Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taevas on pilvi
Autor Sõnum
Aadu66
Saidil

Tavaliige

09-09-2018 11:26
Postitus: #126
RE: Taevas on pilvi
Eks hajutada saab selle pilve, mis sulle väelt alla jääb. Mis juba kõvema väega, see ei haju. Just nagu Chaplin oma "Tsirkuse" filmis hobusele hakkas toruga tabletti kurku puhuma, kuid hobune puhus kõvemini.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

09-09-2018 11:31
Postitus: #127
(09-09-2018 11:26 )Aadu66 Kirjutas:  Eks hajutada saab selle pilve, mis sulle väelt alla jääb. Mis juba kõvema väega, see ei haju. Just nagu Chaplin oma "Tsirkuse" filmis hobusele hakkas toruga tabletti kurku puhuma, kuid hobune puhus kõvemini.

Äikesepilvele ei lähe midagi selle hävitamise tehnikaga kallale, kuid laiali ajada/ära ajada saab, aga see on teine tehnika. Hajutamine-energiaks pihustamine ehk hävitamine ja laiali ajamine ilma hävitamiseta on kaks erinevat asja.

* Kui nüüd meenutada, siis algul, kui ma alles õppisin ja proovisin igasusgu asju, olen mingile suurele pilvele kallale läinud küll, sirakat ei saanud sest ei olnud äikesepilv, aga huvitav kogems oli...umbes nii, et pilv nagu ründas mind vastu, väga võimasa kogemuse sain koos ehmatusega....Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 09-09-2018 18:38 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
isemaag
Vana kala

09-09-2018 23:48
Postitus: #128
(09-09-2018 09:34 )Eithea Kirjutas:  
(09-09-2018 09:02 )Mannu Kirjutas:  /-/
Teadmine, et see on võimalik, on ainult eeldus, millele peab järgnema töö ja hunnik tunnetuslikke teadmisi (mis minu kogemuste? põhjal paistavad olema küllaltki individuaalsed, kuna iga inimese "materjal" on piisavalt erinev "kõrgematel" tasemetel, sarnased oleme füüsiliselt, vähem ka emotsionaalselt). Ja see eeldus paistab pimeda usuna, tõestused pole võimalikud.

PS mina pilvi laiali ajada ei oska
Mina ei ole näinud inimest, kes eelneva tehnika alusel pilvi hajutada ei saa, küll aga on tunduvalt raskem pilvi laiali ajada kasutades isemaagi moodi visualiseerimist . See oskus on enamasti kaasasündinud (kunstnikel) ja harjutamine suurt ei oma mõtet sest, kas on vaja lihtsalt pilvede laiali ajamiseks selist trenni teha. Üldiselt pilvede laiali/minema ajamiseks on olemas päris mitu erinevat tehnikat tegijatelt näinud. Mina ise ka pilvi laiali ja minema ajada ei oska ja ei ole viitsinud õppida/harjutada ka, lisaks on siin tegemist veel ka looduse tasakaalu kõigutamisega.

*Eneseusk on väga tähtis, selle puudumise korral on tegu lihtsalt ühe vingatsiga, kes enamasti ei saa millegika hakkama.

Ja olen Mannuga nõus et inimesed on varustatud erinevda vidinatega /lisadega , mis siis energiakülluse juures tööle lähevad, või siis on mõned lisad sellel kehal lihtsalt väljaarendamata ja tuleb tööd teha. Samas võib põhjuseks olla ka see et hing ei haaku vajalikul tasemel kehaga, puudub mingi proge või ei ole teatavad asjad mingil isendil lubatud.

Näiteks mõne inimesega saab läbi tema silmade vaada. Ta suudab näidata mingit konstruktsiooni läbi oma silmade ehk siis visualiseeritut näed justkui õhus, saab koos vaadelda mingit tahukat ja isegi seda pöörata. Hämmastav oskus. Mina ei oska seda ja ma isegi ei kujuta ette, kuidas ta seda teeb, aga ma olen seda näinud.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Olid väga kuivad suved enne aastatuhande vahetust, kui vähegi ilm vihma poole näitas, kartsin toast välja minna sest vihma oli väga vaja, lageda taeva all olles kohe ilm muutus selgeks. Oli sellise võimaluse avastamise aeg + harjutamine, väga huvitav oli, sest see oskus on kristlaste ja teadlaste poolt ära keelatud. Treenisin sellise oskuse automaatseks ja hiljem hakkasin ennast kartma, et mingi jama võib mõtte kaudu kokku keerata ja toimibki. Sellise oskuse ja eriti ravijavõime eest otse ametlikult tehakse sandiks või mõrvatakse. Nii nagu üks tuttav teadjanaine mulle rääkis kümmekond aastat tagasi: KUI LIIGA PALJU RÄÄGID, TEHAKSE PAAR SÜSTI, OLI VÄGA HAIGE JA SURI ÄRA, POLITSEI EI SAA MIDAGI TEHA. Kõige vingem effekt toimus tol päeval, mil Sakhia laama Tartus käis, elasin jõest põhjakaares, vaatasin et jälle sättis paduvihma poole, surusin pilgu kaudu pilved tagasi Tartu kesklinna suunas, tund hiljem oli asja Vaba tänavasse, tolles tänavas kanalisatsiooni luugid vedelesid imelikult kaugel nende pesadest, veejoad vulisesid tänava servades. Hiljem mulle räägiti, et Raekoja platsil oli sadanud valget vett. Mitte mingit visualisatsiooni polnud, ainult veidi aega vaatasin ja toimis. Lihtsalt hoidsin paduka ülejõe tänavatest kaugel sääl Kruusamäe kandis. Oli selline jama, kui Kruusamäe tänava kandis kõvem vihm sadas, siis tekkis veeuputus. lihtsalt surusin saju kaugemale. Aastanumber võis olla 1995 või 1994 suvi, ammu oli. Laama Ise ikka sellise saju tekitas, maru puhas olek sai tolles Tartus, midagi tõesti oli muutunud.
................
Nelja aastasena olles oskasin pealetuleva äikesepilve seisku panna, ainult vaatasin, too pilv muutus musta poole tumedaks, jäi paigale ja pilveräbalad kiiresti liikusid üle. Piiskagi vihma ei sadanud.
............................................................
Võimalik et olen liiga palju siin pajatanud, kui tullakse otse füüsiliselt kiusama, siis nean. See võib olla surmaneedus, kuid pole minu otsustada, kui lausun valed sõnad või annan suuna valesti, olen saanud sellised valud et no teist korda ei taha enam. Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina. Urmas Alender laulis seda.
(selle postituse viimane muutmine: 11-09-2018 21:17 isemaag.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog