Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laagri katakombid.
#1
Ma arvan et keeg ikka neist kuulnud on ja keegi seal käinud on. Igatahes kes käind või kuulnud jagage muljeid, kas on mõtet sinna minna, sest pärnu paremad kohad läbi käidud ja kuidagi igavaks läheb. Seal pidi ohtlik ka olema, sügavad sahtid mida ei märka eriti, ja see pidi Peeter suure ajast olema või mingi sellise tüübi ajast igatahes.
Kui pole Laagri kohta midagi rääkida siis võiksite mingit muud kohta mis on väärt kohaleminemist, see ei pea päris paranormaalne ega kummitav olema vaid huvitav, paranormaalsus toob plusse lihtsalt.
Ettetänades.

[Muudetud: 11-25-2009 rops2101]
Vasta
#2
Natuke sisu ka postitusele:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...katakombid
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas zed
Natuke sisu ka postitusele:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...katakombid

Vabandust, et tühja posti tegin alguses, vajutasin enterit kogemata.
Vasta
#4
Mina olen seal isegi mitu korda käinud ja ei ole jõudnud isegi poolt läbi käija...
See on tõsi et, seal on ohtlik. Viimane kord kui me seal käisime siis olime küll väheke pabinas et, kas jõuamegi sealt välja Sad
Viimane kord kostusid seal all sellised jubedad hääled ja naginad et, mina enam sinna ei kipu ja ei soovita ka teistel minna.
Ausalt öeldes võib seal ju põnev olla aga seal pole midagi vaadata kõik on laiali tassitud ja ära lagastatud Angry
Kui sul on ikka plaan sinna minna siis üksi ei soovita ja võta kindlasti aerosoolvärvi kaasa et, sa pärast teaksid kust poolt sa tulid ja ära ei eksi sest see on meeletu käikude rägastik ning soovitan seal silmad ja kõrvad lahti hoida ja jälgida kuhu astud ja toetad...
Vasta
#5
Para-webi delegatsioongi seal ära käinud: http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...2#pid92579

Surmohtlikud on rohusisse mattunud venttorud, kuhu meie üks liigegi tahtis sisse hüpata. Eriti siis nende suuremate punkrite peal käies.
Vasta
#6
Tänud info eest, aga kas keegi oskaks siis soovitada mingit huvitavat kohta kuhu Eestis minna?
Vasta
#7
jou käisin ka laagri katakobmides suht jube oli .
Vasta
#8
Jou junn tead särk-värk sinna tänna tore, et käisid aga äkki oleksid kedagi kaasa võtnud, mõned
pildidki teinud ja siis ka rahvale vähem pikemalt seletanud mida nägid. Muidu kaotab asi mõtte.
Tore, et liitusid loodan, et leiad siit mõndagi huvitavat aga me siin siiski üritame kinni pidada ka
sellisest "tülikast" asjast kui Eesti Keele reeglitest - nagu suur täht lause alguses ja muud detailid.
Teine kord kui plaanid minna siis ehk hõikad siin ka selle info maha - äkki on veel huvilisi - seltsis segasem.
Vasta
#9
Mis seal siis nii jubedat oli, laipade leidmisest pole juba ammu midagi kuulnud, lihtsalt suur, mahajäetud ja rüüstatud maa-alune ehitis.
Aga miks mitte ühekoos minna, olen korduvalt käinud seal, pigem huvitav kui jube...
Vasta
#10
Otsisin/lugesin internetist natuke laagri katakombide kohta. Kõik postitused/artiklid mõningad aastad vanad. Mis olukorras see koht seal nö täna on? On läinud eriti ohtlikuks- varisemas- kole, prahti täis vms, või annab seal käia mingilmääral? Kas see koht ka sügisel käidav on, niipalju kui poste lugesin, et üpris vesiseks pidi kakkuma olemine mõnes tunnelis, läbipääsmatult üle põlve vesi jms.
Vasta
#11
Kunagine juhtimispunker on lammutatud, maapind siledaks tõmmatud ja unustatud. Merekindluse käigud on kõik alles nii nagu need olid.
Vasta
#12
Ise elan laagris ja seal väiksena suht palju ringi kolatud ja ka see-aasta väheke.
Sisseminekud on üldjuhul prahti täis aga sees kül midagi ohtlikut ei tundu ja midagi varisenud jne kahm pole.Seintes aint kuuliaugud ja mõned roostes kuulid sees.Midagi paranormaalset pole seal näinud tänini aga eks seal natuke kõhe tunne ikka ole.
Vasta
#13
On lihtsalt üks hunnik paekivisse raiutud käike, vesi põhjas. Mõned nahkhiired ka. Üldiselt väga armsad loomakesed Smile
Mõned käigud on kas tahtlikult kinni aetud või varisenud. Aeg-ajalt võib juhtuda, et vesi läheb päris sügavaks ning tavaliste kummikutega edasi ei saa. Kõige huvitavam koht on vast see tuumavarjend; seal isegi vana tuumakaitseuks ees (mis minu suureks kurvastuseks ei liikunud), kuid seal võib ka kõige ohtlikum olla - sügavad vett täis šahtid, mida esmapilgul nähagi ei ole. Sinna tuumavarjendisse sai ühest suht heas korras (st - seisab püsti ja suuremaid pragusid ei ole Bleh ) olevast majast, mille juures oli midagi graffiti-laadset (kujutas vene sõdurit ja punast viisnurka, tugevalt üle soditud).
Paljudel seintel leidub mingeid 'salapäraseid' sõnumeid mida erinevad graffitimeistrid sinna jätnud on - igast numbrid ja tähekombinatsioonid.
Sinna minnes tuleks kindlasti võtta kaasa kummikud (soovitavalt võimalikult pika säärega) ja taskulamp.

P.S Need käigud, minuarust, ei ole nagu katakombid, ma ei tea definitsiooni, aga need inimesed, kellega ma seal koos käisin, kasutasid väljendit 'blindaaž'.
Vasta
#14
sai ka kunagi käidud seal pilte on isegi arvutis alles Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rooma katakombid Aerling 13 8,404 27-03-2015, 12:46
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat