Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vaimude välja ajamine
#1
Kas keegi on teinud? Juhendage palun. Väga oleks vaja
Vasta
#2
Kus kohast välja ajada? Ega see mingi kokandus pole, et loed retsepti ja annad aga minna. Seda kunsti peab ikka põhjalikult tundma!
Vasta
#3
Kodust. Majast. Kust ja mida ma lugema peaks?
Vasta
#4
Ma arvan, et selleks peab ikka spetsialisti kutsuma, iga inimene seda teha ei saa. Mul üks tuttav näiteks tegeleb selliste asjadega, aga Rakveres.
Vasta
#5
Iga inimene ei saagi teha, aga teatud faktide põhjal, ma võin järeldada, et see oleks läbi viidav, kui ma vaid teaksin, kuidas. Mnjah, ma alguses arvasin nii, et siin ongi spetsialistid, aga siin on vaid asjast huvitatud inimesed. Siin pole kedagi, kes millestki tegelikult ka teaks. Kahju, ma pettusin.
Vasta
#6
Ma olen ka su pettumiskiiruses pettunud.
6 tunniga ei tule spetsialistid kohale ja hakkad juba üldist hinnangut jagama. See võtab ju aitamisisu üldse ära.

[Muudetud: 2-12-09 Thorondor]
Vasta
#7
Ja isegi need, kes suudaksid aidata, ei käi iga tunni tagant foorumit lugemas, et äkki kellegil võib abi vaja minna.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Hommikumaalt
Iga inimene ei saagi teha, aga teatud faktide põhjal, ma võin järeldada, et see oleks läbi viidav, kui ma vaid teaksin, kuidas. Mnjah, ma alguses arvasin nii, et siin ongi spetsialistid, aga siin on vaid asjast huvitatud inimesed. Siin pole kedagi, kes millestki tegelikult ka teaks. Kahju, ma pettusin.


Kindlasti on siin ka spetse, aga pole veel juhtunud Teie postitust lugema ja kui mõni loeb, siis ei söenda lihtsalt vastama.
Vasta
#9
Nii..ootame siis koos
Vasta
#10
Sain hakkama
Vasta
#11
Taoismis (Hiina usundis) on eksortsism ülilevinud, seda võib praktiseerida peaaegu iga isik,
kuri vaim pidavat kartma lärmi, ja suitsu. lihtne plaksuta käsi, lase rakette, jookse karjudes läbi maja ja põleta paberit jms...
Nii Hiinas tehaksegi, ise ka nägin kui seal käisin...
Vasta
#12
Põhimõtteliselt pane muusika kõvasti tööle ja tee suitsu?
Ma peaks siis vaimudest ise prii olema.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat