•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eetriline maailm - arutelu!
#76
No kuule. Maaga ei juhtu nüüd küll midagi kolme päevaga. Maa on elanud üle tuhandeid aastaid tuumatalvi, see kolm päeva päikseta ei anna kärbsemustagi välja.
Vasta
#77
Minu isiklik arvamus on see, et seda kolme päeva pimedust ei tulegi. Vaid lihtsalt ühel päeval, ühel hetkel tekib suur valgus, mis muudab kõik. Umbes nagu filmis "Lost" mida hetkel näeb, kus tekib võimas ja ere valgusvibratsioon ja äkki on kõik kadunud ja muutunud. Olen seda unes näinud. Ülivõimas vaatepilt ja kogemus. Võib olla on see minu kogemus ja teised kogevad hoopis midagi muud. Ei tea.
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas Riegel
Minu isiklik arvamus on see, et seda kolme päeva pimedust ei tulegi. Vaid lihtsalt ühel päeval, ühel hetkel tekib suur valgus, mis muudab kõik. Umbes nagu filmis "Lost" mida hetkel näeb, kus tekib võimas ja ere valgusvibratsioon ja äkki on kõik kadunud ja muutunud. Olen seda unes näinud. Ülivõimas vaatepilt ja kogemus. Võib olla on see minu kogemus ja teised kogevad hoopis midagi muud. Ei tea.

Valgust ei näe mitte kõik, vaid osad. Inimesed tunnetavad kogu seda vahetust erinevalt. Umbes sama, et ühele tekitab ooperi kuulamine kananaha, samas kui teine seal kõrval jääb magama. Selekteeriminegi toimub osalt ju selle põhjal, kas ja kui palju inimene ise on nõus uuendustega kaasa minema. Kellele vanad kombed armsad, jääbki nende juurde. Teised "liiguvad sammu edasi".

Ja nagu Celtic ütles, siis Maaga ei juhtu tõepoolest midagi. Vähemalt koheselt mitte. Seda, mida pooluste vahetumine tegelikult teeb, saab näha aastatepikkuse tulemusena. Ma poleks nii kindel, kas seda ette ennustada saab - loodusel on omad plaanid ja keerkäigud.

Tsitaat:Algselt postitas MüstikKas peale seda pimedust tekibki see, et oleme uues dimensioonis? See tähendab, et need on, kes on oma vibratsioonitaseme suutnud tõsta uuele tasemele?
Mis saab neist, kes ei suuda uuele tasemele tõusta?

Pärast pimedust on vaikus. Võtkem seda kui mõttepausi. Kuna sellised "suuremad sündmused" (kolmepäevane pimedus peaks ju seda olema) raputavad ka neid inimesi, kes muidu uskmatud, tuleb veidi rahu. Pärast seda omakorda paanika, palju arusaamatust ning segadust. Mingil määral tekivad jaotused: uued, vanad ja vahepealsed. Üritatakse leida konsensust. Eelkõige üritatakse "sellele uuele, mis tekkinud" leida igati seletust, ja see on normaalne. Nii et ilmselt saame siis kuulda palju tava- ja pseudoteaduslikke seisukohti.

Aga nii üleüldiselt rääkides toimub 2012. aastal see, mida inimesed juba praegu mõtlevad. St millele kollektiivne teadvus suunatud on: kas ülekaalus on skeptikud või teised (esimeste arvates need udupead, kes kõike usuvad). Üks neist kahest jääb muidugi vähemusse, iseasi on see, et kumb neist.

Üldiselt - 2021 tuleb see, mis tulema peab ja mida ammu oodatakse. Igaüks saab seda, mida ta mõelnud on, ootab ja soovib. Smile
Vasta
#79
Hästi, ootame, mida Dannil arvab!Smile)
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Hästi, ootame, mida Dannil arvab!Smile)

Kogu austuse juures: ärgem tehkem temast nüüd mingit arvamusliidrit - ta ei erine millegi poolest näiteks minust või Celticust või osadest siin veel. Smile
Vasta
#81
Erinetakse ainult sellepoolest, et kuidas keegi kasu saab.
Vasta
#82
Absoluutselt õigus, ma ei erine mitte kellegi poolest ning Teie teadmised on rohkemgi kui huvitavad. Teie mõtetest õppisin palju. Avaldaksin oma arvamuse:

*Universumis on kahte sorti energiad: mehelikud ning naiselikud. Seostage ISE seda päikese jutuga:

12. Sooseadus:

Igal esemel, objektil ja inimesel on alati mehine (yang) ja naiselik(yin) külg. Nendele põhimõtetele baseeruvad kõik loomingud. Inimese sisemine Valgus peab tasukaalustama mehised ja naiselikud energiad, hoolimata sellest, mis sugu inimene füüsilses kehas on. Sellel on oluline tähtsus saamaks elumeistriks ning loojaks tõelise Looja kõrval.

See on üks Universumi seadustest.

*Maaga ei juhtugi midagi, pole seda kordagi väitnud. Juhtub inimestega siin maal. Kõik ei näegi Valgust, sellest ongi kahju. Näevadki need, kes seda tahavad, kuid Üks peab mõistma, et praegune elu muutub. 3D on nii huvitav - palju kommertsi, meelelahutust ning muudki tsirkust. Paljud on juba otsustanud mitte muutustega kaasa minna. Seda soovi TULEB austada.

Valgustus ei tule väljast, see tuleb SEEST. Kogu see jutt, mis ma räägin, on selleks, et te hakkaksite ISE mõtlema. Te ei pea teadma kõike väga täpselt, ma ka ei tea. Keegi ei tea. See ongi asja võlu. Platon ei teadnud mitte midagi elektro-magnet väljadest, kuid ta teadis SEDA. Läänelik lähenemine on vaid selleks, et te hakkaksite uskuma, kui tähtis on olla hea.

Tõestada on suudetud piisavalt palju, et minna nüüd punktist A otse punkti C ning hakkaksime ka vastavakt käituma. Tuleb võtta enda mõtete, emotsioonide ning tegude eest vastutus. Valgustust tuleb SEEST!

Te peate olema südamega asja juures. Te ainult siis näete, kui Te usute, et suudate näha. Sellepärast ma üritangi Teile tõestada, et te usuksite. Kuid lõputu tõestus on ju punkt B, kas pole? Me tahame sellest üle hüpata, sest aega ei ole väga pikalt venitada.

Te peate aru saama, et Nobeli Rahupreemia teeninut ning mõrvarit armastatakse sama palju. Selleks on seadused, mis karistavad neid NAGUNII. Te peate aru saama, et positiivne energia tõstab sagedust ning sagedusega tõmbad ligi geniaalsemaid mõtteid. IQ suureneb, aju töömahu % suureneb, DNA täiustub.

Mida me ootame? On aeg vastutus võtta, on aeg vibratsiooni tõsta, on aeg armastada ning olla armastatud. Kes tunneb end hetkel ebamugavalt seda lugedes, peab kindlasti midagi ette võtma.

Valgustus tuleb seest. Võtke aeg maha, leidke enda jaoks aega. Istuge, rahunege, ära mõtelge, kasutage kujutlusvõimet. Ainult kujutlusvõimet. Kujutlege ainult head endale ning teistele. Kujutlege head ka kurjadele, soovides, et nad saaksid aru. See on ainus, mis saad teha ning pos. energia on neg. energiast 7x tugevam.

Valgustus tuleb SEEST. Kõik on korras. Tõesti, kõik on korras.
Vasta
#83
Pimedus tuleb, kui Päike varjatakse 3 päevaks.

Keegi ei tea, kuidas 4D tuleb. See võib olla ka maise elu lõpp kõigile, osad lihtsalt tõusevad üles ja teised mitte.

Kui Sulle öeldaks, et Sinu elu on lõpusirgel, kas siis kardaksid? Ära karda. Ole julge, ole vapper, armasta ning ole armastatud.

2012 ei pruugi olla maise elu lõpp, see võib olla ka järgmine evolutsiooniline samm Homo Sapiensist. Ise usun seda varianti.

Ükskõik kumb tuleb, saame oma 4/5D




*Võibolla ülestõusnud lähevad 5D ning teised 4D kuniks saavad uuesti end tõestada 3D-s ning üritada ülestõusta 5D-sse ? See on vaid minu arvamus, minu tühine arvamus ilma faktideta.
Vasta
#84
Selle 2012 üle arutlemine on mõttetu. Selle kohta on lihtsalt lugematu hulk ideid ja teooriaid.
Nagu näha, suur Valgustatu ise ka ei tea mis täpselt toimuma saab.
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Igal esemel, objektil ja inimesel on alati mehine (yang) ja naiselik(yin) külg. Nendele põhimõtetele baseeruvad kõik loomingud. Inimese sisemine Valgus peab tasukaalustama mehised ja naiselikud energiad, hoolimata sellest, mis sugu inimene füüsilses kehas on. Sellel on oluline tähtsus saamaks elumeistriks ning loojaks tõelise Looja kõrval.
See on üks Universumi seadustest.

Kui hing kehastub meheks, siis peab ta kogema meesenergiat, ehk siis olema mees. Ja vastupidi. Igasugused metroseksuaalsed jutud ei sobi kokku inimeseks olemisega sest kuigi hing on sootu, ei ole seda tema väljund mitte. Kui sa sünnid mehena, siis sa oled ka mees. Just oma rolli tunnistamine aitabki olla looja. Mitte saada lähemale looja staatusele vaid juba olla looja. Universumiseaduseid pole olemas sest universum on vaid meie ühiselt välja mõeldud illusioon. Ära flirdi sõnadega mida kuskilt kuulnud oled.

Tsitaat:*Maaga ei juhtugi midagi, pole seda kordagi väitnud. Juhtub inimestega siin maal. Kõik ei näegi Valgust, sellest ongi kahju. Näevadki need, kes seda tahavad, kuid Üks peab mõistma, et praegune elu muutub. 3D on nii huvitav - palju kommertsi, meelelahutust ning muudki tsirkust. Paljud on juba otsustanud mitte muutustega kaasa minna. Seda soovi TULEB austada.

Seega oleme nüüd selles punktis siis, kus 2012 toimub kindlasti valgustumine aga mitte kõigile vaid ainult neile, kes usuvad? Seega jätad sa endale vabanduse 2013 aastaks, kui meie vihasena sind vaatame ja sina kinnitad, et valgustumine toimus aga ainult sinu jaoks sest sina lasid selle endasse?

Tsitaat:Valgustus ei tule väljast, see tuleb SEEST. Kogu see jutt, mis ma räägin, on selleks, et te hakkaksite ISE mõtlema. Te ei pea teadma kõike väga täpselt, ma ka ei tea. Keegi ei tea. See ongi asja võlu. Platon ei teadnud mitte midagi elektro-magnet väljadest, kuid ta teadis SEDA. Läänelik lähenemine on vaid selleks, et te hakkaksite uskuma, kui tähtis on olla hea.

Mina tean kõike täpselt! Ära alanda inimeste mõtlemist, sest kõik mida inimene teab on tema jaoks ülim just antud ajahetkes. Mis on läänelik lähenemine? Miks sa kõrvutad ida ja läänt aga mitte põhja ja lõunat?

Tsitaat:Tõestada on suudetud piisavalt palju, et minna nüüd punktist A otse punkti C ning hakkaksime ka vastavakt käituma. Tuleb võtta enda mõtete, emotsioonide ning tegude eest vastutus. Valgustust tuleb SEEST!

Kuidas see tõestus välja nägi? Mitte keegi pole suutnud veel tõestada, et B tuleb vahele jätta. Sa pole suutnud seda isegi LOOGILISELT SELETADA. et miks peab siis kohe hüppama 3D maailmast 5D maailma?

Tsitaat:Te peate olema südamega asja juures. Te ainult siis näete, kui Te usute, et suudate näha. Sellepärast ma üritangi Teile tõestada, et te usuksite. Kuid lõputu tõestus on ju punkt B, kas pole? Me tahame sellest üle hüpata, sest aega ei ole väga pikalt venitada.

Keegi tädi Blossom kah kinnitas et galaktilised rahuvalvajad tulevad ja külvavad meid armastusega üle, kui me südamest usume. Halligi... Alati on ju vabandus, et te siis ei uskunud piisavalt...

Tsitaat:Te peate aru saama, et Nobeli Rahupreemia teeninut ning mõrvarit armastatakse sama palju. Selleks on seadused, mis karistavad neid NAGUNII. Te peate aru saama, et positiivne energia tõstab sagedust ning sagedusega tõmbad ligi geniaalsemaid mõtteid. IQ suureneb, aju töömahu % suureneb, DNA täiustub.

Mis sul sellest ajust, kui kahe aasta pärast pole keha enam vaja Laugh

Tsitaat:Mida me ootame? On aeg vastutus võtta, on aeg vibratsiooni tõsta, on aeg armastada ning olla armastatud. Kes tunneb end hetkel ebamugavalt seda lugedes, peab kindlasti midagi ette võtma.

Mina tunnen end ebamugavalt, sest see jutt on üks suur möga. Mis ma peaks tegema? Hakkama armastama? Inimkond on armastanud aegade algusest saati...

Tsitaat:Valgustus tuleb seest. Võtke aeg maha, leidke enda jaoks aega. Istuge, rahunege, ära mõtelge, kasutage kujutlusvõimet. Ainult kujutlusvõimet. Kujutlege ainult head endale ning teistele. Kujutlege head ka kurjadele, soovides, et nad saaksid aru. See on ainus, mis saad teha ning pos. energia on neg. energiast 7x tugevam. Valgustus tuleb SEEST. Kõik on korras. Tõesti, kõik on korras.

Ei ole olemas kurjust, see on vaid sinu peas. On vaid meie endi valitud hingekaaslased, kes täidavad oma ülesandeid. Positiivne energia? Mis see on... laetud energia? Ja kohe 7 korda tugevam? Kes mõõtis?

PS. Mul pole sinu mõtete vastu mitte kui midagi aga näha on, et need EI OLE SINU mõtted vaid sinu poolt pähe õpitud stamplahendid kõikidele küsimustele. MINU EESMÄRK on sind niikaua pinnida kuni sa seda tunnistad või siis lõpetad nende mõtete levitamise, millest sa ka ise üldse aru ei saa. Kui saaksid, siis kasutaksid sa OMI mõtteid, mitte swamide omi, kes on neid omakorda eneseabiõpikutest kopeerinud.
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Nagu näha, suur Valgustatu ise ka ei tea mis täpselt toimuma saab.

Ja kui teakski, kas siis usuksid? Vaevalt küll. Ega polegi vaja. Ma olen üsna veendunud, kui midagigi peaks maailmas juhtuma ja selle juhtumiseks on midagi, millest siin räägitakse -üleminek. Siis selle "filtri" läbimine ei sõltu sellest, kui palju on keegi kuskil "koolitusel" käinud või kui palju eelteadmisi kellelgi on. Inimese raamat on niikuinii suuremal määral ettekirjutatud.
... isegi zepacil on lootust Bleh

Ise kunagi nägin muidu und sellest. Taevasse ilmus hele valgus - inimesed tulid tänavale vaatama. Siis hakkas pisteliselt ükiskute inimeste peale valguvihk paistma, mille peale see inimene haihtus. Fantaasia. Üldsegi on seda maru palju. Maitseasi, kuhu piir tõmmata.
Vasta
#87
See Arlichi tekst peaks andma Celtikule ja ehk veel mõnele teisele vastused mõnedele siin esitatud küsimustele.
Arlich saab põhiõpetuse kristlusest, Dannil hinduismist, aga jutt ja arvamused on siiski samad:

Arlich:

Siinjuures meenub kirjeldus kunagisest unikaalsest eksperimendist, mis viidi läbi ühel India ookeani saarel. 100 joogi viisid 1 kuu jooksul läbi ühist meditatsiooni, täites sellega saare kohal oleva psühhofüüsilise ruumi armastuse emanatsiooniga. Selle tagajärel hakkas saare sotsiaalne atmosfäär, alguses peaaegu märkamatult, siis aga juba tunduvalt iga päevaga muutuma. Hakkasid vähenema ja siis lõppesid kuriteod. Inimesed hakkasid aduma hämmastavat ühtsusetunnet. Kohtudes naeratasid nad üha tihedamini teineteisele, nagu kohtaksid kallist ja lähedast inimest. Ühe sõnaga tuhandete inimeste silmade all hakkas toimuma Ime! Kuid kui eksperiment lõppes ja armasusevälja enam ei laetud, siis hakkas kõik pikkamööda taaskord endiseks muutuma.

Eelpool läbiviidud eksperiment on laiemalt tuntud kui "Maharishi efekt", mis seisneb selles, et kui maailmas mediteerivad (või sügavalt palvelevad) üheagselt rohkem kui 7000 inimest, siis kümnete kilomeetrite raadiuses ja mediteerijaid ümbritsevas aeg-ruumis toimub teadvuse muutus ning ühtlasi muutub ka teiste inimeste käitumine: kaovad konfliktid, tapmised, vägivald, suhtumine ühsteisesse muutub sallivamaks jne.

Seega piirideta psüühiline energia omab siin maailmas erakordset suurt loovat või ka hävitavat jõudu, kusjuures selle rakendumine sõltub nii ühest konkreetsest inimesest kui ka kõigest koos. Ja selleks pole vaja midagi muud teha kui vaid peatuda oma igapäevarabelemistes, lõdvestuda, vaadata endale mõttes hinge, vaadata, kuidas ja millega te elate, häälestada end puhaste mõtete kaudu puhta Kosmilise Mõistuse lainele (või taotelda siis seda). See toob omakorda kaasa varjatud võimete avanemise, elu mõtte ilmnemise, ruumi ja aja voolavamaks ja paindlikumaks muutumise (st. ühel hetkel teil tundub, et te suudate lühikese ajaga palju rohkem) jne.
---
Praegu maailmas käimalükatud sündmused Venemaa ja Gruusia vahel võivad terve planeedi viia rasketesse katsumustesse (arenedes välja globaalseks) või siis saada meie kõigi pääsemise teeks välja vanadest jõul, vihkamisel ja survel põhinevatest elumustritest. Nagu ju imlselgelt näha on, siis see vana süsteem püüab meeleheiltikult viimast korda, "ootamatult" ja vägagi jõuliselt siin planeedil oma pead tõsta, et taaskord inimkonda sellesse piiratud süsteemi tagasi suruda. See hakkab pihta ühest riigist ja levib üle terve maakera. Kas me seda maailmas toimuda laseme sõltubki kõigist meist. Meie mõtetest, meie soovidest, meie eespalvetest, meditatsioonidest jms vaimsest tööst.
Bahavisja Purana kuulutab ette, et sellel aastatuhandel saab just Venemaa suurte ja loodetavasti soodsate muudatuste keskuseks sellel planeedil. Suuna sellele annab aga iga inimene, iga riik - st. kõik meie, kes siin planeedil elame.
Me kas aktsepteerime surutust ja piiratust või valime täieliku vaimse vabaduse. Valik on teie!




Vasta
#88
Vastus Celticule:

1) Metroseksualism on teatavasti heterod, kes käituvad nii, nagu nad poleks. Üks peab justnimelt tasakaalustama endas mehelikud ning naiselikud energiad. See ei tähenda, et keegi peaks orientatisooni vahetama. Ära saa valesti aru. Kui mees on hooliv ning armastav, siis tegemist on naiselike energiatega, täpselt nagu kui naine on ettevõtlik või sportlik.

Mees peab olema mehelik ning naine naiselik, see on selge - kuid kui räägime energiatest, siis tuleb lasta ka teise soo energiaid endasse. See on seadus. Nagu Gravitatsioon või Vibratsiooniseadus või Külgetõmbeseadus. Konkreetne seadus.

2) Üleminek kõrgematesse dimensioonidesse 2012 on meie valik. Selleks ei pea Üks mitte kuulama mind, vaid kuulama ennast. Valgustus tuleb seest. Mitte ei tähenda, et peab uskuma kõike, mida mina ütlen, vaid tuleks mõista, et midagi muutub ning kes on olnud hea, tema saab ka head.

3) Läänelikuks lähenemiseks nim. mina teaduslikku lähenemist. See oli vaid sõnade väljend, soov anda mõista, miks seletan kõike teaduslikult. Ära ole tähenärija. Inimese mõtlemise alandamisest rääkisid Sina, mitte mina. Õigemini Sina väitsid, et mina teen seda. Ma vist mainisin, et austan kõiki ja suhtun kõigisse võrdselt.... või ma ei maininud? Lugegem üleval pool. Sa mainisid, et Sina tead kõike täpselt - keegi ei tea kõike täpselt. See tugev barjäär tuleb nüüd maha murda.

4) Loogilised tõestused esitasin oma pühapäevasel seminaril ning teen ka seda tulevatel seminaridel. Foorumis ma räägin Teile, et eksisteerib 3D ning 4D jne, seminaridel ma seletan kuidas. Dimensioonid muidu tekivad Valguse ning tema põrkumise tagajärjel.

5) Kes mõõtis, et pos. energia on neg. energiast tugevam...no eks ikka füüsikud mõõtsid, kui mõõdeti inimese mõtteid ning emotsioone (antud momendil siis emotsioone). Või Sa enne ei usu, kui pean ise tulema aparaadiga kohale ning mõõtma? Leia aparaat ja teeme ära.

6) Me näeme maailma läbi oma silmade ning tõesti, kurjus eksisteerib meie peas. Kuidas ta sinna sattunud on, see on eraldi pikk, kuidas samas väga huvitav teema.

PS! Sa mainisid, et on näha, et need on mulle pähe topitud mõtted. Järjekordelt pean kaitsma end valesüüdisuse ees. Paraku ma aga seda ei tee, tahaksin Teie tähelepanu pöörata faktile, et ükski inimene ei saa öelda teisele, et teab, mida too mõtleb, tunneb, arvab või veel hullem - milline on olnud tema minevik.

Ka minul pole Sinu mõtete vastu midagi, on näha, et Sul on hea analüüsivõime. Ma kardan Sulle natuke komplimenti teha, kuna EELarvan ise, et satud liiga vaimustusse ning tunned ennast väga väga võimsana, kuna ma ei soovi Sulle pikalt vasu vaielda. Loodan, et mõistad, et ma ei lasku Sinuga liiga limiitidesse selle tõttu, et tean, et see ei too tulemust, mitte selle pärast, et mul poleks midagi öelda.

Valgustus on protsess, mis algab uskumisest. Seda ütlevad kõik, et usk on kõige alus. Nüüd usku tarvitavad osad kurjasti ära, proovides teistele määrida valeinfot pähe. Mõistan, kui kardate, et minagi seda teen. Sellegi poolest tuleb Teil mõista, et enne ei saa hinnata minu infot, kui minu infot ei omandata, kas pole? Kas arvate, et see on kõik, mis siin foorumis lauale panin?

Mind jäi painama lause, kui ütlesid, et tead kõike täpselt. See on tegelikult murettekitav ning seletab nii mõndagi.

Nüüd Swamide vastu võiks natuke austust üles näidata. Võta teatavaks, et nemad pole mulle rääkinud, kuidas Universumis protsessid toimivad, nemad on öelnud mulle vaid seda, kuidas saaksin ise vastuseid otsida. Järjekordselt ütled Sa, et kasutan nende abi raamatutest kopeeritud sõnu.

Konkreetsed küsimused Sulle:
*Kuidas said teada, millest mina ning Swamid kirjateel suhtleme?
*Kuidas said teada, et Swamid kasutavad eneseabi raamatuid?
*Kuidas said teada, et mina mõnitan teiste mõtlemist?
*Kuidas said teada, et metreoseksualism on seotud 12-nda Universumi Seadusega?
*Kuidas said teada, et mina kopeerin oma mõtteid teiste pealt ning ei ole originaalne?


Austusega,
Dannil.

[Muudetud: 9-21-2009 Dannil]
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
See Arlichi tekst peaks andma Celtikule ja ehk veel mõnele teisele vastused mõnedele siin esitatud küsimustele.
Arlich saab põhiõpetuse kristlusest, Dannil hinduismist, aga jutt ja arvamused on siiski samad:

Arlich:

Siinjuures meenub kirjeldus kunagisest unikaalsest eksperimendist, mis viidi läbi ühel India ookeani saarel. 100 joogi viisid 1 kuu jooksul läbi ühist meditatsiooni, täites sellega saare kohal oleva psühhofüüsilise ruumi armastuse emanatsiooniga. Selle tagajärel hakkas saare sotsiaalne atmosfäär, alguses peaaegu märkamatult, siis aga juba tunduvalt iga päevaga muutuma. Hakkasid vähenema ja siis lõppesid kuriteod. Inimesed hakkasid aduma hämmastavat ühtsusetunnet. Kohtudes naeratasid nad üha tihedamini teineteisele, nagu kohtaksid kallist ja lähedast inimest. Ühe sõnaga tuhandete inimeste silmade all hakkas toimuma Ime! Kuid kui eksperiment lõppes ja armasusevälja enam ei laetud, siis hakkas kõik pikkamööda taaskord endiseks muutuma.

Eelpool läbiviidud eksperiment on laiemalt tuntud kui "Maharishi efekt", mis seisneb selles, et kui maailmas mediteerivad (või sügavalt palvelevad) üheagselt rohkem kui 7000 inimest, siis kümnete kilomeetrite raadiuses ja mediteerijaid ümbritsevas aeg-ruumis toimub teadvuse muutus ning ühtlasi muutub ka teiste inimeste käitumine: kaovad konfliktid, tapmised, vägivald, suhtumine ühsteisesse muutub sallivamaks jne.

Seega piirideta psüühiline energia omab siin maailmas erakordset suurt loovat või ka hävitavat jõudu, kusjuures selle rakendumine sõltub nii ühest konkreetsest inimesest kui ka kõigest koos. Ja selleks pole vaja midagi muud teha kui vaid peatuda oma igapäevarabelemistes, lõdvestuda, vaadata endale mõttes hinge, vaadata, kuidas ja millega te elate, häälestada end puhaste mõtete kaudu puhta Kosmilise Mõistuse lainele (või taotelda siis seda). See toob omakorda kaasa varjatud võimete avanemise, elu mõtte ilmnemise, ruumi ja aja voolavamaks ja paindlikumaks muutumise (st. ühel hetkel teil tundub, et te suudate lühikese ajaga palju rohkem) jne.
---
Praegu maailmas käimalükatud sündmused Venemaa ja Gruusia vahel võivad terve planeedi viia rasketesse katsumustesse (arenedes välja globaalseks) või siis saada meie kõigi pääsemise teeks välja vanadest jõul, vihkamisel ja survel põhinevatest elumustritest. Nagu ju imlselgelt näha on, siis see vana süsteem püüab meeleheiltikult viimast korda, "ootamatult" ja vägagi jõuliselt siin planeedil oma pead tõsta, et taaskord inimkonda sellesse piiratud süsteemi tagasi suruda. See hakkab pihta ühest riigist ja levib üle terve maakera. Kas me seda maailmas toimuda laseme sõltubki kõigist meist. Meie mõtetest, meie soovidest, meie eespalvetest, meditatsioonidest jms vaimsest tööst.
Bahavisja Purana kuulutab ette, et sellel aastatuhandel saab just Venemaa suurte ja loodetavasti soodsate muudatuste keskuseks sellel planeedil. Suuna sellele annab aga iga inimene, iga riik - st. kõik meie, kes siin planeedil elame.
Me kas aktsepteerime surutust ja piiratust või valime täieliku vaimse vabaduse. Valik on teie!





Kuigi Hinduism on üks detailsemaid uske, siis sellegi poolest tuletan meelde, et pole konkreetset usku, mida võtaksin puhta tõena. Kombineerin usud ning teadmised ning ise lahendan need puzzled oma peas, nagu peaks ka kõik teised tegema. ISE.

Nüüd Müstik, Sinu vastus oli erakordselt hea. Leian, et Sinu tsiteerimisest täiesti piisab ning loodan, et ka teised Sinu vastust loevad Smile

Dannil.
Vasta
#90
Tsitaat:2012 tuleb küll maailma lõpp, kuid ta ei pruugi olla sugugi negatiivne. Hetkel oleme me Homo Sapiensid. No 2012 lähme me evolutsiooni käigus järgmisesse etappi, muud midagi.

Kuidas evolutsioon sellise "suure pauguga" käib? Mis selles aastas 2012 siis nii erilist on? Kas evolutsioon ei peaks toimuma ikka pikemat aega kui kindel kuupäev?

Vasta
#91
Minu lemmik Krayon ütleb:

Kullakallis, milline on sinu valik praegu? Sest sul on vaja mõningaid otsuseid teha. Sul avaneb võimalus karta eelseisvat, sest leidub hulgaliselt inimolendeid, kes soovitavad sul aastat 2012 karta. Iga viimne kui asi, mida me 20 aasta jooksul väljendanud oleme, on käsitlenud seda sügavasisulist nihet. See räägib mida te teinud olete, missugused on teie tegevuste potentsiaalid ning sellest valgustunud seisundist, millesse sel planeedil umbes praegu potentsiaal liikuda on. Te valmistute aastaks 2012 – mitte hävinguks nagu hirmu-müüjad teile väitnud on, vaid imepärase tõe jaoks, mille põlisrahvad teile andsid ja selle sõnumi isegi kivisse uuristasid [maiade hieroglüüfid].

Galaktiline joondamine toimub just praegu. See ei ole miski, mis 2012. a detsembris teieni jõuab. Pigem miski, mis juba on aset leidnud! Kontrollige selle tõepärasust oma tänapäeva astronoomide abil ning te näete, et 26 000 aastane tsükkel on juba jõudnud haripunkti. Miks kardate te midagi aastal 2012, kui see „sündmus“ juba toimubki? Lisaks olete te seda nihet tunnetanud 1998. a alates! Kuidas saate te eitada seda kõike enda ümber, kui see nihkub ja liigub ning mõjutab teie elu? Kas ei ole ilmselge, et te juba olete selle joondamise tipus?*

Mitte-informeeritud inimkond valmistub selleks, mida enamus inimolendeid peab potentsiaalseks väljakutseks aastal 2012, kuid mina ütlen teile, et nii see ei ole, kui just teie isiklikult seda ei loo. See ei saa olema väljakutse, kui valgustöö tegijad oma teed käivad. See ei saa olema teistsugune kui 2000. a milleeniumi-vahetus või mõni muu „huku“ tähistest, mis inimesed teile mure tekitamiseks loonud on. Maailmalõpu-tähised on nende jaoks suur äri. Hakake märkama tõde selles.

Nüüd aga soovin ma pöörduda nende poole, kes kuulavad ning seda lugeda võivad ja tahan teile öelda, et 2012 ei ole aja lõpp. Need, kes esoteerilise kalendri koostasid [maiad], said õigesti aru ehk teisisõnu nägid nad selle planeedi jaoks vibratsiooni tõusu tsüklilist seadistumist, mis lõpuks teadvust mõjutama hakkab. Uus kristallvõre on samuti joondatud selle positiivse nihkega ning see asjaolu on „valge kaart“, mida põlisrahvad ette näha ei osanud. Nende kalendris seda ei olnud, kuid ometigi sobitub see kokku nende ennustustega kõrgemalt vibreeriva Maa osas. Kristallvõre loodi umbes 2002. aastal, et toetada inimteadvuse nihet ning luua muutusi reaalajas. See on ette nägemata toimunud 1987. a Harmoonilise Konvergentsi tulemus ning üks põhjustest, miks te lühikese ajavahemiku jooksul nii suurt nihet ja palju muudatusi tunnete. Ometigi ei olnud kristallvõret maiade ennustustes, niisamuti ka Nostradamuse omades mitte. Mida see teile selle planeedi kohta ütleb? See peaks teid veenma, et mitte ükski inimene ei saa teile öelda seda, mis toimuma hakkab!

Sa näed nende asjade uut korraldust. Kuidas sul hirmu-osakonnas lood on? Milline on sinu valik selles osas? Milline on sinu valik selles osas täna? Kui sa tahad seda karta, siis karda. See on sinu vaba valik. Kui sa aga soovid leida tõde, siis võiksid vaadata allikat! Maiad andsid selle teile. Nad ütlesid, et see on väga kõrge energia ning aja algus, kus inimteadvus võib tõepoolest nihkuda.

Praegu on 2012. aastaga seotud potentsiaal saada täpselt samasuguse kohtlemise osaliseks kui teie milleeniumivahetus – palju hirmu, kas mäletate? Näiliselt oli selle kohta palju pühakirja tekste, kas polnud? Näiliselt oli selle kohta palju prohvetlikke salmikesi, kas polnud? Ometigi, mis juhtus? Ei midagi erilist. Me ütleme teile praegu, et kui ma 2014. aastal siin istun, edastan ma teile järgmise sõnumi – kas ei ole huvitav kõik see, mis ei juhtunud! [Krayon hüppab sellesse tulevikupotentsiaali, mille me loonud oleme ning annab meile sõnumi kui me vaatame tagasi aastale 2012.] Niisiis inimolendid, milline on teie seisukoht selles osas? Teil on valik karta või mitte karta. Sest see, mida te täna teete, siseneb võrestikku ning sinna ka jääb. See on kollektiivne, kas teate.



[Muudetud: 9-21-2009 KrayonFänn]
Vasta
#92
Julge unistada ja usu sellesse(paremasse) ja Sa saadki selle. Senikaua kui sa "unistad" ainult negatiivsetest asjadest, siis paratmatult sinu maailma ongi see reaalsus, millest sa just kirjutasid...

Ole positiivsem!



[Muudetud: 9-21-2009 KrayonFänn]
Vasta
#93
http://video.google.com/videoplay?docid=...5650656109

Mõelge paar päeva. Seedige.

Smile
Vasta
#94
mhh. Seoses 2012 ja üleminekuga kõrgemasse sagedusse/dimensiooni tuli siuke mõte.
Paljud seletamatud objektid (mis hüpoteesi järgi tulevad kõrgemast dimensioonist) justkui põlevad.
Põlevad asjad, objektid ja lähevad ka mõned inimesed põlema- isesüttimine ( nt http://paber.ekspress.ee/arhiiv/Vanad/19...stika.html ).

Proovi seda kärsahaisu nüüd jõulude ajal ette kujutada.... Smile
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas Dannil
Vastus Celticule:

1) Metroseksualism on teatavasti heterod, kes käituvad nii, nagu nad poleks. Üks peab justnimelt tasakaalustama endas mehelikud ning naiselikud energiad. See ei tähenda, et keegi peaks orientatisooni vahetama. Ära saa valesti aru. Kui mees on hooliv ning armastav, siis tegemist on naiselike energiatega, täpselt nagu kui naine on ettevõtlik või sportlik.

Mees peab olema mehelik ning naine naiselik, see on selge - kuid kui räägime energiatest, siis tuleb lasta ka teise soo energiaid endasse. See on seadus. Nagu Gravitatsioon või Vibratsiooniseadus või Külgetõmbeseadus. Konkreetne seadus.

2) Üleminek kõrgematesse dimensioonidesse 2012 on meie valik. Selleks ei pea Üks mitte kuulama mind, vaid kuulama ennast. Valgustus tuleb seest. Mitte ei tähenda, et peab uskuma kõike, mida mina ütlen, vaid tuleks mõista, et midagi muutub ning kes on olnud hea, tema saab ka head.

3) Läänelikuks lähenemiseks nim. mina teaduslikku lähenemist. See oli vaid sõnade väljend, soov anda mõista, miks seletan kõike teaduslikult. Ära ole tähenärija. Inimese mõtlemise alandamisest rääkisid Sina, mitte mina. Õigemini Sina väitsid, et mina teen seda. Ma vist mainisin, et austan kõiki ja suhtun kõigisse võrdselt.... või ma ei maininud? Lugegem üleval pool. Sa mainisid, et Sina tead kõike täpselt - keegi ei tea kõike täpselt. See tugev barjäär tuleb nüüd maha murda.

4) Loogilised tõestused esitasin oma pühapäevasel seminaril ning teen ka seda tulevatel seminaridel. Foorumis ma räägin Teile, et eksisteerib 3D ning 4D jne, seminaridel ma seletan kuidas. Dimensioonid muidu tekivad Valguse ning tema põrkumise tagajärjel.

5) Kes mõõtis, et pos. energia on neg. energiast tugevam...no eks ikka füüsikud mõõtsid, kui mõõdeti inimese mõtteid ning emotsioone (antud momendil siis emotsioone). Või Sa enne ei usu, kui pean ise tulema aparaadiga kohale ning mõõtma? Leia aparaat ja teeme ära.

6) Me näeme maailma läbi oma silmade ning tõesti, kurjus eksisteerib meie peas. Kuidas ta sinna sattunud on, see on eraldi pikk, kuidas samas väga huvitav teema.

PS! Sa mainisid, et on näha, et need on mulle pähe topitud mõtted. Järjekordelt pean kaitsma end valesüüdisuse ees. Paraku ma aga seda ei tee, tahaksin Teie tähelepanu pöörata faktile, et ükski inimene ei saa öelda teisele, et teab, mida too mõtleb, tunneb, arvab või veel hullem - milline on olnud tema minevik.

Ka minul pole Sinu mõtete vastu midagi, on näha, et Sul on hea analüüsivõime. Ma kardan Sulle natuke komplimenti teha, kuna EELarvan ise, et satud liiga vaimustusse ning tunned ennast väga väga võimsana, kuna ma ei soovi Sulle pikalt vasu vaielda. Loodan, et mõistad, et ma ei lasku Sinuga liiga limiitidesse selle tõttu, et tean, et see ei too tulemust, mitte selle pärast, et mul poleks midagi öelda.

Valgustus on protsess, mis algab uskumisest. Seda ütlevad kõik, et usk on kõige alus. Nüüd usku tarvitavad osad kurjasti ära, proovides teistele määrida valeinfot pähe. Mõistan, kui kardate, et minagi seda teen. Sellegi poolest tuleb Teil mõista, et enne ei saa hinnata minu infot, kui minu infot ei omandata, kas pole? Kas arvate, et see on kõik, mis siin foorumis lauale panin?

Mind jäi painama lause, kui ütlesid, et tead kõike täpselt. See on tegelikult murettekitav ning seletab nii mõndagi.

Nüüd Swamide vastu võiks natuke austust üles näidata. Võta teatavaks, et nemad pole mulle rääkinud, kuidas Universumis protsessid toimivad, nemad on öelnud mulle vaid seda, kuidas saaksin ise vastuseid otsida. Järjekordselt ütled Sa, et kasutan nende abi raamatutest kopeeritud sõnu.

Konkreetsed küsimused Sulle:
*Kuidas said teada, millest mina ning Swamid kirjateel suhtleme?
*Kuidas said teada, et Swamid kasutavad eneseabi raamatuid?
*Kuidas said teada, et mina mõnitan teiste mõtlemist?
*Kuidas said teada, et metreoseksualism on seotud 12-nda Universumi Seadusega?
*Kuidas said teada, et mina kopeerin oma mõtteid teiste pealt ning ei ole originaalne?

1. Mees on mees ja naine on naine. Mees peab õppima VALITSEMA naiselikke energiaid enda sees, vaid siis on ta tasakaalukas mees, naine peab õppima VALITSEMA naiselikke energiaid, vaid siis on ta naine. Seega vahe on ikkagi olemas - mees peab olema tasakaalus ja naine peab olema naine.

2. Milline on erinevus kristlaste Viimsepäevaga? Kes on olnud hea, see saab head ja kes usub ja usaldab, selle päralt on taevariik... Isegi sinu sõnakasutus näitab, et see tekst on sul kuskilt inglise keelest kopeeritud ja julmalt eesti keelde tõlgitud. Eesti keeli näiteks ei kasutata väljendit Üks umbisikulise sihitise kohta. Inglise keeles on tõesti kasutusel "One must do so..."

3. Sa suhtud halvustavalt läänelikku ehk teaduslikku lähenemisesse, ent sinu jutt on täis viiteid nagu oleks teadus kõike sinu räägitut kinnitanud ja kasutad teadust oma sõnade ilustamiseks.
Ma teangi kõike. Ära võta seda nii, et ma igal ajahetkel tean kõiki saladusi ja maailma asju aga ma väidan, et igal ajahetkel tean ma täpselt niipalju kui mul tol ajahetkel teada on tarvis. Ei rohkem, ei vähem. Ning seda eitada oleks väär.

4. Kas ma saaks kah hakata loenguid pidama, kui ma oskan seletada inimestele, mis on 3D ja 4D? Vaatan Youtube'st Carl Sagani videot ja hakkan kohe loenguid pidama, sekka vürtsitan oma juttu mõistetega nagu braana, dimensioonide lõikumised, swaami, namaste jne jne.

5. Soh... nüüd on siis teadlastel aparaat, mis oskab mõõta emotsioone ja energiavälju??? Miks siis ametlikult teaduse silmis ei eksisteeri emotsioonkeha ehk aurat? Oleks ju sinu sõnade järgi see täiesti mõõdetav ning sa väidad, et sa isegi oskad seda kasutada Laugh

6. Iga inimene oskab paljalt Cold readingut kasutades välja uurida iga inimese mõttemustrid ning mineviku, selles pole midagi keerulist, lihtne psühholoogia. Sa võiks vahel tegeleda rohkem inimestega ning nende jälgimisega, siis teaksid, et iga meie öeldud sõna ja tehtud tegu käib meiega kaasas ja mõjutab meie järgnevaid otsuseid. Seega saavad "nägijad" lugeda inimesi nagu avatud raamatuid, selge see, et sa nägija pole, muidu sa seda teaks ja ei väidaks, et keegi seda ei suuda.

Kordan veelkord üle - ma tean kõike! Sina tead kah kõike, ent maailmavaade, mille oled valinud, blokeerib sinu eest sinu tegeliku olemuse - sa oled sündinud selleks et olla inimene! Inimeseks olemisel on teatud reeglid ning teatud süsteemid, millega pead arvestama, et täita iseenda eksistentsi vajadusi kehastunult.

Veidi ka sinu püstitatud küsimustest:

* seda enam paistab see välja sinu jutus, et swamidega kirjateel suhtlesid :shock: Näost näkku muidugi mitte? Ma võtan kah kätte ja hakkan Stephen Hawkingu kirjasõbraks ning aasta pärast pean ennast maailma parimaks teoreetiliseks füüsikuks!
* selleks ei pea olema eriline geenius. Üks kahest - nad kas loevad neid või ise kirjutavad neid. Ühed ja samad mantrad käivad läbi kõikjalt...
* absoluutselt KÕIKIDE valgustusest puhuvate tegelaste jutud on alati ühesugused ja ALATI kasutavad ära inimeste suurimat nõrkust - hirmu. Hinge hirm on olla üksi, lase endasse armastus ja sa tunned ennast koduselt. Aga kõige sellega unustatakse ära, et armastus ongi meie kõik, mitte ainult süsteemis sees ei eksisteeri armastust. KÕIK religioossed süsteemid kasutavad seda nippi inimeste mõtlemisvõime pärssimiseks.
* unusta ära oma nummerdamine.
* sellest rääkisin juba swamide juures - terve maailm on täis sedasama juttu, iga "uus tulija" veidi modifitseerib seda juttu, ent algpõhimõtted on alati samad - tuleb suur katastroof, ainult läbi selle ja selle õpetuse saad päästetuks. Ja kui sa piisavalt ei usu, siis sa ei näegi seda...
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
* absoluutselt KÕIKIDE valgustusest puhuvate tegelaste jutud on alati ühesugused ja ALATI kasutavad ära inimeste suurimat nõrkust - hirmu. Hinge hirm on olla üksi, lase endasse armastus ja sa tunned ennast koduselt. Aga kõige sellega unustatakse ära, et armastus ongi meie kõik, mitte ainult süsteemis sees ei eksisteeri armastust. KÕIK religioossed süsteemid kasutavad seda nippi inimeste mõtlemisvõime pärssimiseks.

Kahtlemata oled ka Sina, Celtic, palju lugenud ja tead asjadest kaasa rääkida, aga tsitaadis väljatoodud punkt ei pea küll paika. Siinkohal oled Sa väga valesti aru saanud. Vaata või minu eelmist posti siin teemas.

PS. Pidasin silmas eelkõige hirmude kohta käivat!

[Muudetud: 9-22-2009 KrayonFänn]
Vasta
#97
Lugesin sinu eelmist postitust aga ei tabanud ära pointi, siis lugesin igaks juhuks üle-eelmist, mida sa arvatavasti silmas pidasid.

Seltsimees Krayon kinnitab suurepäraselt ju minu väidet - mängitakse hirmu peale. Kui hing lahutatakse kõiksusest ja ta siia ilma sünnib, siis ongi üks põhilisi tema edasimineku ajendeid hirm. Hirm on ürgne tung nö. armastuse poole. Armastus ja hirm on ühe mündi kaks külge, inimene ei suudaks tunnetada armastust ilma hirmuta, ehk hirm on armastuse puudumine emotsionaalselt.

Hirmuga hirmutatakse - tee seda ja tee teist, siis kaob hirm. Valgust reklaamitakse kui armastust, mille poole kõik justkui peaks püüdlema. Tegelikkuses aga ei tea need valguse levitajad üldse, mis see armastus on. Vastupidi - nad on loonud mingi illusiooni armastusest ja promovad seda, nad usuvad, et nende tee on see, mis viib armastusse.

Kõige selle kammajaa juures unustatakse aga sootuks, et armastus on elujõud. See kõik ümbritseb meid igapäevaselt, meil pole vaja püüelda taeva poole, sest taevast me armastust ei leia. Naised ONGI armastuse väljund, hinge oskus kasutada iseendale loodud keskkonda. Maa on naisenergia, hinged lõid maa, kui armastuse kasvulava ning ainus asi, mida propageerivad "valgustajad" on maa pealt lahti saamine, maa pealt lahkumine, armastusest eraldumine. Ja kõige selle juures kuulutatakse, et läbi nende õpetuse leiab armastuse. Nende õpetused on läbi ja lõhki mehelikust energiast kantud, taevas ja päike on meesenergiad, valgus on täielikult meeste pärusmaa. Valgus kannab endas programme, kindlalt määratletud energiat ning struktuuri, mis on juba loodud. Valgus on meesenergiate väljund läbi loomise. Naisenergia ehk armastus on selle baasiks, ehitusmaterjaliks ning on tegelikult värvuse poolest must. Mida tumedam värvus, mida madalam heli, seda enam korrastamata infot ta endas kannab ja seda enam elujõudu ehk armastust ta endas kannab.

Täpselt nii nagu perekonnas on suhte aluseks naine, kes annab armastuse ja mees, kes annab mõttemallid ja mille koostöös sünnib valgus, toimib see ka looduses - loodus oma olemuselt on naisenergia, mis suudab luua ja sünnitada läbi valguse ehk meesenergia. Maailma luuakse läbi pooluste vahelise koostöö.

Terve süsteem on üles ehitatud selliselt, et kogu olemasolev on olemas igal kujul kõikjal. Ei ole tarvis püüelda valguse ja armastuse poole, sest need on igal ajahetkel meiega koos. Ei ole tarvis kuulata valgustajate halleluujatamist sellest, kuidas kõik on nii ilus ja tore ning kui seda ja seda teed, siis saad sellise tasu. Ainus, mida inimene peab tegema, on elama seda elu, mille ta valis!!! Ja ongi kõik... kõik mida ta vajab, on pidevalt temaga.
Vasta
#98
Sellega tahetakse jõuda sinna, kus nn hing lahutatakse kehast ja edasine elu toimub ilma materiaalse kehata. See on muidugi üks variant valikust aga on ka teisi nn juhtav dna, kus nn inimene saab ennast muundada kelleks või milleks tahes, see on muidugi ulmeline mõte aga elame näeme.
Vasta
#99
No juba jutt 5D-st tundub ülimalt... Rääkimata siis 12D-st ning sinna vahepeale kuuluvatest dimensioonidest. Tahan teada, mida need vahepealsed tähendavad ja juurde annavad?
Ceasar võiks küll oma õigekeelega tegeleda. See on kohati päris kole lugeda. Eriti arvestades kirjutise autori vanust.

Minuteada pole veel keegi reaalselt tõestanud, et on võimalik mõtet materialiseerida. See pole lihtsalt võimalik. Need Budha mungad seal kaugel-kaugel võivad ka ükskõik mida välja mõtelda ning kirja panna. Kui asi pole reaalselt dokumenteeritud, siis seda pole olemas.

--e--
Ma pole loll, vaid lähtun loogikast ning kainest mõistusest. Loomulikult olen avatud kõigile ideedele ja mõtetele, vaevalt ma muidu nii pikka aega oleksin selle foorumi liige olnud.

[Muudetud: 9-22-2009 zepac]
Vasta
Kas aigar Säde´l on õigus kui ta väidab:

Nähtamatu maailma eitamine on enese eitamine. Kõigest olemasolevast on materialiseerunud umbes 1%. Kui me võtame seda füüsilist maailma ainsa reaalsusena, oleme ülejäänud 99% reaalsuse suhtes pimedad ehk kaitsetud. Selleks, et omada absoluutset võimu masside üle, teeb materiaalne maailmakäsitluse süsteem kõik endast oleneva, et inimesed usuksid ainult teaduslikku tõestatust.

http://www.aigarsade.com/Kasumitaotluse_pahupool.pdf

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Laps ja tema maailm Celtic 43 22,700 12-11-2019, 01:40
Viimane postitus: Teloslane
  Infoväli kui maailm ja vastupidi WhiteWolf 103 56,975 30-12-2014, 10:03
Viimane postitus: kage
  Maailm läbi celticu silmade - 5 aastat tagasi Celtic 62 22,621 08-12-2009, 00:49
Viimane postitus: wicce

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat