Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hääled
#1
Tere! Olen seda foorumit pikalt jälginud ja otsustasin teha endale kasutaja.

Ma kuulen oma kodus pidevalt hääli. Ükskord oli nagu hingeldamine kõrva, siis oli selline hääl, nagu korteriuksest oleks keegi sisse tulnud, kuigi keegi ei tulnud sisse ja kõik magasid(tegevus toimus öösel).
Üks öö oli selline, et und ei olnud, vaatasin televiisorit ja äkitselt, mööbel hakkas vaikselt nagisema, iga minut oli nagin.

Elan kortermajas oma ema ja vanaemaga, kellest viimane, on näinud oma voodijalul mingit meest ja on kindel, et meie korteris on poltergeist(kuigi hea poltergeist), kes vahetevahel liigutab asju.
Kortermaja on 25 aastat vana, ehitatud vana lennuvälja peale. Tean et kõrvalkorterist on üks endale enesetapu teinud, kuid ei ole kindel, kas ta tegi seda kõrvalkorteris või mujal.
Pole kunagi teinud tegemist Ouija Boardi või vaimude väljakutsumisega, kuid nendesse siiski usun.

On teil sellele ehk seletust?
Vasta
#2
Vot mina ei usu seda juttu, nii imelik, kui see ka ei oleks.
Mina usun küll hingede olemasolusse ja usun näiteks UFO-desse, aga millegipärast neid hääli ja tonte ei usu. Miks see nii on, ma ei tea...

Äkki Krayoni vastus on õige?

HÄÄLED

Küsimus: Kallis krayon, mõned aastad tagasi , jalutades hommikuti värskes õhus, kuulsin kellegi häält, kes kutsus mind nimepidi, aga ma kedagi ei näinud. Seda juhtus paar korda. Küsisin seletust selle kohta oma vaimselt sõbralt. Ta vastas, et see oli kontroll, kas ma olen valmis valgustumiseks. Huvitav, kas see ongi nii?

Vastus: Vastasid lõpuks! Mis sundis sind nii kaua ootama? Tahtsime teada, kas suudad võtta omaks, et sa pole üksi. Võimalik, et kutsudes sind järgmine kord, ei jookse sa enam sõbra juurde küsima, et me sind saaksime õnnistada. (Krayon pilgutab silma ja naeratab.) Mitte kõik hääled pole vaimsed. Mõned neist on bioloogilised häired. Seekord sa tõepoolest kuulsid, kuidas me püüdsime su tähelepanu köita. Vahet on alati võimalik eristada. Vaimses atmosfääris on alati tunda seda meeldivat armastuse ja austuse hõngu. Võid ju küsida: „Mida te soovite?”. Vastust? „Et sa teaksid, sa pole kunagi üksi, et sa võtaksid vastu selle teadmise ja rahuneksid mõttega, et oled samuti Jumala osa”. See on eneseväärtustamise küsimus.
Õnnitleme, kallis. Oled ärganu!


[Muudetud: 9-13-2009 KrayonFänn]
Vasta
#3
Ütle narkole "EI" ja hääled Su peas ning korteris vaikivad igaveseks.Ph34r2Ph34r2
Vasta
#4
Blink....
Mina jälle arvan, et Sinu jutt võib isegi õige olla. Sellepärast, et olen sarnast juttu kuulnud inimestelt, keda usun.
Vasta
#5
Ma ei tee narkot, ei joo, ei tee suitsu ega midagi. Olen noor ja ei usu, et tahan sellise jamaga veel(kui üldse) alustada.

Aga tuli meelde veel üks asi.
Mul on alatihti kas väljas või kodus külmavärinad.
Ja on ju teada, et kui vaim vms on sinu lähedal või kõrval, võivad tekkida külmavärinad või karvad kätel lähevad püsti.
Vasta
#6
OK. Jätke nüüd norimine ja arutagem teemat. Mina usun, kuna üks põhjusi miks ma selle foorumiga liitusin on see, et mu naine näeb "kummituskätt" ja samuti kuuleb enda näo juures hingeldamist jne. Siinkohal võib olla tegemist unehalvatusega, mis aastatega süveneb, muidugi võib olla ka vaim, kes soovib endast märku anda.

Soovitus, põleta viirukeid ja katsu endale sisendada, et need on vaid hääled sinu peas.
Vasta
#7
Samas oleks isegi hea kui need hääled peas on ja sind siis vajalikul hetkel juhatavad õigele teele. Kui see nii oleks. Kõige eitamine on samas liiga lihtne ja peaks siiski proovima vastupidist - suhtlema ja aru saama nendest häältest. Kui nad tõesti eksisteerivad, siis peab selleks mingi põhjus olema ja see ei pruugi sugugi halb olla. Tasub proovimist!?
Vasta
#8
Nädal aega, pole ma midagi näinud/kuulnud/tundnud.
Loodan, et see ka nii jääb.
Vasta
#9
Vahete-vahel võivad alumise või ülemise naabri tegemised kostuda täpselt nii nagu toimuks kõik sinu kodus.
Kunagi, kui elasin teises kohas, ei kuulnud ma mitte ainult, et keegi hingab mu kohal, vaid et lausa norskab valjusti!Smile)
Vasta
#10
Jah nõustun natukene Müstikuga, kuigi arvan, et Blink on natukene asjas ikka veendunud kah, et need ei ole ülemised naabrid.
Vasta
#11
Ülemisi naabreid on ainult nii palju kuulda, kui nad WC-s vett tõmbavad või puuriga auke seina puurivad.
Ülemised ega alumised ei saa nende helide tekitajateks olla.
Teate, eile õhtu, kui ma magama proovisin jääda, tuli oli kustus, telekas töötas, aga heli oli mutetud.. siis kuulsin ilusti, sellist häälitsust, nagu keegi oleks pihku köhatanud, TÄPSELT minu kõrva kohal.
Vasta
#12
Siis jääb üle ainult üks võimalus:
Kunagi elas samas korteris inimene, kes käib seal vaimuna edasi.
Uuri järgi, kes ja millal seal elas ja millised olid ta elukombed. Käi ära tema haual, vii lilli ja palveta tema hinge eest!
Vasta
#13
Asi on selles, et mu ema ja mu vanaema kolisid siia, kui see maja valmis, nad on selle korteri esimesed omanikud.
Nii et jah.
Vasta
#14
Sel juhul ilmselt siis ikka see vana lennuväli süüdi, kuhu maja ehitati.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hääled peas batoonike 111 69,613 07-02-2022, 14:53
Viimane postitus: Maakristall
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 3,096 04-02-2008, 11:31
Viimane postitus: Flash
  Kummituste sammud ja hääled roomaja 44 16,175 27-06-2007, 18:21
Viimane postitus: vennike

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat