•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vabastav hingamine on ohtlik inimestele
(15-10-2015, 10:12 )pila Kirjutas: Mis seal on sinu jaoks see, mis tundub sisemaailmas ohtlik olevat...?

Enda puhul ma ei tunnegi, et seal midagi ohtlikku ja avastamatut varjul oleks.
Samas on päris palju neid inimesi, kes vihkavad ja kardavad üksinda vaikuses olla. Ei taheta endaga üksi jääda.
Näiteks raamatus "Psühhopaatide tarkus" oli lõik ühe eduka advokaadi sõnadest, kui ta ütles, et tema sisemuses on peidus sarimõrvar. Aga alkoholi, narkootikumide ja seksiga hoiab ta oma sisemist sarimõrvarit vaos.
Inimesed on väga erinevad ja sellega tuleb lihtsalt arvestada. Mis ühe jaoks hea, see teise jaoks halb ja vastupidi.
Vasta
(15-10-2015, 10:30 )Anonymous Kirjutas: Näiteks raamatus "Psühhopaatide tarkus" oli lõik ühe eduka advokaadi sõnadest, kui ta ütles, et tema sisemuses on peidus sarimõrvar. Aga alkoholi, narkootikumide ja seksiga hoiab ta oma sisemist sarimõrvarit vaos.
Inimesed on väga erinevad ja sellega tuleb lihtsalt arvestada. Mis ühe jaoks hea, see teise jaoks halb ja vastupidi.

Mulle tundub, et antud juhul on inimesel hirm selle ees, mis tema sees peidus on. Mõnesmõttes on ta juba teadvustanud, et temas on sellised tungid. Aga samas võib olla ka see, et hirm teeb asja suuremaks kui see on. Kuidas jõuda selleni, et nende impulsside järgi ei toimetaks ja ei vajaks alkoholi, narkootikume ja seksi, et peita endas olevat. Eks ta üks uurimine ja puurimine ole. Aga selleks muidugi peab olema soov olla sõltumatu sellest.
Vasta
Mõnel korrastuvad mõtted suuga rääkimise ajal, mõnel kirjutades. Enda puhul olen märganud, et kirjutamine mõjub hästi. Mäletan, et need küsimused tekkisid ajal, kui lugesin ühe hüperventilatsiooni tehnika kohta.
Nüüd ma vist mõistan, mille eest Celtic hoiatas. Teadmatuses lihtsalt huvi pärast kõige proovimine võib kahju teha. Kui ei viitsita ise vaeva näha ja otsitakse kergeid lahendusi. Kedagi teist, kes töö ära teeb.
Ja kõige lihtsam unustatakse - olla enda vastu aus ning vastutada ise omaenda elu eest.
Vasta
Elada on ohtlik. Elatakse ikkagi. Elati ka enne teadussaavutusi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas ruunidega tegelemine võib olla tegelejale ohtlik? hulkuv hing 33 31,164 20-01-2020, 22:22
Viimane postitus: Aadu66
  Muusika - kuidas see mõjub inimestele? ImOkay 75 29,521 02-08-2012, 11:47
Viimane postitus: Priest

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat