Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi?
Autor Sõnum
Tutanhamon
Veteran

01-11-2003 12:49
Postitus: #1
Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi?
Olen netist ka otsinud, aga ei suuda leida saiti, mis õpetaks näiteks voodoo nuku tegemist. Eksperimendi mõttes tahaks proovida Smile On kellelgi infi?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
hiidlane
vol.4

01-11-2003 16:02
Postitus: #2

siit saad osta varustust millega teha, aga njah, kes ikka osta tahaks http://www.abaxion.com/voodoo.htm leidsin ka valmis nukke juba müügiks aga jnah.

Kui keegi leiab võiks jah infi anda, kuskilt igatahes lugesin, et sul peab olema ka selle ohvri juuksed sellel nukul peas, muidu asi ei pidanud töötama. Huvitav kas üldse töötabLaugh

[Teadet on muutnud 22-12-2003 postitaja hiidlane]
z3r0 c001
Vana kala

04-11-2003 21:02
Postitus: #3

Ma päris kindel pole kas mäletan õieti aga kunagi sõpradega rääkides kuulsin et keegi olevat teinud mingit trikki mis ta raamatust luges ja seal oli vaja inimesele kuuluvat väga kallist(mitte hinnaliselt kallist) eset siis isikule kuuluvat riide eset ja siis juukse karvu .
siis laususid mingi loicu ja siis pidavat samu mõtteid enamvähem tolle inimesega mõtlema Laugh{stu
XHK
Tavaliige

08-11-2003 21:39
Postitus: #4

njaa tahax ka proovida, tglt nii saax proovida küll et sõbraga koos eksperimendi mõttes jah, siis pole vaja akkata kellegile kallale minna et juuksekarva ja neid muid asju saada :Pkellegil midagi õnnestub andke teada {mar
Wolfgirl
Metsaelanik

17-04-2004 06:52
Postitus: #5

Juuste muretsemine on omaette probleem, juuksuritel on kõige lihtsam. Ma ei saa ju kedagi niisama kiilakaks ajada
Adebisi
Uustulnukas

07-06-2004 04:08
Postitus: #6

juuxeid peax saama ju ka tolle inimsese juuxeharjast ntx
Must_Hunt
Uustulnukas

18-12-2004 02:33
Postitus: #7

On eesti keeles ilmunud raamat:
"Voodoo-Mis see on?" vms.
Maya on autoriks.
Sealt saad infi.

Ave Caesar, morituri te salutant!
Müstik
Shambalas

18-12-2004 21:21
Postitus: #8

Samas raamatus "Voodoo" on ka sigilid, mis aitavad kontakteeruda vaimudega ja loitsud. Näiteks rikastumise loits. Kutsutakse välja O ð u n:
Mamae Oðun
Papai Ogun BeiraMar
Estavam brinkandu na areja
kom o rozario di Jumanza ...

Kasut. kollaseid, kuldseid või siniseid küünlaid või rohelisi küünlaid, mida on määritud erilise õliga, mis raha ligi tõmbab. Küünalde ette vaagnale panna sobiv "ohver" (määrida näit.metallraha sama õliga).Seejärel panna see ümbrikusse ja kanda endaga kogu aeg kaasas. Vaimu kutsuda loitsuga vähemalt nädal aega välja, seejärel hakkab heaolu suurenema... Raamatus on veel palju teisi õpetusi. Lugege. leidke ja proovige! Mina proovisin. Siiani on toas Oðuni jaoks väike altar. "Ohvriannid" altaril on ümbritsetud merevaigust keega. Kuna O. on mageda vee, ojade ja koskede kaitsja, siis paistab armastavat kuldkalu ja teokarpe. Tema välja kutsumiseks ja soovi esitamiseks helistan vahel ka kellukest. On aidanud ka loteriis võita. Hoiatus: ühtki vaimu ei tohi välja vihastada, siis hakkab ta teile krutskeid tegema!

[Teadet on muutnud 18-12-2004 postitaja Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
xerxes
Tavaliige

18-12-2004 23:24
Postitus: #9

Proovi Googlest "voodoo puppie", võib.olla sealt saad midagi teada.
pipartyt
Tavaliige

26-12-2004 22:00
Postitus: #10

Hmm... Tegelikult tahaks ise ka sellist nukumeisterdamist proovida...
Küsimus nimelt selline, et kas keegi teab, kust saada seda "Voodoo - Mis see on" raamatut, mida ülal mainiti... Selles mõttes, et mind huvitaks väga see Voodoo nukkude meisterdamine jne... Äkki saaks veel pisikese äri teha nendega? Bleh

Olen harjunud kahtlema kõiges, kuid mitte seetõttu, nagu ei usuks ma millessegi, vaid kuna pean võimalikuks kõike.
Tutanhamon
Veteran

27-12-2004 11:01
Postitus: #11

See äri peab olema põrandaalune, kuna seadusesilm seda arvatavasti ei salli. Hiljuti just oli kuskil üks juhtum, kus politsei korjas lettidelt tuhandeid voodoo nukke, kuna nendega võib väidetavalt teisi haavata, teistele haiget teha.

Aga idee iseenesest äri jaoks kõlbaks küll.

Raamatut tahaks isegi huvi pärast lugeda.

http://en.wikipedia.org/wiki/Truth
pipartyt
Tavaliige

27-12-2004 12:56
Postitus: #12

Jaa... Ma tegelikult mõtlesingi sellist põrandaalust äri... Nagu tuttavate seas jne wink Ega jah... Peaks alguses veidi seda raamatut lugema ja asja täpsemalt uurima... Tõesti tegelikult - kui sellised nukud müüki paisata, siis ei või kunagi teada, mis nendega edasi saab... Njaa...

Olen harjunud kahtlema kõiges, kuid mitte seetõttu, nagu ei usuks ma millessegi, vaid kuna pean võimalikuks kõike.
m3angel
Uustulnukas

04-01-2005 21:14
Postitus: #13

vaadake , et te nende vodoo nukkudega kedagi ei kahjusta . esialgu tundub , et midagi pole nagu juhtunud , aga hiljem võite hakata kahetsema . Kõige hullem , kui kellegi ära tapate nendega , mis on ka võimalik ! Neid asju võib uurida nii , et kellelegi kahju ei sünniks !
/////ALPINE
Uustulnukas

04-01-2005 21:22
Postitus: #14

Ma vaatasin kunagi ühte filmi ja sal oli ka see voodoo nukk. Täiega hea film oli kusjuures. Peale seda ma tahan ise ka endale voodoo nukku saada ning kellegile sellist säru teha et vähe poleLaugh. Aga ma arvan et see jääb aint unistuseksSad

Karkus nõid
Armageddon
Tavaliige

03-07-2005 23:57
Postitus: #15

Voodoo nukk võib olla valmistatud ükskõik millisest materjalist...peamine et sellel on füüsiline kuju,ohvri juuksekarv/taskurätik ja loitsudega/mõttejõuga/jumalate abil elu sisse puhutud.
Must_Hunt
Uustulnukas

11-08-2005 16:39
Postitus: #16

Tsitaat:Algselt postitas: m3angel
vaadake , et te nende vodoo nukkudega kedagi ei kahjusta . esialgu tundub , et midagi pole nagu juhtunud , aga hiljem võite hakata kahetsema . Kõige hullem , kui kellegi ära tapate nendega , mis on ka võimalik ! Neid asju võib uurida nii , et kellelegi kahju ei sünniks !
Kui teed midagi, mis kahjustab teisi, siis mõtle asjad läbi ja kui oled kindel, siis tee asi ära. Kui hakkad kahetsema, siis oled omadega p*r*es.
Kahetsuse läbi sõidetakse sulle endale sisse.

Must_Hunt
Uustulnukas

11-08-2005 16:42
Postitus: #17

Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Samas raamatus "Voodoo" on ka sigilid, mis aitavad kontakteeruda vaimudega ja loitsud. Näiteks rikastumise loits. Kutsutakse välja O ð u n:
Mamae Oðun
Papai Ogun BeiraMar
Estavam brinkandu na areja
kom o rozario di Jumanza ...

Kasut. kollaseid, kuldseid või siniseid küünlaid või rohelisi küünlaid, mida on määritud erilise õliga, mis raha ligi tõmbab. Küünalde ette vaagnale panna sobiv "ohver" (määrida näit.metallraha sama õliga).Seejärel panna see ümbrikusse ja kanda endaga kogu aeg kaasas. Vaimu kutsuda loitsuga vähemalt nädal aega välja, seejärel hakkab heaolu suurenema... Raamatus on veel palju teisi õpetusi. Lugege. leidke ja proovige! Mina proovisin. Siiani on toas Oðuni jaoks väike altar. "Ohvriannid" altaril on ümbritsetud merevaigust keega. Kuna O. on mageda vee, ojade ja koskede kaitsja, siis paistab armastavat kuldkalu ja teokarpe. Tema välja kutsumiseks ja soovi esitamiseks helistan vahel ka kellukest. On aidanud ka loteriis võita. Hoiatus: ühtki vaimu ei tohi välja vihastada, siis hakkab ta teile krutskeid tegema!

[Teadet on muutnud 18-12-2004 postitaja Müstik]
Seal raamatus on nii mõndagi veel. Minu arvamuse kohaselt on need sealsed esile(kohale)kutsumise loitsud pisut vananenud. Kõik ju muutub wink Lihtsam on teha endale vajalikud ning neid aja jooksul muuta.
-----------
Igasugu träni, nagu paelakesed, jmt on mõeldud neile, kellele neid vaja on. Tähtis ei ole mitte asjade füüsiline välimus või olemasolu vaid see, et sa tead mida sa teed. Kui neid paelu niisama igalepoole riputada ja mingeid loitsukesi lausuda, mille mõttestki aru ei saada, siis tulemuseks on ümmargune 0.
------------
Kui neid tilulilusid kasutada, siis tuleb enda jaoks lahti mõtestada, miks ta rituaalis kasutusel on, mida ta juurde annab. Paha ei oleks ka mõte sellest, et kas ma ilma selleta ei saaks. Vahetevahel on vaja kiirelt midagi teha, aga tilulilusid ei ole kusagilt võtta. Mis siis saab ?

batoonike
Vana kala

18-08-2005 23:58
Postitus: #18

Õige jutt Hunt ! 99% oleneb ikkagi sellest, kas sa tead mida sa teed. Võtad mingi kaltsu ja keerad sinna juuksed külge ja paned selle siis põlema ja loodad et ohver süttib on küll asjatu. Halvimal/parimal juhul tuleb tal 37 kraadine "palavik".
Ja siis lugu sellest mis juhtub kui EI tea mida teed:
Ma pikemat aega psi, hea ja halva energia ja muu sellisega jamanud. Ravisin siis msni teel energia abil osasid sõpru, võtsin valu ära. Mõningatel juhtudel töötas üllatavalt hästi. Kuid juba pikemat aega tuli kuri tahtmine proovida, kas nii saab ka valu tekitada. Võtsin siis ühe tuttavaga msni teel ühendust, küsisin kas kuskilt valutab, vastus ei. Juhtisin "paha" energia ta jalga kuskil 5 minutit jutti. Küsisin kas kuskilt valutab ja vastuseks sain, et reis oli hakanud järsult valutama. Ma mudugi õnne tipul, et yess ma olen kuri maag jne. Proovisin siis veel neljal üsna tundmatul msn contactil kätt valutama panna, kuid edutult. Halva energiaga jamamisest hakkasid endal käed jalad valutama aga see polnd probla, enese ravimine on alati hästi töötanud. Järgmisel päeval tuli isa koju, murtud käeluuga (praeguseni on lahases). Ülejärgmisl päeval oli emal veenidega mingi jama, samuti käsi rivist väljas tänaseni. Paari päeva pärast murdis kass käpa. Kokkusattumus ? Teoreetiliselt ei suutnud ma nii suvaliste inimesteni energiat juhtida ja see läks hoopis lähedastele. Sõbra peal töötas paremini ju. Igastahes enam ma küll kellelegi valu ei ürita teha msni teel. Hea et kedagi tappa pole üritand. Nüüd aint ravin ja olen igati positiivne ja endal ka hea olla. Ärge tehke, kui ei tea mida teete.
Müstik
Shambalas

19-08-2005 17:14
Postitus: #19

Batoonike, su jutt tõestab, et mõtteteel mõjutamine toimib, aga parem on, kui on ka oma isiklik kaitsevaim abiks, siis ei juhtu nisukesi prohmakaid. Aga hea hoiatus teistele.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
X-Files
Uustulnukas

30-08-2005 11:21
Postitus: #20

hmm...voodoo nukku ei ole torkinud, aga ükskord, kui ma olin kellegi peale vihane, ei mäleta kelle, siis joonistasin tast pildi(karikatuuri), kirjutasin nime kh sinna alla, ja siis pani selle seinale. Loopisin seda nooltega, ja enamus nooli läks nina piirkonda...
järgmine hommik hakkas mul ninast verd jooksma, mida pole minuga kunagi varem juhtunud...
sellest ajast hoian sellistest asjadest eemale...:bog:

The truth is out there...
Andres
Tavaliige

30-08-2005 18:41
Postitus: #21

Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Õige jutt Hunt ! 99% oleneb ikkagi sellest, kas sa tead mida sa teed. Võtad mingi kaltsu ja keerad sinna juuksed külge ja paned selle siis põlema ja loodad et ohver süttib on küll asjatu. Halvimal/parimal juhul tuleb tal 37 kraadine "palavik".
Ja siis lugu sellest mis juhtub kui EI tea mida teed:
Ma pikemat aega psi, hea ja halva energia ja muu sellisega jamanud. Ravisin siis msni teel energia abil osasid sõpru, võtsin valu ära. Mõningatel juhtudel töötas üllatavalt hästi. Kuid juba pikemat aega tuli kuri tahtmine proovida, kas nii saab ka valu tekitada. Võtsin siis ühe tuttavaga msni teel ühendust, küsisin kas kuskilt valutab, vastus ei. Juhtisin "paha" energia ta jalga kuskil 5 minutit jutti. Küsisin kas kuskilt valutab ja vastuseks sain, et reis oli hakanud järsult valutama. Ma mudugi õnne tipul, et yess ma olen kuri maag jne. Proovisin siis veel neljal üsna tundmatul msn contactil kätt valutama panna, kuid edutult. Halva energiaga jamamisest hakkasid endal käed jalad valutama aga see polnd probla, enese ravimine on alati hästi töötanud. Järgmisel päeval tuli isa koju, murtud käeluuga (praeguseni on lahases). Ülejärgmisl päeval oli emal veenidega mingi jama, samuti käsi rivist väljas tänaseni. Paari päeva pärast murdis kass käpa. Kokkusattumus ? Teoreetiliselt ei suutnud ma nii suvaliste inimesteni energiat juhtida ja see läks hoopis lähedastele. Sõbra peal töötas paremini ju. Igastahes enam ma küll kellelegi valu ei ürita teha msni teel. Hea et kedagi tappa pole üritand. Nüüd aint ravin ja olen igati positiivne ja endal ka hea olla. Ärge tehke, kui ei tea mida teete.
Kas Sa võiksid mind üritada MSN-i teel tappa?Bleh Mina olen nõus.

"Sündides erilisena, elades teadmatuses, surres teades tõtt" A.Tuul
batoonike
Vana kala

30-08-2005 23:07
Postitus: #22

Ma ei ürita sind msni teel tappa, sest eelnevate kogemust põhjal ei lähe asi päris õige inimese pihta ja ma ei sooviks oma sugulasi järgmine päev surnuna näha. Aga tänan pakkumast, kunagi võibolla võtan ühendust.
lyhiz
Uustulnukas

19-09-2005 14:18
Postitus: #23

see interneti teel ravitsemine ja mitte on küll natukene imelikBleh
Metafor
Veteran

19-09-2005 15:33
Postitus: #24

Tsitaat:Algselt postitas: lyhiz
see interneti teel ravitsemine ja mitte on küll natukene imelikBleh
Ära usu, ma nägin ükskord pilti sellest kuidas see töötas:odie:
batoonike
Vana kala

19-09-2005 18:27
Postitus: #25

Sõnad ei puutu asjasse. Ja internet ka ei puutu tegelt. Internet on suhtlusvahend aint, et ühendust saada inimesega. Sama hästi võiks puht telepaatiliselt ravida, et patsient võtab arstiga telepaatiliselt ühendust ja ravitseja ravib teda siis.
Kuidas saab pildiga tõestada, et selline ravimine toimib ??

Muudetud: 19-9-05 kell 19:30:58 batoonike
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alaealised nõiad ja muud parahuvilised Lily22 6 2,817 08-03-2017 20:42
Viimane postitus: isemaag
  Kingiks saadud voodoo nukk Liiisi 23 6,267 08-09-2009 19:03
Viimane postitus: Unedeemon
  Voodoo katsed ihumpmypillow 32 9,432 18-04-2008 14:44
Viimane postitus: Lotharius

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog