Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüva nõu kuidas soolatüügastest lahti saada / Power of mind
#1
mul olid aastaid tagasi soolatüükad ja ma olin nendega hädas.....sest nad ei kadunud ära.Siis rääkis mulle mingi ema tuttav et kui täiskuu ajal kodu aiast välja minna ja kuud paluda ning samas nedi soolatüükaid hõõruda teise käega.....pidid need ära kaduma.Ja ma siis proovisin......enne seda olid need mul olnud juba 4-5 aastat.Kuid peale selle protsetuuri läbimist olid need 1 nädalaga läinud.

Muudetud: 26-4-05 kell 17:45:35 hiidlane
Vasta
#2
kas see ei saanud olla kokkusattumus?

kui ei siis on jällegi mängus power of mind.
parandamisevägi ei ole miskit muud kui oma keha negatiivsest energiast loobumine. haigused on sisemiste pingete väljendusviisid.
kui sa uskusid et too viis aitab ning kasutasid selleks vaid oma ettekujutlust... siis võis su enda energeetiline väli töö sinu eest ära teha.
Vasta
#3
i agree with celtic... about the power of mind thing... it's all in your head.. as they say Smile
Vasta
#4
selline lugu: emalle tekkis põse peale mingi asjandus, ka soolatüüka moodi asi. arstilkäik ei aidanud. siis üks tuttav vana naine õpetas, et tuleb võtta mingi puutükk, kasvõi joonlaud vms ja see täiskuu ajal panna kuupaistele. nii saigi tehtud. õhtul joonlaud aknalauale väljapoole ja siis ema öösel võttis selle ja puudutas sellega asjandust põsel. niimoodi mõned ööd ja tüügas kaduski!
Vasta
#5
Väiksena kuulsin naabrilaste käest, et soolatüükast saab lahti ühe taime mahlaga, taim ajab välja kollast mahla, nime kahjuks ei mäleta. Höörusin selle taime murtud rootsuga oma soolatüüka kokku kollase mahlaga, ja kadus suht ruttu Smile
Vasta
#6
Kõrvetamisega küünla(tiku vms) leegiga saab ka lahti.
Vasta
#7
ise kasutan sidrunit. parem kui plaastrid, ning nahk muutub ka lahedalt rabedaksBleh

[Teadet on muutnud 9-10-2004 postitaja metavo]
Vasta
#8
Volli , arvan et soovitati vereurmarohuga ravida . See on väga hea ravimtaim igasuguste nahahädade vastu .
Mina ravisin soolatüükaid pihlakamahlaga.Ja koolilastel lasin kah kooliteel pihlakamarjadega hõõruda soolatüükaid . Väga efektiivne.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja truude
bla bla vereurmarohuga bla bla bla
See jah väärt kraam, isegi noorena korra kasutasin
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kui ei siis on jällegi mängus power of mind.
parandamisevägi ei ole miskit muud kui oma keha negatiivsest energiast loobumine. haigused on sisemiste pingete väljendusviisid.
kui sa uskusid et too viis aitab ning kasutasid selleks vaid oma ettekujutlust... siis võis su enda energeetiline väli töö sinu eest ära teha.

järgnev ei käi nüüd soolatüügaste juurde vaid power of mind-i kohta....

et seda nii öelda power of mind, kas seda saab ka juhtruumis olles kasutada? Või juhtruum teeb selle asja lihtsalt lihtsamaks?
Nimelt õnnestus mul haigeks jääda - kõrge palavik, tugev peavalu jne. Siis hakkasin juhtruumis mässama ning leidsin need nö kollid - negatiivse energia ning hakkasin seda negatiivset energiat seal tükk tüki haaval hävitama ja iga korraga jäi peavalu väiksemaks, st peale igat negatiivse energia olluse kaotamist, kuni lõpuks enam pea üldse ei valutanud, siiski pakavik jäi alles.......et kas see on siis ka nagu power of mind?

Kas seda süsteemi ei saaks siis kasutada kõikide haiguste puhul, seda power of mindi - ravimatud haigused, mis meil on..... loobud enda negatiivsest energiast ja kõik korras? Aga need haigused kui need bakterid kes meid seestpookt hävitavad - vähk? et kuidas füüsiliselt olemas olevaid asju saan ma oma mõttega hävitada? Telekinees?

Võibolla natukene imelik postitus ja võibolla ei saa kõige paremini aru, siis see tuleneb mu kõrgest palavikust{stu
Vasta
#11
Head para-nemist!
Vasta
#12
Ma tean mis aitab odraiva vastu Laugh Noh teate see mädapunn mis silma lau külge tuleb.. Pidi nii tegema, et kerid vastaskäe (kui odraiva on vasakus silmas, siis parema käe ja vastupidi) kolmanda ja neljanda sõrme ümber villast lõnga... noh et nende näppude vahele tekiks nagu lõngast "8".. ja toimis.. toimis kohe väga palju kordi.. ma soovitasin sõbrannale ka.. tal ka toimis.. täiega kahtlane... nojah vb ainuke seletus ongi see power of mind, sest see on natuke liiga kahtlane, et mingi lõngatükk näppude vahel parandab silma.. ma ei saa.. ma ikka veel ei usu seda, mis siis et mul see omal edukalt läbi elatud.. müstika..
Vasta
#13
no see polnud mitte 8 vaid lõpmatus... universaalne sümbol.
muide... energiad inimese aurakehas liiguvad kah "kaheksa" kujuliselt...
Vasta
#14
Kui juba powa of mindiks läks siis halva energia minema juhtimisega saab imelihtsalt igasugused valud ära võtta, kuigi lahtist kaelaluumurdu vms see ilmselt ei leevendaks. Igastahes harjutamine teeb meistriks ja varsti ravime kõik ennast mõttejõul.
Muuseas vähk peaks olema see kõige lihtsam asi mida endal mõttejõul ravida, minuteada on see mingist erroritest rakkudes põhjustatud niiet mingite viiruste või bakterite vastu pole vaja hakata kaklema, lihtsalt vaja mõttejõul scan disk teha. Minuteada saab mõttejõul iga rakku oma(ja ka teiste kui osavam olla) kontrollida.
Vasta
#15
Vanaemad-vanaisad räägivad nii, et kui paned soolatüükaga näpule punase lõnga ümber, siis mõne aja pärast kaob see ära. Muidugi tuleb ise kaa tugevalt uskuda, siis aitab. Laugh
Vasta
#16
"Say -- what is dead cats good for, Huck?
Good for? Cure warts with.
...
But say -- how do you cure 'em with dead cats?
Why, you take your cat and go and get in the graveyard 'long about midnight when somebody that was wicked has been buried; and when it's midnight a devil will come, or maybe two or three, but you can't see 'em, you can only hear something like the wind, or maybe hear 'em talk; and when they're taking that feller away, you heave your cat after 'em and say, 'Devil follow corpse, cat follow devil, warts follow cat, I'm done with ye!' That'll fetch any wart."

wart
= soolatüügas
Aga muidugi on see tekst ka eestikeelsena olemas, ei tea küll, kas ta koolis enam kohustusliku lektüüri hulka kuulub
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Sp@rt@cuS
mul olid aastaid tagasi soolatüükad ja ma olin nendega hädas.....sest nad ei kadunud ära.Siis rääkis mulle mingi ema tuttav et kui täiskuu ajal kodu aiast välja minna ja kuud paluda ning samas nedi soolatüükaid hõõruda teise käega.....pidid need ära kaduma.Ja ma siis proovisin......enne seda olid need mul olnud juba 4-5 aastat.Kuid peale selle protsetuuri läbimist olid need 1 nädalaga läinud.

Muudetud: 26-4-05 kell 17:45:35 hiidlane

palun selgita "..ja kuud paluda" <--mismoodi see käib
ilma naljata
Vasta
#18
Soolatüügastega on jah selline kummaline lugu,et nad pidavat alluma "nõidumisele". Minu lapsel oli ka sõrmedel palju soolatüükaid. Ja üks tuttav soovitas kahte varianti:esimene oli samuti täiskuuööl, pead ise olema kardina taga peidus nii,et kuu näeb ainult sinu käsi. Siis tuleb teha kätega pesemisliigutust ja öelda kolm korda: MINGE SINNA KUS TE TULITE! Tegi laps selle triki ära ja asi unustatud , ega ma eriti ise küll ei uskunud, et see toimib. Umbes paari nädala pärast tuli laps rõõmsalt jooksuga ja näitas täiesti puhtaid käsi, mitte jälgegi soolatüügastest, olime kõik keeletud. Ilmselt oli lapse usk väga tugev.Teine variant oli nats veidram. Seda oli tuttav oma lapsel kasutanud, ja ka oli toiminud. Nimelt tuleb VARASTADA külast niiske ja ligane nõudepesulapp, sellega hõõruda soolatüükaid ja siis see lapp maha matta.Ta oli lapi oma ema juurest pätsanud. Nii, et valik on teie!wink
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Apteekides müüakse ka soolatüügaste vastast kivi. Hinda ei oska öelda, küll aga olen seda näinud.
Samuti pidavat ka töötama! Smile

nimeks on põrgukivi... kunagi kasutasin. Eks ta ikka aitab, aga kõik võtab aega
Vasta
#20
PÕRGUKIVI...EHK HÕBENITRAATSmile ise segan seda kodusSmile
Vasta
#21
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#22
kui ma väike olin, oli mul soolatüügas. ja siis mu ema proovis igast jama. kriite ja kreeme. aga tavaline tahvlikriit aitas kõige paremini.

Muudetud: 24-3-07 kell 18:17:59 kurk
Vasta
#23
just.Kriit aitas ka minul soolatüügastest vabaneda.Sick
Vasta
#24
Odraiva vastu aitab kuld. Kui hakkab tulema siis kuldsõrmusega (ennem muidugi see korralikult ära pesta) natuke silma hõõruda. Igakord toimib.
Soolatüügastega olin ka lapsena kimpus. Sai igasugu soovitusi proovitud aga reaalselt aitas ikkagi arsti juurde minek ja vedela lämmastikuga (külmravi) neid „põletades“ ja oligi probleem lahendatud.
Vasta
#25
Vene ajal meditsiin proovis aidata, soolatüükaid põrgukiviga määrides. Ajutiselt kadusid ja hiljem hullemaks muutus, ühel mu tuttaval kael oli täis soolatüükaid ja aina kooserdas arstide vahet. Kõige lihtsam moodus on oma jalad enda perse alt välja sirutada ja väljas liikuda, suur suvi on porohölla ja kohti veel leidub mida pole ära reostatud, lesida Päikese paistes ilma keha ümber kaltsudeta, toimetada oma aias vajalikke tegemisi. Abrakadabra uskujatel ehk on huvitav üles otsida Aljona Polõnj, kirillitsa kaudu otsingusse toksida, ta on Venemaa kõige tugevam nõid, mitte Siberi nõid, ainult Venemaa nõid, ta oskab tulla otse unesse ja mõtte kaudu suhelda, väga tugev on. On loonud omaenda süsteemi ja võib sinna sisse tõmmata, kuid taimede kohalt ta teab tohutult palju.
Tegelikult aitab mõtteviisi muutus mõne küsimuse kohalt, et soolatüügas pudeneb vähem kui 2 ööpäeva kuludes, ei ole netist maha loetud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Chi power -John Chang (Dynamo Jack) TDK 19 9,234 16-06-2016, 10:25
Viimane postitus: Müstik
  Kuidas mõjub lapse sünd energeetiliselt mehele? Mesilane 31 12,884 14-11-2015, 01:11
Viimane postitus: Heakuulaja
  Kuidas saada emotsioonituks? dinmoney 76 28,747 23-11-2012, 17:18
Viimane postitus: Ott Sama
  Kuidas vabaneda karmavõlast? helenna 52 28,567 27-07-2012, 16:57
Viimane postitus: Krt
  Kuidas saada lahti nn kurjast silmast? Sekhmet 8 5,802 12-04-2010, 14:58
Viimane postitus: VironShaman
  Kas/Kuidas "valgustate" oma tuttavaid vandenõuteoo Uff 32 9,532 15-09-2009, 20:58
Viimane postitus: Vesilik
  Kuidas aru saada, kes on ja kes mitte Indigolaps? PisiSeeneke 6 4,838 19-11-2008, 15:25
Viimane postitus: Metafor
  Kuidas seletada mäluauku? azzkikr 10 5,820 14-07-2007, 20:37
Viimane postitus: AnoNyMik
  Mind reader ? aX 10 4,752 14-12-2004, 22:59
Viimane postitus: Villem

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat