•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuu
#51
Üks Jupiteri kuu pidi Maaga väga sarnane olema muide. Jupiteril on neli suuremat(galilei kuud) ja vist oli 12 väiksemat.
Vasta
#52
Olgu, sain ka natuke targemaks..
Vasta
#53
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Üks Jupiteri kuu pidi Maaga väga sarnane olema muide. Jupiteril on neli suuremat(galilei kuud) ja vist oli 12 väiksemat.
Tegelikult on Jupiteril kuid 40 ligi. Ganymedes ja Io on suuremad. Kuu, mis on Maaga sarnane, on Europa. Europast on räägitud siin:
http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=250
Vasta
#54
Kui ei exi nägin siin foorumis neid pilte mida kõik pidasid võltsingutex sellest kuu pinnasest.
täna oli etv pealt mingi saade Kuu varjupool sattsuin seda kogemata nägema.
seal seletati ka et need pildi on võltsingud kuid seal oli ka põhjendatud mix nad võltsiti
nimel on kuul päikese käes liiga kuum ja varjus liiga külm et pilte teha või kaameraga möllata.
Need pildid mis välja tulid need olid liiga kehvad et rahvale näidata ja seepärast lavastati kuu pinnase pildi ja kaadrid
Vasta
#55
no see film tehti ikka ENNE... et kui midagi peaks juhtuma, sest raudnael oli, et pilti PIDI näitama
Vasta
#56
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
Kui ei exi nägin siin foorumis neid pilte mida kõik pidasid võltsingutex sellest kuu pinnasest.
täna oli etv pealt mingi saade Kuu varjupool sattsuin seda kogemata nägema.
seal seletati ka et need pildi on võltsingud kuid seal oli ka põhjendatud mix nad võltsiti
nimel on kuul päikese käes liiga kuum ja varjus liiga külm et pilte teha või kaameraga möllata.
Need pildid mis välja tulid need olid liiga kehvad et rahvale näidata ja seepärast lavastati kuu pinnase pildi ja kaadrid
juhtusin ise ka seda saadet vaatema. Saade ise oli päris hea lavastus. Lavastus lavastusest
Vasta
#57
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
juhtusin ise ka seda saadet vaatema. Saade ise oli päris hea lavastus. Lavastus lavastusest
ma tervet saadet ei näidud kuid seda kohta nägin kus ta sellest reekis
nii et vb oli tõesti saade ise ka paras lavastus :o

Muudetud: 4-7-07 kell 14:06:33 Hallucigenia
Vasta
#58
Tsitaat:Esialgne postitaja z3r0 c001
ma tervet saadet ei näidud kuid seda kohta nägin kus ta sellest reekis
nii et vb oli tõesti saade ise ka paras lavastus :o
Tegelikult olid need kõik interviuuritavad näitlejad, lõpus anti sellest märku. Ka mina ei näinud asja algusest kuid tundus ikka väga kahtlane küll et CIA ja valgemaja tüübid nii avameeleselt räägivad, ning suht kahtlased videoklipid olid neil ka. Ei pranslased kõva "dok." filmi valmis vorpinud. Laugh lõpus näidati näitlejal sassi läinud kohti jne. A ilmselt oli antud saade tehtud kahemõttelisena - inimesi on väga kerge lollitada.
Vasta
#59
Mu isal on Kuu kaart, millel olemas ka tagumine pool. Peaks selle üles otsima ja pisut põhjalikumalt uurima.
Vasta
#60
Tsitaat:Esialgne postitaja rha...lõpus näidati näitlejal sassi läinud kohti jne
Kui sind kaamera ette panna, et räägiksid oma naabri koera müstilisest kadumisest, kui sa olid 10-ne aastane (lepime kokku, et su naabril kadus koer müstiliselt ära, kui sa olid 10-ne aastane), tuleb sul siis kõik esimese korraga ladusalt välja?
Vasta
#61
http://pilt.ee/view/214914/
Seal näete kuu mõlemat poolt, väikseid rohelisi mehikesi seal kahjuks näha pole...


Tekst ka veel piltidele lisaks:
This view of our planet's only natural satellite is brought to us by one of the many artificial satellites that people have propelled skyward. In 1994 the United States Navy Research Laboratories sent its Clementine space probe in orbit around the moon. The faint stripes evident in this photomosaic image reflect successive swath-mapping passes.

The features called out are the extensive, more or less circular plains, called maria, or seas; the craters that pock the lunar uplands; and an assortment of landing sites, including that of the pivotal Apollo 11 landing in 1969, when humans first set foot on the moon.

Because the moon always presents the same face to us as it revolves around Earth, no terrestrial telescope, however powerful, can see the lunar far side. Thanks to probes such as Clementine, we are able to view the moon's cratered backside, which unaccountably lacks the seas of the familiar face. How, you may ask, was the probe able to obtain these images of the far side of the moon, if it's always in the dark? The answer, of course, is that it isn't always in the dark: At the full moon, the sun is shining on the only side we ever see from Earth, and the far side is black. But at the new moon, when the face appears dark to us, the far side is taking its turn in the sun and is therefore available for photo opportunities.The long held assumption that the moon lacked both an atmosphere and water was overturned in the winter of 1998 when another probe, the Lunar Prospector, detected ice. This ice was nestled in deep, dark craters at the moon's poles, away from the evaporative power of sunshine. Scientists and technocrats were quick to declare the frozen water a resource to be mined by future explorers and settlers.
Vasta
#62
Tsitaat:Esialgne postitaja durian
Kui sind kaamera ette panna, et räägiksid oma naabri koera müstilisest kadumisest, kui sa olid 10-ne aastane (lepime kokku, et su naabril kadus koer müstiliselt ära, kui sa olid 10-ne aastane), tuleb sul siis kõik esimese korraga ladusalt välja?
Võibolla mitte, kuid segiläinud kohtadest tehakse cut'e ja muid trikke. Ei usu et dok filmi jaoks enne mingi tekst välja mõeldakse. Btw, selle dokfilmi lõpus olid tiitrid ka a'la Joe Wewee as dr.John Shmith
Vasta
#63
äkki tollel doktoril hakkas paha ja ta ei saanud osaledaBleh
igatahes on nyyd vist selge, et kuu tagumine pool on ikka kaardistatud meie poolt
Vasta
#64
http://www.para-normal.com/nuke/html/mod...e&sid=2259 natuke lisavärki kah
Vasta
#65
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Üks Jupiteri kuu pidi Maaga väga sarnane olema muide. Jupiteril on neli suuremat(galilei kuud) ja vist oli 12 väiksemat.
Tegelikult on Jupiteril kuid 40 ligi. Ganymedes ja Io on suuremad. Kuu, mis on Maaga sarnane, on Europa. Europast on räägitud siin:
http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=250

Tegelikult on Jupiteril ikkagist 16 kuud nagu Wolfgirl eelnevalt ütles.
Vasta
#66
ühesõnaga mina ei usu et keegi kuul on käinud.....ameerikal oli ju vaja kiiresti kiiresti näidata et nad on esimesed kes kuul käinud......vastasel juhul oleksid venelased vb esimesed olnud.....
venelane nägi et ameeriklane käis kuul ära ja ei hakanud enam selle asjaga jamama niipalju( see minu enda loogika)
ja kui tehnika aina edasi areneb miks siis kuul käimine ära lõpetati?
kui siin mingi 40a tagasi esimest korda nn kuul käidi miks mitte ka praegu seal niimodi käia.....tehnika jne võimalused on selleks ju nüüd piisavalt head?
aga no eks igalühel oma teooria selle asja kohta....
ja kui siin eelnevalt räägiti et äkki elavad seal kuu teisel poolel ka mingid rohelised mehikesed jne........ja kui NASA kõike niimodi varjab siis võib ta ju varjata ka seda et on olemas tehnika millega kuule on saadetud mingi baas vms........nagu need tiirlevad asjad maakera ümber on kus inimesed sees elavad....sama moodi ju võiks siis kuule ka ühe onni maha jätta....aga see kõigest minu arvamus ja teooria:o
Vasta
#67
Tsitaat:Esialgne postitaja DeadLyShadow
ühesõnaga mina ei usu et keegi kuul on käinud.....

Kas sa tahtsid ikka öelda et esimene kord aastal 1969 ei käidud, või sa arvad et kõik teised kuul käigud olid ka võltsitud?
Järgmised ameeriklased kes käisid kuul, panid sinna peeglid, ja siis ameerikas kuskil lasevad nad laserkiire sinna ja vaatavad kuna see tagasi tuleb( peaks umbes kahe~kolme sekiga tagasi tulema) , ja selle järgi vaatavad kaugel kuu hetkel maast on.. niiet seee mõte et kuul pole üldse käidud kaota ära Bleh
Vasta
#68
Müstik, hehehee, aitäh!
Seda peeglite värki nägin ma ühes dok-filmis kus toodi üles vandenõu et 1969 aastal ei käidud kuul, ehk esimene nn käik oli pettus. Siin on sellest natuke räägitud, aga ma lisan et veel peegleid asetati kuule teistelgi apollo missoonidel nagu näiteks 14ndal ja 15ndal. Ma kaldusin isegi alguses arvama et esimene, Apollo 11. maandumine oli võltsitud, olgu, oletama et oligi, aga milleks veel võltsida 6 maandumist?
Vasta
#69
Aga kuude kohta tahaks küsida, seda, et kas kõikide planeetide kuud on ainult ühe küljega koguaeg planeedi poole. Kahel juhul ma seda tean, meil on nii, ja pluutol kaa, aga seal kuu üldse tiirleb sama pidi ümber pluuto kui pluuto pöörleb oma telje, nii et pluutolt vaadates on kuu koguaeg ühe kohapeal.
Vasta
#70
enamustel ei ole ikka. see mis meil on, see puhas juhus või kosmiline vandenõu.
Vasta
#71
:hy::hy::hy::hy:

päris haige fantaasia on teil.:hy:
esiteks kes teist on üldse läbinud keskkooli ? Laugh keegi teab mis "asjad" on looded ? vaata kui kuu tiirutab ümber maa siis tekivad siuksed "lained". mitte ainult vesi vaid ka maa tõuseb ja langeb (muide lisaks veel selle et ühel ja samal ajal tõuseb ja langeb kahes kohas Maa peal maapind/vesi). See kõik on justkui hõõrdumine ja hõõrdumine vastu maad peatab lõpuks Maa pöörlemise. Kunagi kauges minevikus olid looded ka Kuul. Aga Kuu on ju väike Maa kõrval ja nii olid seal päris "kõvad" looded. See peataski meiejaoks Kuu pöörlemise (pole mõtet nüüd tähenärija olla - ta tegelt ju pöörleb kuid saate aru küll mida ma mõtlen). igatahes - Kuu jätkab loodete tekitamist Maale kuniks Maa lõpetab Kuu jaoks pöörlemise! Võibolla paari miljoni (ei mäleta enam peast millal - tegelikult arvutasin ise välja) aasta pärast on nii, et Kuu on ühe küljega meie poole, meie oleme ühe küljega Kuu poole. Aga ega Kuu ainuke loodete tekitaja ole. Seda teeb ka Päike. sama lugu kordub ja kunagi väga kauges tulevikus on nii, et Maa tiirleb Päikese ümber nii, et ainult üks külg on Päikese poole. Ma juba kujutan teid kõiki arutlemas siis teemal "äkki on Päike tulnukate emalaev" või kasvõi death star minugi poolest LaughLaughLaugh

enda lohakat kirjutamist vabandan sellega et kell on suht palju ja olen harjunud tööl käima niiet ma suht ei jaga õigekeelsuslaksu lahti enam Laugh aga tublit fantaasialendu minupoolt :hy:
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas: Kurjam-Murjam
:hy::hy::hy::hy:

päris haige fantaasia on teil.:hy:
esiteks kes teist on üldse läbinud keskkooli ? Laugh keegi teab mis "asjad" on looded ? vaata kui kuu tiirutab ümber maa siis tekivad siuksed "lained". mitte ainult vesi vaid ka maa tõuseb ja langeb (muide lisaks veel selle et ühel ja samal ajal tõuseb ja langeb kahes kohas Maa peal maapind/vesi). See kõik on justkui hõõrdumine ja hõõrdumine vastu maad peatab lõpuks Maa pöörlemise. Kunagi kauges minevikus olid looded ka Kuul. Aga Kuu on ju väike Maa kõrval ja nii olid seal päris "kõvad" looded. See peataski meiejaoks Kuu pöörlemise (pole mõtet nüüd tähenärija olla - ta tegelt ju pöörleb kuid saate aru küll mida ma mõtlen). igatahes - Kuu jätkab loodete tekitamist Maale kuniks Maa lõpetab Kuu jaoks pöörlemise! Võibolla paari miljoni (ei mäleta enam peast millal - tegelikult arvutasin ise välja) aasta pärast on nii, et Kuu on ühe küljega meie poole, meie oleme ühe küljega Kuu poole. Aga ega Kuu ainuke loodete tekitaja ole. Seda teeb ka Päike. sama lugu kordub ja kunagi väga kauges tulevikus on nii, et Maa tiirleb Päikese ümber nii, et ainult üks külg on Päikese poole. Ma juba kujutan teid kõiki arutlemas siis teemal "äkki on Päike tulnukate emalaev" või kasvõi death star minugi poolest LaughLaughLaugh

enda lohakat kirjutamist vabandan sellega et kell on suht palju ja olen harjunud tööl käima niiet ma suht ei jaga õigekeelsuslaksu lahti enam Laugh aga tublit fantaasialendu minupoolt :hy:

TänudLaugh
Aga ütle, mille abil sa välistad, et kuu ei või olla tulnukate baas või kasvõi päkapikkude koloonia?
Kui sa suudad selle mulle ära tõestada, siis oleks väga toreSmile
Vasta
#73
Tsitaat:Algselt postitas: Kurjam-Murjam
päris haige fantaasia on teil.:hy:
esiteks kes teist on üldse läbinud keskkooli ? Laugh keegi teab mis "asjad" on looded ? vaata kui kuu tiirutab ümber maa siis tekivad siuksed "lained". mitte ainult vesi vaid ka maa tõuseb ja langeb (muide lisaks veel selle et ühel ja samal ajal tõuseb ja langeb kahes kohas Maa peal maapind/vesi). See kõik on justkui hõõrdumine ja hõõrdumine vastu maad peatab lõpuks Maa pöörlemise. Kunagi kauges minevikus olid looded ka Kuul. Aga Kuu on ju väike Maa kõrval ja nii olid seal päris "kõvad" looded. See peataski meiejaoks Kuu pöörlemise (pole mõtet nüüd tähenärija olla - ta tegelt ju pöörleb kuid saate aru küll mida ma mõtlen). igatahes - Kuu jätkab loodete tekitamist Maale kuniks Maa lõpetab Kuu jaoks pöörlemise! Võibolla paari miljoni (ei mäleta enam peast millal - tegelikult arvutasin ise välja) aasta pärast on nii, et Kuu on ühe küljega meie poole, meie oleme ühe küljega Kuu poole. Aga ega Kuu ainuke loodete tekitaja ole. Seda teeb ka Päike. sama lugu kordub ja kunagi väga kauges tulevikus on nii, et Maa tiirleb Päikese ümber nii, et ainult üks külg on Päikese poole. Ma juba kujutan teid kõiki arutlemas siis teemal "äkki on Päike tulnukate emalaev" või kasvõi death star minugi poolest LaughLaughLaugh


iga õpetaja kes oma õpilast peab alamaks olendiks... ei vääri õpetaja nimetust.
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas: Kurjam-Murjam
esiteks kes teist on üldse läbinud keskkooli ?

No kui see teadmine nüüd nii huvitav peaks olema ... mina olen. Ammu, tõsi küll.

Tsitaat:Võibolla paari miljoni (ei mäleta enam peast millal - tegelikult arvutasin ise välja) aasta pärast on nii, et Kuu on ühe küljega meie poole, meie oleme ühe küljega Kuu poole.

Kuidas Sa seda siis arvutasid? Mõned teised on arvutamisel saanud, et selleks, et Kuu tiirlemisperioodi (ümber Maa) ja Maa pöörlemisperioodi (ümber oma telje) erinevus saaks väiksemaks kui üks (praegune) päev, kuluks umbes 40 [i]triljonit aastat - vt http://www.sunspot.noao.edu/sunspot/pr/a...xpl-6.html. Päeva pikkuseks oleks siis umbes 50 praegust päeva. Sünkronisatsioon Päikesega peaks nõudma veelgi rohkem aega.
Vasta
#75
ma ei tulnud siia kedagi mõnitama/sõimama/alahindama. kuid mitte keegi enne mind ei kirjeldanud Kuu käitumist loogiliselt. OK võibolla see on tulnukate laev Laugh
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuu pildistamine Eestis lahendused 111 67,294 03-03-2020, 11:21
Viimane postitus: lahendused
  Kuu peal pilvelõhkujad ja iidse tsivilisatsiooni varemed? Celtic 98 66,145 08-01-2019, 14:29
Viimane postitus: Eithea
  Jupiteri kuu - Europa Tutanhamon 56 23,112 19-07-2018, 11:21
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Enceladus Hallucigenia 40 15,421 29-06-2018, 16:05
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Titan Thorondor 14 7,921 07-06-2010, 11:40
Viimane postitus: Nielander
  Kuidas tekkis Kuu Cassiopeia 5 4,235 09-05-2008, 13:12
Viimane postitus: elis
  Kumb on võimsam: Kas Päike või Kuu Mandark 61 23,413 01-05-2007, 19:16
Viimane postitus: kurk
  Saturni kuu - Titan Tutanhamon 20 8,042 20-08-2006, 19:44
Viimane postitus: Whitebalance
  Kuu pole ainus Maa kaaslane Hallucigenia 0 2,232 09-06-2006, 21:38
Viimane postitus: Hallucigenia
  Laserreflektor Kuu pinnal friday 1 1,929 03-04-2006, 05:43
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat