Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põhja Konn - kas meie oma reptiloid?
#26
Lokster , miks sa arvad , et ma elu tumedat poolt näinud pole ? Olen . Aga ma lihtsalt püüan selle osa nüüd kaugele seljataha jätta .
Oskan vihata, nii et endal ka hirm hakkab . Aga mida see annab ? ehk vajalik ainult endas millegi ärapõlemiseks .
Vasta
#27
Maine ülesanne on tasakaalu ehk harmoonia hoidmine. Maasi mõistes ongi eesmärk hoida pimedus-valgus....hea-paha..... ja uu alati tasakaalus. Aga religioonid ongi duaalse elushoidmisega just kurja sünnitajad. Niisamuti njueidz. Mõlemid valivad ainult HEAD endale aga halva loobivad sinna ,mis ei meeldi ning tundub tabetu-vale.
Kui usklik saaks aru ,et saatana ja pimeduse kaotamine lõpetab ka tema ainujumala eksistentsi ning valguse ,,,,,oleks veel lootust. Usk ju eraldas valguse pimedusest,,,,,ja siis püüab loodud duaalsust eitama hakata, surudes pimedust kuhugi egregorist välja. Nii aga täpselt siin maal ongi toimitud. MAA sisse lõi põrguliku sitamaja just hea ja postiivse kultus.
Kui usklik ei suuda siin elus tasakaalu saavutada ,teeb ta seda peale surma. Mida külvad seda lõikad. Lõid põrgu aga vältisid seda endas, saadki põrgu endasse. Ihalesid vaid valgust ja mugavust õndust, mugides seda ülearu - roogitkase see sust välja. Mida ihaled ja soovid, see kaugeneb. Mida vihkad ja väldid ,see läheneb. Mida kardad ja ründad ,see kasvab. See on duaalsus ja peegeldus, füüsika, magnetism, füüsika, kosmilised seaduspärad.
Duaalsusest ja tagajärgedest ei pääse põhjusel ,et vastutusest teadagi ei tahtnud. Iga tegu toob tagajöärje e. hinna. Põhjus-tagajärje füüsika.
Vahet pole kas ainujumal lakkab kristlases olemast SIIN hea ja õige ning saatan vale ja paha. Polaarsest uksest läbi enne ei mahu kui pole loodud mitteduaalne harmoonia. ENDAS. Just endas. Ja see va ainujumal temas ja selle vastand saatan.
Ta on meie DNA-s ja on me ,,energoinformatiivses,, karmamustrilises ,,kookonväljas ( ükspuha kuda nimetada avaramat aspekti ).
Ja nii ongi ka viimsepäeva lahing samuti personaalne sisekosmose heitlus ,kus jumalad surevad ja saatan hukkub.

Samuti on enda tappa igast reptiilide progejad, tulnuk orjastajad samuti enda DNA-s ja väljas. OMA sees.
Nii samuti peaks käituma ka allahhi ja šaitaaniga moslem. Vahet polegi kellel ,mis vaim troonidel asub.
Sama hästi võib võtta ,et tuleb paika panna oma ODIN kui ülailmlane ainujumal ( kõrgeim ) ja sama kaare loki KUI ALUMISE TROONI ,,KÕRGEIM,,.
Vat nii ongi. Personaalsus määrab oma vabade valikutega.
Kellele tundub kõige parem ja õigem jumal X ja halvim ja valem antikumalus Y , see ongi nende e, võõraste ohver ja ori ning söök. Samas nende looja , käigushoidja ja säilitaja.
Vasta
#28
Aga kui ei ole enam ei usku ega religiooni minu jaoks ? Kui ma enne rlichiga väitlesin, siis sellepärats, et mulle tundus ta ainult meelepäraseid fraase tsiteerivat . Aga neid, mis tema tsiteeritavatele vastu räägiks, ta lihtsalt vältis .

Ebamugavaid postitusi ta ju ei näinud . Smile Ära sa minu pärast põe . On nagu on
Vasta
#29
Hästi on siis kui puudub tähtsuse ja sümpaatiapõhine hierarhia: hea ja veel parem versus halb ja veel helvem. Meie paganluses polnud taevaisa mõiste suurem ega tähtsam kui maaema põhine mõiste.
Kui põhajala lugu samuti käsitseda ,siis samuti on asjad harmoonias.
Kõik on kinni valikutes. Odin võib olla ju nii hea ja õige. Samas ka vastik ülbe ja ülekohtune ennasttäis ning hoolimatu. Loki kui valede varguste ja perverssuste jumal. Samuti aga kui tõe ja abi tooja. Loki, Prometheus, Lutsifer....... oleneb ju kellele milline võõrvaim oluline on ja mida söödetakse.
(24-07-2019, 20:01 )olematu Kirjutas: Aga kui ei ole enam ei usku ega religiooni minu jaoks ? Kui ma enne rlichiga väitlesin, siis sellepärats, et mulle tundus ta ainult meelepäraseid fraase tsiteerivat . Aga neid, mis tema tsiteeritavatele vastu räägiks, ta lihtsalt vältis .

Ebamugavaid postitusi ta ju ei näinud . Smile Ära sa minu pärast põe . On nagu on

Aga ma ju samuti. Ühest küljest pole mul raske tunnistada ,et on olemas ka ainujumal ning ka ainujumalused......kellegi jaoks. Ei pea ju võõraid enda sisse asenduseks tõstma. Võib ju võtta nii ,et meil on lihtsalt kõrgemad aspektid ja madalamad. On madalad instinktid ja kõrgemad ideaalid jne. On energeetika mitme vibraline, on tasandid- mida iganes. Ei pea ju neid võõrkollidega asendama. Samas on lihtsam kohati end mõista ka läbi arhetüüpika. Siis on need muinakad abiks. Samas on muinakad aga väga ,,olemas,,.
Olen üdini jube skeptik ( ei tundu ju nii ega? ) . Ma olen vastik kahtleja-kõhkleja. Ma ei võta midagi enda sisemist kinnitama kui miski käegakatsutav seda veidigi ei toeta. On teadmine. Usu välistan. Lasen korduvalt ja uuesti kõik läbi enda kontrolli, alarmi ,detektori.......niikaua kuni leian ka välises kinnitavad seosed või näited. Isegi teadusest. Tihemini....... meeletult infot- teadmisi läbi närides. Oma infi sisemast PEAB leidma vastupeegelduse väliselt mosaiigilt. Kui ei ,siis ....viuh minema.
Vasta
#30
Jah, aga samas kui keegi mul millegi väga olulise asja tuuri paneb, olen ikka vihane küll . Küllap vuhisevad Ahrilchilgi kõik vana piibli käsud peast, kui keegi tema tibile liiga tähendusrikkalt otsa vaatama jääb, või tema kodust mõne asja rekvireerib Smile
Vasta
#31
(24-07-2019, 19:42 )olematu Kirjutas: Lokster , miks sa arvad , et ma elu tumedat poolt näinud pole ? Olen . Aga ma lihtsalt püüan selle osa nüüd kaugele seljataha jätta .
Oskan vihata, nii et endal ka hirm hakkab . Aga mida see annab ? ehk vajalik ainult endas millegi ärapõlemiseks .

Eih. Ma pidasin silmas kuhu on progetud massimeel läbi kurjuse e. manipuleerimise ....teisisõnu -duaalse külvi. Kõik usundid,religioonid ning samuti see uusreligioon njueidz on sellepõhine. Silmas pidasin küll nüüd Arlichi suguseid progezombisid.
Eks me oleme kõik õnnelikuse kultuse mugavad tarbijad. Ja nii kerge on süüdistada oma halvas kedagi väljas. Ei taha me ülekohtust karmat enda omaks pidada ega muudki. Egas omalgi võtab punase tulukese tihti vilkuma tõsiasi ,et - meid ümbritseb eranditult me enda peegeldus. Õppetunnid ja veaparandused. Need vastikud ,keda me maha lööks on me enda jaoks siin. Jube vastik onju? Et kõige ilgemad tegelased on me parimad õpetajad ja kõik sitt ja hädaorg on meie arengu huvides. Igast õnnetused meid kõnetavaks keeleks ja suunajaks. On ju põhjust mossitada ja turritada küll. Noh et kuda OMA vaim nii vastik on ,et saadab meile halba ette? Me ju oleme HEA tarbijaks progetud ning halva eirajaks-vastandamiseks loodud. Nii näibki ülekohtune see, et on kosmilised füüsika seadused ,on vääramatu magnetsim. Tõmbumine-tõukumine. On sise ja välispeegelduse katkematu koostoime. Sees sitasti - nii ka väljas sitasti. Ise ju rõhutasid ,et algama peab endast Olematu. Just. Kohe päris endast. Siis alles oleme küpsed suunama oma eluenergiat näiteks juba oma maa ja rahva sisse. Hoidma tähelapenu võõra suunal nullis ja OMA suunal maksimumis. Eih see pole egoismiga seotud. See on juba muu teema. Point on ju mitte hea valimine ja suunamine , vaid taskaal endas....seejärel mujal. Lisan siia ( kohe tulid reageeringud nagu eeldatud) ikka sama vana lisa. Endale saamine peab olema tasakaalus andmisega. Ei pea kellegi eest võõraid patte kandma. Samas tahad eluväärset planeeti ,võid aidata nõrgemat ja nürimat asjadega hakkama saada. see ongi andmine. Endale ja välja andmine peab samuti olema tasakaalus võtmise ja saamisega. Ego vaimuga. Pole vaja preestrina ringi tormata ja ,,head teha,, ning abi peale sundima. Ei ole vaja olla maailmapäästja. Kõik on jõukohasuse küsimus. Pole valmidust hoida suuremat bralanksis, on enda sise tasakaal piisav koormus. Tahad saada midagi suuremat erilisemat jne. ole valmis samaga vastama. Nii lihtne ongi. Enda karma ja suguliini karma on seotud. Eside tegemata teod ja vead on kohuseks parandada. See on tasuks selle eest ,et said iguse siia kehastuda ne. KÕIGES peab säilima mõõdukus ja tasakaal. Aga ka heas ja halvas. Võib kurigi olla ja puha. Mistahes radikallne polaarsuse kasvatamine seda aga pole. Mõõdutundetu õnnelikuse, headuse, postiivuses käsitsus LOOB otseselt vastasjõudu. Kui tahan vaid head ,siis maailmas kasvab halb seal,kuhu oled oma varju pagendanud. Saadanasse, somaaliasse ,panka või ükspuha kuhu. KÕIK on ÜKS ei tähenda seda et pead tervikus leiduvat enda sisse toppima. Ei meeldi jehoova - anna talle 0 tähelepanu. Nii lihtne ongi. Ei saa valida vaid jehoovat, taevalikku õndsust või head äraolemist. Tahad mõnusat lakuss- maksa pohmakaga. Tahad eufooriat -ole valmiis deprekaks jne. Kõik on seotud...... seda tähendabi kõik on ÜKS. Pole vaja nt. pagulasi üldse lasta enda sisse. Siis on juba jõukohane ka nad maast eemal hoida. Pole vaja üldse netis või meedias lahterdada võõrast ega lasta endasse. Võõrale pole vaja mingit reaktsiooni.
Vasta
#32
(24-07-2019, 20:12 )Lokster Kirjutas:
(24-07-2019, 19:42 )olematu Kirjutas: Lokster , miks sa arvad , et ma elu tumedat poolt näinud pole ? Olen . Aga ma lihtsalt püüan selle osa nüüd kaugele seljataha jätta .
Oskan vihata, nii et endal ka hirm hakkab . Aga mida see annab ? ehk vajalik ainult endas millegi ärapõlemiseks .

Eih. Ma pidasin silmas kuhu on progetud massimeel läbi kurjuse e. manipuleerimise ....teissõnu duaalse külvi. Kõik usundid,religioonid ning samuti see uusreligioon njueidz on sellepõhine. Silmas pidasin küll nüüd Arlichi suguseid progezombisid.

Oh, ma enam ammu ei loe , ega vaata ka . Songin nigu kesik mollis, miksi pole liialt hää Smile Aga enne oli akna taga kaks vikerkaart ülestikku . See hulka huvitavam , sest vareseid lendas ka ringi Laugh

Vasta
#33
Ega vahet pole ,kas usklik söödab end väärale saadanale ja jehoovale ( alati võrdselt ) või on meil endil mõned muud polaarsed ,,tipud,, kellesse me samuti suhtume. Nt. hea elu, suur maja , äge auto, musterpere jne. on meie nö. kõrgeim ,õigeim tähtsaim. Pole rasek aru saada vihast võitlust sellele vastanduva osas. Magnetsim aga on vääramatu ning ,,,taplus,, on alati lõputu. Ei saa üht kaotada ilma et teine ei kaoks. Ei saa üht paisutada ilma et teinegi ei kasvaks. Ülimaks võib ollla ju ka reaalteadus aga see ei välista,,paralikkust,, siit ilmast. Meile võib tunduda ,et kõik on perses kuna illukad on kõik püle võtndu......leidub alati ka vastasjõud. Alati on polaarsus võrdväärne ning tõukuv-tõmbuv sarnaselt.
Näete kui suurt rolli mängib see kui ME ise jagame maailma heaks ja halvaks? Ja nii raske on mõista kui palju muutub kui need nähtused vähemasti endas lakkavad olemast hierarhilised ja määravad jõud.
Vasta
#34
Inimesed pöörduvad usu ja para poole siis, kui isiklikus elus miski väga kiiva kisub ? Seega tuleks tugeva ühiskonna saamiseks inimene tugevaks saada . Selles suhtes olen ma raudselt Platoni pooldaja . Ja korras olemiseks ei pea raha lademes olema . Peab lihtsalt oskama kriisisiutuastioonis hakkama saada . Egol niiütelda volüümid maha keerama vastavalt olukorrale . Mina ei kao seeläbi ikka mitte kuskile . . Peab vaatama, et endal ja perel oleks kahe jalaga maas olles piisavalt hea . Musterpere saab ta nii ehk naa piirangutega olla, kuna inmene üldiselt peab maksude maksmiseks tööl käima . Nii et suuresti on palju siin ilmas lihtsalt illusioon .
Vasta
#35
Vat nõus. Sama minagi. Egas ego pea tapma nagu kõrgemad käsevad. Ei pea ka loobuma pakutavast, selga pöörama kui on võimalus saada või võtta ka vajadusel. Kõik on õige. Jama ongi ,siis kui see käest libiseb juba endas.
Kui hea -halb on hierarhilises isekuses ning pole isetusega kooskõlas.........kirjeldan täpsemalt. Ma seda mainingi ,et KUI jehoova asemel sätitakse ainult saamise isekuse püramiidi tipuks mingi ,,kõrgem,, ideaal- Olgu pere ja muu (näide siuke vaid).
Vat kui selle loodud ,,tipu,, nimel on kõik muu pohlad. valed abiks, petmine, ka varastamine, teistega mitte arvestamine. Ühesõnaga kellegi hea on alati kellegi paha. Lihtsõnu kummardatakse ja luuakse oma hierarhilist ideaali -üle laipade.
Ja siis sõidetakse üle varvaste dziibiga neil, kes pole samaväärsed - edukad, elitaarsed ,haritud, ilusad jne. Tunnistatakse vaid enda püramiidipärast ilma. Nagu näed -nii tekibki tasakaalutus ikkagi siia ilma. Üks tahab õnnelik olla vaid ju. Kirik käitub eriliselt silma paistvalt nii muu maailma osas. ja meid on kasvatanud just sellepõhine kultuur. Nii ka negatiivse elu poolega. Kui meile tundub vaenulik ja ülekohtune elu tume külg ,siis me ju olemegi hea ja õige vaimu kummardajad nagu kirikuski. Proge on edukalt meisse kinnistatud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on HAARP ja kas kliimarelv on olemas? Müstik 81 60,384 02-02-2024, 21:11
Viimane postitus: xcad
  Euroopas ja Põhja-Ameerikas läheb palavaks Imotep 7 5,150 09-08-2017, 20:15
Viimane postitus: Wilholmensis
  Põhja-Jäämerest leiti uus eluvorm katarina177 20 10,399 09-09-2015, 00:36
Viimane postitus: isemaag
  Video, kas kass oli eelmises elus inimene? zepac 3 4,380 08-04-2011, 19:27
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Maag Hannes Vanaküla: aastal 2012 hävib elu meie planeedil fallenboy 150 64,412 20-03-2011, 18:42
Viimane postitus: PsycheVioleta
  Kas inimene on lihtsalt üks väärareng? z3r0 c001 17 7,607 25-03-2007, 22:26
Viimane postitus: pipartyt
  Saame oma Bermuuda kolmnurga... zed 6 3,990 26-12-2005, 16:09
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat