Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võimalikud põrguväravate asukohad?
#26
M.O.T.T.
Vasta
#27
Ainuke asi mis siin tõestatud sai et sa oled lihtsalt ülbikust postikoguja. Kes ei mõista ka lihtalt väljendeid Smile

[Muudetud: 11-11-2009 Cassiopeia]
Vasta
#28
Kas sa üldse lugesid mu vastust? Äkki kuulaks sult siis lõppeks KONSTRUKTIIVSET kriitikat enda postitusele, või lahmid niisama?
Vasta
#29
Haha, sa üritad ikka teemat kõrvale viia.

Kes nüüd nagu idioot käitub? Lahku siit teemast kui sul midagi asjalikku pole lisada. Niisama end välja elada võid mujal kah.
Vasta
#30
Tead, ma ei viitsi lastemeelsetega vaielda, sest nende mõistus on kuskile poole peale pidama jäänud. Kui sult midagi tarka ei tule, siis pole mõtet ju seda teemat samuti üleval hoida, või mis sa arvad?
Vasta
#31
Lõpetage ära mõlemad. Teemasse mittepuutuvad postitused lähevad kustutamisele.
Vasta
#32
Celtic, siin sul väike blokk ongi - ma tegin selle teema et saada midagi teada, et hiljem ise edasi uurida. Kui sa tõesti ei 'viitsiks' vaielda siis oleks pidanud esimesest lahkarvamusest sulle piisama, sa aga ajad oma jonni edasi. : D

Ma oota filosoofilisi diskussioone antud teemal, vaid viiteid legendidele/müütidele nende võimalikest asukohtadest.

Tõesti, tagasi teemase palun.

[Muudetud: 11-11-2009 Akuma]
Vasta
#33
Kui sa ei mõista koha olemust, siis ei ole sul õigust või võimalust ka aru saada piirkonna olemusest. Seega pole sul mingit võimalus mingi kindla koha peal mingit tobedat "põrguväravat" leida.
Vasta
#34
Koha olemus? Haha, no jätka samas vaimus. : D

Sa räägid nagu oleks see juba kindlaks tehtud milline see koht on, kas see üldse eksisteerib ja milline see on. Raudselt oled mingi kristlane.

Lahku. Sa oled end piisavalt tõestanud siin.
Vasta
#35
Tagane, saatan :p

rumal laps...

[Muudetud: 11.11.09 Celtic]
Vasta
#36
Aga see ongi juba kindlaks tehtud et kas ja kus on. Lihtsalt, kui sa ei saa aru, mille see seisneb, siis sa ei saagi seda ju leida. Ja kristlusega ei ole sellel midagi pistmist. Samahästi võib neid allmaailma väravateks nimetada.

PS. vahepealne läbu läheb kustutamisele...
Vasta
#37
Tegelikult, ma arvan, et terve teema on suht mõttetu. Annab lapsele muidu õudusunenägusi...
Vasta
#38
See mida sina arvad ei ole oluline. Tõmba nüüd lesta juba. :S
Vasta
#39
Buu...
Vasta
#40
Ma tean küll, et nooremate ja rumalamate üle pole tore naerda, ent siiski...
Vasta
#41
Teema lukku.
Lahti teeme siis, kui Akuma on selgeks mõelnud, et mida ja miks ta ikkagi tahab. Ja ei käsi enam teadjatel lesta tõmmata. Ja siis on asjaosalised ka veidi maha rahunenud. Ja celtic, ära nori laste kallal, igal võtab oma aja targaks saamine...
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat