Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi?
#26
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Sõnad ei puutu asjasse. Ja internet ka ei puutu tegelt. Internet on suhtlusvahend aint, et ühendust saada inimesega. Sama hästi võiks puht telepaatiliselt ravida, et patsient võtab arstiga telepaatiliselt ühendust ja ravitseja ravib teda siis.
Kuidas saab pildiga tõestada, et selline ravimine toimib ??

Muudetud: 19-9-05 kell 19:30:58 batoonike
Screenshot:odie:
Ma võin ka nüüd ravida para-webi teel, kõigil kel on peavalu, vaadaku all olevat teksti:

"Su peavalu kaob ära.!"


Kas töötas?:hy:
Vasta
#27
Kuigi see tegelikult voodoosse eriti ei puutu, siis siiski jätkan teemat, et see krdi valu tekitamine ! Ma kannatan selle mõjude all ikka veel, ahelreaktsioon tekkis sellest: Isa murdis käeluu, kuu aega ei saand tööd teha, nüüd on kõik tegemata, mis on vaja teha ja mina pean koguaeg orjama-aitama. Mis on ka üheks põhjuseks, miks sünnale ei saand tulla, et igast asju oli vaja teha. Nii et igasugune negatiivne manamine võib väga paksu jama kokku keerata (kordamine on tarkuse üks vanematest).

Aga nüüd selle juurde, milleks tegelt see post mõeldud on: ei ole enam kedagi healida. Mitte et kõik terved oleks aga lihtsalt ei leia inimesi kellel valutaks kuskilt. Nii et kui kuskil-kellelgi mingi mitte-päris-surmav asi on siis andke teada, kui aega on siis hea meelega harjutaks. Muidugi ei garanteeri ma isegi 50% töökindlust aga harjutamine teeb meistriks ja midagi halba sellest küll ei tule.
Kuna paljudele jäi segaseks, et mis krdi moodi see siis ikkagi käib siis väike kava:
* Kui haige leitud ja ühendust võetud mingi "normaalse" kanali kaudu siis põhimõtteliselt
* luuakse ühendus
* ja võetakse kuskilt "head energiat"
* aetaks siis haige sisse(see ei ole valus) Laugh
* ja selle abil "paha energia" välja
* ja seda nii kaua kuni aega on või paha kraam kõik kadund on.

Teoreetiliselt imelihtne.
Vasta
#28
Tsitaat:"Su peavalu kaob ära.!"
Kas töötas?:hy:
Kusjuures nõrga valu puhul toimib tõesti:o
kuid pmst(põhimõtteliselt)on nii et inimene ise mõtleb ennast haigeks, ja küllap on samamoodi tervenemisega.
Kui väga soovida siis suudab mingi suvaline lause( nagu ntx. seesama "Su peavalu kaob ära.!") inimese terveks tehaBleh
Vasta
#29
Samas asi on korduvalt toimind ka nii, et inimene ise ei tea, et teda ravitakse.
Vasta
#30
usun, et usa või prantsusmaa presidenti on igasugusel moel rünnatud igasuguste nõidustega, sealhulgas ka vodooga aga ikkagi pole nendega midagi juhtunud , seega teatud juhtumitel kui inimene on hästi kaitstud, on need asjad kasutud ja ei suuda midagi teha .
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: pacific100ma
usun, et usa või prantsusmaa presidenti on igasugusel moel rünnatud igasuguste nõidustega, sealhulgas ka vodooga aga ikkagi pole nendega midagi juhtunud , seega teatud juhtumitel kui inimene on hästi kaitstud, on need asjad kasutud ja ei suuda midagi teha .
Miks sa just Prantsusmaa presidendi välja tõid?
Ainuke asi mida ma oskan prantsusmaa presidendi võimalike vastastena välja pakkuda on moslemid ja juudid, kes vaevalt hakkavad kasutama voodood, ala mis ei kuulu nende religiooni.
Vasta
#32
Tere,

Olen vist suhteliselt uus ja tahaks siis teada järgmist:
Kui ma voodoo nukule neid nn. "võlusõnu" peale siis ei saanud sellest hääldamise asjast aru. Kuidas ma siis seda hääldama pean, kas Eesti moodi või...

Magneto

Muudetud: 16-5-06 kell 17:05:27 Magneto
Vasta
#33
Tsitaat:Algselt postitas: batoonike
Ma ei ürita sind msni teel tappa, sest eelnevate kogemust põhjal ei lähe asi päris õige inimese pihta ja ma ei sooviks oma sugulasi järgmine päev surnuna näha. Aga tänan pakkumast, kunagi võibolla võtan ühendust.

Eelnevate kogemuste põhjal? Oled kellegi voodooga maha tapnud?



Ning viimasele postitajale: Arvatavasti hääldad nii, nagu kirjutatud on. Võid ju mõlemat moodi läbi proovida.
Vasta
#34
Ma olen näinud inimest, kes on selles voodoo asjas päris tõsiselt sees ja kinni (päris karm vaatepilt).
Et noh, tasuta lõunad nagu pole, kui midagi saad, siis midagi läheb ka mingi hetk minema, aga kui vastu tahetakse uskumatult palju, kas siis on ka julgust vastu hakata (kui on tekkinud liigne sõltuvus konkreetsest süsteemist)?

Või keegi teab, et see jutt on vale?

Muudetud: 8-12-07 kell 19:28:47 Oki
Vasta
#35
Heh, voodoo nukk, kerge tehawink
Paljud legendid levitavad, et üks tüdruk oli torganud voodoo nukule noa sisse ning järgmisel päeval tüdruku vihavaenlane oli salapärase noahaavaga ära surnud kodus.
Vasta
#36
Tegelt ma küsiks siin eelneva kohta ,et kudas saab seda sidet luua naq 2 inimese vahel kui te msnis suhtlete....ja siis kudas ma saadan selle "hea energia"tema poole... Et keegi saaks järsku aidata?:S
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  [split] Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan? sissy_ 8 2,830 17-01-2020, 19:06
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Alaealised nõiad ja muud parahuvilised Lily22 9 7,938 15-05-2019, 10:15
Viimane postitus: filo
  Kas kummitus või ninja? Julius 12 5,809 27-07-2011, 23:01
Viimane postitus: silmilm
  Kas se tõesti on kirst ..või mis? PurpleKitty 33 11,113 13-01-2011, 22:41
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Kingiks saadud voodoo nukk Liiisi 23 9,410 08-09-2009, 19:03
Viimane postitus: Unedeemon
  Voodoo katsed ihumpmypillow 32 13,176 18-04-2008, 14:44
Viimane postitus: Lotharius

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat