Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Translation est->eng
Autor Sõnum
Tom
Veteran

Postitusi: 2,024
Liitunud: Jul 2005
01-11-2009 22:39
Postitus: #1
Translation est->eng
Tere,
Kas pole mitte kõrini, et välismaailm teab Eestis toimunud juhtumitest vaid murdosa? Seega palun asjalikel inglise keele oskajatel tõlkida siin teemas postitatud artiklid, tekstid hetkel popimaisse võõrkeelde. Tõlge postitada siia samma Smile
Eesti UFO-d maailma!jätkub...


---------
Juba tõlgitud tekstid maha.

[Muudetud: 1-11-2009 Tom]

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

[Muudetud: 6-11-2009 Tom]

[Muudetud: 17-11-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
InDemand
Veteran

Postitusi: 1,116
Liitunud: Jun 2007
01-11-2009 23:17
Postitus: #2
 
Jagaks äkki ära, et kes millist tõlgib? Või mäs? Smile

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 2,024
Liitunud: Jul 2005
02-11-2009 08:22
Postitus: #3
 
Näitan eeskuju Smile. Kui kirjaviga märkate, andke kohe teada.

Tsitaat: "After the battle of Tehumardi (1944 in Saaremaa), there were sightings of strange object and beings in silver "spacesuit", who were just like searching someone from the dead bodies. The officials of Red Army prohibited to speak of them, but the local people called the sigarete-shaped ships "the dead vessels", which have been sighted even before in that area," says Estonian most famos ufologist Igor Volke.

"For Red Army defenders this sighting was so inexplicable, that they discussed it among themselves, whether these are Germans or even allies, "said Volke.
Original article: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=349573 # 1
About the battle of Tehumardi: http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Tehumardi

Ei saa mainimata jätta, et pragune inglisekeele keskne propaganda tuleneb praeguse hurraa-aktivisti isiklikust keelekasutusest. Kui kellelgi on ükskõik mis keelseid (nt venekeelseid) põnevaid teksta, siis terve see "international" teema sobib ka nende avalikustamiseks.

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 2,024
Liitunud: Jul 2005
02-11-2009 20:50
Postitus: #4
 
Tsitaat:Kaiu swamp (sometimes called also Kolgu swamp) is located in Rapla County. It is widely associated with ufo's, enviromental anomalies, as well as "energofoors". According to the most popular legends this a UFO landingsite and/or "dimension gate". From that area, there are reports of dozens "burning" unknown flying objects. On the photographs taken in the swamp, there has been weird shapes, even human figured. Anomaly researchers believe that even the Russian investigaters thought, that the swamp is some kind of time-dimension gate or portal, where it is easy to lose track of time and get lost.
Some alternative theories even suggest, that this area hosts some kind of intelligent communicatable life form.
There is also a theory about a crash site of an experimental object, what looses the boundries between dimensions.
This is one of the most famos paranormal site in Estonia.
Article: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=166131Tsitaat:Haimre crossroad - UFO and alien encounter incident.
October 2, 1989 Tallinn-Pärnu road 69th kilometer, Haimre crossroad. Around half past six in the morning, a 40-year old milk truck driver with his assistant turned with the truck from Tallinn-Pärnu road towards Haimre. But in the crossroad they saw a "silver barrel" - 3.5 meters in height and 2 meters wide. From that barrel came out two beings, about one and a half meters high, with unusually long arms and walked towards the truck and stopped about 3-4 meters before it. They waved with hands. It/they made some kind of rasping sound. Driver Toomas Vendel said this: "We turned towards Haimre. At first, I did not see nothing and then suddenly I saw that something in front of us, it was shining. From down it was all blue. I stopped the car, switched off the engine and began to look at it . I did not thought anything and then suddenly two human-like figures came out from the barrel. I opened the door and looked. They were about three meters away from the car. The barrel was about ten meters away. They made a strange voice, and were side by side. The arms were long, knee-deep or more. Faces were not visible. They were very shiny, like the barrel - "shiny silver hair." " "Then they (aliens) turned around and went back to the barrel. Then the blue light grew, sounded a small sough and the barrel fllew away with extraordinary acceleration ... Then I closed the door and we continued driving "


[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

[Muudetud: 2-11-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 2,024
Liitunud: Jul 2005
16-11-2009 08:34
Postitus: #5
 
Translation needed:

Tsitaat:Punased tulukesed

Tänavu kevadel, 5. märtsil kella kümne paiku õhtul ilmus Raplamaal Avaste raba serva kohal tumedasse taevasse rühm punaseid objekte. Tundmatud tulukesed rivistusid ning tekitasid erisuguseid kujundeid. Vaatemängu juhtus nägema Avaste elanik, kes ei kaotanud pead ja jäädvustas selle digitaalse videokaameraga.

«Alguses oli mulje, et tegu on signaalrakettidega. Aga kuna nad ära ei kadunud, siis kutsus ta majast ka teisi vaatlema,» vahendab Volke tundmatuks jääda sooviva filmija juttu. «Nad panid digikaamera autokatusele ja said huvitava materjali: poolteise-kahe minuti jooksul võib näha nelja liikuvat objekti – nad liiguvad, tõusevad kõrgusesse, liituvad, lahknevad ja kaovad ära. Eesti tingimustes on seda raske selgitada millegi muu nähtusena kui taevafoonil tegutsevate lennuvahenditena.»


Tsitaat:""Punane täpp suurenes, kuni oli umbes täiskuu mõõtmetega. Ühel hetkel tekkis tulekera alla sama lai punane, kuid heledam ja läbikumav valgusvihk (veidi koonjas). Selle sees langes alla erepunane vihuga risti paiknev õhuke kriips või objekt.""


Tsitaat:14. augustil puutusid ufodega kokku Pärnumaal Uulus elavad inimesed, kes märkasid südaöö paiku mere kohal kümnesse gruppi jaotunud värvilisi helendavaid kerasid. Mõne aja möödudes eraldus teistest neli gruppi, mis liikusid mandri suunas. Seejärel ufod kadusid.


Tsitaat:Vaatlus toimus 23-da juuli 2009 aasta öösel kella 03-03-15 min.vahel Pärnus Ehitajate tee poolsel küljel. Märkasin põhja taevas puudelatvade kohal helendavat suurt tähte,mida varem nii madalal ei olnud näinud,äkki see liikus suurel kiirusel idapoole ,valge jutt järel ja peatus.Ühest silmanurga vaatest teise silmanurga vaatesse sekundiga ja horisontaalselt maapinnaga ,olles kogu aeg ühel kõrgusel.Õnneks peatus kohal,kus paistis selgelt läbi aknataga asuva pihlakavõra.Tõin toast kaamera ja asusin pilte klõpsima,kuna kahtlustasin midagi huvitavat.Veidi aja pärast muutus ta punakamaks ja kihutas 45-e kraadise nurga all üles ja oli hetkega kadunud.Sel hetkel ei olnud taevas näha ühtki tähte.Pildistamise ajal ta kergelt liikus,pigem võbeles .


Tsitaat:Läänemaal Haapsalu– Lihula maanteel Kureveres esmaspäeva õhtupoolikul liinibussi oodanud mehed nägid veerand tunni jooksul taevas seitset silindrikujulist reisilennukit meenutavat tundmatut lendavat objekti."


Tsitaat:«Ta oli täpselt tagurpidi pööratud taldriku kujuline. Objekti allservas oli kaks punast tuld, millest üks plinkis. Kupliosas säras aga heledalt valgustatud illuminaatoriterida. Aparaat ise oli asfaldikarva. Tuled maapinda ega ümbrust ei valgustanud. Mingit müra objekt ei tekitanud,» kirjeldab auto teeserva parkinud naine."


Tsitaat:1980. aasta augustikuu.
Nägin väga eredat mitmevärvilist eset võib-olla umbes 3 kuni 4 minuti vältel ja ei suutnud kuidagi kindlaks teha mis see on. Nägin, et seisab silinder väga väga ilusates vikerkaarevärvides, mis voolasid kogu aja ülevalt allapoole. See oli nagu laiemate põhjadega teineteise vastu asetatud tüvikoonuste kujuline.
Vaatasin paremale ja asfaldisegu riba valli ääres nägin tumehalli kuubikut, mille peal oli teine väiksem kuubik ja selle ees oli midagi helendavat - valget nagu alumiiniumist pulk, mis käis ühele ja teisele poole nagu tõukaks või songiks asfaltsegu valli. Seda vaadeldes lähenesin sellele aeglaselt veel kolm kuni neli sammu. Jäin seisma ja sellel silmapilgul see ülemine kuubik kas pöördus või selles avanes midagi ja sealt tuli kaks eredat kollakaspunast kiirt nii umbes 5 kuni 6 cm läbimõõduga minu pihta. Tundsin pehmet järsku lööki, mitte ühte punkti nagu arvata võis kiirte läbimõõtude järgi, vaid kogu keha sai pehme järsu löögi. Minust käis läbi nõksatus ja ma kaotasin tasakaalu. Püüdsin küll tasakaalu säilitada aga ei suutnud ja kukkusin külili, kuid haiget kukkumisel ei saanud. Jalad tundusid olema nagu vati sees pehmed, või nagu oleks neis väga tugev väsimus või nõrkus. Teadvust ma ei kaotanud.
Kohe tõusin siiski püsti täiesti masinlikult ja vaatasin sinnapoole kust mind oli tabatud, kuid seda eset ei olnud enam seal. Vaatasin siis silindrile ja see hakkas minu silme all aeglaselt kokku suruma nagu pressi all ja muutus taldrikuks nagu ümberpööratud supitaldrik. Kokkusurumine toimus keskkohalt ja äärealad läksid ikka laiemaks. Taldrik oli veelgi ilusamates värvides kui silinder. Need olid sõnulseletamata pehmed kõikvõimalikud vikerkaarevärvid, milliseid ma pole oma elus kunagi näinud ega näegi vist kunagi enam. Värvid voolasid pidevalt taldriku ülemisest osast radiaalselt äärte suunas.Tsitaat:Aeg: 1995.a. August. Asukoht: Aegna saar. Vaatega Tallinna poole
Must hiiglaslik kolmnurk, must ümmargune objekt
Seltskond (4 inimest) veetis suveõhtust aega õues, kui korraga märgati Tallinna poolt lähenevat suurt kolmnurka kõrgel lendamas- silmajärgi umbes "sama kõrgel kui lennukid" ehk 5-8 km. Objekt oli aga tunduvalt suurem kui lennuk.
Hetk hiljem lendas objektile üle saare vastu umbes sama suur ümmargune objekt. Vaatajatele tundus, et nad põrkavad kohe kokku. Siiski jäid nad vahetult enne kokkupõrget seisma ja "mõtlema". Mõnikümmend sekundit hiljem objektid lahkusid Soome-suunas. Objekte jälgides tabas vaatlejaid hetkeline ja õrn rambestus, tardumus, hüpnoos. Mõlema objekti põhjal olid eredamad valged "tuled". Lisaks oli ümmargusel objektil keskel veel oranz "tuli".
-------------------------------------------------
Aegna vol2
Aeg: 1997.a. 15, 16, 18, 20, 25 august.
Asukoht: Aegna saar.
Suur, õrnalt helendav sigarikujuline tundmatu lendav objekt.
Seltskond nägi kahe nädala jooksul korduvalt üht objekti öötaevas. Kord madalalt puudekohalt üle lendamas, tihedamini u 2-3km kõrgusel.
Objekti jälgiti nii paigalseisvana kui ka liikuvana. Liikumisel kostus "vene kohviveski" sarnane hääl. Vaatlus lõppes enamasti sellega, et objekt lihtsalt "haihtus" vihina saatel.


Tsitaat:November 2004.
Tõstukimüügiga tegelevas firmas insenermehaanikuna töötav endine mereväelane Jevgeni kinnitab, et esmaspäeva õhtupoolikul kella poole viie paiku jäi tema fotoaparaadi objektiivi ette üllatav objekt. Ta oli parajasti ühe kliendi juures Lasnamäel Punane tänav 70, kui tema tähelepanu köitis läänetaevasse ilmunud piklik ese. Ilm oli selge ja pilvitu, seetõttu paistis salapärane ese eriti hästi.
Helendavat kuuserva meenutav asjandus seisis esiotsa paigal. «Algul arvasingi, et see on Kuu äär, mis helendab, aga siis hakkas ese end keerama ning pooldus kaheks tükiks,» kirjeldab mees.

Seepeale hakkas ta koos teistega salapärast objekti hoolsamalt uurima. Liikuv asjandus ei kiirustanud, mistõttu Jevgeni ja ta kolm kaaslast said helendavat, kuid hääletut eset peaaegu pool tundi vaadelda ja pildistada.

«Objekti kaks tükki hakkasid uuesti teineteisele lähenema ning said kokku. Huvitav oli see, et kui ese oli kaheks tükiks, siis üks pool oli endiselt piklik, teine aga ümmargune pallike,» kirjeldab insener fotosid näidates.

Umbes kella viie ajal «vajus» piklik lennumasin vasakule küljele ning hakkas tasapisi maapinnale lähenema. Jäi siis õhus seisma, eemaldus otsejoones mere poole ja kadus silmist.

«Kui kiiresti objekt siis liikus? No tavalise reaktiivlennuki kiirusel kindlasti,» arvab Jevgeni.

[Muudetud: 16-11-2009 Tom]

[Muudetud: 17-11-2009 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 222
Liitunud: Jan 2008
17-11-2009 01:23
Postitus: #6
 
OK translated the first text you wanted Tom, hope it's good enough:

For decades there has been a mysterious burning sphere that appears near the Rässa village in Muhu island during the first weeks of August. The locals have become used to the sphere and have named it "Lõkits". Paranormal investigator Igor Volke even compares the small Rässa village to the Bermuda triangle. The sphere, that is big and looks like the full Moon, sometimes rolls on stone fences and hovers over the sea and some fishermen have even tried to chase it with their boats.

The sphere only shows itself usually during August but sometimes later in the autumn. A local woman Helga Kuigi says that the sphere's speed depends on the speed of the wind and it shines lights towards land. It is also noted that after the Lõkits appears the weather will clear.

The locals are convinced that the "Lõkits" is a real phenomena because too many people have seen it for it to be just another made up story. Lõkits is even considered a local star - many people have come to witness it and some scientists among them, not to mention paranormal activity investigators and enthusiasts.

Igor Volke thinks that the Lõkits is a some kind of micro poltergeist because it's common for those to appear as glowing orbs. That the village of Rässa is a unusual place, is supported by the fact that native Estonians considered it a holy place and they used to make sacrifices there and some of those places can even be seen nowadays. Volke also notes that people have seen apparitions there:"Some have seen old warriors rise from the sea. This village reveals virtual information"

Minu juttu alati kerge sarkasmiga võtta Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

Postitusi: 2,024
Liitunud: Jul 2005
17-11-2009 08:39
Postitus: #7
 
Sänks wink

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog