Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolme seadus
Autor Sõnum
Punahabe
Vana kala

13-12-2009 22:08
Postitus: #1
Kolme seadus
Kas keegi on kursis,mida kujutab endast "regula de tri" ehk siis kolme reegel?

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sauram
Tavaliige

13-12-2009 22:21
Postitus: #2

Pakun huupi pidevalt esinevat nähtust: kaks õnnetust/probleemi ilma kolmandata ei jää Laugh
Tehnoloog
Veteran

13-12-2009 23:40
Postitus: #3

Ega see matemaatikast tuntud ristkorrutise reegel pole?
http://en.wikipedia.org/wiki/Cross-multiplication (inglise keeles)
iitt
Vana kala

13-12-2009 23:42
Postitus: #4

et läks jälle mats ja metsa ning huupi mööda- kolme seaduset pole kuulnud, kuid kordumise seadus on olemas ja eksisteerib,vägagi, parem sellest eeamale hoida-võin kümneid näiteid tuua-parem unusta teema ära ja ilusat 3-ndat adventi kõigile .
soovib iitt

VINCE IN BONO MALUM
jonnipunn
Tavaliige

30-09-2013 13:37
Postitus: #5
RE: Kolme seadus
(13-12-2009 22:08 )Punahabe Kirjutas:  Kas keegi on kursis,mida kujutab endast "regula de tri" ehk siis kolme reegel?

Ehk siis eesti keeles :,, 3 on kohtu seadus'' ja ,,Ega 2 ilma kolmandata jää...''
Imelik, et see teema on nii vähe vastukaja on leidnud...
Ka mina tahaksin teada, kes selle välja mõtles, või on see kuidagi ristiusu : ,,Isa, Poja ja Püha vaimuga'' seotud?

Ühesõnaga, olen märganud, et aeg- ajalt see just niimoodi ongi.

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
-----------------------------------------------------------------------------------
Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
murmur
Vana kala

30-09-2013 14:29
Postitus: #6
(13-12-2009 22:08 )Punahabe Kirjutas:  Kas keegi on kursis,mida kujutab endast "regula de tri" ehk siis kolme reegel?
mida teed saad 3 korda tagasi, halbade asjade puhul me seda märkame, heade puhul mitte

Surmaeelne tants on tants vabadusse
jonnipunn
Tavaliige

30-09-2013 16:50
Postitus: #7
Jah aga kuskohast see pärit on??? Miks? Millega seoses (see ,,seadus'' ) tehti? Miks just 3???

I am strong because I know my weaknesses, I can laugh because I have known sadness
-----------------------------------------------------------------------------------
Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
murmur
Vana kala

30-09-2013 18:41
Postitus: #8
On ju vanas6na: mida külvad, seda l6ikad. Külvad ju vähem kui l6ikad? Kust see aga pärit on? Laugh
Miks päike paistab ja kust päiksepaiste pärit on, kas kulla jonnipunn oskab castata??

3 seadusest inglise keeles: The law of 3

Surmaeelne tants on tants vabadusse
Punahabe
Vana kala

10-04-2018 18:04
Postitus: #9
(30-09-2013 16:50 )jonnipunn Kirjutas:  Jah aga kuskohast see pärit on??? Miks? Millega seoses (see ,,seadus'' ) tehti? Miks just 3???

Kõik head vastused ja ka asjakohane küsimus .
Termin on võetud Heinrich Heine luuletusest "Disputatsioon"

Su kolmainsuse doktriin
meil näib naiivne liiga
sest me juba koolisteeme
tutvust regula de tri ga

Ehk suudab keegi lahendada ,mida selles kohas silmas peeti

(Nielanderi projekti " propageerime para webi "raames)
(selle postituse viimane muutmine: 10-04-2018 18:07 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Minaelan
Veteran

10-04-2018 18:11
Postitus: #10
Pole parata, kuna olen ulme ja para fänn, siis seostus mulle koheselt kolme seadus niiviisi:

Robootika kolm põhiseadust on reeglid, mille mõtles välja ulmekirjanik Isaac Asimov. Reeglid ilmusid esmakordselt 1942. aastal Asimovi lühijutus "Runaround". Need kolm reeglit on järgmised:

1. Robot ei tohi oma tegevuse ega tegevusetusega inimesele kahju teha.
2. Robot peab alluma inimese antud käsule, kui see ei lähe vastuollu esimese seadusega.
3. Robot peab kaitsma oma olemasolu, kuni see ei ole vastuolus esimese või teise seadusega.

Peale nende kolme seaduse mõtles Asimov hiljem välja ka nullseaduse, mis on järgmine:

0. Robot ei tohi oma tegevuse või tegevusetusega inimkonnale kahju teha.

Need seadused esinesid mitmes Isaac Asimovi raamatus ning neid on ka hiljem kasutatud paljudes raamatutes, filmides ja mujal.

Kes tahab ennast pisutki arendada, võiks lugeda selle legendaarse kirjaniku raamatud läbi. Ma olen neid lugenud mitmeid kordi, eriti Asumi-sarja...ja ei väsi...iga kord leian midagi uut. Sellele mehele andsid kindlasti "väljaspoolsed jõud" ideid ja teadmisi :

https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=16

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Teloslane
Tavaliige

12-04-2018 02:15
Postitus: #11

Meie tihedas mateeria dimensioonis tuleb lausuda mantraid, loitse, sümboleid ja võimalikke palveid läbi puhta südame vähemalt kolm korda (võib ka rohkem), et see Universumis kahekordse kiirusega tööle hakkaks. Mõttes või verbaalselt pöördutakse soovi täitumiseks Kõigi Elava Allika poole, kus otsustatakse, kas see soov/palve on Sulle hetkel kõrgemaks hüvanguks.

Kuidas palvet kiiremaks materialiseerumiseks esitada? Täpsem kirjeldus ka eelmisele lõigule.
Loe palun: Palveseadus, http://www.para-web.org/showthread.php?t...i+seadused Postitus: #6.

Kolme korra fraas on välja toodud Universumi Seadustes. Loe palun: Väljakutseseadus.

Reiki tervenduses, kus on kokku neli universaalset toimivat sümbolit, lausutakse kolm korda valitud sümboli kiiremaks rakendamiseks.
Näiteks: "SHO-KU-REI, SHO-KU-REI, SHO-KU-REI".

Taolased ütlevad järgneva tehnika kohta: "Kolme liitmine üheks".
Meditatsiooni kõrgpunktis ühendatakse üheks terviklikuks energiaallikaks seemnevedeliku vägi, hingamise vägi ja vaimu vägi.

Kolmühtsuse - elu peamised jõud on vaimu jõud, mõistuse jõud ja armastuse jõud.
Vaimu jõud – see on tõe alus. Mõistuse jõud – see on tõe uks. Armastuse jõud on need eluandvad juured, mis toidavad vaimu ja mõistust, mitte vastupidi.
Ära kunagi sule endas vaimu jõudu, ära kunagi vii mõistust ilmaasjata kiusatusse, ära kunagi armasta arvestusega!

Või siis veel koduselt toidult karma eemaldamine: "Om Šri Višnu, Om Šri Višnu, Om Šri Višnu. Šri Tulasi, Šri Tulasi, Šri Tulasi."

Raamatus: "Mina olen muinasjutuliselt rikas" https://www.apollo.ee/mina-olen-muinasju...rikas.html , selgitatakse Universumile töösse antud soovidest/palvetest üksikasjalikult ja kus tuletatakse pidevalt meelde Kolme Korra Reeglit, mis kehtib ka sõna "Tänan" kohta. Loe palun: Tänulikkuseseadus.
(selle postituse viimane muutmine: 25-07-2018 22:05 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
kage
naegleria fowleri

12-04-2018 21:27
Postitus: #12
(12-04-2018 02:15 )Teloslane Kirjutas:  Palveseadus
Väljakutseseadus.
Tänulikkuseseadus.
Lühidalt: enesesisendus. Kas kolm korda endale millegi ütlemine on kõige effektiivsem viis ennast mõjutada või piisaks ka ainult ühest korrast? Ja miks on vaja neljale põhiseadusele veel seaduseid juurde mõelda? Kas neist inimesele ei piisa kuna ta on rahuldamatu?
(selle postituse viimane muutmine: 13-04-2018 16:18 kage.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Zipfi seadus, delfiinid ja Europa ... ja kaheksajalad kah Hallucigenia 27 8,039 19-05-2018 10:45
Viimane postitus: Nofretete

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog