•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maiade kalendri järgi saabub maailmalõpp varsti
#76
Tsitaat:Algselt postitas: Halo
Kui saaks mööda ajajõge tagasi sõuda ja vaadata, kuulata....Huvitav, et kui palju on läbi aegade ennustatud maailmalõppe? Tahaks teada..
Muudetud: 12-9-07 kell 14:43:31 Halo

Eriti rohkelt oli neid ennustusi kindlasti aasta 1000 kohta. Selle sajandi vahetusekski oli ju neid piisavalt, alustades sellest, et arvutid lähevad lolliks ja tuumasõda tuleb ja lõpetades sellega, et Mir kukub alla ja seda tõlgendab keegi lollpea valesti ja tuumasõda algab...
Vasta
#77
Noh, venelased koguvad 'kaitseks' tuumarelvi, kui nad ma allvee laevalt tuumapommi lasevad, ei jää neist endist seal laevas ka ju midagi järgi. Järgmine asi mis mind närvi ajab, on see, et meil ju pole kellegil vaja neid tuumapomme. Eks sealt see maailma lõpp tuleb ka. Maavälistesse objektidesse ja dimensioonide vms vaheldumisee ma ei usu. Mai taha ära surra ****.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Mai taha ära surra ****.
Rahu, kurk, rahu! See maailmalõpp tuleb ja läheb nii, et Sa seda tähelegi ei pane. Ja vaevalt, et keegi teine kah. Aga selline maailmalõpp tuleb kindlasti.
Vasta
#79
Ega ma ise ka väga usu, et sellel kuupäeval jne aga mida nad koguvad oma tuumarelvi. Keegi ei lähe nelile kallale (kui nafta jama välja jätta, neil raske seda teistele anda või) neil pole neid tuumarelvi vaja. Meie oleme nende kõrval ka ja nad kindlasti tahaks läbi Soome lahe tulla. Ma nüüd üritan maha rahuneda.
Vasta
#80
Eks jääme siis 2012 aastat ootama (hyes)
Kuigi ise eriti ei usu maiadesse...
Ja khtlane on kaa, et see on just jõuöude ajal.
Ilus jõulukink!!!
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Mai taha ära surra ****.
No suremisega on see jama, et see tuleb nagunii. See etapp tuleb lihtsalt üle elada.(hyes)
Vasta
#82
Uuendasin: oodata on jäänud 1879 päeva.
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: Valeri
Tsitaat:Algselt postitas: kessu
Tsitaat:Algselt postitas: kurk
Mai taha ära surra ****.
No suremisega on see jama, et see tuleb nagunii. See etapp tuleb lihtsalt üle elada.(hyes)
oh issake. 2rge olge nii pinnapealsed ja igavad, surm ei ole mingi lõpp. Me räägiem siin millestki ...

Oh sind tõsist inimest ... mõtle ikka positiivselt - keegi pole ju väitnudki, et see on lõpp. Mina küll nii ei arva. Naerata ja sa näed, et naerad maailma üle!
Pinnapealsus on see kui sulle meeldivad asjad, aga see kui me kardame tundmatut on loomulik - enese alalhoiu instinkt. Kui meie esiisad oleksid esimese mõistuse killukese tekkimise järel pea ees tundmatusse jooksnud siis poleks meid ehk olemaski. Eks ütle ju eesti vanasõnagi: aeglaselt sõuad kaugele jõuad. Inimene on loomu poolest nagu kass - kohutavalt uudishimulik, aga õnneks hoiab hirm teadmatuse ees teda elus.
Samas on ju palju ka neid, kes küsivad enne miks ja alles siis, et mida see mulle teha võib. Need inimesed on avastuste näol meie inimkonna viinud sinna, kus me oleme. Ega nendetagi saa.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: Valerinagu näha sa ei mõista maiade kalendri põhimõtet,mis ei ole füüsilsie nähtuse liikumine ümber mingi teise nagu meie kalender. ja poel ka mingi kindel ajarvamine,vaid põhineb sellisel asjal nagu consciousness.Sa ei tea nende kalendrist midagi ja siis küsid millega erineb.kõige POOLEST.

paistab, et sa ise ei ole päris hästi aru saanud. tegemist on siiski astronoomilise kalendriga, mis on otseses seoses "füüsiliste nähtuste liikumisega ümber mingi teise"
Vasta
#85
teate, see maailmalõpp on küll asi, millesse mina tõesti ei usu. mitte keegi ei tea, millal maailmalõpp tuleb.see võib tulla ka homme, aasta pärast või kolmekümne miljoni aasta pärast.. ja tänapäeval on inimesel piisavalt palju vahendeid, et ennast ise ära hävitada. see on küll ebatõenäoline, aga kui mõned meie aatomipommid õhku lendaksid, oleks kogu maailm hävinud.
Vasta
#86
egaseekuisinaeiteaeitähendaveeletmittekeegieitea

Laused algavad eesti keeles suurte algustähtedega.
Vasta
#87
ja sa tahad ütelda, et sina tead Laugh?
Vasta
#88
Ei, ma pole seda öelnud, aga ma arvan, et keegi teab.
Vasta
#89
Vabandan kui kordan ennast aga vaadates viimaseid postitusi arvan, et pean seda tegema.

Maajade kalender EI näita MAAILMALÕPPU. See lihtsalt näitab kalendri lõppemist. Koos seletustega mis selle kalendriga kaasas käib on ka umbes selline lõik:

"Kalendri lõpp ei tähenda maailma lõppu. Me ei teinud kalendrit antud punktist edasi kuna selleks puudus vajadus. Maailmas MUUTUB (mitte ei LÕPPE) kõik ning sellise kalendri jaoks puudub vajadus."
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas: Valeri
maiade kalender ei baseeru füüsilisel..ei planeetidel,tähtedel,ega millelgi muul.Sellel poel mingit pistmist füüsilisega.
No siis pole vast ka meie füüsilisel maailmal sooja ega külma taolise kalendri otsalõppemisest.
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: Valeri just ning mõni vist ei tea ikkagi,et maiade kalender ei baseeru füüsilisel..ei planeetidel,tähtedel,ega millelgi muul.Sellel poel mingit pistmist füüsilisega.Uuri veidi,enne kui proovid ümber lükata midagi,millega sa kursis pole.

äkki seletad mil moel ei ole see kalender seotud füüsikaliste nähtustega??? see on KALENDER! tee endale asi selgeks. kui see ei oleks seotud füüsikaliste nähtstega (nagu seda on ümber päikese tiirlemine ja aastaaegade vaheldumine), siis ei oleks võimalik kuidagi väita, et nende KALENDER lõppeb 2012 aastaga

Muudetud: 22-11-07 kell 14:51:41 neoon
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Valeri
maiade kalender ei baseeru füüsilisel..ei planeetidel,tähtedel,ega millelgi muul.Sellel poel mingit pistmist füüsilisega.
No siis pole vast ka meie füüsilisel maailmal sooja ega külma taolise kalendri otsalõppemisest.

Ei olegi... niipalju, kui mina seda uurinud olen. Muutus pidavat toimuma teadvuse tasandil. Eks 2012 näeme Smile
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: Wilbach
Muutus pidavat toimuma teadvuse tasandil. Eks 2012 näeme Smile
Eks siis näeme jah ... kas nüüd kõik just näevad ... aga mõned teadlikumad meie hulgas ehk midagi tunnevadki.
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: Valeripoiss,sa vist ei tea,mdia kalender t2hendabki.Mis ajast peab aja kulgu n2itav kalender baseeruma mingitel fyysilistel esemetel? sa vist ei tea,mis see kalneder 6ieti ongi.

http://video.google.com/videoplay?docid=...ndar+Comes - hari end veidi,ja m6ista,mis on maiade kalnder ja mis asi kalender yldse on.

ning oi kuidas veel v6imalik v2itam illal l6ppeb.sest aja arvamien poel seotud fyysilsiega kuidagimoodi.aeg iseenesest on vaid s6na.ei ole minevikku ja tulevikku,on vaid mingi fyysiline keha v6i n2htus mingil suvalsiel hetkel,mis p2rast l6ppeb ja algab uus..inimene on vaid fyysiline keha,meie oleme "hinged".

kõigepealt oleks meeldiv, kui sa paneksid lausete vahele ka tühikud ja kasutaksid täpitähti ning kõige meeldivam oleks, kui sa peale postituse trükimist ka lauseehitused üle vaataksid. oleks lihtsalt parem lugeda ja siis ka parem aru saada wink
ma arvan, et ma tean, mis asi on kalender ja ma tean, mis on ka kõneletav maiade kalender (olen lugenud nii tunnustatud teaduslike, kui ka sellist raamatut, mille on kirjutanud nn ufoloog (ulmeoloog - ei tea paremat sõna). mõlemal juhul tuleb väga selgelt välja, et tegemist on kõige ehtsama astronoomilise kalendriga, mis on jagatud tsükliteks ja siis edasi (mitte küll nii nagu meie moodne kalender). seda kasutati reaalselt ajaarvamiseks. fakt on ka see, et kalender lõppeb (suurem osa on arvamusel, et 2012 aasta lõpp). kalender on ülitäpne (ja seda just astronoomiliselt (mis oma korda tähendab füüsiliselt)). tänu sellel astronoomilisele täpsusele on võimalik välja arvutada erinevaid aegu sellest kalendrist moodsasse süsteemi.

kui sinu arvamus/teadmised põhinevad sellel videol, siis on sellest muidugi kahju. mina ausalt öeldes ei julgeks sellist meest tõsiselt võtta (ükskõik kui tarka juttu ta sinu arust räägib).

Muudetud: 24-11-07 kell 12:55:23 neoon
Vasta
#95
Valeri ma küll tihti ei taha norida antud teemal aga ole inimene ja enne kui vajutad "vasta" nuppu loe veel kord oma postitus üle ja ürita parandada suuremadki stiili ja trüki vead. Vahest on nii, et kohe mitte muffigi aru ei saa mida sa ütled .... !

Kui muidu ei saa siis kasuta Firefoxi veebilehitsejat ning leia sinna sõnastiku lisa mis NÄITAB sulle ära levinuimad vead EESTI KEELES mida saad siis korrigeerida.
Vasta
#96
mina ei kao kuskileSmile
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas: Helkuu
mina ei kao kuskileSmile

Saabub maailma lõpp kõik surevad ning Sina mitte? Kuhu Sina siis jääd?Smile
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas: Hope
Tsitaat:Algselt postitas: Helkuu
mina ei kao kuskileSmile

Saabub maailma lõpp kõik surevad ning Sina mitte? Kuhu Sina siis jääd?Smile

Ta jääb õhku rippuma. Kui plahvatus tuleb, siis mina tahaksin saada vähemalt osaliselt mingi ttähe koositseks(hyes).
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Vabandan kui kordan ennast aga vaadates viimaseid postitusi arvan, et pean seda tegema.

Maajade kalender EI näita MAAILMALÕPPU. See lihtsalt näitab kalendri lõppemist. Koos seletustega mis selle kalendriga kaasas käib on ka umbes selline lõik:

"Kalendri lõpp ei tähenda maailma lõppu. Me ei teinud kalendrit antud punktist edasi kuna selleks puudus vajadus. Maailmas MUUTUB (mitte ei LÕPPE) kõik ning sellise kalendri jaoks puudub vajadus."


Kusjuures sul on täitsa õigus. (hyes)
Vasta
Ootan...
Ajamasinat pole kellelgi?

Muudetud: 11-1-08 kell 15:36:50 Bubblegum
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat