Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Margus Lepa ja tema Nõmme Raadio
Autor Sõnum
kukoc
Tavaliige

25-07-2010 11:11
Postitus: #51

Nädal-kaks tagasi igatahes meediapank toimis kenasti... Kardan, et seal on ikka mingid muud probleemid. Õnneks on mul osad saated sealt juba allalaetud Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

11-04-2011 20:03
Postitus: #52
RE: Margus Lepa ja tema Nõmme Raadio
Inimestele, kes ei viitsi lugeda. Saateid saab ka alla laadida.
Tsitaat:Teema: uus suur rahvasterändamine juba käib ja muutub päev-päevalt aina hoogsamaks. Selle suurimaks hoogustajaks on lääneriikide provotseeritud rahutused Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas, suurimaks kannatajaks aga Euroopa Liidu liikmesriigid, sealhulgas ka Eesti.
"Rahvuslaste pooltund" Nõmme Raadios

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
insener Tünn
Bännitud

11-04-2011 20:16
Postitus: #53
Tsitaat:
Teema: uus suur rahvasterändamine juba käib ja muutub päev-päevalt aina hoogsamaks. Selle suurimaks hoogustajaks on lääneriikide provotseeritud rahutused Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas, suurimaks kannatajaks aga Euroopa Liidu liikmesriigid, sealhulgas ka Eesti...

Tean,ärge pärige kust ning võite uskuda...Aafrika pekstakse rumalast rahvast enne eurooplaste sinna asumist puhtaks...osa lähevad ka na likvidatsiju...
karmid ajad on tulemas,eestlased on kindlad pääsejad.
Nimekiri on valmis ja meie oleme sees.
Ott Sama
Veteran

11-04-2011 22:34
Postitus: #54
(11-04-2011 20:16 )insener Tünn Kirjutas:  Tsitaat:
Teema: uus suur rahvasterändamine juba käib ja muutub päev-päevalt aina hoogsamaks. Selle suurimaks hoogustajaks on lääneriikide provotseeritud rahutused Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas, suurimaks kannatajaks aga Euroopa Liidu liikmesriigid, sealhulgas ka Eesti...

Tean,ärge pärige kust ning võite uskuda...Aafrika pekstakse rumalast rahvast enne eurooplaste sinna asumist puhtaks...osa lähevad ka na likvidatsiju...
karmid ajad on tulemas,eestlased on kindlad pääsejad.
Nimekiri on valmis ja meie oleme sees.

Oletan, et kirjutatu on puhas tõde. Usun! Siiski - äkki on see Euroopa
nn. uus Siber, kuhu saadetakse ebamugavaid tüüpe töölaagritesse,
peaaegu tasu eest töötama? Ettekääne - tulevastele eurokolonistidele
taristut looma.
Teiseks: meenub, et veel hiljuti, kehtestasid euro-bürokraadid standardid puu- ja köögiviljadele. Hiljem need tühistati kuna kogu
lugu oli pehmelt öeldes totter. Ega ometi... ? Siis Liibüa.
Maakas
Tavaliige

11-04-2011 22:57
Postitus: #55
Miks, sa Tünn, veel siin oled? Mine sõpradele prantslastele appi uut kodumaad lollist rahvast puhastama!
Mul on su pärast päris piinlik kohe. Tegelikult kah.

PS. Mind võib nimekirjast maha tõmmata.
Veel!

Võta Ott kaasa. Tal ka Eestis väääga halb.
(selle postituse viimane muutmine: 11-04-2011 23:08 Maakas.)
Vaba mees
Tavaliige

12-04-2011 18:42
Postitus: #56
Olen ka Nõmmeraadio pidev kuulaja. Olen kogu meediapanga läbi peaaegu läbi kuulanud ... Jutt on jah asjalik aga mõnele ei pruugi alatoon ja muu meeldida aga Lepal on oma stiil ning sellega peab lihtsalt harjuma. Aga reedene rõõm vahest oma kurtmisega tüütab ära. Muidugi ei jõua ka pikalt neid nõide kuulata oma energiatega, see pigem sellest et ei mõista neid energijaid ning tsakraid. Aga selle eest Einar Laignaga lõuna tunnid lausa seovad raadio ette. Isegi Lepa ei sega kui mees räägib. Mehe kõnepidamise oskus on koos teadmistega paeluvaks aretatud ning on meeldiv kuulata. Aga jah kahjuks ei sobi usu teema minule isiklikult kuid moraal ja haritus on kõrgelt hinnatud tema kõnes. Jõudu Lepale igal juhul!
VLAD
Vana kala

12-04-2011 20:37
Postitus: #57
Lepa on tüüpiline universaalnahaal, kes teab kõigest midagi aga kokkuvõttes ei tea mitte millegist midagi. Muidugi näitlemist ja etlemist ta valdab, aga see ei puutu vast teemasse.
NR muutub järjest enam Keskerakonna/Kesknädala koopiaks. Pole ka midagi imestada, sest NR kuulubki keskerakondlasele ja need on seal sagedased külalised. Põhirõhk on kesiklikult kõige üle ilkumisel ja vingumisel, selle asemel, et mingeid asjalikke lahendusi ja ideid probleemide lahendamiseks pakkuda. Ideedes ollakse takerdunud natsi-Saksamaa aega, kogu mõtlemine on sellest ajalooperioodist halvatud. On vaid vanaeidelik pidev soigumine nende üle, kes midagi teevad. Võiks siiski aru saada, et tegijal ikka juhtub. Samuti usutakse seal lausa tragikoomiliselt kõiki neid uudiseid, mis pärinevad kusagilt hämaratest allikatest. See on väga naiivne ja lapsik viis "tõe" leidmiseks, et oma "sõltumatust" demonstreerida. Aga mida ühest endisest Vasakpartei juhtfiguurist ikka tahta. Vasakpoolsus oma ehtsuses!

We now live in a nation where doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the press destroys information, religion destroys morals, and our banks destroy the economy. - Chris Hedges
Jõhvikas
Veteran

12-04-2011 21:09
Postitus: #58
Oh jeerum, VLAD, aga sa vaata ennast peeglist ka vahest.

Pimedus on ürgne, ajatu. Valgus tuleb ja valgus läheb, pimedus oli, on ja jääb. Sule silmad ja sa näed!
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

12-04-2011 21:29
Postitus: #59
VLAD aga palju sa oled üldse Nõmme raadiot kuulanud?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Jõhvikas
Veteran

12-04-2011 21:32
Postitus: #60
Julgen ise vastata, et ega eriti ei ole küll.
Kahju ainult, et sellised kahurid, nagu VLAD ise kunagi midagi peale ebaadekvaatse kriitika endast ühiskonnale ei raatsi anda.

Ott Sama
Veteran

12-04-2011 22:45
Postitus: #61
Pagan! Vaba mees võttis minult sõnad suust! Polegi nüüd midagi öelda.
Margus Lepa? Väga kahju, aga - selliseid mehi on meil ülivähe! Tal jätkub
julgust tõtt öelda!
Tänu Margus Lepale, ma leidsin Para-web`i! Selle sama teema kaudu... ja
pilk jäi pidama.
VLAD
Vana kala

13-04-2011 10:30
Postitus: #62
No võtame kasvõi ühe lingi eilsest NR saatest http://laanemaa.keskerakond.ee/alternati...ideod.html

On näha, et para-web on kesikutest paranoikutele meeldiv koht oma foobiate külvamiseks. Suur Isake teab tõde, kogu meedia on kallutatud ja sõdib Püha Isakese vastu. Selline maailmapilt on neil piiratud mõtlemisega kesikutele tüüpiline. Lepa soga ei erine sellest karvavõrdki. Keskerakonna usuhullude raadio!

We now live in a nation where doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the press destroys information, religion destroys morals, and our banks destroy the economy. - Chris Hedges
Ott Sama
Veteran

13-04-2011 11:23
Postitus: #63
VLAD! Maailm ei ole lame, et on ainult üks "demokraatlik" pool, mille servas elavad terroristid! Nii, et kui kõssad
Aa-Haa, siis poliitiline mõte saab otsa ja järgneb vabalangemine "poliitfoobia-singulaarsusesse"! Sugugi mitte...

Nõmmekas kirjeldab, seda teist - paremat poolt!
VLAD
Vana kala

13-04-2011 11:42
Postitus: #64
Praegu otseetris võib kuulda tüüpilist ML-a soigu teemal, et Eestis on palgad väiksed ja töölised lähevad siit ära. Kas hr ML ei tea, miks näit. Põhjamaades on palgad suuremad ja riigi majanduslik võimekus suurem? Seetõttu, seal pole olnud okupatsiooni, seal on rahulikult aastakünete jooksul loodud kaasaegne infrastruktuur ja muud riigi funktsioneerimiseks vajalik. Me peame kõik selle alles ehitama ja veel Põhjamaade tasmel palkasid ka maksma? Kuidas see kõik võimalik oleks? Kust ML selle raha siis võtaks? Tõstaks makse või? Või keelaks välismaale tööle mineku ära?

insener Tünn
Bännitud

13-04-2011 11:44
Postitus: #65
Vaheta kanalit,Vladimir.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

13-04-2011 13:00
Postitus: #66
(13-04-2011 11:42 )VLAD Kirjutas:  Praegu otseetris võib kuulda tüüpilist ML-a soigu teemal, et Eestis on palgad väiksed ja töölised lähevad siit ära. Kas hr ML ei tea, miks näit. Põhjamaades on palgad suuremad ja riigi majanduslik võimekus suurem? Seetõttu, seal pole olnud okupatsiooni, seal on rahulikult aastakünete jooksul loodud kaasaegne infrastruktuur ja muud riigi funktsioneerimiseks vajalik. Me peame kõik selle alles ehitama ja veel Põhjamaade tasmel palkasid ka maksma? Kuidas see kõik võimalik oleks? Kust ML selle raha siis võtaks? Tõstaks makse või? Või keelaks välismaale tööle mineku ära?

Keera kinni palun oma soigumine - seni kuni loobid tõsiste kesikute sarnaselt ainult mõtetut möla pole seda huvitav kuulata.
Kas näita reaalsete näidete varal milles Margus eksib või lõpeta mustamine.
Ära palun aga unusta, et pea kõik teemad mida ka Margus puudutanud on ka siin foorumis üleval.
Seega - sõimates tema juttu "kesiklikuks soigumiseks" teed sa sama enamiku foorumi kasutajate suhtes.
Kui sulle selline küsimuste asetamine ja teemade lahkamine ei meeldi siis äkki kaaluksid lugemis keskkonna vahetust?!

*
Andruzka
Tavaliige

13-04-2011 18:51
Postitus: #67
Tuleb Vladiga nõustuda. Universaalnahhaal on tabav väljend, kes lihtsalt väsimatult patrab alailma liiga palju. Tõsi on ka see, et NR näol on tegemist natsionaalsotsialistide hääletoruga, ilmselgelt tark inimene saab sellest aru. Majandusplatvorm, mida propageeritakse NR-s on liialt protektsionistlik ja äärmuslik. Kuigi jah, rahvuslik tööstus ja pangandus on meie kõigi soovunelm, sh ka liberaalidel ja konservatiividel.

Minu küsimus on, millal H. Rauvere väsib seda mahhinat finantseerimast, nagu te teate, siis ise see asutus ennast majandada ei suuda.

Laigna on muidugi nauditav, see pluss NR-l tõesti on.
(selle postituse viimane muutmine: 13-04-2011 18:53 Andruzka.)
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

13-04-2011 18:59
Postitus: #68
(13-04-2011 18:51 )Andruzka Kirjutas:  Tõsi on ka see, et NR näol on tegemist natsionaalsotsialistide hääletoruga, ilmselgelt tark inimene saab sellest aru.
Nii? Kas peame sellest nüüd seda järeldama, et Margus Lepa hoiab oma kodu keldris kinni juute ja käib neid aegajalt peksmas? Kui halb päev oli tilgutab ehk hapetki peale.
kirjutan123
Bännitud

14-04-2011 05:07
Postitus: #69
Ma olen nõus, väga hea saade
Mulle meeldisid need keskaja saated, see,
mis ta nüüd oligi rääkis mõõkadest, kuidas ta neid kodus küpsetab ja vormib.
Aga ma olen ka väga vähe kuulanud... tegelikult kokku ehk vaid vaja veerand tundi, mu netist, siis.
Nii, et, head inimesed, ärge arvestage minu arvamusega, kui tahate teda nagu hukka mõista.
Mu meelest see saatja oli puu otsas nagu peab ja aparatuur oli olemas. Ei saa öelda, et ta nagu omaette räägib.
Tal ikka mõte levib. Ja üle eesti.
ma lihtsalt olen aus ja loll
mitte lihtsalt loll
Vaba mees
Tavaliige

17-04-2011 12:22
Postitus: #70
Mul on selline mõte. Kuulasin täna nadala lõunatunde taustaks ning mõtlesin, et mul oleks küll hea meel kui Margus Lepaga mingil istumisel saaks juttu puhuda. Ma kujutan, ette mitte niivõrd juttu rääkida kui pigem tema arvamusi teatud teemadel kuulata. Kuna isikuna ma vist kunagi temaga kokku ei satu siis võiks ju mingi ürituse korraldada mingis kohvikus kus kutsuks Lepa siis kohale. Ei tea muidugi kas tuleks aga mina annaks kulude katteks isegi mingi piletiraha. Eks siin foorumis on inimesi kes kindlasti tahaks temalt midagi küsida mis ei ole selline igapäevane! Muidugi on veel inimesi kellega võiks kokku saada aga esimeseks võiks ju olla see mees. Kui kellegil veel mingid mõtted selliste teemadega on siis oleks hea teada, et ei ole ainuke kes soovib "teatud "inimestega kohtuda...
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

17-04-2011 12:41
Postitus: #71
Kunagi oli Margusega sel teemal juttu - ta oli kahtleval seisukohal. Pidasin plaani kunagi uuesti küsida.
Kui midagi selgub ja satun uuesti jutule siis küsin üle - kindlasti.

*
Päikeseinsener
Bännitud

17-04-2011 13:16
Postitus: #72
Margus Lepa: see loll elu võiks otsa saada!

Nõmme Raadio boss Margus Lepa suuri tulevikuplaane ei pea, sest usub, et see ajab ka Vanajumala enda naerma.
Gossipile antud intervjuus paljastas Lepa ka enda suhteliselt tumedatoonilise suurima unistuse.

Kas tegelete ka praegu näitlemisega ning kui jah, siis kus esinete ning millistes etendustes?
Esinemistega on ühel pool. Paus on liiga pikk olnud ja huvi suhteliselt kadunud.

Millistes rollides-etendustes olete osalenud peale kuulsusrikka Kiire rolli "Kevades", "Suves" ja "Sügises"?
Pisikest pudi-padi ju on, aga – kes seda mäletab ja mida see ütleks.

Kui käite tänaval või sõidate mõnes ühissõidukis, kas tuntakse teid kui "Kiirt" ära ning tullakse juurde, et jutulõnga üles võtta?
Või „jutulõnga“... poeetiliselt öeldud. Kui tullakse, siis enamalt jaolt seosetut möla ajama.

Kas mängiksite ka praegu mõnes filmis või (tele)lavastuses, kui pakkumine tehtaks?
Kahtlen kõvasti. Mul peaks sel juhul asja vastu ikka päris tõsine huvi olema. Ja töötingimused peaksid samuti tasemel olema. Kord-paar aastas on ikka pakutud ka midagi, aga – anna neile andeks, nad ei tea, mida nad teevad.

Kas usute horoskoope ning kes te tähtkujult olete?
Ei usu, aga ei kahtle ka võimaluses, et horoskoobid kehtivad. Kui päike loojub, põhjustab see ju inimeste massilise uinumise. Kui päike praktiliselt ei loojugi, võeakse tule ümber napsi ja aetakse loba. Kui öö on kõige pikem, tuleb Jõuluvana... seoseid ju on. Kaalud, Madu...

Tulevikuplaanid?
Kuidas ajada naerma Vanajumal? Räägi talle oma homsetest plaanidest.

Kellest või millest unistate kõige enam?

See loll elu võiks otsa saada.

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/mar...9&l=wdelfi

"You're all individuals"
VLAD
Vana kala

17-04-2011 20:47
Postitus: #73
Margus Lepa: see loll elu võiks otsa saada! http://publik.delfi.ee/news/inimesed/mar...d=44225699

Nagu näha, pidev maailma pahupoole nägemine ja irisemine mõjub (vaimsele) tervisele pikapeale laastavalt. Kõike mõõdukalt on hea, millegiga liialdamine pole hea.

Kui Siberisse küüditatud või Gulagi saadetud eestlased oleksid ka nii mõelnud, siis poleks kedagi tagasi tulnud. Marguse elu on nendega võrreldes lust ja lillepidu.
(selle postituse viimane muutmine: 18-04-2011 07:55 VLAD.)

excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

17-04-2011 20:52
Postitus: #74
Ma mõtlen VLAD, et kui sinu kallal oleks sama palju irisetud siis kui elurõõmus oleksid sina?
Lisaks, et olles ise Margusega suhelnud siis arvan, et asi pole pooltki nii hull kui Delfis kirjas.

*
Ilo
Avatariks Orioni Tähevärav xendra

17-04-2011 20:57
Postitus: #75
Väga hea, Exu, et oled "Margusega" sinapeal. Mul tegelikult on tükimat aega plaan temaga suhelda olnud. Mõtlesin, et saadan talle e-maili aga kuna sa tundud olevat tal "sõber", siis äkki viid meid kokku?
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog