Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubatud lugu. Sammallahden mäki.
Autor Sõnum
venezia
Bännitud

04-01-2012 15:15
Postitus: #26
RE: Lubatud lugu. Sammallahden mäki.
Etsiis elagu tugitoolivaimsus?

See celtikule oli siis.
Liine kirjutas lubatud loo ja sellest tehti suure ähmiga lubamatu lugu.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2012 15:22 venezia.)

Hundinahas hunt lambanahas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

04-01-2012 19:33
Postitus: #27
Kuidas nende hiiekohtade "ülesäratamine" siis toimub?

Nagu ma Liine jutust aru sain, siis tegi ta rannikule laastudest lõkke - kuid mida ta veel tegi? - st lõkkeid on ranna ääres pidevalt tehtud, mille poolest see Liine tehtud lõke eriline oli?

Ühes 2012 aasta kanalduses väidetakse, et ristisõdijad olevat 800 aastat tagasi "kinni pannud" tapmiste/rüvetamistega ühe Põhja-Eestis oleva hiiekoha/portaali, mis hoidis ülal eestlaste vaimsust.

Kui mingi lõkketule tegemise, surnutele leiva viimise, või ühispalvuse abil õnnestuks see Põhja-Eestis asuv hiiekoht/portaal avada, oleks eestlaste vaimsus jälle tagasi, ning tarbimisühiskonna hullus kaoks eestimaa pinnalt.

Seega kuidas neid hiiekohti üles äratada, st mida tegema peab?
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2012 19:34 lahendused.)
venezia
Bännitud

04-01-2012 19:46
Postitus: #28
Ülesäratamine on lihtne. Selles mõttes ,et tegelikult pole midagi äratada, kõik on ärkvel niikuinii.
Lisaks niipalju,et minu nägemist mööda on aktiivsel hiiekohal mõtet vaid siis kui tal on ELUSAST inimesest hooldaja. Justkui on nii, et peab ikkagi olema peremees. Aga maitea miks ma nii arvan. Aga ammu arvan nii.
Vastasel juhul on ikkagi lihtsalt suvaline juhuslik (jõuga?) paik. Milles justkui pole ju ka midagi halba.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2012 20:00 venezia.)

euroruubel
vaatlen ja jälgin

04-01-2012 21:45
Postitus: #29
(04-01-2012 19:46 )venezia Kirjutas:  Ülesäratamine on lihtne. Selles mõttes ,et tegelikult pole midagi äratada, kõik on ärkvel niikuinii.
Lisaks niipalju,et minu nägemist mööda on aktiivsel hiiekohal mõtet vaid siis kui tal on ELUSAST inimesest hooldaja. Justkui on nii, et peab ikkagi olema peremees. Aga maitea miks ma nii arvan. Aga ammu arvan nii.
Vastasel juhul on ikkagi lihtsalt suvaline juhuslik (jõuga?) paik. Milles justkui pole ju ka midagi halba.

Andsid vastusega võtme vast kätte - kui ikka peremeest pole, siis... või kui peremeheks saab kaugelt maalt tulnud...

Miks muidu liberaalse majanduspoliitika dogma on "kõik müügiks!"

mäng mängus
lahendused
Veteran

04-01-2012 22:14
Postitus: #30
Aga mida see hiiekoha hooldaja/peremees siis peab tegema: loopima leivatükikesi surnute hingedele? palvetama surnute hingedele? või mida tegema?

Näiteks enamus selgeltnägemise tehnikaid eeldab "keha lõdvestamist ja meelte vaigistamist" - midagi sama lihtsat saaks öelda ka hiiekohtade elluäratamise juures.
PiziIngliito
Proua

04-01-2012 22:52
Postitus: #31
Kui keegi tahaks sellest avalikult kõnelda nii kõval häälel, oleks see ilmselt juba ammu välja öeldud ja tehtud. Tee hr lahendused sellest omad järeldused.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2012 22:52 PiziIngliito.)
venezia
Bännitud

05-01-2012 09:20
Postitus: #32
Ega siin suurt saladust polegi. Peremees on selles mõttes,et hooldaja. Kuidagi tundub mulle,et muidu läheb rappa see värk.
Ma pole kunagi mõelnud,et hiiekohal oleks tingimata seos surnud hingedega. Olen arvanud,et see miskit pidi väepaik on. Minu viga on see, et ma pole suuremasi hiietaja. Mulle isiklikult ei ole hiisi vaja. Sellest mõttes muidugi loobin huupi.
Aga näen ,et nii nagu osad vajavad kirikuid vajavad teised hiiekohti. Kui on elavale inimesele asi siis peaks justkui elav inimene hooldama kah.

Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

05-01-2012 10:09
Postitus: #33
Ma algul arvasin, et hiiekohad lihtsalt on jõukohad, aga pärastpoole on selgunud eripärad. Aga üldiselt olen neid vältima hakanud, haisevad.
lahendused
Veteran

05-01-2012 10:23
Postitus: #34
Minu nägemus on järgmine:

1) Eestlaste elamud tuleks ümber asustada mustadade jõujoonete ristumiskohtadest (Mustamäe Tallinnas, Riia tänava tõus Tartus, jne) valgete jõujoonte ristumiskohtadesse (Otepää ümbrus, Häädemeeste ümbrus, suur osa Läänemaast, jne) - siin saaks parainimesed aidata, koostades valgete ja mustade jõujoonte ning energiasammaste kaarti.

Üldisemalt rääkides asuvad valged jõujooned nö "rikkevööndis", st kohtades kus maakoor on kunagi rebenenud, ning sealtkaudu pulbitseb Maa vägi välja nagu lahtisest haavast.
Sellised rikkevööndid asuvad Paldiski-Petseri joonel (Paldiski tulnukate baas, Tuhala energiasammas, Kaiu raba tulnukate baas, Kirna mõisa tervendav park, jne) - lisaks Narva-Pärnu joonel (Luusika tulnukate baas, Häädemeeste, jne) - samuti on mitmeid väiksemaid rikkevööndeid, kuid millegipärast asuvad Eestis olevad tulnukate baasid just nende rikkevööndite läheduses.

2) Eestlaste vaimsuse tõstmiseks tuleks avada/taaskäivitada muinasaegsed hiiekohad: nii hakkaks eestlased teleka vahtimise ja tarbimishulluse asemel tegelema olemuslikult sügavamate ja igavikulisemate asjadega.

Kuid teemast teemasse koorub välja totter olukord: need, kes väidetavalt näevad ei üritagi midagi reaalset kirja panna - kui keegi ilma nendeta jõuab mingi tõeterani, algab ümber-nurga hirmutamine - seega mis selle näitemängu mõte siis on?
kalldunn
Vana kala

05-01-2012 12:02
Postitus: #35
Igasugusel näitemängul on oma mõtte.

http://video.mail.ru/mail/olgavolk76/407/414.html

Ka siin toimetajatel on sama mõte.
Minu mäletamist mööda oli see Krt kes kirjutas;
Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha.
Olen selle arvamusega 100% nõus.
venezia
Bännitud

05-01-2012 12:58
Postitus: #36
Selle vaimsusega on mumeelest nii,et tuleb jalgratast üha uuesti ja uuesti leiutada. Ükspuha palju loed erinevaid teooriaid pole need mitte midagi väärt kui ise pole kogenud.
Suures osas on vaimsed inimesed vist õppinud mängima vaimset inimest. Need on need kes kõike teavad, ütlevad sulle, et "küllap sa siis saad aru, kui sinnamaani arened" sellepeale kui sa neid ei usu ja küsimusi küsid.
Kuskilt levib ka arusaam ,et vaimsus on ilus ja roosa ja sarnaneb pilvedel hõljumisega. Ehk siis istud õndsa näoga ja saadad planeedile armastust. Et siis oled vaimne inimene.
Tegelikult pole nendel inimestel õrna aimugi, mida nad teevad. Aga nad on ohutud ja sobivad ideaalselt inimeste kanseldamiseks. Nad on piisavalt süüdimatud,et rääkida inimestele hea tegemisest. See, et nad midagi näevad on neile kõrgemalt antud kingitus. Kõik on ju ilus aga nii meeldivad inimesed ei kõlba vaimses mõttes ju suurt millekski.

Hiitest on jauratud ju ka päris palju. Isegi siin foorumis. Ma ise mõtlen,et kas nad siis ikka on erilised kohad üleüldse või olid nad erilised kohad kunagi ennem, nendele inimestele. Lihtsalt näiteks kokkuleppelises mõttes. Ja praeguse aja inimesed lihtsalt ripuvad varasemate inimeste loomingu ja mõtete küljes, kuna neil endal pole miskit paremat välja pakkuda.

Liine
Vana kala

05-01-2012 21:25
Postitus: #37
Tookord, kui selle loo kirjutasin, oktoobris 2009, siis oli see minu jaoks mingi kokkuvõte. Vahepeal on täitsa mitu aastat mööda läinud ja järsku on tekkinud küsimused. Soome ja Eesti probleemid on veidi erinevad. Soomlased peavad oma juurteni jõudma, neil on läbiuurimata materiali kordades rohkem kui Eestis. Eestis on uuritud rohkem ja võiks nagu arusaamise tasemel lähemal olla, aga ahnus ja lollus on siin käpa peale pannud. Kumbki variant ei rõõmusta eriti.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Ei kukkunud kännust kaugele
too old to die young

05-01-2012 21:37
Postitus: #38
Vanad inimesed räägivad jah, et nõukogude võim olla lahkudes enamuse mõistusest kaasa viinud.
euroruubel
vaatlen ja jälgin

05-01-2012 21:53
Postitus: #39
(05-01-2012 21:25 )Liine Kirjutas:  Tookord, kui selle loo kirjutasin, oktoobris 2009, siis oli see minu jaoks mingi kokkuvõte. Vahepeal on täitsa mitu aastat mööda läinud ja järsku on tekkinud küsimused. Soome ja Eesti probleemid on veidi erinevad. Soomlased peavad oma juurteni jõudma, neil on läbiuurimata materiali kordades rohkem kui Eestis. Eestis on uuritud rohkem ja võiks nagu arusaamise tasemel lähemal olla, aga ahnus ja lollus on siin käpa peale pannud. Kumbki variant ei rõõmusta eriti.

Aigar Säde on vaadanud oma nägemise viisiga Euroopa liidu sümboolikat - viimase ülesehitus pidavat olema selline, et mängib eeskätt madalamatele instinktidele. Ja viimaseid võimendades hoitakse inimestel pöial peal.

Ega see nn. heaoluühiskond polegi muud kui kokku ahmimine.
(selle postituse viimane muutmine: 05-01-2012 21:54 euroruubel.)

mäng mängus
venezia
Bännitud

09-01-2012 09:26
Postitus: #40
See mõjub ja müüb paremini. Ahnus ja sellest rääkimine. Kui ikka antakse võimalus rääkida sellest,et mis maailma-asjades viltu on ja peaks teisiti tegema, siis on enamus käsi.
Näiteks keegi suurt ei viitsi tegeleda väikese inimese küsimusega,et miks tal kodus justkui kummitab.

Ma näen nii,et Liine tegi nii nagu tegi sest talt paluti abi ja ta otsustas aidata, sest ta sai seda teha. Ma ise oleks ka nii teinud. Või poleks teinud. Seal on ainult kaks varianti tegelikult.

Eile õhtul nägin kuidagi nii, et üleüldiselt on mingi jamps milles nii orgaaniline kui mitteorgaaniline maailm üsna lõksus on. Inimene on selles mõttes huvitav olend, et näitad talle filmi, kuidas ta hommikul ärkab ja läheb tööle ja õhtul jõuab koju. Siis ta on väsinud ja läheb magama.
Nüüd see, mis toimub unenägemises justkui veel ei tule filmilindilt. Me peaks olema standby´s aga kõik ei ole. Miks seal elu meile genereerida ei suudeta, ma ei tea. Vist ei suudeta.
Ja kui ma nüüd usun oma nägemist ja asju selle valguses vaatan , siis tundub üks euroliit mulle täitsa tühine probleem.

paadikapten
Seilamas sädemete kannul

11-01-2012 20:45
Postitus: #41
(04-01-2012 00:53 )VironShaman Kirjutas:  vastutasuks läksid esivanemate haudadesse jäävad vaimud tagasi nii kaugele hõimu minevikku kui suutsid ja tõid sealt teabe põhjala tulnukatest, nende laevadest ja ka kommetest inimeste suhtes (kannibalid) hoiatus mitte suhelda. Pärast kuulutasid vaimukesed meid enda söögiks ja meil oli tükk tegu, et viisakalt pahanduseta neist vabaneda kui võõra hõimu esivanemate vaimudest.

Kui tõsiseltvõetav nende "vaimukeste" mula üldse on?

Tuleb meelde, et ühel varasemal foorumi Nelijärve-kokkutulekul kas Ants Gross või temaga kaasas olnud isik jutustas sarnast asja. Ta olla kunagi mingist hauast mingid viikingihinged minema saatnud. Vastutasuks olla need hinged ära hoidnud tohutu verevalamise, kus Eesti rahvas oleks kaevandustesse viidud ja seal elusalt läbi kivipurustite lastud.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

11-01-2012 21:14
Postitus: #42
On küll tõsiseltvõetavad, see polnud ju ainus koht kus esivanemate elu ja uskumusi sai uuritud, mitmed suved on käidud mööda vanu linnusekohti, kalmeid ja teadaolevaid hiiekohti. Igal rahval kes kestma tahab jääda peab olema oma loomismüüt ja selle taga olevad jumalad, meil pole midagi teha semiitide Aadama ja Evaga, küll peame taastama oma piirkonna loomismüüdid, aga selleks ongi ainuke võimalus suhelda esivanemate kõige kaugemate põlvedega kuhu vaimud ajas tagasi saavad minna. Täna on jõhkralt hävitatud ja unustusse topitud kõik see ugride maailma pärand mis aitas neil toime tulla ja kesta.
Miks juudid nii hoolega oma pärandit hoiavad ja kaitsevad, sest see ongi nende jõud ja teadmised, õppigem juutidelt kuid loome ja taastame oma.
Aga igasuguseid päästmis jutte ajab ikka raha. On küll olemas Vikingite sõjavaimud kes toitusid verest, viimane teada olev juhtum Norra massimõrv aga siinmail neid eriti peale Lääne Eesti ja Saarte ei ole ja ega ei taha sihukest tegelast ka äratada kui ta kuskil põõnab.
Huvitav piirkond on kogu Põhja Eesti rannik aga kui aega oleks olnud siis ka Kunda Lammasmäel oleks võinud terve võrgustiku vanu asulakohti kirja panna kust edasi uurida, lihtsalt aega pole nii palju, igakordne puhastumine eelmisest seltskonnast võtab palju aega. Muide Lammasmäe omad väitsid, et mingid lendmasinad neid ei olnud külastanud ja kui sealt oligi pärit mingi maagiline tükike eelmise vabariigi presidendiketis siis pidi see olema tulnud vahetuskaubana. Ja muidugi selle järel juhatati näe seal ja teises kolmandas kohas olid sõbralikud asulad, uurigu me neilt edasi. Niisugused uuringud ei ole võimalikud suure grupiga, vaid ainult meediumpaarides kus üks on ankur ajas ja teine rändab.
venezia
Bännitud

12-01-2012 13:13
Postitus: #43
Ma olen mõelnud, et elades mingil pinnal, on sul olemas enda sees need teadmised, mis vaja. Et kui ei otsi läbi enda, siis hakkavad nende emotsioonid saadut mõjutama, kellede kaudu rändad või kelle jutte kuulad.

Juudid aga on pannud enda rahva mineviku ennast teenima.
Eestlastel oleks ju ka taolist kraami küll aga see kuidagi nagu ei toimi. Kas me siis ei usu seda millegipärast tegelikult?

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

12-01-2012 14:59
Postitus: #44
Vastus on lihtne, juudi surnuaiad on igal pool maailmas täiesti eraldi muudest matusepaikadest. Eestis on aga antud kõik surnuaiad peale juudikalmistute kristliku ja õigeusu kiriku omandisse ja olenemata sellest, kas eluajal oldi usklik või mitte, matuse kaudu hõivatakse ja pannakse kogu esivanemate jõud ristikiriku käsutusse.
Et sellest painest vabaneda tuleks vabaneda ristikiriku võimust inimeste matmisel ja Toompeal aga paraku on tegu Euroopa Ühiste väärtustega???
Maa- ehk loodususulistel peaks olema oma sünni- ja matuseriitused koos eraldi matmiskohtadega.
Muide ka krematooriumid on korralikult pappide poolt sisse õnnistatud.
(selle postituse viimane muutmine: 12-01-2012 15:01 VironShaman.)
venezia
Bännitud

12-01-2012 15:18
Postitus: #45
Mul hiljuti on "õnnestunud" näha nii krematoorset kui mullasisse matmise matust. Ei saa öelda,et üks nüüd oli oluliselt lahedam ,kui teine aga krematooriumis tundsin ennast kuidagi õõvastavalt küll. Õhk justkui seisis, ma peaaegu nagu oleks mingisugust veidrat lõhnagi (mitte küll praelõhna) tundnud ehki arvan ,et tegelikult ei tundnud. Kuidagi kohatult tuli pähe mõte ,et tea miks taoline jäätmekäitlus nii kallis küll olema peab...
Pull oli see,et üks kallimaid asju krematooriumi poolt esitatud arvel oli see teenus,et mingi vend tuleb sõnu peale lugema. Sellest sai siis loobutud. Krematooriumimaja ees oli mingi monument mis meenutas pikka korstent...
Üleüldse käitusin kohtlaselt. Vahepeal tuli naer peale.

Ühtsete väärtuste mõttes on ristikirik ikkagi kuidagi võrdsem, kui teised. Äkki seepärast ,et ta on kättesaadav ja arusaadav inimestele?
Ma pole veel niikaugele jõudnud,et ärasuremise värk oleks minu sees väga loomuliku elu osana. Mistõttu ma päriselt ei mõista,et mismood see juureajamine otseselt matusekommetest võiks tulla.

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

12-01-2012 15:26
Postitus: #46
Tsitaat:Ühtsete väärtuste mõttes on ristikirik ikkagi kuidagi võrdsem, kui teised. Äkki seepärast ,et ta on kättesaadav ja arusaadav inimestele?
Ristikirik on lihtsalt Jahve meelisrahva mõttekontrolli vahend mittejuutide üle.
(selle postituse viimane muutmine: 12-01-2012 16:11 PiziIngliito.)
venezia
Bännitud

12-01-2012 16:12
Postitus: #47
Noaga miks siis eestlaste oma juurikas ei anna kaitset selle vastu? Või ei usu ta seda, mis ta juurikas räägib?

euroruubel
vaatlen ja jälgin

12-01-2012 16:37
Postitus: #48
(12-01-2012 16:12 )venezia Kirjutas:  Noaga miks siis eestlaste oma juurikas ei anna kaitset selle vastu? Või ei usu ta seda, mis ta juurikas räägib?

vaata kuhu on kirikud ja matusekohad ehitatud - ikka pühakohtade ja energiapunktide pääle. Ateistile kroonikast lugeda võiduristimisest ja hilisemast ristimise mahapesemisest võis ollla küll "mitteratsionaalne tegevus ju", aga näed, mõlemad pooled teadsid hästi, mida tegid.

Ah, aga nagu Aigar Sädelt oli lugeda ja Liine ütles, et see on tõsi kui talt üle küsisin - need 3 judaismi religiooni( judaism, islam, kristlus) on "kotti pandud" - egregorid on ära lõigatud oma isandatest ja farmist - tühistatud on ristimislepingud ja ka palvetamine isanda poole on mõttetus - energiakanal on läbilõigatud. Millalgi 2000 aasta kanti seda tehti. Et siis sinna kotti saab lisada, aga edasi saata ja puhastuda ei saa - negatiivne energia, mida inimesed palvetades teele saatsid, jääb kotti.

Ei ole imestada siis, et kotisolijad on omavahel tülli pööranud nii, et ka meedia saab haisu ninna - ortodoksssed juudid avalikult norivad tüli tavajuutidega; nt seltkonnna juures, kus hierarhia ja kuulekus on vaidlustamatud - saientoloogid - on lahvatanud tülid. Pommiplahvatustest mošeedes pole mõtet üldse rääkida - need on igapäevased.

Ja katoliku kiriku must pesu pedofiiliaskandaalide ja muu näol ujub ka tasapisi pinnale.

Näis, mida meie teised šamaanid selle peale nüüd kostavad.

mäng mängus
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

12-01-2012 16:46
Postitus: #49
Kui enamik meist igal õhtul koduse ajaupesumasina sisse upub siis mis juurikat sa sellelt ajupestud seltskonnalt otsid, alles oma telekanal piltlikult neegritest vikingijumalate filmist erineva veidigi tõesema maailmapildiga vast muudaks rahvast.
Olen vabam seetõttu, et vihkan telekast tulevat ajupesu ega vaata seda pea üldse. Ja seda juba teleka algusest peale, varem lugesin vabal ajal raamatuid ja nüüd loen raamatuid ja tuuseldan internetti.
Mis nendesse kolme religiooni puutub siis vastupidi, nende võim maailmas aiva suureneb mitte ei vähene. Unejuttu võib mida iganes rääkida, et rahvas magaks sel ajal kui reaalsust oma kasuks muudetakse.
Tartus tuleb näiteks jälle ühe kiriku juurde kristlik lasteaed algkool.
(selle postituse viimane muutmine: 12-01-2012 17:51 VironShaman.)
lahendused
Veteran

12-01-2012 17:24
Postitus: #50
Mitte-kristliku surnuaeda peaks olema üsna lihtne teha: ostad paar hektarit linna lähedast põllumaad (15 tuhat eek = 1 tuhat eurot hektar), tõmbad okastraadi maale ümber, ning paned perimeetri silte täis: "kristlased, moslemid ja juudid pole siia teretulnud - ainult Eesti paganliku maausu austajatele".

Kui selline surnuaed on üle 0.5 hektari suurune, siis saaks sealt muruniitmise eest küsida veel ELiidu põllumajanduse toetusi Smile - ehk meie vaenlased maksaks meile veel pealegi Smile

Oma "uudistekanali" saaks luua sarnaselt minut.ee - le, kuhu igaüks saaks üles riputada uudiseid - nii saaks asju nimetada nende õigete nimedega, ning oldaks vabad peavoolu meedia ajupesust.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog