•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maiade kalendri järgi saabub maailmalõpp varsti
#26
Ehk võiks linnugripist siin edasi rääkida. Selliseid viiruseid on muidu tulnud ja läinud kuid selkorral on ka leviala suurem kui muidu. H5 tüve vastu olevat ka seda leevendav rohi olemas, kuid miks siis inimesed ikka veel surevad? Delfi uudiste järgi võib tappa linnugripp kuni 142mln elanikku.
Minu arust on see piisav vabandus öelda maailmalõpu alguse ametlikult avatuks.
Tsitaat: “Ultra” hullu stsenaariumi puhul Hongkongi majandus seiskub, globaalne kaubandus kuivab kokku ning raha voolab Aasiast Põhja-Ameerikasse ja Euroopasse. Kõik see toob kaasa Aasias majanduslik kokkuvarisemine.

Arvutuste kohaselt sureks Hiinas 28 miljonit inimest ja Indias 24 miljonit inimest.

Ultrastsenaariumi puhul hukkuks Hiinas 28,4 miljonit inimest, Indias 24 miljonit, Indoneesias 11,4 miljonit, Filipiinidel 4,1 miljonit, Jaapanis 2,1 miljonit, USA-s 2 miljonit ja Euroopas 5,6 miljonit. Mahajäänud arenguriikides hukkuks kokku 33 miljonit inimest.
by Delfi.
Ise võite artiklit lugeda Siit

Muudetud: 16-2-06 kell 13:23:16 Metavo
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ehk võiks linnugripist siin edasi rääkida. Selliseid viiruseid on muidu tulnud ja läinud kuid selkorral on ka leviala suurem kui muidu. H5 tüve vastu olevat ka seda leevendav rohi olemas, kuid miks siis inimesed ikka veel surevad? Delfi uudiste järgi võib tappa linnugripp kuni 142mln elanikku.
Minu arust on see piisav vabandus öelda maailmalõpu alguse ametlikult avatuks.
Tsitaat: “Ultra” hullu stsenaariumi puhul Hongkongi majandus seiskub, globaalne kaubandus kuivab kokku ning raha voolab Aasiast Põhja-Ameerikasse ja Euroopasse. Kõik see toob kaasa Aasias majanduslik kokkuvarisemine.

Arvutuste kohaselt sureks Hiinas 28 miljonit inimest ja Indias 24 miljonit inimest.

Ultrastsenaariumi puhul hukkuks Hiinas 28,4 miljonit inimest, Indias 24 miljonit, Indoneesias 11,4 miljonit, Filipiinidel 4,1 miljonit, Jaapanis 2,1 miljonit, USA-s 2 miljonit ja Euroopas 5,6 miljonit. Mahajäänud arenguriikides hukkuks kokku 33 miljonit inimest.
by Delfi.
Ise võite artiklit lugeda Siit

Muudetud: 16-2-06 kell 13:23:16 Metavo

See tuletab meelde musta-surma laastus töid vanas-euroopas, tänapäeval on kindlaks tehtud sümptomite kirjelduste ja toll ajal üles kirjutatud meditsiiniliste kirjade järgi, et musta surma nime all tuntud viirus on tegelikult tundmatu, ehk teisi sõnu on ainult hunnik arvamusi selle kohta, kas tuleb vana sõber jälle tagasi ????, imelik on asja juures see ,et usa kui riik kelle rahvas samuti mööda aasia ja teisi infektsiooniga maid ringi reisivad ,ei ole siiani veel kuulnud ühestki juhtumist ei inimese kui ka ,et mõni alla potsatanud lind oleks kellegile silma hakkanud, sellest võiks kohe paraja vandenõu teooria kokku pannaBleh, loodame ,et midagi musta-surma taolist ei tuleks, kuid tõde on ,et inimesi on hetkel siin maailmas rohkem kui vajalike aineid(toit,vesi,jne),seega oleks selline tsenaarium kasulik värdjaslikul mõttel, jääb ainult loota ,et vana sõber mööda meist läheb.
Vasta
#28
18. oktoobril kell 23:36 Eesti aja järgi sünnib maailma inimene, kellega kokku saab meid 7 miljardit. Teatud mööndusega linnugripile ma seda küllaltki usuks. Homse päeva varastel tundidel, muideks, saab meid kokku 6,5 miljardit. Link. Inimkonna juurdekasvu graafik.
Vasta
#29
VALGUSE PEREKOND 1/2005 vahendab lk. 11-20 Quo informatsiooni.
Quo on ÜHE LÕPMATU LOOJA armastuse ja valguse kanal.

Küsimus (meie, inimeste esindaja poolt): “Ühe seaduse” esimeses raamatus ütles Ra, et häälestus neljandasse tihedusse lõpeb 2012 aastaks. Kui ma mõtlen käesolevatele kaootilistele sündmustele, siis ma kaldun arvama, et see tähtaeg lükatakse edasi? Ma tean, et sa ei saa anda meile täpset daatumit, aga kuidas sa olukorda kirjeldaksid?

Vastus: Me oleme teile tuttavad Quo- na ja me täname sind, me vend, selle küsimuse eest, millele püüame vastata.

Esiteks – teie planeedi 4. tiheduse viljalõikus on ajaliselt fikseeritud. On kindel aeg, mil see saabub. Nii kui suvi annab maad sügisele ja sügis talvele, annab üks ajastu teisele maad, et järgnev saaks edukalt alata.

Teie planeet ja päikesesüsteem liigub uude ruum-aega (nähtav) kui ka uude aegruumi (nähtamatu). See on kindel. Kõik see toimub nagu kellavärk. Aastaks 2012 on teie planeedi sisemised tasandid 4. dimensiooni aeg-ruumis.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Teie planeet ja päikesesüsteem liigub ... uude aegruumi (nähtamatu). See on kindel. Kõik see toimub nagu kellavärk. Aastaks 2012 on teie planeedi sisemised tasandid 4. dimensiooni* aeg-ruumis.

Minu allakriipsutus. Selles see trikk ongi. H
*Tõsi küll, 4-dimensionaalne peaks meie aegruum juba praegu olema. Küllap siis mitte selles mõttes.
Vasta
#31
Quo sõnumi “Armastuse ja hirmu seosed” järg “Valguse perekond” 2/2005 tsitaate:

…. Ütleme lihtsalt, et 4. tihedus on veel mittetäielikus kujus. Iga päev, mil kõnnite 3. tiheduses, võimenduvad 4. valgustiheduse jõud teie planeedil. Planeet ise vibreerib suuresti 4. tiheduse võngetes. …
… Maa on küllalt jõuline ja tervise poolest tugev. Antud hetkel on planeet ümbersünni ponnistustes. …

Kui antud kiirendajaid ei kasutata polariseerumise edendamiseks, siis kasvab sisemine põlemine ja ärritatud meeleolu. Kui emotsionaalse kuumuse ja disharmoonia tunnet säilitatakse liiga kaua, siis hakkab terve kehakompleks selle disharmooniaga kaasa võnkuma ja see ilmneb vähi või mõne muu (linnugripp?- H.O.) terviserikkena.
Need inimhinged teevad oma keha eluvõimetuks, kuna nad ei suuda või ei taha õppida 3. ja 4. tiheduse püüdluste erinevusi ega reastu ümber. …

4. D jõud on nähtamatu, kuid nii tugev, et mõjutab kõiki aatomeid, muutes need tunde- ja mõtteenerigale vastuvõtlikuks. Aine reastub nüüd kergemini hingeelu jõudude järgi.

… Olge väärikad ja õnnelikud….
Vasta
#32
Olen kohanud meie planeedi praeguse seisukorra kohta kahesugust informatsiooni:

1.
Möödunud sajandi keskel läks meie 3. tiheduse päike üle heeliumipõletamise faasi ja paisus mõneks ajaks suuremaks, neelates ka meie planeedi.
Kuna inimkond oleks muidu hukkunud, viidi kogu süsteem üle 4. tihedusse ja loodi selle sees 3. tiheduse hologramm (nii kui emuleeritud Windows Linuxi sees arvutiviiruste käitumise uurimiseks).

2.
Toimub tavaline areng 3. tihedusest 4. D tasemele.

Meie, 3D kehastunute, jaoks ei ole siin olulist vahet.
Siiski võib tihedusevahetus olla märkamatum kui teistel planeetidel seni olnud.
Hallucigenia täpsustusi tuleb seetõttu tõsiselt arvesse võtta, need võivad olla vägagi tõesed.
Vasta
#33
Tänapäeva "prohvetlikud" organisatsioonid lubavad euroopa(maailma) lõpu algust juba 20. märtsiksLaugh
Pikk-pikk artikkel sellest Delfis, kokkuvõtet ma ei hakka tegema, kuid lugege seda siit:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=12333437
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tänapäeva "prohvetlikud" organisatsioonid lubavad euroopa(maailma) lõpu algust juba 20. märtsiksLaugh
Pikk-pikk artikkel sellest Delfis, kokkuvõtet ma ei hakka tegema, kuid lugege seda siit:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=12333437

Siin on originaalmaterjal selle "prohvetliku organisatsiooni" (Laboratoire européen d’Anticipation Politique Europe 2020) koduleheküljel ... ega seal midagi väga uskumatut ju polegi ... iseasi muidugi, kas just nendel tähtaegadel ... aga kaugel see märtsi lõpp siis enam ... eks 1. aprillil saab teha kokkuvõtteid Laugh
Vasta
#35
Pigem on jah meie maailamlõpp selline siis, kui te ise või teie vanemad ei suuda majandussurutise tõttu pangalaenu tagasi maksta ja te kuuse alla elama lähete.
Delfi artiklist.Unistada ju võib, oleks Eesti kroon maailamas täna sama likviidne kui USD, siis võiks järgmise 25 aasta jooksul ehitada silla Saaremaale, Helsingisse, Stockholmi ja jumal teab veel kuhu.
Selle nn. lõpu põhjus ongi tõenäoliselt see, nagu artiklis viidati ja ülikoolis käinud inimesed peaksid ka teadma, et USA on viimased 50 aastat võlgu elanud ja täna on tekkinud surve daala devalveerimiseks teiste valuutade suhtes.

Muudetud: 27-2-06 kell 23:59:40 Andruzka
Vasta
#36
Kas see organisatsioon ei paikne mitte samas piirkonnas kus elutses Nostardamus?
Võin ka eksida:o
Vasta
#37
ma usun, et varsti saabub Maiade maailmasõpp st. et viimane maia elab veel, ja et varsti ta sureb. Mina arvan nii
Vasta
#38
Maiad ei ennustanud maailmalõppu enda rahva jaoks, vaid kogu maailma jaoks.
Vasta
#39
Ühe ususekti liikmed ennustasid kunagi, et kohalikku linna(mille nime ma kahjuks ei mäleta) tabab peatselt hukk. Pääsevad ainult tolle ususekti liikmed, sest nemad olid väljavalitud, viimne kui üks tavainimene sureb. Väljavalituid pidavat päästma tulema tulnukate kosmoselaev, mis viib nad oma planeedile elama õndsusesse ja headusesse. Tähtpäeval kogunesid ususekti liikmed kohalikule künkale hävingut ja enese päästmist ootama. Päeva lõpuks selgus, et midagi polnudki juhtunud, ennustus ei pidanud paika. Kuid nood tegelased ei andnud mitte alla, vaid tulid välja uue väitega, et linn päästeti tänu nende palvetele ja soovidele.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Maiad ei ennustanud maailmalõppu enda rahva jaoks, vaid kogu maailma jaoks.
Nad üritasid seda jah. Kuid juhtus nii, et nad ennustasid oma rahva jaoks ühe ilusa maailmalõpu.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Lillian
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Maiad ei ennustanud maailmalõppu enda rahva jaoks, vaid kogu maailma jaoks.
Nad üritasid seda jah. Kuid juhtus nii, et nad ennustasid oma rahva jaoks ühe ilusa maailmalõpu.

Su lauses on huvitav mõte tead. Päriselt.
THC ''mängu'' ajal on seda hea mõtiskleda, soovitan(i)
Vasta
#42
23. detsember 2012, kas see kuupäev pole mitte seotud erinevate sündmustega
näiteks ookeanipõhja tektooniliste laamade kohtumine
kas see võiks olla uue ajastu algus ja vana lõpp globaalse kataklüsmi tagajärjel?
Vasta
#43
The Mayan Calendar 1osa
The Mayan Calendar 2osa
Secrets of the Mayan Calendar Unveiled 1,2,3


Muudetud: 18-1-07 kell 14:43:20 levis
Vasta
#44
Praegu on tõesti hullumeelsed ajad. Ise usun päris kindlalt mingisuguse muudatuse toimumist. Päris hea pildi annab raamat "Okunjovo saladus" SOOVITAN!!!! võib sisaldada elutähtsat informatsiooni!!!

Igatahes olen kuulnud, et aastal 2012 siseneb maa "footonvööndisse", mis toob kaasa suured muudatused. Kas keegi teab midagi täpsemalt, või viitsib otsida? Igasugune täiendav informatsioon väga teretulnud!!!

By 2012 earth's entire orbit will be in the photon belt. The action of the photon belt, will also have significant effect on the pineal gland. that's why everyone's psychic energy is starting to ramp up. Barbara HC theorizes that the photon action will have alot to do with unlocking and decoding our DNA for the next leap in evolution. Understanding these cycles is crucial to the awakening process we are all experiencing and will help reduce the physical, mental and emotional shock of this transition.
We are starting to move into the photon belt now and will be totally in the belt all the time by 2012. In the photon belt the walls between the different dimension becomes increasingly thin or non existent. One of the things that has to happen as we move into the photon belt is that we have to master the 4th dimension and integrate it into this planet. The transition into and out of the photon belt is characterized by radical weather patterns, earth changes, and this will particulaly be interesting as the 4th dimensional world begins to precipitate onto our own 3rd dimensional reality. The elements of the 4th each of will attract individually, be able "see", and interact with depends entirely on our consciousness. We could attract a room full little devils with pitch forks or a room full of angels. The 4th dimension is polarized much like the 3rd dimension and beings on the 4th dimension level have there own agendas.

Loodan, et oskate Ameerika keelt :p


Väga teemakohane lehekülg aasta 2012 kohta

Muudetud: 19-1-07 kell 14:58:20 Otsija

Muudetud: 20-1-07 kell 17:36:42 Otsija
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: Otsija
teadaolevalt elab praegu maailmas rohkem inimesi kui (kooliõpikutes õpetatava) ajaloo jooksul on kunagi surnud (KOKKU!!!!)

Pigem on asjad umbes nii:
Number who have ever been born 106,456,367,669
World population in mid-2002 6,215,000,000
LINK
Vasta
#46
mina leidsin kusagilt millaski pildi ja teksti sellest, kuidas päike siseneb linnuteel kuhugi 'auku' ja siis tuleb maailmalõpp. oli ka maiade kalendri järgi. katsun selle lingi üles leida. ise ma mõtlesin et see päikese sisenemine sinna 'auku' paistab ju ainult meile siin maal nii.
leidsin ühe:http://www.greatdreams.com/2012.htm
sealt siis pilt
[Pilt: 2012_december.gif]
The place where the December solstice sun crosses the Milky Way is precisely the location of the
"dark-rift in the Milky Way ...'xibalba be' - the road to the underworld."

On the winter solstice of 2012, the noonday Sun exactly conjuncts the crossing point of the sun's ecliptic
with the galactic plane, while also closely conjuncting the exact the center of the galaxy.

teist ma ei leia. oli mingi hästi pikk lehekülg lillaka taustaga ja seal oli väidet kinnitavaid ja ümber lükkavaid tekste. palju erinevaid sama teema kohta käivaid tekste oli koos. äkki keegi teab.


Muudetud: 7-3-07 kell 18:42:33 kurk
esimene edit oli see kui ilsasin pildi ja teine on see, et nägin kuidas pilt jäi ja loodan et on arusaadav.

Muudetud: 7-3-07 kell 18:43:53 kurk
Vasta
#47
Jah. Vb. Kes teab. Nendele motiividele (eriliste võimetega põlvkond, millele järgneb inimkonna materiaalse eksistentsivormi kardinaalne transformatsioon) on üles ehitatud Arthur C Clarke ulmekas "Childhood's End", millele kusagil siin olen juba viidanud (vist).
Vasta
#48
Ma ei tea kas ma olen natuke õel, aga mina ootan inimkonna lõppu.
Ma tahaks teada mis tuleb pärast kui inimkond on hävind.
Kuidas see hävib?
Kuidas tekib uus rass?
Ma ei tea miks, aga ma olen sellest väga huvitatud?
Vasta
#49
kui inimkond hävib, hävid ka sina ja sa ei saa kuidagi teada mis on siis kui sa oled hävindLaugh.
Vasta
#50
aga hing eksisteerib ju edasi. Vähemalt mina usun seda
Ma arvan/loodan et 2012 juhtub midagi pigem positiivset kui negatiivset. Vbl tõestatakse "ametlikult" tulnukate olemasolu või leiutatakse vähiravim või negatiivsemal juhul tuleb kolmas maailmasõda ja enamus inimesi sureb ära aga allesjäänutel on siin parem elada...
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat