalt sellest noorest kasvada mingi mafiastruktuuri pea või aju ja sellega lõpeb positiivne lugu.
Vanemaks saades tavaliselt võrgutavad selle riideri naised ära ja kaob ka nägemine nagu viirastus.
Selliseid lapsi on suhteliselt palju erikoolides ja nõrgamõistuslike eriklasside kasvandikena.
Selline omadus ei anna praktilisi oskusi eluks, vastupidi segab, kuid kasutada saavad seda kõrvalt need kes ajavad ükskõik millist oma rida, kasvõi kristlik misjon.
Aga ilus lugu kui ära tõlgid, eriline maiuspala skeptikute umbeaetud mõistusele..

Jap, töötab küll, seepärast üritasingi appi tulla. Asjal on iva sees, kuid häda on selles, et lugu ei ole ilus. On lausa möga.
Aga võibolla ongi tahtlikult sellisesse kesta topitud.
Muide, nooruse-vanusega ei ole see asi sugugi üheselt seotud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vene ajalooõpik: Baltimaad liitusid NSVLiga vabatahtlikult SiLv3rSnAk3 12 3,720 05-04-2009 09:36
Viimane postitus: zepac
  Inglise-Prantsuse-Vene kolmikpakt 15. oktoobrist 1939. Pohlatohlakas 4 3,442 04-12-2007 15:54
Viimane postitus: zed

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog