• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maiade kalendri järgi saabub maailmalõpp varsti
#1
to Müsyik: mis ses aastas 2012 nii erilist on?
Vasta
#2
Aasta 2012 on inkade kalendri järgi viimane aasta. Samuti maiade kalendri järgi. Praegune tsükkel hakkas peale 13.aug.3114 e.kr. ja lõpeb 23.dets. 2012 m.a.j. Sama on ennustanud ka hopi indiaanlased. Indiaani prohvetid ennustasid õigesti ette sõdu, nägid ette autode ja lennukite leiutamise, looduse saastamise ja isegi aatomipommi. Chieppeva rahva liikmed päikesekarud, kes elavad Põhja Minnesotas, räägivad reisimisest läbi nelja maailma. Iga maailm lõpeb ja liidetakse järgmisega läbi puhastusaja. Praegu on meil käes puhastuaeg enne järgmist, viimast maailma. Inkade ennustustes kajastuvad nende uskumused päikese, kosmose ja universumi koha.



[Muudetud: 23-10-2010 Müstik]
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Aasta 2012 on inkade kalendri järgi viimane aasta. Samuti maiade kalendri järgi. Praegune tsükkel hakkas peale 13.aug.3114 e.kr. ja lõpeb 23.dets. 2012 m.a.j. Sama on ennustanud ka hopi indiaanlased. Indiaani prohvetid ennustasid õigesti ette sõdu, nägid ette autode ja lennukite leiutamise, looduse saastamise ja isegi aatomipommi. Chieppeva rahva liikmed päikesekarud, kes elavad Põhja Minnesotas, räägivad reisimisst läbi nelja maailma. Iga maailm lõpeb ja liidetakse järgmisega läbi puhastusaja. Praegu on meil käes puhastuaeg enne järgmist, viimast maailma. Inkade ennustustes kajastuvad nende uskumused päikese, kosmose ja universumi koha.

Assa kuramusBlehtäitsa huvitav kohe. Kust materjalist/raamatust sa seda lugesid?
Vasta
#4
Täpselt ei mäleta, aga sellest on kirjutatud väga paljudes raamatutes.
Üks on ehk A.T. Manni "Millennium", mis ilmus 1992.a.Sinisukalt. Seal on ka kirjutatud Nostradamuse ennustatud Lähis Ida sõjast ja Lahe sõjast ja on ennustusi kuni aastani 6300.
Aasta 2012 all on veel: T & D McKenna - inimkonna pöördumine Valgusesse ja
José Argüelles - transformatsiooni baktuun (ära küsi, mis see tähendab - ei tea) ja tsivilisatsiooni globaalne kollaps.
Maiade 17 kalendrist on juttu Hancocki "Jumalate jälgedes"(1998), Wilsoni "Atlantise kavandis" (2002) ja Spiritismi ja müstika entsüklopeedias, lk.34 (Tln.2000).Osa maiade kalendreid ulatuvad ajas 10.milj.aastat tagasi (!)

Muudetud: 6-2-06 kell 16:49:19 Müstik
Vasta
#5
Ma mõtlesin selle maiade kalendri peale ka ükspäev siin. Üldiselt nende ennustustega on nagu ikka, tagantjärele tõlgendamine... pole ette keegi midagi sealt väljalugenud. Kes on... tõestagu seda palun.

Minu üks mõtteke on see, et kalender.. teate kui palju kalendreid ma olen ära visanud ? Miks ma nad ära viskan ?
Sest nad on kasutud. No ja tegidki maiad kaelndri mis on vajalik aastani 2012, et kui sinnamaale kestavad siis teevad uue...
Kas pole mitte ülemüstifitseeritud asi jälle mitte ?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: thor199
Kas pole mitte ülemüstifitseeritud asi jälle mitte ?

Veel pisut kannatust, thor, küllap näeme ära! Laugh
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: thor199
Kas pole mitte ülemüstifitseeritud asi jälle mitte ?

Veel pisut kannatust, thor, küllap näeme ära! Laugh

Ma just kardangi, et seda 4ndat faasi ei tulegi:S et siis tuleb see ise endale teha...
Vasta
#8
Tsitaat:
Minu üks mõtteke on see, et kalender.. teate kui palju kalendreid ma olen ära visanud ? Miks ma nad ära viskan ?
Sest nad on kasutud. No ja tegidki maiad kaelndri mis on vajalik aastani 2012, et kui sinnamaale kestavad siis teevad uue...
Kas pole mitte ülemüstifitseeritud asi jälle mitte ?

Ma ka ei saa aru, miks sa kalendrid ära viskad? Teatud aastate möödudes saab jälle samu kalendreid kasutada, kui kuupäevad ja nädalapäevad klapivad. Ma küll kasutan vahel vanu seinakalendreid uuesti.
Ja vaevalt, et maiad uue kalendri loovad. Need maiad, kes kalendri tegid, olid ühe Ameerika vanima kõrgkultuuri loojad, muuseas nad jõudsid ka raamatute kirjutamiseni. Loe Popul Vuhi ja Chilam Balamit.

Muudetud: 8-1-07 kell 19:28:33 Flash
Vasta
#9
Maiasid pole enam. Nad ei saagi uut kalendrit teha. Hallucigenial on õigus, tuleb ära oodata.
Kuid mis räägivad nende ennustused nende viimaste aastate kohta. Võtaks siin parakeskselt äkki käsile ja teeks kollektiivse uurimustöö. Keegi paneb tekstid nii palju kui neid on siia eesti keeles ja siis igaüks proovib oma tõlgendusi leida...vaatame analüüsime ja katsume midagi ette ennustada mitte tagantjärgi lugeda. Vaatame mis eestlase kaine mõistus ütleb selle kohta ?

Ja veelkord küsimus laiale ringile... kes mäletab vene ajast multikat kus indiaanlased saatsid koletise kuule. Oli Rekuai see koll ? Oskab keegi viiteid anda selle muistendi originaalallika kohta ? Või olie see venelaste väljamõeldis ? Ehk siis mul üks meelevaldne teooria tiksub peas aga lambist ei tahaks panna.
Rekuai, Reku aj jne google otsing mind targemaks ei teinud.
Please help Smile
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: thor199
Ja veelkord küsimus laiale ringile... kes mäletab vene ajast multikat kus indiaanlased saatsid koletise kuule. Oli Rekuai see koll ? Oskab keegi viiteid anda selle muistendi originaalallika kohta ? Või olie see venelaste väljamõeldis ? Ehk siis mul üks meelevaldne teooria tiksub peas aga lambist ei tahaks panna.
Rekuai, Reku aj jne google otsing mind targemaks ei teinud.
Please help Smile

Jah, siin seel lugu on (link), küll vene keeles ja esitletakse teda kui inkade müüti. Lõuna-Ameerikas eksisteeris nn Recuay kultuur (otsi ja vt nt siit), venekeelne nimekuju täpselt sama (vt nt siin). Aga kas see selle kolliga kuidagi seotud oli, ei tea ... ehk saab siit midagi edasi otsida, paraku venekeelne, aga on seda kolli nimetatud ka üldisemas kontekstis ... eks Sa vaata ...
Vasta
#11
Tänud ja uurin.
Aga maiade ennustusi võiks üheskoos lahata sellegipoolest ?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Paar aastat tagasi räägiti SL õhtulehes (siis ta nimi vist see veel polnud), et umbes aastal 2008-2015 võib maad tabada meteoriit kui ta ei kaldu kursilt kõrvale.

Samuti arvutasid keskaja skolastikud välja, et umbes aastal 2011 tekib sari maavärin ja sellega põhjustatud olud (Vulkaanipursked, happesademed jne). Kõike seda nad lugesid välja piiblist, mis olevat koodi kirjutatud. Juusiis keskaja skolastikutel oli mingi tarkus mida präegune filosoofia ja teadus ei tea veel?

Enda teooria järgi kas maa läheb sõtta mingi riigi, või rassi, või hoopiski teise planeedi elanikutega. Või algab uus aeg. Kas keegi leiutab midagi tehnoloogiliset vms.

Muudetud: 8-2-06 kell 13:19:57 encore

Hmm.. Meteoriit? Pisut ebatõenäoline, kuna see peaks sinu jutu järgi toimuma varemalt 2 aasta pärast, siis peaks teema kõvasti aktuaalsem olema.. Ehk eksisid andmetega?
Njah, kui just mõelda paanikale, mis puhkeks, kui inimesed saavad teada, et countdown käib ja 2 aastat on jäänud, siis vast infot ei lekiks kaa väga {mar
Vasta
#13
hmmm....aga

kes on kindlaks teinud et meie ajaarvamine kattub maiade omaga....?
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Meteoriit võib maale jõuda nende (2008-2015) aastate vahel. Aga kuna maailmalõppu arvatakse 2012 tulevat, siis see sobiks nagu ilusti võimalike võimaluste juurde. Niipalju kui ma meenutasin, siis seda räägiti 2001 aasta oktoobris õhtulehes. Nüüdne Sl õhtuleht.


Mina lugesin sellist infot:

2004 MN4 kõrgeima riskiastmega asteroid
Hiljuti avastatud 400 meetrise läbimõõduga maalähedane asteroid (Near-Earth Asteroid – NEA) mis kannab nime 2004 MN4 pakub taas teadlastele pinget. Tegemist on kõige kõrgemat riskiastet omava asteroidiga.
23 Detsember avaldatud loos anti temale riskiastmeks 2 (Torino scale). Asteroid peaks meist mööda kihutama 13 aprill 2029 ning kokkupõrke tõenäosus Maaga on 1:300 (parandatud - toim) .
24 Detsember tõsteti aga riskiastet ning selleks on nüüd 4 . Seega on tõenäosus 1,6%, et kokkupõrge toimub.

27 Dets 2004 seisuga on kokkupõrke tõenäosus veelgi paranenud ning selleks on 1:37 ehk siis 2.7%.
SpaceWatch Observatory teadlased Jeff Larsen and Anne Descour leidsid MN4 'ametlikule' avastamisele eelnevast perioodist pildi, mis kahandab Maa tabamise tõenäosuse 1:56000-le ja nihutab võimaliku toimumisaja aastasse 2037.

nasa lehepeal olev inf.

Samas Postimehes on jälle kirjas, et see asteroid ei ohusta Maad.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Gulja
hmmm....aga

kes on kindlaks teinud et meie ajaarvamine kattub maiade omaga....?


no kalendrid koosnesid erinevatest kuu-päikese faaside tsüklitest.
erinevatel rahvastel olid need tsüklid erinevad... näiteks Atlantise huku arvatav aeg leiti niimoodi:

Vana-Egiptuse kalendritsükli pikkuseks arvestatakse 1460 aastat, üks sellistest sai täis 1322. aastal e.m.a. Kui sellest aastast lahutada 7 tsüklit, saame aasta 11 542 e.m.a.
Vana-Assüüria kalendri kuutsüklid olid 1805 aastat, üks neist lõppes aastal 712 e.m.a. Kui võtta 6 tsüklit tagasi, saame 11 652 e.m.a.
Vana-India Kuu-Päikese kalendritsükkel koosnes 2850. aastast, hindude "raudne sajand" algas aastal 3102 e.m.a. Lahutame sellest 3 tsüklit, saame 11 652 e.m.a.
Iidsetel maiadel algas kalendriajastu 3373. aastal e.m.a. kalendritsükkel aga koosnes 2760. aastast. Lahutades 3 sellist tsüklit, saame aastaks 11653 e.m.a.


ainuke jama on et selle arvestuse järgi peaks järgmine tsüklivahetus toimuma aastal 2147
Vasta
#16
Tsiteerin siinkohal Hadzi Ogloed teemast 2006
ehk ennustused a-ks 2006.:

Inimkonnal tõenäoliselt õnnestub oma emotsioonid tasakaalustada ja 2012 üleminekuga kenasti toime tulla.

Viljaring-kalender sõnumite kohaselt, mis anti Brittide põldudele 2004 ja 2005 hilissuvel ca. aastse vaheajaga.

Sõnum 1: 2007 augusti keskel toimub midagi väga tähtsat.
Mis?

Sõnum 2: 2005 oli 85% Maiade viimasest ajastust läbi, 15% on jäänud Maiade kalendri lõpuni (2012 aasta teisel poolaastal).

Sõnum 3: Viimane osa Maiade kalendri kohastest heksadetsimaalsetest perioodidest, nimelt 2009 ca. juunist-juulist kuni Maiade kalendri lõpuni (peaaegu 2012 lõpuni) ON TEISTMOODI KUI KOGU ÜLEJÄÄNUD AJASTU ja VÄGA VÄGA ERINEV. Milline? Ilmselt täpsustused tulevad.

http://www.cropcircleconnector.com/2005/...puter.html

NB! Eesti keeles kirjutatakse nii maiad kui maajad. Seetõttu saab teavet otsida ka sõna maajad alt.
Vasta
#17
Uurisin siis kah seda maiade kalendrit ... päris keeruline teine (Wikipedia artikkel). Probleemi "maailmalõpust" puutub maiade nn "pikk ajaarvestus" (long count). Kust tuleb siis see aasta 2012? Meie praeguse ajaperioodi alguseks (üleminek 3-4 periood) märgivad maiad "pika arvestuse" päeva 13.0.0.0.0 (13.08.3114 eKr - kuidagi on siis see vastavus leitud) - mida võiks lugeda nii, et eelmisest loomisest (2-3 periood) sai mööda 13x400=5200 aastat (see on ligilähedane). Kui arvata, et ka 4 periood kestab sama kaua, saamegi selleks katastrofaalse 4-5 ülemineku ajaks aasta 2012. Paraku on on siin arvestama asjaolu, et 13.0.0.0.0 on "lühendatud kirjaviis" (nagu meie nt 2006 asemel 06 kirjutame). On leitud kirjutisi (vt seesama Wikipedia artikkel), kus seda (viimase perioodi) algust tähistab märksa suurem number (13.13.13.13.13.13.13.0.0.0.0), mis teeb perioodi pikkuse märksa suuremaks ja nihutab seega ka käesoleva perioodi lõpu (koos oma katastroofidega) võrratult kaugemasse tulevikku. Seda vaatekohta kinnitab ka kaugemate kui 21.12.2012 tulevikudaatumite eksisteerimine maiade kirjalikus pärandis (13.10.4772 nt, ikka sealtsamast Wikipediast).
Aastal 2012 on ka teatud astronoomiline interpretatsioon, seotud Päikesesüsteemi liikumisega galaktikas, on aga avaldatud ka kahtlust, et see võimaldab mõnesuguse ajamomendi paika panna ehk paarikümneaastase täpsusega (ja pole ka otse näha sealt mingeid katastrofaalseid tagajärgi - jutt pole põrkumisest Nibiruga või millega iganes).
Vasta
#18
Siin veel inglise keele oskajaile üks link maiade kalendrist ja ajaarvamisest:

http://www.angelfire.com/ca/humanorigins...ystem.html
Vasta
#19
Kes mina olen?

Tervitus! Mina olen Krayon magnetilisest teenistusest. Teist igaüks on üliväga armastatud! Kui sa oled jõudnud punkti, kus sa loed käesolevat edastust, siis oled sa õigel ajal õiges kohas. Palun jätka. Ma kõnelen otsejoones sinuga.

http://www.hot.ee/emfestonia/Krayoni_I_raamat_1.2.html

Lõpuaegadest

Isegi väga väike Maa kaldumine praegusel ajal tooks endaga kaasa inimkonna totaalse hävingu. Ookeanid voolaksid üle kallaste maismaale, maakoor painduks ägedalt, Kuu tõmbaks enda poole värskelt paljastatud nõrgemaid alasid ning loksutaks sõna otseses mõttes pinnase segamini, samuti muutuks dramaatiliselt teie ilm. Kõikjale ilmuksid uued aktiivsed vulkaanid ja inimkond saaks otsa. Kuidas ma seda tean? Ma vaatasin esimesel korral seda protsessi pealt! Teie tulevikus saab loomulikult olema uputusi, maavärinaid ja purskeid ... neist osa kujutab reaktsiooni minu tööle, kuid need ei too kaasa inimkonna lõppu. Ometi toimuvad need ootamatutes kohtades.

Kasuta oma äratundmist ja intuitsiooni, mis kuulub sinule su rakutasandil. Sinu kõrgem teadvus, “Jumalik Mina” annab sulle vastuse: kas arvad, et inimkonda on kantud läbi terve Maa ajaloo kõrgema teadvuse valgustatuse tsükli lõpule selleks, et saada lämmatatud hiidlainest või kivirahnust? Kas pole sinu arvates märkimisväärne lõpetamine?

Ei. Ettenähtud kaldumine on minu töö. See on magnetiline kaldumine, mis tähendab Maa võresüsteemi ümberjoondamist, et valmistuda teie viimasteks aegadeks. Põhimõtteliselt tagatakse teile magnetilises mõttes korrektne kiht, mis võimaldab inimeste eksisteerimist ja elamist tasakaalustatud valgustatuses. Teie magnetiline põhi ei ühti enam polaarpõhjaga. Ta pole seda tegelikult teile teadaolevalt kunagi teinudki, nüüd aga muutub see kalle märgatavaks.

Niisiis, miks see tähtis on? Tähtsus on selles, et need, kes valmis ei ole, pole võimelised sellega toime tulema. Mõned jäävad, need aga, kes võimelised pole, taaskehastuvad ja ilmuvad taas korrektse joondatuse saabudes. See, mismoodi see teie ühiskonda mõjutab, moodustab minu sõnumi negatiivse osa.

Minu protsessi lõpuleviimiseks kulub kümme kuni kaksteist Maa aastat. Käesolevast ajast kuni aastani 2002 leiab aset järk-järguline muutus. Aasta 1999 paiku peaksite te juba täpselt teadma, millest ma räägin. Valitsuste eesotsas on võimumehed, ... kellest kõik ei ole just valgustatud. Nende võimetus tulla toime teadvusemuudatusega võib neid tasakaalust välja viia ning tulemuseks võib olla kaos.

Neile, kes on uurinud kristliku ilmutusraamatu kanaldatud ülestähendusi, võib asi tunduda vastupidine ... kuid nüüd on mul teie jaoks üks paljastus: too iidne kanaltekst jäeti nimme segaseks ja ähmaseks, kuna mitte ükski olem universumis ei saanud ealeski ette ennustada teie läheneva järelekatsumise tegelikku tulemust ! Teie jaoks eksisteerib mitu lõpuvarianti ning see ülestähenduste raamat sisaldab endas korraga kõiki võimalikke stsenaariume Maa lõpuaegade kohta.

Pea meeles, et sul tuleb distantseeruda kõikidest eelnevatest arusaamadest selle kohta, mida “lõpuajad” sinu jaoks tähendada võiksid.
Vasta
#20
Jah, see on huvitav ... põhjustel, millest olen siin varem mitmel korral kirjutanud seoses niburiaanlaste ja Jelaila Starriga. Aga antud juhul on võimalik jälgida arengut mõneti pikemas ajas. HadziOgloe vahendatud sõnum on kirja pandud 1989 ja seal prognoositud protsess oleks pidanud olema lõppenud neli aastat tagasi. Originaalne ingliskeelne veebsait on siin (allika nimi Kryon erineb pisut eestikeelses tõlkes kasutatust), aga pole jõudnud veel uurida, millised on tagasivaatelised selgitused kõnesolevale ajaperioodile (kas põhjendused, miks midagi pole juhtunud või selgitused, et tegelikult ikka on, kuigi me pole asjadest ehk aru saanud).

Ja selle taustal pakun välja võimaluse, et aastal 2012 maailmalõpp ikka saabub, aga ta möödub nii, et keegi seda tähele ei pane ...

Muudetud: 9-2-06 kell 22:13:32 Hallucigenia
Vasta
#21
Järsku oskab Hadzi vastata, millised need inimesed on, kes on valmis, selleks suureks muutuseks vms, mis tulevat. Kas nn. tavainimestel on ka lootust või peab olema teadlikult kõiksugu vaimsete võimetega ?

Muudetud: 28-8-07 kell 00:06:06 Thorondor
Vasta
#22
Mina olen kõigest õpilane, kuigi olen üleminekuks otseselt tööd teinud üle 20 aasta.

Kryon on magneetiline Meister, kes ise ja isiklikult muutused läbi viib.
Tema vastused on tunduvalt kõrgemal tasemel kui minu omad kunagi võiksid olla.

Soovitan läbi lugeda Krayoni esimese ja teise raamatu ning seejärel võime õpilastena oma arusaamist väljendada.
Minu senine kogemus on, et olles end VALGUSE MEISTRI juhtimise alla andnud, juhitakse Sind hoolitsevalt läbi muutuste ajajärgu. Võtmeks on oma tööga vaimsel tasandil ning karma läbitöötamise kaudu oma võnkesagedust tõsta. Väga lihtne tegelikult.

Igaüks, kes küsib juhtimist, saab juhtimise.
Igaüls, kes palub, et teda ei häiritaks, jäetakse ilma juhtimise ja otsese abita, kuna VAIM austab inimese vaba tahet.
Kuidas taotlus, nõnda saavutus. Teadmine üksi ei aita mingilgi määral.

Krayon ei ole ainus muudatust läbi viiv MEISTER planeedil.
Neid on nüüd siin rohkesti. Nende tegevusega kaasnevad tugevad gammakiirte impulsid, mida pidevalt fikseerivad tehiskaaslased (sondide põhiülesanne on fikseetida duumapommi lõhkamisi).
ÜROs kuulatakse Krayonit regulaarselt.
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Mina olen kõigest õpilane, kuigi olen üleminekuks otseselt tööd teinud üle 20 aasta.

Kryon on magneetiline Meister, kes ise ja isiklikult muutused läbi viib.
Tema vastused on tunduvalt kõrgemal tasemel kui minu omad kunagi võiksid olla.

Soovitan läbi lugeda Krayoni esimese ja teise raamatu ning seejärel võime õpilastena oma arusaamist väljendada.
Minu senine kogemus on, et olles end VALGUSE MEISTRI juhtimise alla andnud, juhitakse Sind hoolitsevalt läbi muutuste ajajärgu. Võtmeks on oma tööga vaimsel tasandil ning karma läbitöötamise kaudu oma võnkesagedust tõsta. Väga lihtne tegelikult.

Igaüks, kes küsib juhtimist, saab juhtimise.
Igaüls, kes palub, et teda ei häiritaks, jäetakse ilma juhtimise ja otsese abita, kuna VAIM austab inimese vaba tahet.
Kuidas taotlus, nõnda saavutus. Teadmine üksi ei aita mingilgi määral.

Krayon ei ole ainus muudatust läbi viiv MEISTER planeedil.
Neid on nüüd siin rohkesti. Nende tegevusega kaasnevad tugevad gammakiirte impulsid, mida pidevalt fikseerivad tehiskaaslased (sondide põhiülesanne on fikseetida duumapommi lõhkamisi).
ÜROs kuulatakse Krayonit regulaarselt.

Mitte kunagi ei tohi olla nõus asjadega mis teie eest on otsustatud, ehk juhul kui aja formis on tulevik olemas , siis see on sõna otseses mõttes teile pikki pead andmine, mina ei ole nõus sellega mis on minu eest otsustatud ja nean kõik väed ja jõud kes minu elu ,oma tahtmise järgi kulgema panna tahavad, see ,et maailmalõpp ükskord tuleb on vältimatu, ärge kaevake oma hauda, läbi lolluse ja naiivsuse , mille tõttu viskute igaviku kuristiku.
Vasta
#24
Aga mis on selle ülemineku mõte? Ma saan aru, et on tõesti mingil määral parem olla kusagil kõrgemal(piltlikult öeldes), aga kas see on tõesti nii oluline, et jätta mittevõimelised maha ja ise asuda kõrgemale tasandile?
Vasta
#25
Austet Encore, Aserahi preester!

Jah, mina H.O. olen õpilane. Ma ei saa ennest kuidagi pidada õpetajaks.
Kuid ma olen ka tegutseja. Kui midagi õpin, kasutan seda kohe ka praktiliselt.

Oma kogemustest ei soovi ma internetis eriti kirjutada, kuna mind rünnatakse sel juhul kiiresti ja halastamatult.
Para Webis kontrollitud.
Seepärast TEGELIKKUSE olemasolule tähelepanu juhtides (meie poolt tajutav osa maailmakõiksusest moodustab ca. 3% tegelikkusest) kasutan tsitaate ja viiteid.

Nn. "maailmalõpu" paratamatus tuleneb arengu paratamatusest.
Kunagi tuleb ka selles koolis armaskssaanud esimesest kassist lahkuda.
Teised õpikud, teine klassituba; mõned õpetajad samad, mõned uued.
Kõik ei suuda esimest klassi lõpetada, mõned ei taha. Ega kedagi ei sunnita.

Nii kui ülal, nii ka all.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat