Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodus Kummitab!
Autor Sõnum
FeikParodi
Uustulnukas

10-12-2009 18:32
Postitus: #1
Kodus Kummitab!
Võin rääkida 2 lugu oma kodu kummitamisest. Kuna mul on väike laps, siis ka tema on näinud kummitusi. Elan väikses korteris, noh ütleks, et mingitel 1910-1920 ehitatud. Rohkem nagu ei oskaks mainida.
1. Lugu: Aastal 2004, sügisel (olin siis veel rase). Öösel läksin vetsu. Nägin, et peeglis nagu kumaks midagi. Arvasin, et mingi ettekujutus, kuid ikka natuke ajas külmavärinad peale. Kuulsin, et köögis ajati midagi ümber. Jooksin kohe vaatama - see oli mu lemmiktass, mis oli kildudeks lennanud. Ohkasin. Astusin siis oma tassile ligi. Astusin endale killu jala sisse, kuid enne seda seal ei olnud. Korjasin killud kokku ja panin siis jala kipsi. Läksin voodisse tagasi. Hommikul kohvitamas tundsin ma nagu keegi sikutaks mind jalast ja käiks meie vanast uksest sisse-välja. Lõpuks ma läksin närvi ja läksin vaatama. Rõdu juures põranda keskel oli valge laik. Peale seda läksin ma haiglasse vaatama, ega mul mingit kahtlast haigust pole. Arst aga ütles, et kõik kombes ja et ma ei näinud ettekujutust ka.
2. Lugu: Aastal 2005, jaanuar (haiglas). Oli lõppenud mu raske sünnitamine ja laps oli tervelt käes. Tegelesin lapsega 4 tundi ja panin ta siis oma voodisse magama. Läksin tagasi voodisse ja hakkasin raamatut lugema. Nägin, et uks läks kriiksatades lahti ja vaatasin üle õla, et kas arst tuli, kuid ukse juures ei seisnud midagi ega kedagi. Uks läks pauguga kinni. Peale pauku tekkisid mulle värinad ja ma võtsin lonksu vett, siis nägin, et kapiuks vajus kriiksatades lahti, kuid sealt ei tulnud samuti midagi ega kedagi. Kiikasin korraks telefoni, et vaadata, mis kell on. Kell oli 04:51 . Panin telefoni käest ja nägin siis, et kapi ees on riided maas. Hakkasin minema neid üles korjama, kuid midagi hoidis mind nagu käest kinni ja tiris jalast kohutavalt. Kutsusin arsti kuid ühtegi medõde ega arsti ei tulnud. Lõpuks sain end siiski kuidagi voodist lahti rebida ja ma jooksin lapse voodi poole. Võtsin lapse ja jooksin palatist välja, läksin riietusruumi ja jooksin väljapääsu poole ning imestuseks oli maja uks lukus. Appi kuidas ma kartsin :o

Minu majas suri ära 20 aastane naine, kes poos end üles ja haiglas suri ära üks kogenud doktor.

[Muudetud: 12-10-2009 FeikParodi]

[Muudetud: 10-12-2009 PiziIngliito]
Leia selle kasutaja kõik postitused
Halo
Passiivne konto

10-12-2009 18:42
Postitus: #2

Tsitaat:[i] Astusin endale killu jala sisse, kuid enne seda seal ei olnud. Korjasin killud kokku ja panin siis jala kipsi.

Panid kipsi või sidusid haava kinni?
Ega kodus mõnd looma ei ole?
PiziIngliito
Proua

10-12-2009 18:45
Postitus: #3

Ma eeldan, et klaasikillu jalga astudes panid lihtsalt mingi sideme ümber, sest tavainimestel kipsimiseks vahendeid kodus ei ole. Täpsusta palun millise arsti juures käisid ja mida nad täpsemalt uurisid, kui väitsid, et Sa luulusid ei näinud.
Järgmiseks räägi palun sellest, kuidas sa said siis arsti kutsuda, kui kedagi ei tulnud - hõikasid üle palati ukse? Sünnitusmajades hoiatakse üldiselt üleriideid palatis kapis või kui on selleks ettenähtud riietusruum, siis on see valve all. Kas kell 4 keegi imelikult ei vaadanud, et soovid haiglast lahkuda? Loogiline, et sellisel ajal haigla uksed lukus on.
FeikParodi
Uustulnukas

11-12-2009 15:10
Postitus: #4

loom nüüd mul on aga enne polnud . arst ütles , et peale sünnitust oli minuga kõik korras ja sünnitus möödus edukalt . mul on küll olnud häireid ajukahjustusega aga seda andis ravida ikka mõni 6 aastat aga rohkem pole esinenud . mul olid muidu mu päriselus kantavad riided seal kapis . karjusin oma palatis aga nagunii seal kedagi polnud , sest siis olid kõik kodus ja nägid kodus mõnusat und . aga kuidas sellest kodu-kummitusest lahti saada ?
Halo
Passiivne konto

11-12-2009 15:18
Postitus: #5

Selge siis. Selle kummituse pärast ära muretse. Tüdineb ära ja läheb ise minema.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koolis kummitab! Ghostgirl 13 4,191 18-03-2006 14:46
Viimane postitus: Celtic
  kus kummitab kes kummitab mida juhtub? biiga10 1 1,773 02-03-2006 20:13
Viimane postitus: encore

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog