•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuu
#26
Toimus ju tol ajal võidurelvastumine jne. Teistele riikidele pidi näitama, et ollakse neist tehnika poolest ees. Ju siis taheti kasvõi taolist muljet jätta. "If you can't make it, fake it" Bleh
Ise ei oska hetkel midagi kosta, kas inimene ikka on Kuul käinud või mitte.
Vasta
#27
Räägiti ju sedagi, et Laika tegi ümber Maa tiiru ära aga tegelikult suri koerake enne atmosfäärist väljumist Bleh.

Ei usu, et Kuul käik fake on.. olen päris kindel, et seal ka käidi.. kuulujutte liigub igasuguseid.. ühel saidil rääkis et JFK Junior oli tulnukas ja selline mis suremisel lendab õhku.. terve kari uskujaid oli taga. Absurd minu meelest Laugh
Vasta
#28
Aga paneme need kaks varianti kokku.
Et videod on, mis väidetavalt kuul tehti, on väga ebareaalsed ning Armstrong ja teised olevat seal igasugu tulnukvärki näinud.
Niisiis ei saa originaalvideosid inimestele näidata. Tuli teha järgi.
Sel juhul tekivad ka vastuolud.
Vasta
#29
aga milleks kohe nii palju vaeva näha, et tõestada rahvale, et seal sai käidud. Palju kergem oleks olnud öelda, et käisime seal ära, tore oli jne. Paar fotot ka (mis tehti originaalkuul ja mille peale ei jäänud igasuguseid mehikesiSmile) selle asemel, et hakata tegema pikke filme jne
Vasta
#30
Tsitaat:Esialgne postitaja sildude
aga milleks kohe nii palju vaeva näha, et tõestada rahvale, et seal sai käidud. Palju kergem oleks olnud öelda, et käisime seal ära, tore oli jne. Paar fotot ka (mis tehti originaalkuul ja mille peale ei jäänud igasuguseid mehikesiSmile) selle asemel, et hakata tegema pikke filme jne
Kas inimesed olex fotosid uskunud?
Kahtlane. Ise usun et olex naguinii tahetud rohkem tõestusmaterjale ja see tõttu tehti filmid.
Need mehikesed on licalt mingi kujutelm sest inimkond on juba ammust aega tahtnud uurida ja uskuda elu teistel planeetidel samuti kuul
Vasta
#31
juba kirjutasin seda kuhugi aga: ma ei usu et keegi saaks aru et pildid on fake kui NASA ikka võltsida tahab..
Vasta
#32
Kes siis kuule peegli pani? Ise tekkis?

Kuid see miks kuu meie poole ainult ühe poolega on võibolla sellest, et meie poole olev pool on kergem kui tagumine pool?
Kujuta ette et sul on teraskuul, mille yhele poole on pandud piklik kepp. Ja sa keerutad seda junni(Laugh) "gravitatsioonilüliga" ? ei tea kas saite aru Laugh igaljuhul hakkab kas gravitatsioon mõjuma rohkem raskele kehale ... või inertsi mõjul liigub raskem pool just flipside. ... või mäs ?

[Teadet on muutnud 2-4-2004 postitaja loom]
Vasta
#33
Nu tegin enam vähem sinu jutu põhjal joonise. (mina sain nii aru)
[Pilt: kuu.JPG]

Kas sa mõtlesid sedasi ?

Kuid kas kuu ise ei keerle?

/edit:lisasin pildi\

[Teadet on muutnud 2-4-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#34
kui kuu ise ei keerleks ei oleks ta koguaeg meie poole ainult ühe küljega.. ta keerleb väga täpselt tasakaalustades oma ringlemist ümber Maa... ntx kui kuu tiirleb ümber Maa yhe ringi siis ta on ka teinud ümber oma telje pöörlemise 360° ...
Vasta
#35
Kas see ei ole mitte veider.
Nüüd oleks vaja uurida, kas kuu järgmise 200 aasta jooksul näitab ka meile ainult ühte oma külge, või on ta natuke nihutanud enda tagumist külge ettepoole.

See on nii väike võimalus, et kuu pöörleb nii nagu ta pöörleb. Ehk teda siiski kontrllitakse.
Vasta
#36
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Ehk teda siiski kontrllitakse.
Kontrollitaxe?
Siis kas inimeste või tulnukate poolt?
Kas inimestel on siis sihuke masin millega on võimalik nii suur objekti ja selle liikumist kontrollida?
Vasta
#37
See on Kuu juures minu arvates üks suurim müstika, kuid olen kindel, et seda annab astronoomiliste terminitega seletada kuidagi.. Kuu on Maa kaaslane ning see, et Kuu pöörleb ümber oma telje kiirusega, mis jätab Maa poole ainult ühe külje, on sama müstiline kui see, et Maa tiirleb ümber Päikese, et Maal üldse elu tekkis ja Marsil on inimese nägu.. Öelgem siis nii, et paljudel asjadel on väga keerulised mehhanismid.

Kas Kuud kontrollitakse? Ei tea, ainult juhul, kui Kuu näol oleks tõesti tegemist ühe hiiglasliku laevaga. See on aga kahtlane, sest Kuu on juba tuhandeid aastaid Maaga kaasas jõlkunud ning vaevalt see laev 5000 aastat lihtsalt passinud on seal.
Vasta
#38
Ma kuskilt kunagi lugesin sellist asja et Kuu tehti mingite :it: tüüpide poolt lihtsalt keelatud asjaks USA jaoks, et me pole veel valmis seal oma asju ajama.

Kust ja kuna lugesin kahjuks enam ei mäleta

[Teadet on muutnud 24-5-2004 postitaja Arto]
Vasta
#39
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
See on Kuu juures minu arvates üks suurim müstika, kuid olen kindel, et seda annab astronoomiliste terminitega seletada kuidagi.. Kuu on Maa kaaslane ning see, et Kuu pöörleb ümber oma telje kiirusega, mis jätab Maa poole ainult ühe külje, on sama müstiline kui see, et Maa tiirleb ümber Päikese, et Maal üldse elu tekkis ja Marsil on inimese nägu.. Öelgem siis nii, et paljudel asjadel on väga keerulised mehhanismid.

Kas Kuud kontrollitakse? Ei tea, ainult juhul, kui Kuu näol oleks tõesti tegemist ühe hiiglasliku laevaga. See on aga kahtlane, sest Kuu on juba tuhandeid aastaid Maaga kaasas jõlkunud ning vaevalt see laev 5000 aastat lihtsalt passinud on seal.

Aga miks on kõik see elu maal ja marsi nägu kõik müstiline? Kuna inimesed seda seletada ei oska, siis arvatakse, et kuskil on veel mõistusega elu(olnud). Mina arvan seda ka, sest inimesed lihtsalt pole meiearust!!! Marsile jõudnud.

Aga kui pole eriti normaalne, et Kuu on tulnukate kosmoselaev siis järelikult on see neil mingi outpost vms. Teeegelikult hakkasin ma mõtlema, et äkki saab taevakeha pöörlemise kiirust muuta... Vbl UFOd vaatasid, et ohh lahe junn ümber maa ja freesime selle ümmarguseks ja teeme orbiidi korda. Lasti siis mingi miljon affi peale ja tehtigi ära, kurat teab kuidas seda pöörlemisekiirust oleks muudetud Bleh
Et jah, võib ka nii olla Bleh
Vasta
#40
Mina endiselt arvan, et kuul on käidud. Ma arvan, et kuul käidi natuke aega varem (kuu või aasta) ja seda varjati. Varjamise põhjus on lihnte, toimus see pagana võidurelvastumine vms jne. ja siis ei tohtinud eriti mingeid apsakaid lubada. Kõik pidi hästi minema, absakatest ei tohtinud maailm midagi teada. Õnneks aga kuu missioon õnnestus. Kuul aga nähti asju mida sealt ei loodetud näha. Siis valmis film kuul käimise aeg saadud informatsiooni põhjal avalikkusele esitamiseks. Võibolla oli tõepoolest seal taevas must, ilma tähtedeta.
See mis sealt kuult leiti, oli tõesti võibolla mingi tulnukate värk seal.
Nüüd siis teooria juurde:
Kujutage ette, et kunagi oli veel üks planeet meie päikesesüsteemis, täpselt seal, kus praegu asub asteroidide vöö. Äkki oli seal elu, päike võis olla suurem jne. Võibolla oli seal kõrgelt arenenud tsivilisatsioon. Nad nägid ette oma planeedi hävingut mingil põhjusel. Planeet hävis ja läks nüüd ümbertöötlemisele. See asteroidide vöö on selle ümbertöötlemise jääk. Planeedi pealmine kiht hävis ära ja siis see transporditi ellujäämiseks päikesele lähemale, ümber Maa tiirlema. Võibolla seisneski katastroof Päikese kahanemises vms. Sellega tekkis ka Maal elu. See tööödeldud planeet mis siia toodi, pandi siia täpselt ühtmoodi tiirlema. Kuu tagumisel poolel käib elu, suuremosa planeedi sees. Võibolla just sealt tulevadki need lendavad taldriklud. Tegelikult täiesti võimalik, sest need nn lendavad taldrikud on päris sagedased külalised, ja Kuu ja Maa vahemaa pole eriti suur... Eriti veel arenenud tehnika juures... Kusjuures kõik komsonaudid on näinud lendavaid objekte mille päritoplu on tundmatu, Maa lähedal lendamas. Terve Maa ümbrus pidi kubisema endavatest taldrikutest.
Selle aja jooksul, mil see Kuu on siin olnud, arenes selle sees igasugu keskonnamõjude ja geenitehnoloogia tagajärjel välja uus liik. Just Zetasi :i2: on täheldatud lendavate taldrikutega. Ning Kuu tagumine külg on enamik oma ajast ju üsna hämar ikkagi. Kui nüüd vaadata Zetat, siis on tal suur hall pea ja suured tumedad silmad. Suured silmad just hämaras nägemiseks ja nahk hall pigmendita. Kuu sees on ju ainult tehislik valgus, mis muud. Nende keha on liigsel tehnika kasutamiusel arenenud suht nõrgaks. Eks nad püüavad oma organismi parandada... teadagi kuidas.
See Kuu muidugi ei pruugi see kadunud planeet olla, aga ma ei kujuta lihtsalt ette kuskilt 100 valgusaasta kauguselt suure planeedi toimetamist siia...
Kuid võibolla on see siiski koguaeg olnud Maa kaaslane, ta on lihtsalt natuke ümber kohandatud. Ent see tekkis algselt nii, nagu kõik teised kuudki teistel planeetidel.

Selle kuu siia toimetamise ja sellelt tulevate kummaliste asjade kohta veel niipalju, et kas kunagi ajaloos on täheldatud selle kohta midagi kummalist või ei?
Vasta
#41
Ma arvan samuti, et kuul on käidud, see tulnukate värk võib ka olla päriselt, ja kuu võib olla vavalt hiiglaslik kosmoselaev.
Oletame, et inimsed käisidki kuul, nägid seal neid nn. rohelisi mehikesi, ning pöörasid ära. Tulnukad hakkasid sellepeale maast rohkem huvituma, ning hakkasid korraldama vaatlusretkesid maale. et uurida seda korralikumalt, tulid nad seda urima lendavate taldrikutega e. UFO-dega, kuna arvasid, et oleme valmis kontakti looma. meid natuke aega uuritud, avastasid, et me pole kontaktivõimelised, aga oma üllatuseks avastasid, et meie planeedi elu on huvitav jälgida. nyyd nad alatihti kylastavad maad ja pörduvad taagasi oma baasi kuule.
teine võimalus on see, et atlantis oligi olemas, ning sealne tehnoloogia oli nii kõrgel tasemel, et nad suunasid yhe nn. planeedihävitaja meie orbiidile, hävitades peaaegu et kõik tõendid nende olemasolust, ning kolisid ise kuule elama, ning panid selle tiirlema nii, et yks kylg on alati maa poole.
keegi siin foorumis ka ytles, et mingi kosmonaut olevat öelnud:"nad ei taha meid sinna", äkki tegi selle talle teatavaks ikka inimene, kuu tagaküljel asub suur linn, mille elanikkonnaks on atlantise kodanike järeltulijad. Kuule läksid nad sellepärast, et neile ei meeldinud igasugu sõjad jne. nii et nad otsustasid ära kolida.


viimane variant on minu lemmikLaugh
Vasta
#42
mõlemad varjandid suht jaburad tegelikult. Esimene ei lähe kohe üldse. See muidugi ainult pelgalt minu arvamus. ´Ma ikkagi ei saa aru, kui Kuu asub meie kõrval ja on seal koguaeg ja järsku tekib tulnukatel huvi nende naabreid külastada? Milleks see Kuu sinna veeti ja väga absurdne on see varjant, et sa elad seal aga sa ei tea oma naabritest nagu midagi ja sind ei huvitagi.

Aga minu teooria kohta veel niipalju, et lendavad taldrikud on just pärit kuult. Mõelge, see on ju kõige lähemal. Maa ümbrus kubiseb kummalistest lendavatest hõbedastest ketastest jms. Kõik kosmonaudid on näinud neid. See peab küll miljonikordne valguskiirus olema või näiliselt võimatu teleportatsioon, et need tulnukad kuskilt kaugelt tulevad. Kuu on lähim koht ja see on kindel, et nad seal on.
Vasta
#43
aga miks nad peaksid olema kuskilt kaugelt tulnud ikka? sellest ma ei saa aru, sel pole mingit mõtet ju, äkki oli see kunagi tulnukate poolt asustatud meteoriit, mis on ikka veel nende poolt asustatud, äkki kunagi sele tuum oli soe ja nad elasid maa all, ning äkki sel oli ka oma atmosfäär, enne kui see maa ümber tiirlema hakkas. kui see maa ümber tiirlema hakkas, siis võibolla osad saadeti maale, ning mõned jäid sinna oma nn. kultuuri edasi hoidma, siis tulid lahkarvamused ja sõjad endiste maalaste ja kuulaste vahel, ning kuu võitis, peale seda tuli inimkond maal mõtlevaks organiks, ning ehitas enda maailma, ning kuulased ei osanud midagi säärast arvata. kui esimesed kuu missioonid tehti, siis tulnukad olid sellest hämmastuses, ning alles siis märkasid meid?

kal, mis sa sellest versioonist arvad? peale seda on nad meid hakanud uurima, ning võibolla NASA üritab nendega kontakti luua vms. ning siiani pole sellist suhet õnnestunud luua.
Vasta
#44
Tegelikult on üks Kuu iseärasus veel see, et ta on liiga suur sellejaoks, et ta püsiks Maa gravitatsioniväljas nii täpselt. See on tõestatud ka igast värkidega - üks võimalus on, et Kuu on tõesti kergem ja sealt võime edasi mõelda seda seest tühja metallkera uskumust. Kunagi ma rääkisin siin, et mingi vend oli Kuu peal ja siis tal kukkus midagi Kuu kraatrisse ja Kuu oli 3 tundi kõmisenud...
Vasta
#45
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
aga miks nad peaksid olema kuskilt kaugelt tulnud ikka? sellest ma ei saa aru, sel pole mingit mõtet ju, äkki oli see kunagi tulnukate poolt asustatud meteoriit, mis on ikka veel nende poolt asustatud, äkki kunagi sele tuum oli soe ja nad elasid maa all, ning äkki sel oli ka oma atmosfäär, enne kui see maa ümber tiirlema hakkas. kui see maa ümber tiirlema hakkas, siis võibolla osad saadeti maale, ning mõned jäid sinna oma nn. kultuuri edasi hoidma, siis tulid lahkarvamused ja sõjad endiste maalaste ja kuulaste vahel, ning kuu võitis, peale seda tuli inimkond maal mõtlevaks organiks, ning ehitas enda maailma, ning kuulased ei osanud midagi säärast arvata. kui esimesed kuu missioonid tehti, siis tulnukad olid sellest hämmastuses, ning alles siis märkasid meid?

kal, mis sa sellest versioonist arvad? peale seda on nad meid hakanud uurima, ning võibolla NASA üritab nendega kontakti luua vms. ning siiani pole sellist suhet õnnestunud luua.
Huvitav, miks siis on ajaloos jms täheldatud kõiksugusi värke? Mina arvan, et kuulased lõikavad meie arengust omale kasu lihtsalt. Igasugustel suursündmustel on ju imelikke asju täheldatud. Võibolla kuulased aitasidki meid arengule. Vastutasuks nad katsetavad oma geenitehnoloogiat, lõigates kasu meie organismist kuna nende keha on liiga ära muteerunud liigse radioaktiivsuse tõttu mida neil oma tehnoloogias vaja läheb. Üks on kindel, lendavad taldrikud (kuulased siis) on meid läbi ajaloo külastanud.
Vasta
#46
See on nüüd siis kindel? Pole ju kindel et üldse kuulaseidki on aga on kindel et nad on meid läbi ajaloo külastanud?
Kuu peal oli jah leitud palju tõestust miks peaks seal olema kosmoselaev jne jne.. kus on tõestus et keegi üldse geenitehnoloogiat meie peal katsetab?
" kuna nende keha on liiga ära muteerunud liigse radioaktiivsuse tõttu mida neil oma tehnoloogias vaja läheb."
??? see jutt kisub küll fantastikaks kätte .. me ei tea mitte midagi nendest.. ei tea kas nad on olemas ja ei tea ka mida nad tahavad kui nad isegi on olemas..
otsime ikka tõestust ja paneme kõik teada faktid kokku ja vaatame mis tuleb.
Vasta
#47
Mina panin asja oma teooria järgi kokku ja vaatan asja omast aspektist. Minujaoks on kindel, et nad seal kuul on. Sinujaoks ei ole, ok, pole probleemi.
Vasta
#48
teate mis, mina arvan, et kui nad on seal olemas, siis on nad radioaktiivsuse eest kaitstud ja korralikult. ma usun, et nad näevad välja teistsugused kui :it:
äkki see on ainult skafander või siis elektrooniline keha, tegelikult nad on hulga väiksemad. kuskilt lugesin, et evolutsioon soosib väiksemaid kehasid vms. ma ei usu, et te sooviksite ilmuda vähem arenenuma rassi ette kolm korda väiksemana kui seda on nemad, ega?
Vasta
#49
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Siinsamas kodu lähedal on taevakeha, mida meie tunneme Kuu nime all. Kuu on esimene taevakeha, peale Maa, kuhu on astunud inimese jalg (meie teadmist mööda). Kas teadsite, et me kõik oleme näinud ainult ühte poolt Kuust? Kuu nimelt pöörleb võrdeliselt maa pöörlemiskiirusega, mis tähendab, et ta oma teist poolt meile kunagi ei näita. Miks lõpetati Kuu-uurimised? Kas seepärast, et seal polnud midagi? Või oli? Mis on Kuu teisel poolel? Miks on Palju Kuu fotosid NASA poolt salastatud?

Parandus... Kuu poorleb vordeliselt oma tiirlemiskiirusega. Kuu teeb tiiru ymber oma telje sama kiiresti kui tiiru ymber Maa
Vasta
#50
Kuu, esiteks pole nimi, vaid nimetus, igal planeedil on kuu, enamusel rohkem kui üks.. näiteks jupiteril oli minu mäletamist järgi 11 kuud.. neid pole eriti mõtet uurida kuna nad ei ole oma ette planeedid, vaid kaas.parem uurida teisi planeete.. marss, satrun jne.. ja kuu teist poolt on nähtud küll.. seda ma olen lugenud päris paljudest kohtadest ja vist isegi Hawkingu raamatust.. niisiis ma ei usu et kuul midagi erilist on, ega ühelgil teisel kuul..
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuu pildistamine Eestis lahendused 111 67,174 03-03-2020, 11:21
Viimane postitus: lahendused
  Kuu peal pilvelõhkujad ja iidse tsivilisatsiooni varemed? Celtic 98 66,020 08-01-2019, 14:29
Viimane postitus: Eithea
  Jupiteri kuu - Europa Tutanhamon 56 23,080 19-07-2018, 11:21
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Enceladus Hallucigenia 40 15,401 29-06-2018, 16:05
Viimane postitus: Müstik
  Saturni kuu Titan Thorondor 14 7,908 07-06-2010, 11:40
Viimane postitus: Nielander
  Kuidas tekkis Kuu Cassiopeia 5 4,217 09-05-2008, 13:12
Viimane postitus: elis
  Kumb on võimsam: Kas Päike või Kuu Mandark 61 23,363 01-05-2007, 19:16
Viimane postitus: kurk
  Saturni kuu - Titan Tutanhamon 20 8,019 20-08-2006, 19:44
Viimane postitus: Whitebalance
  Kuu pole ainus Maa kaaslane Hallucigenia 0 2,227 09-06-2006, 21:38
Viimane postitus: Hallucigenia
  Laserreflektor Kuu pinnal friday 1 1,927 03-04-2006, 05:43
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat