Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Autor Sõnum
Ken
Vana kala

03-12-2014 18:44
Postitus: #201
RE: Psühhotroobid - Seened, LSD, DMT jne
Ei olnud küll plaanis aga olgu pealegi. Üks hiljutine lugu oleks siiski pajatada sellel teemal. Ja proovin siis võimalikult lühidalt sellest huvitavamast osast. Sain külas väga maitsvat kanepikooki söödud ja kodus magama heites läks siis alles õigeks mölluks. Paremini ei oskaks seda seisundit kirjeldada, kui et olin enese hüpnoosis ja kolasin enda minevikus ja alateadvuses. Olin siis viiene või kuuene, kui olin pioneeri laagris vististi Võrtsjärve ääres. Seal oli üks tüdruk, kellesse haiglaselt armusin ja hakkasin tema ees igsugu nõmedusi tegema, mis kestis kuskil nädala. Peale seda oli igatahes väga alandav ja tülgastav tunne, et nii käitusin ja ega ma ei olnud ainuke poiss nii samal ajal , kui peale mind, kes tema järgi jooksid nagu teismelised. Tüdruk ei olnud mingi iludus, pigem nagu haruldus.
Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.
Mingi aeg mõtisklesin veel ristiusust ja ilmselt sellepärast, et seal tegeldaksegi selliste sigadustega kõige enam ning peale seda, hakkasin siis suure mõttelise mõõgaga neid juhtmeid , mis nad minu külge olid pandnud otsast raiuma ja kaitsvat helendavat valgus universumilt enda ümber kujutlema.
Nii palju veel, et üks lastekodu poiss, oli vahetult enne lõppu väidetavalt metsa põgenenud ja hiljem öeldi, et ta viidi hullumaija, mis oli meile lastele täiesti arusaamatu.
Eks igaüks tehku ise järeldused, mille alla seda liigitada ja mis see reaalsus siis õigupoolest on, sest minul kõikutas selle järjekordselt paigast. Lihtne oleks muidugi öelda, et ei maksaks seda väga tõsiselt võtta, kui see vaid oleks olnud unelaadne kogemus aga need olid minu mälestused ja vägagi selged, ainult siis oli mul lapsearu. Nüüd tunnen pigem seda reaalsust vahest nagu unesegaselt ja tahaks siis ennast raputada. Tean vaid, et pean sellest jamast üle olema ja võtma elu ikkagi kui kingitust, mitte kui katsumust.
Kuid siiski inimesed elavad nagu kanad Tallegg'is, kes ei tea miks ja kelle heaks nad tegelikult munevad, sest see on lihtsalt nende loomuses ning nad ei tea, mis ja kas väljaspool puuri ka midagi on.
Olen selles elus jõudnud juba üsnagi palju rumalusi ja enesekatsetusi teha ja ma ei süüdista kedagi, kes selle pealt kasu lõikasid, ega tunne hirmu nii väga enese tehtud vigade pärast., kuid ma olen aidanud tuua kaks last siia ilma, keda ma sooviksin siiralt sellest jamast eemal hoida ning see paneb muret tundma, kas mul see õnnestub ja võimalik veel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

03-12-2014 19:18
Postitus: #202
(03-12-2014 18:44 )Ken Kirjutas:  Uurima hakates, mis mind niimodi käituma pani, tulid siis mingi aeg onud mängu ja midagi toimetati seal samas laagri lähedal metsas. Mingi hetk läks asi rõvedaks ja lõpetasin uurimise aga ma aimasin, et see asi viidi orgasmini ning see toimus ma arvan ainult peas. Päris kindel siiski ei ole kuis või mis, sest tulin sealt tulema. Tahtsin veel muidugi teada, et kes see oli, kes minuga nii tegi, sest onud jäid nagu tahaplaanile ja läksin aga edasi, kuni minu ees hakkas moonduma reptiil ning samal ajal sain tunda ka tema olemust ja võimu inimese üle. Ei suutnud ka pikalt teda uudistada, sest ta oli kurjus igast otsast.

Olen samale järeldusele jõudnud, et meie, inimkonnaga katsetatakse ja eksperimenteeritakse ...jätkuvalt ja kõigis mõeldavates ja mittemõeldavates variantides. Tihti on asi meie moraalimõistes väga inetu ning meie alateadvus kustutab selle.

Huvitavat lugemist neile, kes julgevad sellest nõiaringist väljuda ja loota oma jõule...mis on tegelikult kõigis olemas, aga mida kõigest väest hävitada püütakse....

http://www.aigarsade.com/

http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

http://www.aigarsade.com/Astraaltasandi_...ioonid.pdf

jne
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2014 19:42 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Mannu Eemal
u xa ke

19-08-2015 18:00
Postitus: #203
Rick Strassman'i raamatu "Vaimumolekul DMT" põhjal mõned tekkinud mõtted tahan välja tuua. Loetud juba üsna ammu, aga seenehooaja alguse puhuks ...
Katsealuseid oli palju, kõik juba kogenud psühhonaudid. Midagi halba kellegagi ei juhtunud, kogemused olid valdavalt meeldivad ja võimsad.
Kuid, hilisematel uuringutel, et kuidas katsealustel edaspidi elus läheb, et kas on võimsatel jumala-kogemutel elumuutvaid tagajärgi - siis oli vastus enamvähem ümmargune null. Kõik lasid oma vana elu radapidi edasi, isegi kui sellega rahul ei oldud. Ei olnud muutunud ei maailmavaade, ei ellusuhtumine, ühel juhul vist inimene vahetas tööd vms.
Üsna pika uurimisperioodi alguses oli raamatu autor toetatud kohaliku budistide kogukonna poolt, kuhu autor minu mäletamist mööda ka kuulus, aastate pärast aga budistid muutsid (või ütlesid lõpuks välja) oma pigem eitava suhtumise selliste katsete suhtes.

Oma mõtted nüüd: kas oli viga selles, et katsealused olid "lihtsalt narkarid", inimesed ilma eelneva vaimse taotluseta - üks asjaolu? aga peamine on ikka see, mida siin eelpoolgi toonitatud - ükski psühhotroop ei ole iseenesest tee vaimsema, täiuslikuma, oma potentsiaali paremini kasutavama, rahulolevama "mina" kujunemiseni. See kogemus võib anda küll tõuke, kogemuse kogemuse enda pärast, ettekujutuse teistest maailmadest, näidata kätte teistmoodi mõtlemise võimaluse, kuid töö tuleb ikka iseendal ära teha. Töö iseendaga, ise.

Brain expedition.
lahendused
Veteran

20-08-2015 12:12
Postitus: #204
Rännakule tuleks minna nö "oma väe pealt", ning igasugu taime-mahlad saaks rännakut vaid lihtsustada.

Kui aga seda nö "oma väge pole", siis pole neist taime-mahladest ka mingit kasu: siit reaalsusest saad küll hetkeks "põgeneda", kuid teistes reaalsustes oled ilma intelligentsita tundlev olend.

Analoogiad maise reisimisega:
1) Kui ise oled läbi mõelnud, mitme kuuga jõuad jalgrattaga Eestist Hispaaniasse vändata ja mida seal kõike ära teed, siis selle analoogia on "oma väe pealt rännakule minek".
2) Kui jalgratta asemel saad auto-rongi-lennuki peale, siis selle analoogia on "väetaimede kasutamine", st saad kiiremini kohale ja seeläbi kohapeal rohkem tehtud.
3) Kui minna ilma kodutööd tegemata pakett-reisile, siis ei saa mingit sisulist kogemust-mälestust reisist - selle analoog on tänava-narkarite igapäevased "rännakud" taime-mahlade abil.

-----

Kui vaadata igasugu narko-foorumite "kaadrit", siis 90-95% neist on tavalised narkarid-tundlejad, kes otsivad rahaliselt odavamaid nippe siit reaalsusest "põgenemiseks" (taolistele tundlejatele poleks neid rännakuid üldse vaja) ... vaid 5-10% omavad ka "sisulist nägemist ja arusaama" sellest mida nad väetaimede abil saavutavad (reeglina on neile juba põgusalt näkku vaadates selge, et tegu on palju kordi ameerika põlis-rahvaste sekka kehastunud isiksustega, st nad teavad kuidas ja miks teatud taimi kasutada tuleb: taolised isiksused võiks soovi korral väetaimi kasutada oma rännakute võimendamiseks).

Näiteks mina olen kõik oma nägemused-rännakud saavutanud ilma väetaimedeta, st omaenda väe pealt.
Kahvanägu
Tavaliige

18-09-2018 19:55
Postitus: #205
Alar Tamming psühhedeelikumidest ja teadvusest, millest meil pole õrna aimugi.
https://www.ohtuleht.ee/896812/puuduta-m...rna-aimugi

Tundub päris huvitav loeng olema!

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog