Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummituslik läppar ja soolalamp.
Autor Sõnum
TheLixu
Uustulnukas

11-01-2010 21:34
Postitus: #1
Kummituslik läppar ja soolalamp.
Tere, et siis selline juhtum et mul täna õhtul hakkas läpakas iseenesest värisema nagu täestjõust ja undam ja piiksuma kui ma siin neid jutte lugesin ja makoguaeg tunnen et keegi on mu seljataga ja ma vaatasin eile oma soolalambi poole öösel(ma kasutan seda öölambina). Ja ma nägin seal oma surnud vanaema nägu, et mis teha? Ma olen täiesti masenduses!Sad

EDIT: Tegin pealkirja informatiivsemaks ning korrastasin veidike teksti.

[Muudetud: 1-12-2010 Nazz]
Leia selle kasutaja kõik postitused
kellavärk
Uustulnukas

11-01-2010 21:39
Postitus: #2

Miks see sind masendusse ajab, huvitav ju. Smile
Aga siiski, mis seos on sinu läpakal ja sinu surnud vanaemal? :o

[Muudetud: 1-11-2010 kellavärk]
Nielander
Questioning Everything

12-01-2010 02:48
Postitus: #3

Rahune maha...ja kontrolli, et su läpakas plaati sees poleks, need mõnikord kipuvad hoogu koguma ja värisema ja undama ja vea korral piiksuma...
Soolalamp on ikka niivõrd konarlik ja nurgeline, et selle pealt saab hea tahtmise korral kõikide Ameerika presidentide näod välja lugeda...

Ja üldse loe neid igasuguseid jutte vähem...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Nazz
Veteran

12-01-2010 07:16
Postitus: #4

Siin kohalt jään Nielanderiga nõusse. Arvutitega kipub tõesti vahest nii juhtuma, et jahutuse jaoks kerivad ventikad kohati parajalt hoogu üles, et panevad läppari vibreerima ja tõsiselt undama. Samuti piiksumised pole eriti tavatud läpparite puhul.
Soolalambist samuti kellegi kujutise välja lugemine on samuti ainult pisike fantaasia küsimus.
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog