Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõtete lugemine!
Autor Sõnum
Ott Sama
Veteran

05-12-2010 17:32
Postitus: #51

Õnnitlen sind Preilikass! Ilma irooniata - oled haruldane meie hulgas!... ja omad mäekõrgust eelist. Kasuta seda!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

05-12-2010 18:04
Postitus: #52

Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Ma olen täheldanud, et vaid üks inimene suudab nt minu kõikvõimalikke mõtteid ja teooriaid vabalt kuulata ja mõista - ülejäänud küsivad midagi stiilis miks-seda-vaja-on või milleks-asju-keeruliseks-ajada. Või imestavad, et ma viitsin sellistest asjadest mõelda - a la läheks parem diskole... Sick Või siis lihtsalt ei saa üldse mõttekäigust aru, sest a la `Platon väidab nii, mida asja sina ajad`?!

Alari postitus oli põnev, peakski mõtlemise peale ka mõtlema hakkama Smile
Ühinen õnnesooviga.
Alari postitus sisaldas sõna telepaatia. Ja ta lisas, et meil kõigil on see võime - telepaatiline võime lugeda üksteise mõtteid.
PreiliKass, alusta sellest, mis on üldse mõtlemine:
http://et.wikipedia.org/wiki/M%C3%B5tlemine

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Preilikass
Vana kala

05-12-2010 19:20
Postitus: #53

Tsitaat:Algselt postitas Ott Sama
Õnnitlen sind Preilikass! Ilma irooniata - oled haruldane meie hulgas!... ja omad mäekõrgust eelist. Kasuta seda!

Eee...päris ausalt tunnistan, et ma ei saa sellest eelisest küll aru! Mis sellest tolku on, et ma olen võimeline endal pea valutama mõtlema... :S Endal on põnevam, aga laiemas plaanis pole sellest küll mingit tolu, et mina mõelda armastan!
Co0zhy-
Tavaliige

10-08-2011 19:56
Postitus: #54
RE: Mõtete lugemine!
Ma arvan ,et meie matemaatika õpetaja suudab ka mõteid lugeda. Sa võid olla nina õpikus ja varjata oma hirmu kuid mõtled: "Palun ära küsi mind" siis ta just küsib.

Põrgu on väga Londoni moodi linn - rahva rohke ja suitsune.
-P.B.Shelly
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog