Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kundalini - arenguenergia.
#1
Kundalini, mis sanskriti keeles tähendab ringlevat jõudu, on iga inimese isiklik algne arengujõud. Igaühes meist voolab see energia mingil määral juba sünnihetkest alates. Kättesaadava ja kasutatava energia hulgast sõltub, kas inimene on madala intelligentsusega, geenius või jääb kuhugi vahepeale. Inimesed kogevad kundalinit, sõltumata seisusest, vanusest ja arengutasemest ning kultuurilisest, filosoofilisest ja religioossest taustast.

Kundalini energia lebab kokkusurutuna selgroo alaosas. Energial on oma loomupärane suund, mille liikumine kulgeb mööda selgroogu ülesse ja pealaest välja. Energia vabanemist võib võrrelda lainetusega, leegitsemisega, pulsatsiooniga või lahtirullumisega. Tavaliselt otsib vabanenud energiahulk väljapääsu, liikudes läbi selgroo pealaele, ja väljub niinimetatud kroont¹akra kaudu. Energialaine liikumine on enamasti märkamatu, aga võib tunda sabapiirkonnas teatavat kuumust. Kuna Kundalini energia eesmärk on puhatada inimese vaimu ja ja keha, siis võib tunda ka survet või valu, kui energia jõuab blokeeritud piirkonda. Kui energia ülesvoolamine on blokeeritud, siis langeb kundalini mõne päevaga uuesti alla ja alustab taas aeglast ja valusat tõusu läbi keha, puhastades ja tervendades seda oma teel. Kui inimene pole kõigeks selleks valmis, siis protsess võib mõjuda laastavalt ning tekitada füüsilist, emotsionaalset või vaimset kurnatust.

Inimesed, kes on kundalini jõust teadlikud, tahavad sageli seda rohkem vabastada, et kiirendada seeläbi oma arengut. Aga inimesi, kelle kundalini energia on vabanenud ilma nende teadmata ja kes on jutustanud oma olukorrast ja sümptomitest teistele, on enamasti hulludeks või kehaliselt nõrkadeks peetud; nad on võinud ennast ka ise hulluks pidada. See protsess võib põhjustada nii suurt segadust ja hirmu kui ka rõõmu ja ülenemistunnet

Kui kundalini on vabanenud, siis tagasiteed ei ole! Seda protsessi ei ole võimalik tagasi pöörata, küll aga mõnikord aeglustada. Kui inimene leiab, et ta ei soovi rohkem kasvada, ja püüab seda energiat tagasi hoida, siis on tulemuseks ummistus ja haigus.

Kui kellelgi on küsimusi, siis võin üht teist veel lisada ja huvitav oleks ka ise rohkem teada saada. Smile

(I'm just the beginner Bleh)
Vasta
#2
Olen sellest kuulnud, kuid öiget ettekujutust ei oma. On ta see energia, mis vabaneb äärmuslikes olukordades näiteks üleloomuliku jöuna. Tekitab barjääri inimese ja näiteks mingi kurja energia vahele?
Vasta
#3
kundalini "ärkamine" võib olla kas tahtlik või tahteväline.
tahtlik ärkamine omakorda võib olla kas nii, et energia hakkab liikuma kuna inimene on vaimselt ja füüsiliselt selleks juba valmis või ta proovib seda ise kuidagi moodi äratada. kui aga kundalini energiat ise äratada, siis seda saab teha sellise moodusega nagu on tahteväline äratamine...
näiteks: Tahtevälised kundalini vabanemise viisid võivad olla näiteks narkootikumide tarvitamine, ületöötamine, raske põrutus või vigastus sabakondi piirkonnas, lein, trauma või ülemäärane hirm, vaimsete praktikate ja seksiga. isegi pikk seksuaalne eelmäng orgasmi saavutamata võib samuti põhjustada kundalini vabanemise.
rasedad naised võivad kogeda kundalini vabanemist tänu loote survele kundalini piirkonnas päraku ja suguelundite vahel. võib ka juhtuda et kui naine põeb sünnitusjärgset depressiooni, mis on arvatavasti põhjustatud ebaõigest kundalini vabanemisest raseduse ajal (lootevee surve tõttu).
ka vigastused sabakondi piirkonnas võivad tekitada tahtevälise vabanemise.
Vasta
#4
Mina olen aru saanud, et kundalini tõusmiseks peab palju vaeva nägema ja iseenesest see ei tõuse. Pigem ta langeb allapoole või püsib kindlal tasemel (tavalistel inimestel). Allapoole minekul muutub inimese olek negatiivsemaks. Ülestõstmine on väga pikk ja raske protsess. Tulemuseks on aga mitmed vaimsed rikkused (Telepaatia jne.)

eo

[Teadet on muutnud 9-7-2004 postitaja EO]
Vasta
#5
palju vaeva peab jah nägema, et see iseenesest üldse ärkaka. ja tahtliku äratamisega on selles mõttes raskem, et siis on vaja hakata oma keha alles sellega kohandama. enamik inimesi ei ole sellise energia vastuvõtmiseks ei füüsiliselt ega vaimselt valmis. iga inimene areneb ju oma viisi.

on olemas teatavad tunnused, mis viitavad kundalini liigsele enneaegsele vabanemisele, kui inimene pole selleks veel valmis: arusaamatud haigused; iseenda kaotamise tunne ja raskused igapäevaeluga toimetulekul; külmavärinad või soojalained kehal; liigsed meeleolu kõikumised, depressioon või ekstaas; mäluaugud või mäluhäired; äärmuslikud välised tunnused (inimene võib ühel ajahetkel tunduda aastaid noorem ja mõne aja pärast kakskümmend aastat vanem).

terviklikult väljaarenenud inimesel on märkimisväärsed üleloomulikud võimed ja suur vaimne teadlikkus ning teda peetakse umbes nagu jumalikuks või geeniuseks. aga see protsess võib kesta kümneid aastaid, oleneb inimesest.

kundalini teekond mõõda selgroogu oleneb ka sellest kui palju inimene ennast "täiustanud on". olen ise nii aru saanud, et inimene peab vaimselt arenema et kundalini energia saaks edasi minna. aga alla minemine on põhjustatud siis sellest, et teepeal on ees blokeering (sageli tunneb siis inimene valusid jms.).
muidu on olemas ka igasuguseid harjutusi et kergendada tahtevälise kundalini vabanemisega. mediteerimine.
Vasta
#6
hmm... puhastumine. aga kas see kundalini viib kehast välja ka kõik stressikolded? a la viha ja muud negatiivsed energiad?
Vasta
#7
kundalini "protsessi" käigus inimene peamiselt puhastab jah oma keha (võibolla isegi igat rakku) ja kui kõik läheb kergelt siis arvan küll, et kaob viha ja muud negatiivsed energiad. kuigi vale puhastuse käigus (kui on ka liiga palju blokeeringuid) võib inimene langeda depressiooni.

üldse on inimesel kehas palju kundalini energia kihte. ja meie ülessanne on tegelikult vabastada ja ringlusesse tõmmata suurem hulk energiat, mitte ainult olemasolevat energiat ära kasutada. kuigi normaalse arengu puhul vabaneb elujooksul mitu energia kihti on oluline kõik olemasolev energia õieti ära kasutada. inimesed, kes on kundalinist teadlikud püüavadki seda rohkem vabastada, et kiirendada seeläbi oma arengut.

inimene, kes on ennast vaimselt hästi ette valmistanud ja oma keha eest hoolitsenud saavutavad kundalini puhastumise kergemini ja kiiremini ning nende jaoks on kundalini tõusmine imeline kogemus.

kui aga vabaneb korraga mitu energia kihti, siis inimene võib olla suurepärases vormis päevi (nädalaid). tavaliselt tuntakse ennast tavapärasest paremas füüsilises vormis, saadakse asjadest paremini aru jne. aga siis hakkab pihta puhastusprotsess ning enesetuune langeb ja kõik imeline tundub olevat nagu kadunud vms. kui aga eergiablokeeringud on juba kundalini tõusu ajal suured, siis tavaliselt õndsustunnet üldse ei teki, sest energia satub kohe puhastusprotsessi.

iga "taaskehastuse" puhul on vaja hakata uuesti energiat kontrollima ja kasutama õppida. tuleb õppida uuesti energiat kasutama. juba kogenud inimene aga teab kuidas energiaga töötada ja muudatused toimuvad väga kiiresti, ning võtab vähe aega muuta uut kundalinit kasutuskõlblikuks.
Vasta
#8
ok... kõige selle juures tekib küsimus millal too puhastumine aset leiab.
Vasta
#9
täpselt ei tea, ise ei koge kundalini tõusmist, puhastumist.
arvan aga nii, et kui kundalini energia on jõudnud teatut punkti (kus võibolla on ees blokeering), siis hakkab toimuma puhastumine, et likvideerida blokeeringut (mingil määral).
Vasta
#10
ma võin kyll eksida, aga ma sain sellest aru kui pubeka ajast
Vasta
#11
inimese ego kasvab, keha areneb, tekivad igast probleemid, vigisevad rohkem, suht muutliku tujuga jne.
seda olen ise vähemalt tähele pannud.
Vasta
#12
usu selles sa ei või eksida, et inimene areneb ja puha (füüsiliselt ja vaimselt) Smile
kahtlen aga et puberteedi eal on otsene seos kundalini tõusmisega või vastupidi.
Vasta
#13
Heh...ma just ennem omakesti mõtlesin, et sellel Loksteril on Mao Nakkus (Kundalini Deemon) ikka vist tõepoolest küljesSmile
Vasta
#14
(26-11-2021, 13:50 )Q11 Kirjutas: Heh...ma just ennem omakesti mõtlesin, et sellel Loksteril on Mao Nakkus (Kundalini Deemon) ikka vist tõepoolest küljesSmile

Eksole. SINA võid käia mul sabas ja kõik täis sittuda koos tolle teise kambaga. Kundalini on igas elajas. A jah ,sa ju ei vaata kunagi materjale ,mida lisan. Kundalini on elujõud, mis teeb elaja elusaks. Ei tee seda sinu hetk. Isegi õunaseemnes on kundalini kokkukeritult. Mis puudutab nakatumist, siis te seal covidi teemas käite nagu kassid ümber pudru. Viirus on lihtsalt vastus kosmilisele aktiivsusele. Viirus on tagajärgne maa vastus sellele. Ja see avab DNA-s .....ühtteist ning aktiveerib kogu kupatuse. Selle on mitmeid etappe. Aga oodake ikka ära kasvõi järgminegi. Kui vägine võib olla viirus? Eks kae lingilt tema õde. https://forte.delfi.ee/artikkel/95184259...jad-seened

Ei hakka vist oma paganlikke jutte seentest enam lisama. folklore.ee on kõigile kättesaadav.

Ja varjud on meil kõigil. Mõni usub ainult et hea jumal on ta vabastanud. Aga tegelikkuses pagendatakse ja põlatakse see maasse.......... ja maa vastab selle peale -,, isapoju niru, maa ei ole lõpmatult jumalatele peldikuks,,. Naljakas. U. samal ajal kui toimuvad kõrgete inimeste poliitvalimised, hakkavad vaikselt peale uute jumalate valimised. Hm. Ajaloos on palju kirjeldatud kolme suveta aastat nagu Fimbuli talvel. Sel aastal on kamtšatka kandis ( põhjapoolus on sinna nihkunud) erakordsed külmarekordid ja ka põhjapoolus on eriliselt vara teinud suuri rekordeid päiksekunni mõõga jahutamiseks. Ja mõtle kui tore, varsti ei peagi halisema ,et Näe Greta kliima rohepesu on paha ja inimene pole kliima ,,kuumutaja,,. Pakane kaotab alati katkud....... ja jahutab ka kundalini sapist tuld.
Vasta
#15
„...Eksole. SINA võid käia mul sabas ja kõik täis sittuda koos tolle teise kambaga. Kundalini on igas elajas. A jah ,sa ju ei vaata kunagi materjale ,mida lisan. Kundalini on elujõud, mis teeb elaja elusaks. Ei tee seda sinu hetk....“

Pahuruse hood nüüd küll kundalinist ei tule, need ikka Loksteri iseloomust.Smile
Ei mõista jälle kuidas ma Sul sabas käin ja si....un? Ja veel mingi teise kambaga...Hrmm
Ma natuke panen omapoolse defineeringu: Kundalini Deemon saab alguse kui eluenergia saavutab kriitilise piiri ja Teadvuses (Hetkes) toimub tema eneseteadlikustamine.
Koosneb kahest (komponendist) – Energia (asi) ja Teadvus (Hetk, Jumal).
Ajaloost teame, et inimesed on Madu ka kummardama hakanud, sellel pole mõtet. Deemon ei pretendeeri Jumala (Hetke) troonile.
Vasta
#16
(26-11-2021, 14:14 )Q11 Kirjutas: „...Eksole. SINA võid käia mul sabas ja kõik täis sittuda koos tolle teise kambaga. Kundalini on igas elajas. A jah ,sa ju ei vaata kunagi materjale ,mida lisan. Kundalini on elujõud, mis teeb elaja elusaks. Ei tee seda sinu hetk....“

Pahuruse hood nüüd küll kundalinist ei tule, need ikka Loksteri iseloomust.Smile
Ei mõista jälle kuidas ma Sul sabas käin ja si....un? Ja veel mingi teise kambaga...Hrmm
Ma natuke panen omapoolse defineeringu: Kundalini Deemon saab alguse kui eluenergia saavutab kriitilise piiri ja Teadvuses (Hetkes) toimub tema eneseteadlikustamine.
Koosneb kahest (komponendist) – Energia (asi) ja Teadvus (Hetk, Jumal).
Ajaloost teame, et inimesed on Madu ka kummardama hakanud, sellel pole mõtet. Deemon ei pretendeeri Jumala (Hetke) troonile.

Kundalini aktiveerumine ( tõus) ja ,,jumalikule,, rajale minek. Kirjeldusi on täpselt lõputu arv ja see võib avalduda lõpmatul kujul. Lihtsalt koolkonnad annavad kokkuleppelisi kirjeldusi. Aga ka kõik religioonid. Kõikides kultuurides on see omal moel kodeeritud sümbolitesse. Buddha oma oli oluliselt lihtsam ja rahvapärasem seejuures kui piibel, koraan või toora-talmud. Lähimad kirjeldused on iga maa muinasjutud. No kes need sangaritest rüütlid ja lohed veel on? Kõik need legendid, müüdid, saagad ja muud räägivad KÕIK ju sama. Vata su häda on see, et sulle on deemon nagu paha, vale, halb, ohtlik jne nagu kohane religioonide mõjule. Tõin kunagi näite siin. Mis vahe on raskemuusika festivalil ja sellisel keskmisel rõõmsal külasimmanil. Lähed deathmetal festile----oooo koledad kolbad, must nahk, õu saatan, pentagramm, appi appi. Jah aga sa pead roppu moodi vaeva nägema ,et sealt kolakat saada või midagi muud agressiivset kohata. ISE pead välja teenima kuna õhustik on supersõbralik. Isegi teaduslikult on uuritud ,et metalirahvas on eelkõige empaatiline, loomasõbralik, abivalmis jne. Lähed sa aga mingile simmanile, rannaträänsile vms. saad alagatuseks sõimata, hiljem vaata ise ,et nuga ei saa või pudeliga vastu pead. Lähed gopselkontserdile....khm ja püüad kuidagigi olla egeregorist nagu eemal............algab su pööramine,, headuse sisse, rämeda kurja väljaajamisega.
Q ma püüdsin para muusika teemas sulle uuesti videod panna aga see ei näita juba mitu päeva viimaseid poste
Vasta
#17
Jah, vat nüüd sain ma Su tekstist täielikult aru.Smile
Vasta
#18
Q11, noor oled alles, ega see pahurus jõuab Sind ka ükspäev tabada . Isegi, kui tegelikult nagu pealtnäha põhjust poleks. Elu saab inimese kätte või saab ta lõpuks maailmaga kontakti .Ei ole see iseloomu viga , ei ole . Lihtsalt vältimatu arenguetapp inimese elus .
Ma tõusen ka hommikuti tigedana üles . Ei saagi aru, milles viga. Enne , kui kajhte tassi kohvi pole hinge alla saanud , enne suud lahti eriti ei tee . Vanaks vist jäänud .

Vasta
#19
„..Q11, noor oled alles, ega see pahurus jõuab Sind ka ükspäev tabada ...“
Eino eks pahurus on mul ka, kohvijoomisest pahuruse kadumine on ikkagi kerge kofeiini sõltuvus.
Ennem kui Sa kommenteerisid jäin mõtlema, et huvitav kui vana/noor Lokster olla võiks?
Mõnikord tundub, et saja aastane Metsa-Tark, siis jälle, et ega Ta eriti üle 50 vist pole.
Sellest vanusest meenus...no teemast läheb välja. Kuna tihtipeale ka hommikul ärgates „tilbendan“ kahe „maailma“ vahel siis oma vanus läheb meelest. Ringutades...“Aeeehh....küll on ikka hea et olen alles 30-ndate alguses“ ja kui kohale jõuab, et mõne aasta pärast juba 50 hakkan saama, siis mõjub see nagu külm ämbritäis vett.Laugh
Vasta
#20
P.S. ma ei kirjuta ega hakkagi kirjutama nutiplönnidele vaid normaalsuusruses ekraani arvestades. Tõstan heaga siia ringi paravanade nurgast oma loba. Ära loe, ära reageeri, astu üle kui sind ei kõneta või sulle ei meeldi. Ja kui sööd, hoia mokk maas. MU pakutu ei sisalda midagi sellist, mis võiks üllatada. Tunned mu jutte......... vali mujalt ja muid. Ma ei saanud veel tekstigi lõpetutud kui ahjualuste armee matsutama kukkus ja igasugu astraalis sukeldujad lifti pugesid. Minge pugege parem kellegi liftšikusse. Mitte sittagi pole siin muutunud. Ma seekord kaalun tõsiselt kaua ma üldse supipada siin hoian ja kustutan ISE ära kui hakkab trollisaag ja maskiball jälle kupli all keerlema. Ma ei kirjuta kellegi egole. S.t. adresaadid ei tule siia vastama postitustega. Ja kes postitavad pole ka adresaadid. Lihtne. Niisama lobiseda võin lobanurgas muidugi ja küllap päeva peale ka nii teen.

Eile 17:26
Postitus: #44RE: Paravanakeste lobanurk .
(Eile 17:11 )Q11 Kirjutas:
„..Et kui ,,kliimaküsimusega,, mind käima ei saanud, siis tulistad otse jeh? Defineeri kõigepealt must maagia...“
Ossa kui kiirelt vastasid...Tundub, et istud koguaeg arvutitaga ja ühesilmaga kulm kipras jälgid...Smile
Selline uitmõte tekkis. No kristlaste seisukohast on peaaegu kõik millest nad aru ei saa Saatanast ja Must Maagia.
No võtame siis Astraalinähtuse. Kas on võimalik Astraalinähtust kasutada „küllaminekuks“ ilma Mao- nakkuseta ? (Q).
------------------------------------------
Ei Q, ma lihtsalt teadsin ,,juhuslikult,, tulla ja sa vastasid küsimusega ise. Täpselt seda tahtsingi välja tuua. Kui sa sisened kellegi ,,pühasse ruumi,, ilma temaga selleks kokkulepet loomata või on see ühepoolselt isekas, siis see ongi ,,must maagia,,. Isekus e. egoism ongi too tume osa. Et miski võiks-saaks olla mitte tume , pead ka andma ja seda ,mida küsib too külastatav. Must seejuures justkui kuri on jah religioonist. Tume või madal ei võrdu kurjaga. Ahnus võrdub kurjaga. Kõike lühemalt - kurjus on mistahes disbalanss. Kiriku ,,headusest,, kurjemat ju pole maal onud, on ju nii? Nii et tume ja must on parimal juhul kokkuleppeline mõiste, mida jubedalt vääriti tõlgendatatkse. Valgustunud nt. koguaeg räägivad et jumaliku aspekti mõistes pole olemas head-halba või valesid tegusid. ,,Jumalikust,, seisukohast ju jah võiks olla aga kui objektidel ON mida jagada või vahetada, siis seal on mõisted omal kohal. Ühel juhul pole ju mida võtta või anda. Teisel juhul on palju kraami, millel on omaniku mõiste juures. Sinu puhul võiks võtta mängu siiski mitte mao, vaid kotka. Sa ei paku ega anna ju vastu, kuid soovid saada. See aga läheb siin liiga tõsiseks ja pikaks. Ava guuglis heraldika lehti, näed isegi religioonide mõjud ja seosed ära. Ma kirjutasin muideks hiljuti, mis on Hermese ja Prometheusi vahe.

------------------------------------------------------------------
Viskan siia juurde vana näite. Mäletate misjonäri, kes tehti pärismaalste poolt hernehirmutiseks? Läks ta ju tsivi seisukohast head viima, valgust kandma, rahu looma ja oli üdini ,,valge,, esindaja. No ega oleks haigused olnud pärismaalstele see kõige hullem kurjus. Ikka see võitja vaim e. ainujumal oleks korraldanud sama ,mis nt. ameerikas ja oleks lõppenud nii nagu hetkel mehhikos. Meenutage kuidas suht süütud haigused muutsusid ameerikas vastastikku surmavateks. See on vaid üks aspekt ,,võitjavaimust,, mida ta läbi looduse allutamise kehtestab. Pärismaalste jaoks olid mistahes võõrad saadikud tumeainestki mustemad. Selle vahega ,et too kili oli silmast pimestatud aga pärismaalstel looduslikud kanalid avatud. Nad nägid ,kes kaasneb koos piibliga. Nende jaoks lõppes kõik kurjuse alistamisega. Armagedon ja tsivilisatsiooni lõpp jäi ära.

------------------------------------------------------------------------------------
Õhtuleht. Tasuline jutt aga loetava osa sõnakasutus räägib rohkem kui vaja. https://ajalugu.ohtuleht.ee/1049452/joha...-pohjasoja
Ma igaks juhuks ennetan veel juhuseid täna. https://fb.watch/9y4n2ho5dv/

Täna 04:13
Postitus: #60RE: Paravanakeste lobanurk .
(Eile 23:40 )äikesepoiss Kirjutas:
(Eile 23:33 )Q11 Kirjutas:
„...Haiguste koha pealt - indiaanlased ei omanud/pidanud koduloomi seega ei puutunud kunagi kokku paljude haigustega....“

Ainult et indiaanlaste haigusi ei uurinud keegi enne valgete tulekut ega ju? Lõpetage see lapsik loodusrahvaste elu idealiseerimine. ( äiksepoiss)

-------------------------------------------------------

Tubli. Tüüpiline skeptikust võimete tasalülitaja. Et vaesed indiaanlased , neil oli ju peavoolu teadus puudu. Aga konkistad kärvasid sama rõõmsalt. Mõlemal pool oli suremist. Uurige süüfilise kohta näiteks. Tollane eurooplase tervis ei olnud millegi poolest parem ja raviti paljut pühakute kontide, nahkhiire ja konna pulbriga. Ja pealegi algas valgete tulek viikingitest. Sealt ka valgete jumalik päritolu. Latiinosid võeti ju vastu jumalatena kuna viikingid olid enne käinud. Natuke aega läks mööda ja valge muutus neile kurjuse saadikuks. Et valge euroopa korraldas genotsiidi ,mille käigus hävitati 60 milli pärishõimlast............mnjahh äiksepoiss, kes siin lapsik on? Mis puudutab loomadega kontakti, siis max kokkupuuted lapsena annavad immuunsuse. See kes topib omale nännukakat musivahele, saavutab ,,loodusliku,, immuunsuse. Samal ajal linnas kasvanud laps, kelle kodu steriliseeritakse igasugu domestostega, kaotab igasugu immuuni. Kõik need kroonilised, astmad, allergiad, diabeedid jne. on imuunhaigused. Praegu on igal kolmandal lapsel mõni selline saatmas terve elu ja olles nii farma püsiklient. Jah muidugi ajab linn oma kombitsad lõpuks ka jõuga maale ja loodusesse. Vata erinevalt kirikust, mille puhul pole teadus mitte ühtegi ,,tõestust,, suutnud saada, on paganliku poole pealt uuringut teaduspoolel vaata et igakuiselt ülekinnitavad. Reeglina muidugi alternatiivteaduse vallast. Peavool ei saa seda ju teha. Peavoolu teadus on tellimustöö läbiviija. S.t. kinnitab vajalikke ,,tõdesid,,. Seal ei avastata ega uurita, seal kinnitatakse ,, jah , näe meil oligi õigus,,. A mõtetu on skeptikutega vaielda. Inkvisiitorid pole maa pealt kadunud. Lihtsalt nüüd nad ise ka ei tea, kelle nimel nad võimekaid neeludesse saadavad. Tee vahet, kas teadust rahastab võim ja valitsus või mõni neutraalne fond. Paluks mitte segi ajada njueidz kommertstööstusega. Netis on piisavalt kraami kus ,,looduslikud,, vahendid on LÕPUKS suutnud jõuda sinna ,kus tehnoloogia lubab selgiatada nähtusi skpetilisele meelele. Jälle ma pean ma vaidlema peavoolu teaduse ja hariduse robotiga. Jah , jah- paganad olid palja perssega, römisevad koopakollid. Nuiaga sebiti sööki ja keppi.

-------------------------------------------------------------------------
MIs puudutab põlluharimist, siis väga palju nähtused on maal levinud saja ahvi teooria põhiselt. See on seotud maad valitsevate jumalatega. Kui tekkis ainujumal või peajumal, levis selline vaimsus üle maa otsekontaktideta. Nii ka karjakasvatus, põlluharimine. Nt vibu kasutamine samuti. Või rataste. Muidugi ei juurdunud kasutus ühtlaselt alati. Aga ka iidolite valmistamine. Ja ka ohverdamine. Alguses taimohvrid, siis loomohvrid. Lõpuks inimohvrid- olenematta usundist. See lihtsalt ,,tekkis ja levis,, üle maa kuna sellised vajadused ,,pandi,, ülalt. Või siis ,,anti,,. Oleneb tõlgendusest. Niisamuti levisid ka kassid ja koerad.......lihtsalt nad ,,tekkisid,, kõikjale. Olen ise puust ja punaselt korraldanud info sisestamise lähi ja üldvälja ning nii tekitanud sada ahvi. Kuigi katses oli see rohkem saja nõia teooria. Ilma et oleks otsekontaktis kellegagi suhelnud, panin üheaegselt terve eesti nõiad rääkima teemadest, mida mul oli vaja. Jah sel on oma hind ja vastutus ei lasknud väga kaua möllata. Tagasilöögid ja vastureaktsioonid ........ noh väheteadlik olin veel. Hiljem kordasin väiksemas mahus, täitsa töötab. Ja ka poliitikat ( pähh, paha suu) olen nii mõjutanud. Töötamine infoväljaga polegi kõigi jaoks. Ega lasta lapsena lollust teha. Vastutus õpetatakse ruttu selgeks. See ei vaja isegi mitte nutikat või netti. Niivõttes loomine mõttepinnalt ei vaja alati mõtteidki. Sõnu harva aga tegusid üldse pole vaja. See ongi niivõttes too ihaldatud šamaanivägi. Vägi on ju mis? Kasutada jõudusid ( energiaid ) koos teadlike teadmistega ning siis mingis aktis või teos muuta jõud vägiseks. See ei pea olema riitus või rituaal vms. Abivahendid, teod või sõnad annavad tunnnistust vähesest aregust. Piisab tglt puhtalt sisemisest protsessist kasvõi kännulkonutamise ajal. See teema on paar päeva kummitanud küll jah et jätkata siin sõnaväe teemat aga ei saa. Jube ahne ja kuri isekus hakkab kohe möllama ja kõike pööratakse jälle mingiteks egoistlikeks tegudeks. Jääb ära. Vaid ehk seda mainiks ,et mitte üheski keeles pole ,,jõu ja väe,, sõnad nii võimsad kui meil. Sest olime teadjarahvas. Nõiarahvas. Tarkate maa. Virud, keda austati ja kardeti vahemereni. No võtame sõna ,,vägi,,. Vägilane, väestamine, vägistamine ...... ei see pole see linnanõder teema. Vaadake paarituvaid kiskjaid ,siis saate aru mis on vägistamine. Emane ei lase ligigi kui pole isane piisavalt vägine. Vot nii. Sõjavägi, väetamine, loome vägi, väeti. Kõigest väest, vaenuväed, väike, vähene.....VÄGA väsinud on nüüd me rahva elujõud, mida käitatakse läbi jõustamise vaid. Vat see teadus piirdubki vaid jõuga. Jõuetult. Üldjoontes metsarahvas teab seda aga ei lehvita massidele trööpamiseks. Ei hakka minagi siin rohkem pudistama.

-------------------------------------------------
Miks siis kõik põlisrahvad kadusid? SEST neis polnud kurjust, see õpetati hiljem koos piibliga selgeks. Loodus ei ole kuri. Loodus võib olla karm, kuid alati samas mahus armuline. Loodus ei tunne duaalsust, sest keegi seal ei mõõda end ega teisi polaarselt. Mitte kunagi. See et paganluses toona või nüüd nähakse paganlikku kurja .............ehh houli mouli halliluuja. Inimene on siis ,,jumala,, mõõtu kui ta suudab rakendada teadust ja loodust tasakaalu ja mõõdukust rikkumatta. Paluks jälle mitte teha idiootseid järeldusi. Ma ei demoniseeri linna ja teadust. Võiks loobuda liialdustest esmalt enda sees. Mitte miski ei ole siin ilmas paha ja halb kui see ei hakka end ,,üle kehtestama,,. Lõvigi ei keburda ju emast surnuks.
(selle postituse viimane muutmine: Täna 06:17 Maakristall.)

--------------------------------------------------------------------------

Täna 05:14
Postitus: #60RE: Paravanakeste lobanurk .
(Täna 00:11 )Q11 Kirjutas:
Areng on ebameeldiv.
Jõudes arenguetapis „kuhugile“, tekkib heaolutunne.
Liig kaua seda „heaolutunnet“ nautides toimub taandareng.
Loodus püüab „taandarengul“ vältida jõudmist tagasi algpunktini. (Q).

-------------------------------------------------

Kole lugu aga su jutus on iva. ,,Iidsete,, sõnul sunnitigi inimestele peale sõjad, katkud, religioonid ja muu hävituslik just seetõttu ,et ei pidurduks areng ja ei läheks ,,jõud,, käärima. Arengu sund. Karm sekkumine. Seesama indiaani teema. ,,Jumalad, saatsid sinna kiriku koos õudseima vägivallaga põhjusel ,et panna innimene vaimus liikuma. Hõkk. Jah ei saa üle idealiseerida ka põlisameeriklast, sest ka seal oli sada ahvi juba ees. Ja selle püramiid tipus oli samaaegselt tekkinud peajumalad, inimohvrid, valguse ja tule kultused jne. Huvitaval kombel oli vaid metalliareng hädine . Ja kahjuks ka see oli faktoriks. Nagu mujalgi ja eelkõige aasias ja araabimaades ( max päikse mõju ekvatoriaalaladel) oli ka ameerikas koondunud kogu ,, valgus,, õudreligiooniks. Seal ohverdati lõpuks loomi ja inimesi ikka no kümnete tuhandete kaupa aastas. Ja ikka siasliku ja kotkanäolistele valguse ja päikse jumalatele. Nii lõppes ka nende tsivi. Puhh. Ilmalõpp. Nagu egiptuses ja paljudes muudes kultuurides. Ja seejuures on ka sõjad ohverdamine ja biomassi harvester. Püütakse kvantiteeti kvaliteediga üle pitserdada. Ja ka nüüd toimub selline tsivi ,,lõpetamine,,. Hm. KÕIK suured jumala kohalolud on alati saadetud komeetidega. Ka montezuuma langes selle valguses ja ......iisrael tõusis ja ......ahhh ei hakka näiteid tooma. Neid on ropult. Alati kui mõni kultuur või religioon neelab teist, on kohal ka ,,taevased,,. Eks jälgige maailma raskuskeskmeid praegu. Leonardo on juba sekkumas päikse süsteemi. 12.12.2021 max lähedal. Inglikoodid, tulnuka ,,keel,,? Jah aga selleks on vaja .......... 11.11 langes maailm julma pöörisesse.




------------------------------------------------(Eile 23:49 )Q11 Kirjutas:
"..Ainult et indiaanlaste haigusi ei uurinud keegi enne valgete tulekut ega ju? Lõpetage see lapsik loodusrahvaste elu idealiseerimine..."

Ega mina ei idealiseerigi ju. Ja ega ei usu ka, et kunagi "vabaslooduses" elavad rändrahvad haigustest vabad olid ja seal inimesed elasid 100 aastasteni... (Q).

----------------------------------------------------------

RÄNDrahvad jäid kõige kiiremini kultreligioonide hambu. 100-300 aastseks elati paiksetena igal pool. S.t. juurtel oli see täitsa norm nähtus. Et ajalugu seda ei kinnita, ongi parim tõestus. Ajalookirjutajad ju saabusid kroonikaid vorpima peale ,,puhastustuld,, ja nii läks uude ajalukku - paljapersseline, kasimatu, näljane, haige, metsistunud sookoll ja metsatöll. Kui sult võetakse kõik, su juured hävitatakse ja sa püüad end metsa põgenedes päästa, millise välimusega sa saaksidki Liivimaa henride ja baltasaare russode uues sajaloos ollagi. Miks elatakse raskesti ligipääsetavates, raskesti vallutatavates ja ressursside poolest nirudes kantides siiani 150 st vanemaks? Minge kaukaasia mägedesse nt. Seal on ka 170 ikka veel vanusena ok. Ahjaa, meie mentaal usub ju ämeerika teadust ja ginessi rekordeid. Ei saa ju vanust kirja panna kui ,,õiged arhiivid ja dokumendid,, ei toeta. Jah paganlus läks sitaks kätte samuti KORRAGA üle ilmamaa kuna peajumal.............oi kunglarahvas kuldsel aal lallalalalala ja rootsi konung tappis tuleriidal siin maha viimased virud. Sest jeerus oli ta juba alla neelanud ja Ragnar näppis taivas harfi, kannel nurgas, valged tiivad seljas, veinist pilves ja kolm süüta neitsit põlvepeal. Huvitav, siis kui kristlus end ära oli juba kinnistanud kuhugile ja tekkis fototehnika..........kust kurat said piltidele üle sajaaastased pealikud ja targad? Jah muidugi püha missa halastajad tuunisid viimased loomad teadusega nii vanaks. No õudne. Ja nii on see kristlik tsivi kõik ,uueks loonud,, oma peavooluga ja mitte keegi ei näegi kooliõpikust ja delfist enam kaugemale.




---------------------------------------------------------(Eile 23:45 )Q11 Kirjutas:
"...peale pooletunnist pusimist oleks tuld madu kotti panna ja veel pool tundi aru pidada õlle juures.." (Q).

Ja mina kes healjuhul ainult rästikut oleks välimuse järgi tundnud oleksin mingit tundmatut meetripikkust madu oma aias julgenud/osanud kotti panna? Ma isegi ei tea kui mürgine ta olla võis. Hammastega salvamise rünnakud igatahes käisid...Shock (Q).

----------------------------

Kollased kõrvad. Neid on väga raske mitte näha.


Ja veel. Iidsed - sõjakoleduse monstrumid on teile peegliks, millesse vaadates te ise võiksite püüda paremad olla. Ja ka praegused testid on selleks et inimene teeks endas muutusi, nihutaks end kvalitatiivselt. Ja siin loeb ,,sallivus, tolerants, halastus, kaastunne, abivalmidus, sõbralikus......, palju rohkem kui te arvate ja see on kõige vähem poliitika ja majandusega seotud. See on SISEMINE eksam.
Eelkõige pläranurk. Olge toredad, jätke ilutulestikud ostmata, kaubanduskeskustes käimata. Ärge veerege pühade ilgusesse. Ei pea tänaval huilgama. On pime juttude aeg ja parima aeg endasse kaeda. Pakun väga vinge seebi vaatamiseks. Et milline ikka oli see valgusküllase usu tegelik olemus ja on SIIANI. Ja pole eriti tark vastandada katoliilkust muude harudega. Seebis veidi juttu Medicist kah aga vähe. On sellestki vereliinist seepe aga ei viitsi praegu otsida. Vat siuke ta oli, koos teadusega.


https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Medici ja üldiselt ( krt, ka see on uuskastmes ja õige ajalugu muidugi).

https://et.wikipedia.org/wiki/Meditsiin

Point oli kristluse teaduse, kultuuri ja ka meditsiini täielik vastandamine vanale. Medic oli ,,jumalate,, saadik, kes pöördus KÕIGE loodusliku ja paganliku vastu. ASudes tänast kunst-võlts-tehis linnaliku ,,looja,, teadust juurutama. St. usutakse olevat end jumala ja ,,luua,, uut. Kuid kahjuks on see looduse imiteerimine, ignoreerimine ja labane manipuleerimine olevaga. Nüüdseks on teadus juba ammu teinud pöörangu tagasi suunal ,kuid rikastanud selle ,,oma särtsaka,, kuuega. MEIE näe oleme jõudnud.......... Ainult et see normaalne on tehtud oma hinna tõttu kättesaamatuks ja on vaid ,,õigetele,,. Sama nagu toit. Normaalne koššer mahe öko võtab tavainimesel ikka paljalt hinnaga jalad alt. Sööge parem silikoonriisi eks.

Siin siis pimedaks ajaks - https://filmix.ac/seria/drama/27304-bord...-2011.html



----------------------------
Ameerika kordas omal maal euroopa vallutust samade mustritega. Nende ülijumalad tungisid samuti lõpuks kaugele põhja vererida ja tuli järel. Mitte ükski tsivi ( külasuurusest maaüleseni) lõpp ei alga pimedusega. Alati Kosmilise, loodusliku max tule ja valguse tipul. Mitte päike ei tee seda või asteroid. Seda teevad alati ,,jumalad,. Ja inimeste jumalad on alati inimesed ise. S.t. ,,arengumaagias,, jõudnud kosmose ja planeetide ,,tasemele,,. Sellised siis ka ,,kuumutavad,, kõrbeni. Jah see on inimene, kusagil seal hierarhilises arengujadas. Peale viie keha läbikäimist ja kogemist. Edasi lõpeb inimesel VORM. Ma ikka kuidagi püüaks Q-d aidata. Selleks on vaja luua skeem. No ei meeldi siin piibli näited siis ei meeldi. Anood ja katood kah nagu ei päde. Hm. Olgu siis skeemis uss, kotkas, päike ja ,,maaema,, ning ,,taevaisa,,. Vot see taevaisa on plahvatus. Temast paiskuvad laiali paljud osakesed lõputusse kõiksusesse. Olgu siin siis Q jaoks see ,,hetk,,. See hetk võiks olla elu hingus e. hing üldse. Hetk on jumal. Las siis olla sul nii. Ma lisaks siia mõiste suure paugu ,,SÄDE,,. Ja vat see pauk ei erine tähtede sünnist ja hukust. Must auk ja pauk. Üks tõmbab kõike ,teine sülitab eemale. Ja Q sina oled nüüd see hetkesäde ,keda allikas tõmbab uue paugu eel tagasi. Puhta hetke kujul. Vahemees kotkas vabastabki kogeja kõigest, mis hetk ei ole. Kogemused, mälu, teadvus, tähelepanu, mõistus......no kõik selle mis ON. Jättes selle mida POLE olemas. See on kosmiline aga ka füüsikaline tsüklite jada. Kotkas peabki kõik nahka panema , muidu lõpeks kõik energia liikumised. Kotkas pillab alati uusi mune ja loob uusi võimalusi uutes ilmades ja.......nii edasi. Kole paha puuuss annab ,,hetke sädemetele,, uued võimalused aga ka toe sellise tagasikutse eest ära põgeneda. Vot siit ka paha madu. Madu on alati inimeste,, poolel,, ja pahur taevaisa ( no tglt ta ei ole) vastandub sellele. Kuna inim ja kõige vaenulikkus väljendub alati valgusena, siis loomulikult paha vaenlane võrdub skeemis pimedusega. Aga see kõik on nüri ja rumal inimtõlgendus. See hetk või säde ,mis on kõiges ja kõigis ei demoniseeri mitte miskit. Too plahvatusallikas on alati kõikjal kohal. Nii hetkes kui voolus. Hetk on ju seisak ja füüsika sellist jama mitte ei soosi. KOsmoses ja looduses on samad tsüklid. On loomal, on planeedil, päiksel kui pisitähel, inimesel, jumalail.....kõigil samad tingimused. Aastaajad nt. On eluiga. Vanuse etapid jne. Maosabas jooksupannud hetkesäde kogub lõpuks suure ja ,,pimeda,, koorma. Siis surutakse ta kosmose poolt kokku ja......pauksti. Inimesest saab oma maailma looja , jäädes sinna pauguallikana oma sädemeid tagasi tõmbama. Andes ka maopalgelise enda osa kuna ta ei saa ega tohigi jõudusid seisata või kinni hoida. Hetk vajab kogemusi aga aina uusi moodustusi veel rohkem. Aina keerulisemad energiapõimingud ongi areng. Laienev multiversum-kõiksus. Selleks tuleb ka igavik hakkida mõnes lõigus ajaspiraalideks kuna allikas ei tunne halba, kurja, paha, saatanat....... või valesid tegusid. Mõelgem neile sõnadele- tuleb aeg kus te olete liiga ,,tuli,,........ja te hävitate ennast tehnoloogiaga ( kosmos vastab sellele oma reaktsiooniga ) siis lakkab päike teid valgustamast. Ta ei soojenda enam teid. Ta kustub ( teie suhtes). Maailmu on palju. Ja mõnede jaoks on maa päikseks, mõnele päike koduks. Te olete palju maailmu hävitanud, sest olete sõdalsed ja vallutajad, kes migreerunud maale ja te tõite hävingu. Veel ei olnud väike rahvas jõudnud allilma minna, hiiglased hävida, veel ei olnud te hävitanud ingleid ( haldjaid)...... te polnud veel vallutanud teisi pagulasi. Ja te usnustasite kõik. Ühe sünd on alati kellegi surm. Igale algusele eelneb lõpp. Uut ei saa vana tapmata luua. Teie lõite põrgu. Te ei ole kõige madalamad. Teist on veel madalamaid. Kuid te olete algelisemad, ahnemad, võimsamad ja kurjemad. Teid vihatakse ja põlatakse ( valgus) kuid teid ka armastatakse , hoitakse ja aidatakse ( pimedus). Kõik on endiselt siin ,pagenud teistesse ,,tasemetess-kihtidesse,, ja ka teie lahkute teistesse tasanditesse. Maailmu on palju. Üheaegselt. Maa on inimese kodu. Te ei saa olla inimene mujal. Mujal olete te keegi teine, alati tulnukas. Te ei lahku maalt kõike kogematta, kuid maa ( ilma ) valite ja loote alati ise. Püha tuli, puhastustuli, kõike hävitav sapine raev.......ja armastuse valgus. SElle valguses ehk saab selgemaks ,miks ei ole JUMAL ei tuli ega valgus, vaid harmoonia. Päikse ja tulekultus aga on sõjakusele suunatud ülistuslaul. On ju rahvasangareiks ikka sõjardid alati. Ja Püha Jüri oma odaga lohet tapmas, on vaimukotka ,,säde,, egot tapmas. Kosmiline siug ei lase aga kedagi välja kui ise sellest välja ei murra. Jõudu mitte kasutades.


------------------------------
Ei taha jälle vingumist. Oi loksu siin jälle paneb kilumeetreid oma lolli jama. Söök on laual, meelelahutus kindlustatud ja Päiksepoiss ja Q ja....... oma missiooni täitnud.
Vasta
#21
Nunii Paadikaptenile vastan siin kuna pole vast seal nii pikaks jutuks sobiv. Jah ju nõus ja puha. Kundalinist jutt siiski ka seal. Jah spontaansus ja enda vabaks laskmine on see, mis loeb. Selle kohta ( ma räägin ikkagi KUI kundalini otsib üles teed ) on parim moodus end vabaks väljendada läbi loomingu. See on olemas nt. kundalini ja shakti joogaski. Ja on öeldud nt. sadhgurulgi - ,, pane sellesse tantsu mängu KÕIK, kogu jõud nagu järgmist hetke enam ei tulekski. Et see on su viimane hetk üldse siin elus. Ole tants, saa tantsuks ja kõik kaob. ON vaid tants. Sa sõna otseses mõttes sured muu mõistes. See on sama nagu orgasm, mis kõik välja lülitab. Juhul muidugi kui see on ikka püha akt, mitte mingi stressi lahjendav trenazööri ähk. Kõik lülitubki välja. OLed puhas kogemus ,,jumalas või jumalannas,,. Ei maksa väga klassifitseerida siingi mingit ,,ohh ma olen kõvasti vaimsem ja teistest üle,,. Tatsuv laps omade seltsilistega mingis ,,omas mullis,, on kindlasti rohkem ,,jumalikus,, vabaduses kui seeneamfi festirahvas. Kõigil omad sobivad ,,vibrad ,, ja väljundid. Mingi riituspärane eesmärk selles on juba taotlus. Ka kogu praegust muusikat läbivad juba olnud kihid. On eelkõige ju rütm see ,mis kannab ja ,,kõrged-madalad,, juba siht kuhu kanduda. Ja nii on kõige aluseks ürgsed ja aegumatud rütmid. ,,Viisid ja toonid ja muu ( noodidki) on värvingud. S.t. juba pigem moodust liikumiseks kuhugi üldse. Ja ikkagi kõik on loodust imiteeriv. Ja see kõik on meil olemas runodes, regilauludes jne. Ja see omakorda läheb otsapidi paganliku ,,shamaani,, riituste, retriitide ja rituaalide maailma. Olegi imestada et sakraalmuusika pandi vastupidi toimima ,kus rütm üldse välja lõigati. Orel, gregoriaani mungad, papi laulev jorin jms. Huvitav ,et juudid ise säilitasid paganlikud tantsud väga ehedalt, isegi islamistidel on omad rituaaltantsud aga näe kristlusest lõigati välja loodusRÜTM. Ja isegi meie rahvatants muudeti mingiks ( ei taha sitast üelda) kaerajaaniks, tuljakuks ja muuks uuslabasuseks. Ja on üle ilmamaa ringis või lõkkeümber alati olnud paganlikud rütmid. Shamaan või muu paganlik ,,preester,, kui riituse juht. Noh nüüd on DJ-d ja ArminVanBuurenid. Trummiv ( kanneldav ) või muud moodi rütmi avav juht kannab kogukonna .......sinna kuhu vaja ja kuhu taheti. Sass ei olnud üldse õnnelik oma elu üle aga siis kui ta käis kundalini välja rassimas, siis tal oli VÄGA MÕNUS. Ja võis paljalt ( tuli ) tunde kivi ümber palja tagumikuga trummida. Ja tema kogukond oli eesti terve rahvas.
Vasta
#22
piuksatan ka muusikast siia kundaliini teemasse
(kundalinist ei jaga ma essugi ja isegi vilusohveerima hakata ja mõistet enda jaoks ma lahti seletada ei viitsi)

aga muusikaga eriti just tänapäevase elektroonilise muusikaga olen tähele pannud, et on asju mida ei saa kuulata....no kriibivad...ei voola, ei suju...,
ja on selliseid, mida kuulates ma lausa omaette tantsu löön...ehk siis liigutan oma keret just nii nagu parajasti välja tuleb....
sõnadega laulud mulle enamasti ei meeldi, kuigi on ka erandeid
ja nii ma kuulangi enamasti meloodilist traansi, vms vahel ka deep house

just selle rütmilisuse ja harmoonilise meloodia pärast
mis aitab mul oma tegevusele keskenduda (teen füüsilist tööd)

ja paadikaptenile: päris hea, aga nats kriipis, kui prooviks asendada selle tausta elektroonilise klaveri rohkem naturaalsega, ja ehk nö löökriistade osa teravamaks sutsu vastukaaluks siis
.....lihtsalt minu isiklik tunnetus, ära võta seda tõsiselt
//inimeselt, kes muusikast ja nootidest midagi ei jaga
Vasta
#23
(28-11-2021, 09:52 )Maakristall Kirjutas: Sass ei olnud üldse õnnelik oma elu üle aga siis kui ta käis kundalini välja rassimas, siis tal oli VÄGA MÕNUS. Ja võis paljalt ( tuli ) tunde kivi ümber palja tagumikuga trummida. Ja tema kogukond oli eesti terve rahvas.
Sassi elukaaslase sõnul lasknud Sass oma riitusplatsi " Papa Kirsil " ära õnnistada , ja Sass olevat end üldse lasknud enne surma ära ristida .

Selles valguses ma ei oska enam miskit ütelda .




Vasta
#24
Sass. Mitte keegi ei suuda teda mõista. See ei ole võimalik kui ise pole kogenud ,,sellist ,, kehastust. See sai natu kusagil läbi kirjutatud ka. šamaan teeb ( vaim sunnib koos kogukonnaga ) läbi ja kannab endas kõike seda, mida kogukond ise ei suuda. Ja nii tassib kui kuidagi ilmestada.......maailma oma seljas. Ja rähkleb kogu pasameres. Võtab kogukonna ja koha ,,probleemse saasta,, enda asjaks. šamaan neelab nagu buddha maailma endasse, seedib ja samal ajal loob maailma neutraliseeritult. Ma ei hakka ajama siin jessukat kui ikka ei mõista kõrvu panna. Temagi võttis maailma enda kanda ja ka inimeste ,,patud,,. Ei ma ei saa siia teda panna. Lihtsalt piiblipitser plahvatab omad rumalad tõlgendused laiali. Nii nagu Kaigas oli siin ristituile, nii oli Sass paganaile. On preester ja šamaan olemuselt ju üks ,kuid......... ahh jäägu see.

Sass ei teinud midagi enda jaoks, ta tegi seda koha ja kogukonna jaoks. Ta ISE tahtis end proovile panna tuumapolügonidel. Ta ise võis end maasse talvel kaevat. Ta neelas terve elu taimseid mürke ( surmavaid) ja veel sellistes kogustes, millest piisanuks armee tapmiseks. Ta tegi KÕIKE endaga ja enda SEES. Sest see oli tema maailm ( sisemaailm) . Ja tegi seda teiste eest. Tegi ,sest tteadusinimesena ta pidigi esmalt enda peal proovima, kuidas midagi kogukonna heaks ja abiks rakendada. Ja ta lasi teadlikult endast läbi pumbata ka kõik linnameditsiinilised mürgid ja rohud. Ta ei teinud kedagi katsejäneseks, sest nii ta ei oleks saanud. Oi kui palju teda venemaal teadurid piinasid. Oi kui palju püüti teda maha nottida muudest tasanditest.Teda tahtis likvideerida isegi KGB. Lõputult võiks jätkata. See et ta lasi end ristida oli samuti mõjude uurimine enda peal. Ta suri šamaanina ja paganlikul moel ka lahkus. Et seal kirik ,,kohal,, viibis. Sellel on oma taust. Oli ju maa antud kahe vahel kanda. Kaigas läks, Sassile jäi terve koorem. Ta pidigi ka kristluse endasse neelama ( sund) ja nüüd funktsioonid samuti üle võtma. Ja ravima ka usklikke. No ka see on vaid osa olnust. Ta muutus selle käigus lõpus leplikumaks. Ja defineeris paljut ringi. Ja see lause oli samast perioodist- ,,ela nii ,et sinust halba ei sünniks,,. Ja mis eelkõige, lõpuks ta taipas -KOHT vajab kogukonna liitmist. Tuleb üheks viia selle, mis on siin ja paratamatult juurde tulnud. Ta oli lõpuni teadusmees ja igasugu Lippmaad olid ta kõrval inisevad tatid, kes teda vihkasid. Ja ta JÄI šamaaniks, kuid neelas endasse ka usujumala. Nii nt. ei kaotanud eestlane ju `Õ tähe kaasamisega midagi . Ta võitis ja tegi OMAKS. ( P.s. need olid krdi saksid ,kes meie OE (Õ) siit olid eelnevalt välja söönud). Mis puudutab tema vähisurma, siis see oli tasu kogukonnalt. Jah just nii. Nii teda tänati. Ja milline parastamine algas ja milline võidurõõm kestis veel aastaid. ,,Ehh kuradi posija, ei suutnud ennastki aidata,,. Jah, teadjaravitseja ei ela tõepoolest ENDALE. Ainus ,,ravi,, on teiste aitamine, kuid massi vastu ei saa ja lõpeb ka kõige vägisema jõud. Sassi surm on märgilne. Sest hetkest alates võib üelda, kõik väelised lahkusid maa pealt. U. sel ajal kadusid viimsedki tegijad väes. Need kes jäid , need on teelised-õpilased. Isegi see kiidetud Baikal, ohhhhh, seal on mõneti šamanism rohkem surnud kui siin. Meil on siuke ajastulõik ,kus KÕIK lahkuvad...................et naasta ja uus maailma luua. Mitte keegi ei tule neist ega mujalt appi. Sass lõi eelduse rahva liitmiseks ja koha hoidmiseks harmoonias. Aga ka sellest kilomeetreid juba juttu olnud. Sass kutsus mind oma ,,astraali,, kui on vajadus. Alguses mudugi sõimas ja peksis mind korralikult sassi. Tampis ego sodiks ja saatis mind otsima ametit ,kus rahvas saaks mind alandada. Teenindajaks. Peale seda hakkasid elus juhtuma igasugu asjad. Isegi surnuks ei õnnestunud mul end juua kuigi tahtsin. Isegi joblase peaga sattusin ma ,,tantsuorgasmi,, seisundisse. Aga endast ei olnud siin jah ju juttu, mis ma kiren ehh. Sass oli hoolimatta ropust suust seest väga , maeitea noh südamlik ja soe.
Mitte ükski ,,nõid,, ei saa ravitseda seda, mida temas pole hetkel või olnud eelnevalt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kundalini deemon ja metsaline. Lokster 13 4,133 27-05-2019, 21:04
Viimane postitus: Tegudele

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat