Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sõber Austraalias kaebas arstile, et ...
#1
... et käiakse teda viimased 12 aastat järjekindlalt ööseti kummitamas!! Iga öö äratavad teda. Võiks arvata, et tal on neist parajasti kõrini. Arstid tegid uurimisi kui skännimisi jne - öeldi, et sinuga on kõik tiptop korras. Mees küsis toakaaslaste käest, et kas te ka kuulete seda sosistamist? Öeldi, et ei kuulda. Arstid ütlesid, et stressiga seotud ettekujutused ja kõik.
Mees ostis endale web-kaamera (tegelt kaks - kaks täpselt samasugust), hakkas lindistama ... tohoh pime - mis ilmus!! Need ei vasta tolmututtidele ega prussakatele ega diskovalgustusele. Mees üritab kärbsevõrguga näidata, et lendakse kohe otse läbi (tegelt on võimatu seda ühest vinklist hinnata). Mees avastas veel mõnda asja - et ilmuvad kas ühes või teises kaameras - aga mitte mõlemis samal hetkel. Seda on näha @ 2:13 siinses YouTube'is http://www.youtube.com/watch?v=nwcX4iJDfcE
Mees väidab edaspidi, et neil on kõigil näod olemas (raske jälle hinnata), aga on midagi filmi peale jäänud küll.
[Pilt: Stanley02_01.jpg]
[Pilt: saltysailor_02.jpg]
[Pilt: ghoul_01.jpg]
[Pilt: ghoul_06.jpg]
[Pilt: ghoul_01_03.jpg]

Mõni pidi pahatahtlik olema ja räägivad talle jämeda häälega - hoiatavad tal mitte õue minna ja üldse mõnitavad teda (torment me). Varem pidas neist lugu, nüüd käratab tagasi, et on üks asi, et te siin olete (see selleks), aga et käituge ennast kui viisakad külalised või ma teen teile sooja sauna! Mees kujundaski kodutehtud leegiheitja ja varem katsus neid kõrvetada Smile (Nüüd on natuke rahulikumaks jäänd). Tehnika on tal tegelt veits vilets, tal oleks IEEE 1394 Firewire kaamerast kasu .. 70+ fps, kus praegult on tal maksimaalselt 30 raami sekundis (seega kiireltliikuvad ilmujad jäävad kuidagi uduseks). Teine tehniline punkt oleks see, et see kõik ilmub lähedas infrapunases (mis ei anna ennast eriti teravalt fookusesse tõmmata - eriti mitte tavalise klaasist objektiiviga ... (odavamad) plastmassist objektiivid töötavad õigemini selle sagedusel (huvitaval kombel).
Mees kaebab veel, et vahel ööseti need imbuvad tal kuidagi sisse ja et sellega on tunda vastav suurt survet pealuus!! Ja kui sellest piisavalt vähe - mees väidab veel, et suudavad tal pilku füüsiliselt muuta - temal kui ta pojal (kes käib teda nv külastamas).
Olukord on üldse sürreaalne, erilisi teadlasi pole käinud teda uurimas. Ma üritan talle ühte kui teist soovitada, näitex ventilaatorit käivitada, et näidata, et need lendavad vastutuult, seega ei saa tolm ega putukad eriti olla. Ise hirnub seda putuka seletust, mainib, et kui mul oleks nii paksult putukaid täis siin, oletaks, et oleksin paar parajat sahmakat prussakamürki lahti lasnud. Ma soovitasin, et ta paneks kaks kaamerat kõrvuti - üks, mis ei ole selle NIR-sageduse vastu tundlik (näidata, et pole midagi tavalisel sagedusel näha), kell ka samas raamis - et on näha, et vastab sama ilmutusse. Kell loeb samuti mõlemas kaameras - hea nipp.
Seni pole ta millegist erilisest soovitusest kinni haaranud. Tal endal tugev kui teatud erinev Lääne-Austraalia rännaku murrak - võrdlemisi lahe, aga samas raske Põhja-Ameerika kodanikul täpselt arusaada, mida ta seal seletab (vahest).

NJH ... eks tulevik näitab, mis sellest kõigest võib oodata. Tal terve rida videoid korjatud, mõni parem kui teine. Siin on mõned ägedamad (minu hinnates), seega säästan teile aega. Mees väidab, et erilist suurt kiirust ei ole nendega - et kui nad seni pole kadunud - ega nad kuhugi ei kao. Ta üritas ühte EMF-mõõtjat tarvitada a la "Ghost Busters", aga see midagi ei näidanud Smile Äkki polnud küllalt tundlik. Neid on erinevate ulatustega. Aitäh tähelepanu eest.

YTUBE_01

Youtube_02

YTube_03

[Muudetud: 11-6-2009 Kolchak]

edit: postituse stiil normaalsemaks

[Muudetud: 6. Nov 2009 Flash]
____

Asendasin täpitähed ja korrigeerisin (veidi) teksti. Postitajale infoks, et see ei ole vaen - meil ongi kombeks teha esimesed postitused enam-vähem selliseks, nagu on ülejäänud foorumis normiks. Edasi võib postitada sellises kirjas, kuis süda lustib. Smile

[Muudetud: 8-11-2009 InDemand]

[Muudetud: 17-11-09 Thorondor]

[Muudetud: 11-19-2009 Cassiopeia]
Vasta
#2
TERE
Siin on küll naha selgelt, et pildid on ülesuurendatud. Siis lähevad need kandiliseks ja fookusest välja ja uduseks eriti arvutustehnikat kasutades. Mul endale saadeti ka kokootud vaimu pilte. Seal tekib sama asi pildile. Kõikke head.
Vasta
#3
Mida sa aga nendest Youtube videotest arvasid. P'uuakse neid tolmu t'apideks mainida. V6ibolla l6hkes tal tolmuimeja kott - kesse teab. Ma soovitasin talle et laest - peene niidiga - kas sulgesi - ehk ping pongi palle riputada. M6ni keskmise k6rgusele .. teised pikkema niidiga p6randa l'ahemale. See n'aitaks siis 6hu voolu v'ahemalt - muidu on raske hinnata (t6esti). Ausalt 'oeldes ma ei n'ae kuidas ta seda suudaks teeskelda .. aga j'alle kesse teab. See et aga 'uhes kaameras ilmub .. kus teises ei ilmu ... see midagi ikka erakujulist t6estab.
Vasta
#4
Mõtlesin korraks saatilisele elektrile - et siis sähvivad elektrilahendused...sel juhul tuul asjade liikumist ei mõjutaks...samuti näivad need objektid kaduvat hetkedel, mil mees ise kaadrisse ilmub, et siis maandab oma elektrikust kehaga õhust laengut põrandasse...aga jah, kesse teab...

Spooky kaka lad...

Muutus: kaka

[Muudetud: 17-11-09 Thorondor]
Vasta
#5
Mina arvan yutube videost halvasti ja poldiga kirjutamisest kohe eriti halvasti.
Vasta
#6
Veel pealegi mees h'uuab v'alja et tulge uurige .. tulge ise uurima .. ma teen ukse lahti (kui julgete) .. tulge aga tulge. Ja veel pealegi soovitab neid mitte m6nitada - ei siin ega seal - et need vaimud pidavat olema arukad vaimud. Ta v6rdlemisi t6siselt hoiatab. Huvitav et ainult 'uks paranormaalsuse uurimis 'uksus n'aeb heaks et seda 'uldse toetada v6i uurida. Kus m6ned on 'ool'abi 'uleval ja lausa ilastavad mingi uduse t'appi 'ule et see n'uud vastab mingi vaimu - tal on neid k6rvadest v'alja ronimas - ja kohe mitmuses! J'alle teatud sureaalsus ('akki kadedus) - et teda ei uurita p6hilisemalt. Selline tunne et ootavad et ta lihtsalt kaoks vaibaalla kuidagi. Et ta on ise t'ulikas seega et ta topib neid meile 'agedalt n'akku kohe. Aga nii kuidas ta ise maininud on - ega need kuhugi ei kao - aeg on meie nurgas. (Oletas et ta enne ei plahvata 'ules'oomisest) .. mainiski et need ajavad teda n'arvi ja seega s'ooma .. 'aratavad teda keset'ood ja siis l'aheb kohe k'ulmkappi kallale - ma oletaks. Ma soovitasin tal pudrudieedile minna. Kuuaega iga hommik - kausi t'ais putru. Aitab n'alga piirata jne.
Vasta
#7
Kuidas temperatuuriga seal ruumis lood on? Kas on ühtlane temperatuur? Maja ajalugu olete uurinud?

[Muudetud: 11-7-2009 Aerling]
Vasta
#8
Ta on kolm korda kolinud ja need kolivad temaga kaasa. V'aitab et tema arvates algas kui 'uks toakaaslane oli mingisuguseid elektriga seoses katsetusi v6i skeemiaid koostasnud. Mainiks samas et tal kunagi toimus raske auto6nnetus kus keegi s6itjas sai surma. Tal v6eti s6iduluba mitmeks aastaks 'ara - ja pole ka s6itnud sell ajal. Mingi 15 aastat. Saab vist aasta sees k'atte. Ootab seda hetket. N'ahtavasti oli alkohooliga tegemist .. ma ei k'usinud l'ahemalt. Kas on kohalike temperatuuri kontrasti leida - seda ma ei oska vastata .. ta pole maininud. Panen kirja ta k'aest k'usida. Teine k'usimus oleks et kas need j'aevad filmile kui sind kodus ei ole? Kui poest suitse k'aid ostmas (jala). V'aitas veel edaspidi et oligi k'ainud poes hiljuti ja et tulnukad olevat teda j'alginud. Keegi teine levitas Perth linna kohta tulnuka ilmutusi .. mingid taevas h6ljuvaid valgustusi .. kaks t'ukki. Ta mainis et need samad olid teda kui tema poega j'alginud kui juhuslikult poodi sattusid ('uuritud dvd'isi tagasi viimas - kui ma ei eksi). "Uritan neid pilte leida - kui postida (siia). Ait'ah et huvi avaldasid .. m6istlik k'usimus.
Vasta
#9
Tsitaat:V'aitab et tema arvates algas kui 'uks toakaaslane oli mingisuguseid elektriga seoses katsetusi v6i skeemiaid koostasnud.

Küsi ta käest nende elektrikatsetuste kohta lähemalt...

PS: Ma mõistan, et eesti keel natukene sul longab, aga palun vaheta font ära ja kasuta täpitähtede asemel nende täppiteta sugulasi - (õäöü - oaou)...ülakomad pigem raskendavad lugemist...

[Muudetud: 11-7-2009 Nielander]
Vasta
#10
See teine foto meenutab väga laste multifilmitegelast Muumioru lugudest, kelle nimeks URR.
Nimelt minu viie aastane tütar nuttis nädal aega tagasi öösel ja hõikas mind meeleheitel appi. Kui kohale jooksin, siis oli ta vait kui sukk, mitte midagi ei rääkinud. Hommikul küsisin siis veelkord üle, et miks sa öösel karjusid, kas sa nägid kedagi või midagi.
Ütles, et URR seisis tema voodi juures öösel.
Ta pole ligi aasta aega neid multikaid enam vaadanud. Ei usu, et see URR liigsest multikavaatamisest.
Vasta
#11
mitte midagi ei saa aru sellest tekstist -.-
Vasta
#12
Pole mehega veel kontakti taasastnud. Ta on tore tegelinski igate pidi aga vahel m6ni asi lihtsalt lendab tast m'ooda (p'aris sageli kui tema videotega arvestada) Ta tehniline teadus kui nii on absaluutselt nulli peal. Umbes nagu p'uuaks lapsele seletada .. ma ei suuda seda palju kauem vastu pidada. P'uuan talle 'uhte v6i teist seletada aga ei v6tta aga kuulda. Ta teeb samat triki koguaeg - me ei saa ei targemaks ega lollimaks tema video'test. "Akki on mingi feik lahti. Ta ise n'aeb seal veel rohkem kui lihtsalt neid helbeid. N'aeb igasuguseid sisalike ja tulnukaid ja ei tea mida veel .. mainib et need ilmuvad kuidagi m'oobli mustris. Noh 6rna aeg - mina k'ull ei n'ae midagi peale mustrit. Ma seda talle mainiund - et sinu tehnika ei anna 6iget m66tu - aga ikka kipub seda samat pasunat puhuma. Ja see et see koguaeg kuidagi v'algutab .. see pole kaamera viga .. soovitasin tal kaamera tinapaberi m'assida - ei ole midagi sellega seoses ettev6tnud - arvab et see v'alkumine/vilkumine on kuidagi normaalne. J"alle ma ei saa aru miks ta pole lihtsatest soovitustest lugu pidanud. T'anab kahte isikut koguaeg kes minu arvates pole talle eriti midagi teinud - ma r'aaksin 'uhega - ise mainis et noh ma saadsin talle kaamera asendi - aga mida ma siit Kanadast oskan talle veel teha? Seega ei uuri edaspidi seda asja - aga see koguaeg kuidagi annab sellise mulje et ta on l'ahedases kontaktis. K6igiga koosarvestatud mina ei julge eriti midagi konkreetset m6ista ega 'uhtki seletust eeldada. Muide need naod on tegelt v6rdlemisi v'aiksed .. nii 6 cm lai .. on kaamerale h'asti l'ahedal. Teised ilmujad on natuke suurema nii ''oelda kehakasvuga aga midagi just soliidset pole ilmunud .. uhuvad v6i ilmuvad kuidagi mustripinnal Ma lubasin neid tulnukaid n'aidata mis mees olevat n'aind ja mis teda (tema arvates) teda j'alginud .. liikusid temaga koos mingi maa. Eks k'usiks l'ahemalt.

Ajalehe Artikel Koos Pildiga

Mees elab seal kus M t'aht on n'aha .. tulnukad ilmusid kus T t'ahte on vastavalt n'aha


[Pilt: perthtown.jpg]


[Pilt: perth_02.jpg]

[Pilt: perth_03.jpg]

[Pilt: perth_04.jpg]


Mis puutub t'ahet'apidesse - kahjuks ei saa aita. Ma ise ei suudaks enda teksti redigeerida ilma mingisuguse m'arkmeta. Elu on vahel karm - sorivaan :S.




[Muudetud: 11-8-2009 Kolchak]

[Muudetud: 11-8-2009 Kolchak]

[Muudetud: 11-8-2009 Kolchak]
Vasta
#13
Tüüp sa natukene paned ikka vahepeal hullu....lihtsam oleks kui sa laseks inimese ise siia kirjutama, olgugi et inglise keeles - kasvõi ise tõlgiks soome-ugri keelde ära...
Vasta
#14
'uldse veits veider tulemus seni... muudetakse mu fonti .. kaebakse et ma ei oska Eesti keelt .. tahate et mingi v'alismaalane tuleb siia oma pooleks murtud inglise keeles teile seletama ... I don't think so pal. Ja tahad teada mida .. teil on mingi kiiks minu arvestades. Piisikste t'ahteda kramplik kinni haaramus. Oleks v6imalik veel v'aiksemalt kirjutada ... kirjutaksite. Mul pole mikroskoop funksjioon sisse tellitud. Ja tead mida veel .. mina ei suuda sinuga eriti suhelda ,, ma leian sinu Jeesuse Ghost Buster v'argendus solvav .. sa mine k'usi selle mehe k'aest ise mis sul tema k'aest k'usida on .. pane ugri finno keeles - lase aga laginal vaata mis ta sulle vastab - saad targemaks v6i ei saa? Ma olen kindel et ta saab sinust aru. Aga tead mis - ta ka solvaks sinu selle Jumala epputamise "ule. "Arge te ennast liiga kavalaks arvake. On minu soovitus. Kui keegi veel kord minu fonti puutub siis mina siin enam ei k'ai .. praegult v6ite selle kommi KUI selle endisie mehe kommi likvideerida. Aga olgu m6lemad kadund. Siis vaatame mis edaspidi saab. K6ik.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Kolchak
Ärge te ennast liiga kavalaks arvake. On minu soovitus. Kui keegi veel kord minu fonti puutub siis mina siin enam ei käi .. praegu võite selle kommi KUI selle endise mehe kommi likvideerida. Aga olgu mõlemad kadund. Siis vaatame mis edaspidi saab. Kõik.

Väga lahe, kui maakera teiselt poolelt keegi tuleb SIIA foorumisse midagi rääkima. Ja siis on kõik targad tähenärijad koos. Vend vähemalt austab seda, et suhtluskeel on inglise keeles, mitte ei räägi midagi muud. Kõigil on egod nii suured siin.

Sa saad tektsi suurendada hoides all klaviatuuril CTRL nuppu ja liigutades hiirel SCROLL nuppu
---
You can change the text size by holding down CTRL and SCROLLING up/down
Vasta
#16
Hr Kolchak... kas lased oma tekstid inglise- eesti translaatorist läbi või - huvitav tulemus igatahes ?! p.s - ära kao kuhugi - positiivselt värskendav sürrealistlik lugemismaterjal - avardab teadvust?!( kas äkki oleme tunnistajateks meie teise tihedusse üleminekule.... ega me ju ei tea kuidas see meile eestlastele siin paista-tunduda võiks... ja mis ilmingud sellega kaasneda võiksid....). Arvasin end olevat just mitte eriti konservatiivne - peale selle teema lugemist tundub mulle et polegi ma nii tolerantne ja vaba kui ette kujutasin!
Vasta
#17

Tsitaat:Aga tead mis - ta ka solvaks sinu selle Jumala epputamise "ule. "Arge te ennast liiga kavalaks arvake. On minu soovitus. Kui keegi veel kord minu fonti puutub siis mina siin enam ei k'ai .. praegult v6ite selle kommi KUI selle endisie mehe kommi likvideerida. Aga olgu m6lemad kadund. Siis vaatame mis edaspidi saab. K6ik.

Tohohh hullu...kohe ähvardama otsustasid hakata...
Anna laginal andeks, et mu Jeesuse Ghost Buster värgendus sind solvab, see pole mõeldud liiga kavalalt epputamiseks...

Parem vasta mu küsimusele, mis elektriga seoses katsetusi ta toakaaslane tegi...kui inimene ikka peaga kaarlahendusest läbi käib siis võib igaüks sisalikke ja tulnukaid nägema hakata...
Vasta
#18
Facers! Show Me Some More Facers! <<<Youtube Link_01

They're Everywhere! <<<<Youtube Link_02

That's Pretty Thick of Orbs! <<<<Youtube Link_03

Kommige palun ainult linkide kohta .. mis seal n'aha on. Tegevus on tavaliselt kohe alguses - pole erilist suurt vajadust rohkem kui minut, kaks passida


.

[Muudetud: 11-8-2009 Kolchak]
Vasta
#19
No mis ma ikka nende videoto kohta oskan kosta. Tahaks ise ka selliseid näha.

Aga jätke siin inimese eesti keele kallal norimine, ja fondi suuruse elab ka üle. Jutt ju iseendast väga põnev.

Austraalia linna Perthiga seoses tuleb mulle meelde, et sealkandis oli 90nendatel miski vägev UFO-vaatlus toimunud. Ei mäleta enam täpselt, mis, kus ja kuidas, aga mingi sarnasus oli Tunguusi meteoriidiga, aga meteoriidiks/boliidiks asi siiski ei kvalifitseerunud. 1996 kuni 1998 võis see olla, sel ajal ei huvitanud see teema mind nii väga.
Vasta
#20
Need ei anna ennast paljasilmaga n'aha - absaluutselt.
Vasta
#21
See teine pilt on päris jube Laugh
Vasta
#22
Mainiks et see on minu poolt moondatud ... minu tootlusi hindakse - vaikselt mainiks. Kui on mingi pilt mis n6uab l'ahemalt uurimist - v6ite minu t'ahelpanu sellesse p'oorata. "Uritan osavalt moondada.

Oli midagi huvitavat leida Perth meeteori kohta .. ait'ah et minu t'ahelpanu p'oorasite sellesse .. see v6is samas ajaraamistikus k'ull olla. Eriti huvitav kui erakujuline meeteor ... j'ai 6hus pidama ja muutas suuna .. hakkas 180 kraadi vastas suunas liikuma .. siis plahvatas. Ennem plahvatust olevat teda kuulda olnd liikumas .. tavalised kuid tavaliselt: meeteorid on t'aiesti vaiksed.



[Pilt: bolide_01.jpg]


[Muudetud: 11-9-2009 Kolchak]

[Muudetud: 11-9-2009 Kolchak]
Vasta
#23
Just see ta oli! Minuni jõudis inf lihtsalt aastakese hiljem. Samamoodi oli seisma jäänud ja oma liikumissuunda muutnud ka Tunguusi meteoriit.
Vasta
#24
Aga miks just selle vana juures on neid nii tohutult?
Sest kaua need vaimud jõuavad ikka teda niisama kollitada nad peavad talt midagi vastu ka saama
Vasta
#25
Ma ei tea miks, aga see teema ei anna mulle rahu.
Ja just seoses mitmel pool Lääne-Austraalias 90nendate aastate esimesel poolel ja keskpaiku hulgaliselt nähtud tulekeradega, mis mitme tunnuse järgi ei sobi tavalise meteooriga. Kerkib esile hüpotees elektromagnetilisest relvast, mis oletatavasi venelaste valduses on, ja mis on Tesla leiutis aastast 1908. Kui selle relvaga on pommitatud Austraaliat mitmete aastate jooksul, siis võib ju küll olla, et laialdasel alal sealkandis esineb mitmeid anomaaliaid. Ja seepärast tundub teemaalgataja sõbrale, et nähtus käib temaga kaasas, kuid tegelikult on anomaalia laialt levinud, teised inimesed ainult ei märka seda. Lääne_Austraalia on ju väga hõredalt asustatud, va Perthi linn.

Leidsin sellise lehekülje: http://www.cheniere.org/misc/brightskies1.htm. Autor on HARRY MASON B.Sc., M.Sc., M.A.I.M.M., M.I.M.M., F.G.S. (Geologist-Geophysicist). Teadlane lausa.

See on pikk tekst, mis järgneb (link lehe lõpus), ja näitab, kuivõrd palju on Austraalias täheldatud UFOnähtusi, mis on laiema tähelepanuta jäänud. 1995 aasta nähtuse kirjeldus on lehe lõpus. Minu inglise keelest arusaamine ei ole just kõige parem, aga loodan et suuri vigu pole teinud. Lühikokkuvõte mulle põnevamast.

Ametlikult tunnistati 1. mai 1995 Perthi tulekera meteooriidiks (i.k meteor). Kuid meteoriidiga hüpoteesiga ei sobi:
1. Objekti aeglane kiirus, kõvasti alla helikiiruse. Tänu sellele oli teda enne kuulda kui näha. Tavalised meteoriidid lendavad ülehelikiirusel.
2. Pealtnägijate sõnul objekt peatus, tema lühike "saba" pöördus vastassuunda, "läbides" objekti ennast. Tavalistel meteoriitidel on palju pikem "saba" ja otse loomulikult nad ei tee peatusi.
3. Ei ole objektist kilde (ka mitte kraatrit), kuigi plahvatus oli võimas ja põhjustas maavärina (asjad kukkusid riiulitelt maha).
4. Sarnaseid tulepalle on esinenud neil aastatel Austraalias ridamisi.

Trajektoor algas India ookeanist või Antarktikast (sic!) ja oleks ulatunud Kamtshatkani Venemaal. Seda selle Harry Masoni artikli järgi. Teine allikas "retracting the trajectory of Perth fireball, one comes to the Kamtshatka". Kuidas seda tõlkida? Kamtshatkal pidi asuma venelaste elektromagnetiline relv, vt dialoog lehe lõpust.

Elektromagnetiline relv tulistab plasmoide (plasmatompusid).
_______________________________________________

Kas mitte kõnealuses piirkonnas ja kogu Lääne-Austraalias laiemalt ei ole õhus jäänukina plasmarelva kasutamisest imepisikesi plasmoidikesi, mida infrapunakaamera registreerib. See seletaks ka asjaolu, et mehe juttu vailitakse maha, ei panda suure kella külge, kui samal ajal mingid putukad kuskil bensuka turvakaameras on oi-oi kui ägedad ufod.

Ikkagi jäävad sarnasused ka Tunguusi meteoriidiga (1908, sama aasta Tesla leiutisega), mida mõne hüpoteesi järgi peetakse ka plasmapalliks. Plasmarelv võimaldab plasmapalli "teleportida" suvalisse kohta maakeral.

Kuigi tunnistan, et mulle meeldiks pigem geopatogeensete tsoonidega, hingedega, ufodega seotud seletused. Sest pole midagi hirmsamat kui võimas relv võimuahne inimese käes. Seda, et arenenud elu mujalt planeetidelt oleks nii agressivvne, seda ma ei usu kõige selle siinse foorumi kiuste. Sest see arenenud ja agressiivne tsivilisatsioon oleks end siis juba hävitanud. Kui me just ei ole selle lühikese ajahetke tunnistajateks, mis sellele hävitamisele eelneb... ptui, ptui, ptui

[Muudetud: 11-10-2009 troodon]
Edit: tõmbasin joone refereeringu ja oma heietuste vahele

[Muudetud: 11-10-2009 troodon]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Surnud sõber jätkuvalt ilmutab ennast minu unenägudes getzuke 3 3,702 03-04-2011, 21:13
Viimane postitus: getzuke
  sõber kummitab rauno4477 13 6,502 26-11-2010, 22:13
Viimane postitus: Ekvard
  Sõber käis hüvast jätmas ? Cässi 11 4,787 18-07-2010, 08:19
Viimane postitus: Jõhvikas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat