Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Autor Sõnum
T11ger
Veteran

26-08-2010 20:17
Postitus: #76

PS! kuid alko või narkojoobes avalikus kohas olla keelab küll
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

26-08-2010 21:28
Postitus: #77

Tiiger, mis kasu on ütlemisest oi kui paha ja ei tohi, ega seepärast tembud tegemata jää. Hetkel ei propageeritud siin ju keelatud seeni vaid täiesti legaalseid kärbseseeni mille proovimisel ja kasutamisel on oma väikesed reeglid ja käsulauad, kõige tähtsam on et ei tohi kasutada toorelt metsast korjates. Ainult kuivatatult või küpsetatud seenevedelikku juues. Juba esimese proovimise ajal saavad uudishimulikud kogemuse, et tegu pole mõnuainega ja kakerdama ei maksa järgneva 24 tunni jooksul minna. Keegi ei käsi ju üldse proovida aga palun näita mingeid õpetusi mis näitaks ära tegelikud ohud.
Inglise keeles olemas, vene keeles olemas aga eesti keeles pole. Mingit harjumast kärbseseen ei tekita, pigem vastumeelsust erinevalt narkootikumidest ja tekstikasutuses narkoseente nime toppimine on pigem selleks, et ohutut joodikuid tekitavat narkootikumi alkoholi ohjeldamatult tarbitaks.
Seenega vastupidi saab isegi alkoholist vabaneda.
Kuigi järjekordselt enda kohta ütlen, pole seeni vaja läinud, et maailma paremini näha, pigem vastupidi, niigi on häirivalt palju lisainfi mis kõige rohkem segab autoga sõites, no mida mul vaja teada kõikide õnnetuste kohta teeveeres.
Aga kui vaja läheb, ei kõhkle kasutamast, muidugi ohutusreegleid järgides.
T11ger
Veteran

27-08-2010 10:16
Postitus: #78

Jah ega ilmselt polegi, nagu oma postis kokkuvõtteks mainisin. Kuid kuna osad asjad on ilma selgitustetagi selged, siis mõtlesin, et oleks õige ka pisut teisele poole kallutatud repliike loopida. Kui 90% või enam vastustest on pooldavad, siis see on ju veider. Minu jaoks vähemalt. Aga eks foorum ise ju on selline, kust keskmine inimene vist ei ootagi muud.

Kuna igaüks teeb oma otsuse ise, siis ma austan seda. Ma ei tunne proovimishuvilist ja ei tea ta vanust, kuid kui tegu on alaealisega (sry kui ei ole), siis pean oma kohuseks (!) käia südametunnistuse järgi (!!) ja anda pildist ka teine (minu meelest), kaine pool.

Rõhutan 2 aspekti:
-suitsetamine teeb ainult kahju. Idioote, kes väidavad vastupidist, on vähe. Ka suitsetajate hulgas. See on fakt ja ei vaja selgitamist täiskasvanutele, lastele kindlasti. Seetõttu usun, et ka igasuguste narkootiliste ja hallutsiogeensete ainete tarvitamine EI OLE tervislik. Jah, kohe ei tapa ja invaliidistab pikema aja jooksul, kuid see juhtub vääramatult. Seetõttu pean ka nende propageerimist ja kasutamise toetamist vähemalt sigaduseks.
- eelmises postis tõin välja psühholoogilise aspekti info ja selle tõlgendamise valikulisest. Seetõttu - kuigi huviline väitis, et on teemat uurinud, siis on võimalik eeldada, et ta on uurinud asja meeldivat poolt ja teist vähem kui üldse.

Lühikokkuvõte minu suhtumisest antud keissi:
JUHUL KUI tegu on täisealise isikuga, siis pangu ennast või põlema, see on tema enda asi, TINGIMUSEL, et ta ei põhjusta oma tegudega kannatusi teistele!
Eosphorus
Tavaliige

27-08-2010 15:48
Postitus: #79

Teatsid et kui sa sööd porgandeid iga päev on se ohtlik su tervisele.

We are not human beings on a spiritual journey, but rather spiritual beings on a human journey.

Your mind is like a parachute, it doesn't work unless it's open.
zepac
Veteran

27-08-2010 16:39
Postitus: #80

Pakkugem siis valikusse ka nt lahustid, bensiin ja eriti eeter on vägagi värvilisi "maailmatunnetusi" esilekutsuvad. Siis apteegist saadavad Solpadein valuvaigistid sisaldavad 8mg kodeiini per tablett. Sööd 10tk ära ja jällegi tunned, kuidas sa oled eliidist üle!
Kõige parema ja täpsema pildi saab telefonikaabliga. Seod selle ühe otsa tihkelt ümber enda kaela, teise otsa voodi külge ja hüppad aknast välja. Saadav tunnetus saab olema enneolematu ja kõikehõlmav!Angry

Ja siinsed targad juhid ka ei leia, et täiesti arenemisfaasi alguses lastele on see vajalik info? Te söödaks enda lastele sisse sellist "abivahendit"?

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Eosphorus
Tavaliige

27-08-2010 20:50
Postitus: #81

Tsitaat:Algselt postitas zepac
Pakkugem siis valikusse ka nt lahustid, bensiin ja eriti eeter on vägagi värvilisi "maailmatunnetusi" esilekutsuvad. Siis apteegist saadavad Solpadein valuvaigistid sisaldavad 8mg kodeiini per tablett. Sööd 10tk ära ja jällegi tunned, kuidas sa oled eliidist üle!
Kõige parema ja täpsema pildi saab telefonikaabliga. Seod selle ühe otsa tihkelt ümber enda kaela, teise otsa voodi külge ja hüppad aknast välja. Saadav tunnetus saab olema enneolematu ja kõikehõlmav!Angry

Ja siinsed targad juhid ka ei leia, et täiesti arenemisfaasi alguses lastele on see vajalik info? Te söödaks enda lastele sisse sellist "abivahendit"?

Ma ei soovita kellegil synteetilisi asju eriti tarbida.
Miks sa zepac propageerid enesetappu? :S

We are not human beings on a spiritual journey, but rather spiritual beings on a human journey.

T11ger
Veteran

29-08-2010 10:53
Postitus: #82

Tsitaat:Algselt postitas Eosphorus

Teatsid sa professor et sinu puhul tundub ka kärpseseen raiskamisena Angry
Eosphorus
Tavaliige

01-09-2010 07:38
Postitus: #83

Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Tsitaat:Algselt postitas Eosphorus

Teatsid sa professor et sinu puhul tundub ka kärpseseen raiskamisena Angry

Miks siis nii tundub?

VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

01-09-2010 13:00
Postitus: #84

Eosphorus räägi parem oma tripirännakutest ja mida need sulle head on andnud.
_s_
Uustulnukas

01-09-2010 19:05
Postitus: #85

Tekkis selline küsimus, et kas laipadel, mis inimese küljes parasiteerivad, õnnestub inimesele väga halvasti mõjuda, kui inimene on seene mõju all (näiteks punane kärbseseen).

Kas seene mõju all olev inimene saab ise ennast parasiitidest puhastada (kas need on talle näha)?
Leena
Bännitud

02-09-2010 14:40
Postitus: #86

Punasest kärbseseenest - Kui eemaldada punane nahk, leotada päev kaks vees ja vahetada paar kolm korda vett ning praadida pannil siis saab väga maitsva toidu. Ilma letaalsete ja psühootiliste tagajärgedeta. Ei maksa unustada, et ka teod söövad neid seeni. Samas ei saa siiski soovitada punase kärbseseene söömist, kuna individuaalseid negatiivseid mõjusid või mürgitussümptomeid ei saa täielikult välistada.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

02-09-2010 20:36
Postitus: #87

Eosphorus ära kõigi peale pahanda, see millega sina kui uudisega on siin ammu juba läbi jahvatatud ja rahvale kättesaadav, tutvu palun kasvõi selle teemaga:
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid76112
zepac
Veteran

04-09-2010 00:19
Postitus: #88

Too näiteid, kus maailma külades oopiumist seg... st kultuuri tehakse.

Siia käib eriti deep mõte või kellegi kunagi elanud prontosauruse mõte, millel puudub tänapäeval igasugune aeg ja/või koht.
Eosphorus
Tavaliige

04-09-2010 00:41
Postitus: #89

Tsitaat:Algselt postitas zepac
Too näiteid, kus maailma külades oopiumist seg... st kultuuri tehakse.

Kle... kas sa mõtled nüüd tõsiselt?

Cultivation of opium poppies for food, anaesthesia, and ritual purposes dates back to at least the Neolithic Age (new stone age). The Sumerian, Assyrian, Egyptian, Indian, Minoan, Greek, Roman, Persian and Arab Empires each made widespread use of opium, which was the most potent form of pain relief then available, allowing ancient surgeons to perform prolonged surgical procedures. Opium is mentioned in the most important medical texts of the ancient world, including the Ebers Papyrus and the writings of Dioscorides, Galen, and Avicenna. Widespread medical use of unprocessed opium continued through the American Civil War before giving way to morphine and its successors, which could be injected at a precisely controlled dosage.

Isegi Wikipedia räägib sellest.

http://en.wikipedia.org/wiki/Opium

Ancient use (4200 BCE - 800 CE)

Islamic Societies (500-1500 CE)
As the power of the Roman Empire declined, the lands to the south, and east of the Mediterranean sea became incorporated into the Islamic Empire, which assembled the finest libraries and the most skilled physicians of the era. Many Muslims believe that the hadith of al-Bukhari prohibits every intoxicating substance as haraam, but the use of intoxicants in medicine has been widely permitted by Scholars, even though it is prohibited under Islamic Law.[10] Dioscorides' five-volume De Materia Medica, the precursor of pharmacopoeias, remained in use (with some improvements in Arabic versions[11]) from the 1st to 16th centuries and described opium and the wide range of uses prevalent in the ancient world.[12] Somewhere between 400 and 1200 CE, Arab traders introduced opium to China.[4][7][13] The Persian physician Abu Bakr Muhammad ibn Zakariya al-Razi Rhazes (845-930 CE) maintained a laboratory and school in Baghdad, and was a student and critic of Galen, made use of opium in anesthesia and recommended its use for the treatment of melancholy in Fi ma-yahdara al-tabib (In the Absence of a Physician), a home medical manual directed toward ordinary citizens for self-treatment if a doctor was not available.[14][15] The renowned Andalusian ophthalmologic surgeon Abu al-Qasim Ammar (936-1013 CE) relied on opium and mandrake as surgical anaesthetics and wrote a treatise, al-Tasrif, that influenced medical thought well into the sixteenth century.[16] The Persian physician Abū ‘Alī al-Husayn ibn Sina (Avicenna) described opium as the most powerful of the stupefacients, by comparison with mandrake and other highly effective herbs, in The Canon of Medicine. This classic text was translated into Latin in 1175 and later into many other languages and remained authoritative into the seventeenth century.[17] Şerafeddin Sabuncuoğlu used opium in the fourteenth century Ottoman Empire to treat migraine headaches, sciatica, and other painful ailments.

Maitea kas sa võtad enda informatsiooni FOX NEWS või Eesti Päevalehest.

[Muudetud: 9-3-2010 Eosphorus]

T11ger
Veteran

04-09-2010 10:48
Postitus: #90

Lihtsalt repliigi korras -

Alustuseks pisike tsiteering wikist:

" Oopiumi tarvitamine tekitab väikeste koguste puhul alguses ärritust, hiljem mõjub rahustavalt, valuvaigistavalt ja uinutavalt. Oopiumi korduv tarvitamine tekitab ravimisõltuvuse. Oopium ja selle valuvaigistavad alkaloidid on narkootikumid ja nendest valmistatud ravimite üle peetakse eriarvestust.
Oopium on lähtematerjaliks sünteetilisele narkootilisele ainele heroiinile.
2007. aastal toodeti 93% maailmaturule jõudnud oopiumist ÜRO andmetel Afganistanis, eriti selle edelaosas.] Pool Afganistani oopiumist pärines omakorda Helmandi provintsist."

Lisaks on tänaseks Afganistanis käinud päris palju inimesi = sõdureid. Erinevatel aegadel. Mu sõber kes seal NL ajal teenis, ütles, et see oli hämmastav pilt, kui mägedest alla vaadates näed orgudes lõpmatuid moonivälju... Ilus pilt. Kui ei mõtle, mis sellest edasi saab.

Lisaks - mälu järgi tsiteering kokkuvõte mitme aasta tagusest vene k. artiklist:
Nagu teada, plaaniti seal viimase sõja ajal majanduses ümberkorraldusi, mis sisaldas moonikultuuri asendamist tavaliste taimedega. Probleem aga seisneb selles, et moon annab seal tavaliselt 2 saaki. Lisaks on teiste kultuuride hind on madalam, ning selle raha saamiseks pead sa saagi maha müüma. Mooni kokkuostjad aga maksavad kauba eest eeldatava aasta mahu suuruse summa ette!!! Pole raske valida, kumba teed eelistada.

Ehk siis kultuur ja oopium: mõtelge, kust on pärit vesipiibud, mis moslemimaades nii populaarsed on. Ja mida sellega suitsetati: Tubakas ilmus siia kanti ju Kolumbusega. Aga vesipiip on kaugelt vanem. Järelikult tubakat seal ei kasutatud... õige vastus - oopium. Alko oli keelatud, mõnuaineid aga tahtsid kõik... ja jõuame ringiga algusse tagasi - loe, mida oopium pakub.
PiziIngliito
Proua

04-09-2010 13:45
Postitus: #91

Mõnikord võib tõesti tunduda, et Celtic või zepac või kesiganes ainult norib uute kasutajate postituste kallal, aga hetkel loen minagi Eosphorus'e tekstist välja, et konkreetseid vastuseid siit küll ei saa (VS'i suunav küsimus), millele võikski ju antud teema põhineda.
"Räägin-ei räägi" - kui olla nii kõva mees, et ma ei pea kellelegi midagi tõestama ja oma kogemusi asja juures mainima, siis miks üldse niisama tühja koha pealt vahutada? Ma võin ka siia kelleiganes uuritud narkootiliste ainete kogemusi ja uurimusi kirjutada, aga sellega ei tõesta ma midagi, sest ma ise ikkagi ei tea asjast midagi (ja teised ka sellest targemaks ei saa).

[Muudetud: 4-9-2010 PiziIngliito]
Eosphorus
Tavaliige

04-09-2010 13:52
Postitus: #92

Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Mõnikord võib tõesti tunduda, et Celtic või zepac või kesiganes ainult norib uute kasutajate postituste kallal, aga hetkel loen minagi Eosphorus'e tekstist välja, et konkreetseid vastuseid siit küll ei saa (VS'i suunav küsimus), millele võikski ju antud teema põhineda.
"Räägin-ei räägi" - kui olla nii kõva mees, et ma ei pea kellelegi midagi tõestama ja oma kogemusi asja juures mainima, siis miks üldse niisama tühja koha pealt vahutada? Ma võin ka siia kelleiganes uuritud narkootiliste ainete kogemusi ja uurimusi kirjutada, aga sellega ei tõesta ma midagi, sest ma ise ikkagi ei tea asjast midagi.

No mida teha kui osad mu postitustest on ära kustutuatud kus ma olen ka vastuseid andnud. Ja ma ei taha sellepärast juba eriti palju suud osadele vastustele anda sest se ei ole K-18 foorum.

Raske on tõesti midagi pointi selgeks siin kellegile teha et mida ma öelda tahan kui manipuleeritakse mu postitusi selelga et neid kustutatakse. Se on sama hea et kui telekanal jätab inimestel parlamendi kõnest osad kõnelejad välja videost. Foorum on just se mis tähendab sama head asja kui me oleme tänavapeal suvalise krupiga ja arutame elu üle asjadest ja jagame enda arvamusi. Mis foorum se on kui hakatakse postitusi ära kustutama kui ropendamist ega isikliku sovalmist ei ole toimunud.

See et ähvadavad kustutada ära kui just mingile väga isiklikule või (k-18) küsimusele ei soovi vastata. On nõme ja ei kanna minu silmis pealkirja "foorum".

Thorondor
Administraator

04-09-2010 13:54
Postitus: #93

Puhastasin teemat. Rääkige asjast, mitte üksteisest.
Eostphorus, kui sa ei taha oma kogemusi jagada, siis lihtsalt ütle seda, et pea kõiki süüdistama hakkama. Igasugu provotseerimised on ka kohatud.
See käib Zepaci ja Celticu ja Eosphoruse kohta. Rohkem hoiatusi ei tule.
PiziIngliito
Proua

04-09-2010 13:56
Postitus: #94

Selle koha peal pean Sulle meelde tuletama, et tegemist on niivõrdkuivõrd ikkagi kvaliteetfoorumiga, mitte läbulastiilis kommentaariumiga. Kui soovid sellist stiili viljeleda, siis mine delfisse vms.
Thorondor
Administraator

04-09-2010 14:00
Postitus: #95

Kui sinu silmis on läbu asjalik vastus, siis pole mõttet enam siia kirjutada. Nt see praegune postitus nii sinu kui ka minu poolt läheb kustutamisele, sest ei lähe teemasse.
Foorumiteemalise arutelu jaoks on teised teemad, nii et ärge minu postitusele rohkem vastake.
Eosphorus
Tavaliige

04-09-2010 14:01
Postitus: #96

Selle koha peal pean Sulle meelde tuletama, et tegemist on niivõrdkuivõrd ikkagi kvaliteetfoorumiga, mitte läbulastiilis kommentaariumiga. Kui soovid sellist stiili viljeleda, siis mine delfisse vms.

Ei soovi sellist läbu stiili kindlasti mitte. Aga see kvaliteed jääb kehvaks just kui trollitakse.

Aga jah aitäh et puhastasite foorumit. Sooviksin nüüd edaspidi jätkata informatsiooniga teemakohta.

zepac
Veteran

04-09-2010 14:03
Postitus: #97

Jätkaks sellega, et vastad eelpool esitatud küsimustele. Kui vastata ei oska, siis nii ütlegiSmile

Eosphorus
Tavaliige

04-09-2010 14:06
Postitus: #98

Tsitaat:Algselt postitas Ruumiülene

Laugh Kvaliteetfoorumist on veel asi väga kaugel!

Aga seentest siis ka.
Ise ei ole kunagi seeni rännakuteks kasutanud ja ilmselt ei kasuta ka. Kes tunneb, et tõesti ilma abivahendita ei saa, siis kogenud juhendaja toetusel võib ju katsetada. Samuti peab olema eesmärk, ilma milleta ei ole mõtet üldse ennast taoliste asjadega siduda.

Aga seda ma ütlen, et näha ja kogeda saab ka ilma seenteta. Kui see ilma abivahendita lõpuks õnnestub, seda parem meel on sul selle üle.

Olen sama meelt. Ise ka ei soovitaks kellegil neid asju ültse puutuda kui tegemist ei ole just kellegi juhatuse all ja seaduslikus kohas kus seda lubatud tarbida on.

Oleme ausad, ega need asjad on ikka ohtlikud. Natukene valesti töödeldes seent või olla väga kurjad tagaljäred.

emmeliine
kaunishing

04-09-2010 17:57
Postitus: #99

Eosphorus, mida sa sellisest seenekogemusest arvad http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=6182&page=1
Eosphorus
Tavaliige

04-09-2010 18:08
Postitus: #100

Tsitaat:Algselt postitas emmeliine
Eosphorus, mida sa sellisest seenekogemusest arvad http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=6182&page=1

Ma arvan et; Too young, too much. Selline valgustumine ei ole mingi korra laks vaid härkamise protsess on pikk ja seal ei ole shortcutte. Elu isenenest on juba hea tripp. Ma ei tea mis eesmärgil se noormees neid seeni tegi, aga mulle ta tundub olevat väga egoistlik enesearmastaja. Maitea ennast armastada mingil moel on norm aga ennast füürerina pidada on omaette armastus.

Valgustumine algabki ise enda leidmisest ja enda analyseerimisest ja kaalumisest enda olemust siin meie planeedil. Nii et tukk taga ja elu ees.

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog