Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kust leida selgeltnägijat
#1
Soovin leida selgeltnägijat, kes ei ennustaks tulevikku, vaid tõestaks minevikus toimunut.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas Naiivne
Soovin leida selgeltnägijat, kes ei ennustaks tulevikku, vaid tõestaks minevikus toimunut.

Tõestaks? Kellele, sulle? Milleks?
Ja kui piisavalt hästi tõestab, siis olen kindel, et tahad ka, et tuleviku tõestaks.
Vasta
#3
Ei taha tulevikku teada, tahan teada lihtsalt, kas mulle on valetatud või mitte. Naiivne nagu ma olen.
Vasta
#4
Inimesed valetavad alati kuna nad usuvad, mida nad räägivad...
Vasta
#5
Muideks, need "ennustajad" on enamasti soolapuhujad. Aga nad on ka väga head psühholoogid ja kuulajad. Nad panevad su alguses ilusti rääkima ja siis räägivad sulle juba seda, mida täpselt kuulata tahad.
Vasta
#6

Tsitaat:Krayonfänn:
...need...
Millised? Kõik. Või ainult "ennustajad", aga mitte ennustajad.

Kui me teda aidata ei oska, siis äkki ei kirjuta siia. Siiani pole Naiivne siit midagi saanud ju.
Vasta
#7
Mina avaldasin oma arvamust ja ka taoline arvamuse avaldus on vahest inimest aidanud.
Või tahad väita, et suisda valetasin?
Vasta
#8
Naiivne, lase endale taandushüpnoos sellesse mineviku ajahetkesse teha, mille kohta sul on vajalik järgi uurida, kas valetati või mitte.

Täpsem teave siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...1#pid55097
Vasta
#9
Hmm, ei oska midagi rohkemat öelda, et ära mingi mustlase otsa komista. Nood on ainult raha peal väljas. Selgeltnägija ja ennustaja kas neil on mingi vahe ka või?Bleh
Vasta
#10
Naiivne - teisipäeval lõppes venelaste selgeltnägijate tuleproov. Seal oli naine Lilja, kes nägi nii olevikku, tulevikku kui minevikku, vabalt , lõdvalt. Enne saatesse tulekut käis kasiinodes-lõpuks ei lastud teda enam sisse. Ropendas ja võttis kõvasti viina, kui abipalujate mured talumatuks muutusid, kuid muidu pani 100 % kõik täppi.

Tegelikult on meil kõigil need võimed olemas. Loe ka läbi McTaggarti "Väli", mille põhiidee on järgmises:

Pole olemas sellist asja nagu aeg.
Minevik, olevik ja tulevik leiavad aset samal ajal

Meie tulevik juba eksisteerib seisundina, mida võime hakata olevikus tegelikuks muutma. Me ise olemegi AEG ja RUUM. Maailm on koht, kus kõik, mis kunagi juhtuma hakkab, on juba juhtunud( lk 247).Tõestatud Bob Jahni ja Brenda Dunne`i poolt 87 000 läbiviidud katsega !

Ei lühi-ega pikaajaline mälu ei salvestu üldse mitte ajus vaid on talletatud nullpunktivälja. Aju on lihtsalt mehhanism, mille abil on võimalik tegelikku salvestisse-VÄLJA- talletatud infot välja otsida ja lugeda.
Sünnipäraselt oskavad seda kõik inimesed, kuid valdaval enamikul need võimed hääbuvad.
Ühed tuntumaid väljas oleva info kasutajaid olid Da Vinci ja Tesla, aga ka paljud teised, kaasaarvatud Vanga, Cayce, Nastja ja Sergei, Lilja, Irik( samuti venelaste saatest-tema oli kunagi elektrik ja sai kogemata 600 000 volti vastu näppe-pärast hakkas nägema)
Vanda ennustas, et peatselt on kõigil inimestel( kes vaimse uuenduse üle elavad) taas sarnased võimed igapäevaselt kasutuses

nii et vaja on veits pealehakkamist..........või ootad

tervitustega,


iitt
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Ghostcracker
Hmm, ei oska midagi rohkemat öelda, et ära mingi mustlase otsa komista. Nood on ainult raha peal väljas. Selgeltnägija ja ennustaja kas neil on mingi vahe ka või?Bleh

Siit teemast leiad selgeltnägemise definitsiooni:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid36633

Vahe on ikka: iga selgeltnägija ei ennusta ju tulevikku!
Vasta
#12
Kuidas see Lilja leida? Millises telekanalis see saade jooksis?
Vasta
#13
Astraaliga muide pidi ka see võimalik olema
Vasta
#14
Naiivne -Kuidas see Lilja leida? Millises telekanalis see saade jooksis?

Kõigepealt, milleks sulle minevikus toimunut tõestada on vaja, see on ju toimunud ja see on fakt, seda üldjuhul( väljaarvatud mõningad erandid) muuta ei saa

Kuidas leida Liljat. Kui Sul on ette nähtud temaga kokku saada, siis see ka toimub. Üldiselt saab ka kaugmõju teel infot vahetada. Uuri siit ise edasi. Saade ise oli vene kanalis 3+( näitab näiteks elioni pakett), saated toimusid teisipäeviti 21.00, möödunud teisipäeval oli viimane saade.

Kui su info teadasaamise soov on oluline, saad ühendust selgeltnägijatega, kui mitte, ei saa. Nad niisama "nalja viluks" infot ei anna, aga no proovida võid ikka.

teine variant on see, nagu ka varem mainisin, et kogu info on VÄLJAS olemas, häälesta oma lokaator( AJU) vastavale sagedusele ja tuleb mis mühinal nii minevikku, olevikku kui tulevikku....
Vasta
#15
Tean, et kuskil Viljandi kandis elab üks selline selgeltnägija ja Tartumaal on vähemalt 2 (neid on kindlasti veel). Ma ei saa aru, milleks siin iniseda ja vinguda selle üle, kui keegi tahab oma minevikku uurida ?? Kõik minevikus sündinud asjad ei pruugi olla kindlad. Paljude inimeste minevik ei ole nii lihtne, et kõik peaksid teadma mis nende ümber on toimunud. Minul on ka täpselt selline tunne. Palju asju vajaksid selgitamist, sest väikesest saati on olnud selline tunne, et midagi on valesti. Ema on jätnud palju asju rääkimata ning isa on üldsegi surnud. Selline tunne, nagu keegi üritaks midagi minu eest varjata. Ma ei arva üldsegi, et selgeltnägijad (ennustajad) on mingid mõtetud kaardimoorid, kes mingit pläma suust välja ajavad. Minu hea sõbranna käis Tartus ühe selgeltnägija juures, sest tal olid abielu probleemid ning ta sai palju abi sellest. Selgeltnägijad saavad aru su muredest juba siis, kui pole jõudnud neile midagi rääkidagi ning nad oskavad aidata ning head nõu anda. Oleks mul aega ja ettevõtlikkust, käiksin ka mõne ennustaja juures ära, et teatud küsimustele vastused saaks. On keegi äkki mõne ennustaja juures käinud, või oskab keegi kedagi soovitada ?
Ja siis veel küsimus iitt-le, mismoodi siis tuleks enda aju vastavale sagedusele häälestada, et mühinal tuleks nii minevikku, olevikku kui tulevikku ? Põnev oleks ju ise ka seda osata.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Loe ka läbi McTaggarti "Väli", mille põhiidee on järgmises:
Just! Väga hea raamat Smile

Lithium
Me elame tohutu infovälja sees. Seda peab harjutama, et info lugeda aga kõik saaksid sellega hakkama, ma arvan. Eneseusaldus ja kindlameelsus on märksõnad minu puhul. Kui vaatan näiteks tulevikku, siis õige info kätte saamiseks on selline õige häälestus vajalik. Kui hakkan üle mõtlema, või midagi lootma, siis tulevad pigem illusioonid. Õige info tuleb ehedalt ja ilma liigsete emotsioonideta. Mõnikord on tajud väga lahti ja info tuleb ise, teinekord on ainult udu, mitte midagi ei saa aru.
Mina ei oska öelda, kuidas seda konkreetselt teha.. sa pead Teadma, et suudad infot lugeda, kui kahtled endas, siis paned tajule blokeeringu peale. Harjuta, püüa tuleviku kohta infot kätte saada ja vaata kas suudad. Pane kirja oma ennustus.
Vasta
#17
Oijah, suht keeruline Laugh Ma ei taju küll midagi, kuigi tahaks..

[Muudetud: 5-17-2010 Lithium]
Vasta
#18
Kui teemasse rohkem süvened, siis tuleb ka õige häälestus... niisama on raske jah Smile
Pane tähele, kas mõnikord tuleb sulle pilt silme ette, kui keegi räägib sulle oma tulevikuplaanidest- näiteks, et ta tahab teatud asja ette võtta lähitulevikus aga ta ei tea, mis sellest välja võiks tulla. Sa võid teda mingis olukorras ette kujutada selle peale. Võib-olla su pilt on õige? Ta teebki täpselt nii ja tunneb täpselt nii, nagu sa näed. Aga inimesed ei pööra sellistele fantaasialendudele suurt tähelepanu ja unustavad ära. Pärast ei osata enam seoseid luua.

Inimene, kes tegeleb vaimsusega, paneb sellistele pisiasjadele palju rõhku. Ühiskond ju seda ei õpeta, peab olema iseõppija. Selleks, et ennast usaldada, peab tekkima järjepidevus sinu tajude ja reaalsete situatsioonide vahel. Siis tuleb eneseusaldus ja suudad lugeda enda ümber olevat infot juba lihtsamalt.

Lõpetuseks ei oska muud öelda, kui et tajude avardamine on raskem kui kirjutama õppimine, kuna suurem osa "tähti" puudub ja sul, Lithium, puudub ka õpetaja Laugh Aga saab hakkama... kui on tahet tegeleda sellega.
Vasta
#19
Ma oskan nii palju lisada, et sisetunne ütleb mulle, millal mingit koolitükki teha või mitte. Mõnikord lihtsalt jääb kripeldama hinge peale, siis tavaliselt teen ära.. teinekord on selline kindlustunne ja ei tule pähegi mõne asja pärast muretseda. Kõik on tavaliselt ilusti laabunud.
Tõenäoliselt on homme mingit vastupidist asja oodata, kuna hakkasin siin foorumis kirema Laugh mõnikord lähevad asjad just vastupidi.. that's life.
Vasta
#20
(12-11-2009, 11:07 )Naiivne Kirjutas: Soovin leida selgeltnägijat, kes ei ennustaks tulevikku, vaid tõestaks minevikus toimunut.

Viktoria Raidos - Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" 16. hooaja võitja Tallinnas!
https://taevasmaa.ee/viktoria-raidos/
Vasta
#21


Viktoria Raidos - Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" 16. hooaja võitja Tallinnas!
https://taevasmaa.ee/viktoria-raidos



Kui see ei ole ärilistel eesmärkidel foorumisse ülesse riputatud reklaam, siis nuputagem, mis see küll olla võiks?

Too teleteatri endine näitleja ise siis, kirju minevikuga, kohtulikult karistatud Piiteri tuntud "multitalent", kes sellele lisaks oli aastaid paadunud ja võlgades kasiinosõltlane...

Eks Venemaal keeratakse tasapisi rahakraane koomale, politsei pitsitab, lolle ja vaimuvaeseid hakkab nappima, et nüüd siis piiri taha gastrollitama tullakse.

Hinnad on ülivõrdes jõhkrad ja teemad ullikestele loomulikult kaunid ja igavikulised.
Raha ja armastus. Toimib alati kvaliteetse kärbsepaberina.


Juttu sellest, kuidas "Selgeltnägijate tuleproovi" finalistidest/petisvõluritest poole aastaga miljonärid sirguvad...
https://www.youtube.com/watch?v=izfDxgKx0aE


Eks noid, sulni jutu/olemisega aferiste on ennemgi piiritagant riiki trüginud:
Väidetav Vanga sugulane Žannabel tuli Eestisse kergeusklike taskuid tühjendama?
https://www.uudis.eu/vaeidetav-vanga-sug...tuhjendama

PS.
Minu tagasihoidlikul hinnangul, peaks too reklaam siit kibekähku ära kaduma!




















Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nõid, ravitseja, sensitiiv? Palun aidake keegi leida! lihtsaltmina 56 65,187 20-06-2023, 10:13
Viimane postitus: Eithea
  hüpnoos, kust saada? yodalr 20 15,366 11-02-2007, 03:14
Viimane postitus: reaalne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat