•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimröövid tulnukate poolt
#51
Ma olen neid ajakirjadest "Universum" lugenud ja siis on veel see raamat:

http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?165865

Mida paraku pole viitsinud läbi lugeda, sest enam-vähem samad lood olid ka ajakirjades.
Aga ühe loo ma sealt kuhugi teemasse kirjutaisn ka teistele lugemiseks.
Kuskil peaks olema abduktsioonide teema ka (selle nimetuse alt leiad inglisekeelseid linke).
Teema siis siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...2#pid87754
Vasta
#52
Tänud Müstik!

Sealt teisest teemast leidsin hea tsitaadi ja see läheb hästi kokku selle VS-i poolt tõlgitud teise juhtumi puhul. Vastikud tegelased...

Tsitaat:Algselt postitas HadziOgloe
Palju uut infi.

Varasem info oli, et hübriidrassi aretamine on läbi kukkunud ja "hallid jäid haigeks" ning nende haigusi ei saa ravida.

Nüüd selgub, et "hallid" keelduvad välja suremast ja jätkavad katseid, kasutades inimesi toorainena.

Ka siin para-web´is on inimesed kirjutanud kogemustest, mis võivad olla "hallide" külastused vere võtmiseks või Giovanna taoliste ettevalmistamiseks. Eks nad võtavad vahel organeid ka kui neil tarvis läheb, emotsioone neil ei ole. Ja mis neil kaotada. Ei nad hooli millestki.
Vasta
#53
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Vast karistati selle eest, et sõi hallide liha, seal ju jutt ka sellest, et peale mingit ufo katastroofi pistsid aafrika nõiad oma kombe kohaselt võõra nahka, et tema tarkust endale saada. Neil pidi seal olema mägi. mille vastu aeg ajalt taldrikud ennast puru koksavad ja nõidu värske lihaga varustavad.
Aga see oli kena sinust, et tõid kahe UFO-abduktsiooni võrdluse siia, ega muidu ei oskakski neid eriti omavahel võrrelda.
Jah, ega neid aafrika šamaane me ju ei tea ega tunne....aga küllap seal miskit toimub seal mäe peal, mäe all või koobastikus....ja mida nad seal söövad - seda me ka ei tea...
Ja küllap on neid röövitute kogemusi Aafrikas rohkemgi, aga meieni jõudnud ainult see jutt ja seda tänu David Ickele.
Vasta
#54
No välja ei ole neid röövimise lugusid vist keegi mõelnud...
Ja neid lugusid on kohutavalt palju...ja põhiosas nad kattuvad, ehkki detailid on erinevad.

Siin üks eesti keelde tõlgitud tuntud lugu Betti ja Barney Hilli röövimisest tulnukate poolt:

http://www.otsimrat.net/ufolehekulg/INIMROOV.HTM

Eesti keeles saab abduktsioonidest lugeda ka
raamatust
Peter Hough, Jenny Randlers - "Mõistatuslike nähtuste entsüklopeedia."


[Muudetud: 25-12-2009 Müstik]
Vasta
#55
Võib vaadata ka filmi "Neljanda astme kontakt", mis nüüd kinodes jookseb.
Vasta
#56
Milleks kõik need röövid?
Tegelikult on kogu meie maailma komplekslooming, iga osa on seotud teisega ja toidab energiaringkäigus üksteist. Maailm on hävimattu niikaua kui niinimetatud karmaratas, aga teiste sõnadega kotka silm on alles, koht kust tulevad kõik kotka emanatsioonid, ja kuhu suubuvad peale surma tagasi kõik elusolendid, andes oma teadvuse tagasi kotkale.
See on sisuliselt täiuslik ringkäik ja selleks, et seda täiust oma jaoks kasutama hakata, peavad tulnukad end sisse smugeldama inimese pärilikkusainesse.
Selleks kõik need röövid, sperma ja munarakkude võtmine, hübriidlaste kasvatamine retortides ja iseenda geenide istutamine kotka emanatsioonide loomingusse. Röövitud ja modifitseeritud geenidega kehasse sai istutada oma hinge mille saab ju surres saata silma kaudu kotka toiduna muutma kotkast ennast, vallutama karmaratta loojat ja juhtijat.
Kõik need, kes kuulutavad kadu sellele maailmale ja inimese viimist kõrgematesse dimensioonidesse, kuulutavad ette karmaratta hävingut ja maise füüsilise orgaanilise elu lõppu, inimene peaks hoopis mõtlema, kuidas seda maist ilu säilitada ja inimesena elada, selle asemel, et trügida seitsmendasse taevasse ja olla võimetu enam midagi kogema, tulnukate põhiülesanne siin on karmaratas omaenda hingede jaoks tööle panna ja muuta evolutsiooni teistsuguse toiteahela käivitamiseks kus nemad oleks sööjad ja kõik teised söödavad ehk positiivsed, sööjad teatavasti võtavad energiat, gurud ju samamoodi kutsuvad kõiki positiivsed olema ja jumalat teenima ning armastama.
Aga kogu sellele rahvale siin foorumis innukat siblimist ellujäämisvõistluses sotsiaaldarwinismi harrastavas kiskjaühiskonnas järjekordsel aastal, Tiigriaastal.

[Muudetud: 1-2-2010 VironShaman]
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Milleks kõik need röövid?
Tegelikult on kogu meie maailma komplekslooming, iga osa on seotud teisega ja toidab energiaringkäigus üksteist. Maailm on hävimattu niikaua kui niinimetatud karmaratas, aga teiste sõnadega kotka silm on alles, koht kust tulevad kõik kotka emanatsioonid, ja kuhu suubuvad peale surma tagasi kõik elusolendid, andes oma teadvuse tagasi kotkale.
See on sisuliselt täiuslik ringkäik ja selleks, et seda täiust oma jaoks kasutama hakata, peavad tulnukad end sisse smugeldama inimese pärilikkusainesse.
Selleks kõik need röövid, sperma ja munarakkude võtmine, hübriidlaste kasvatamine retortides ja iseenda geenide istutamine kotka emanatsioonide loomingusse. Röövitud ja modifitseeritud geenidega kehasse sai istutada oma hinge mille saab ju surres saata silma kaudu kotka toiduna muutma kotkast ennast, vallutama karmaratta loojat ja juhtijat.
Kõik need, kes kuulutavad kadu sellele maailmale ja inimese viimist kõrgematesse dimensioonidesse, kuulutavad ette karmaratta hävingut ja maise füüsilise orgaanilise elu lõppu, inimene peaks hoopis mõtlema, kuidas seda maist ilu säilitada ja inimesena elada, selle asemel, et trügida seitsmendasse taevasse ja olla võimetu enam midagi kogema, tulnukate põhiülesanne siin on karmaratas omaenda hingede jaoks tööle panna ja muuta evolutsiooni teistsuguse toiteahela käivitamiseks kus nemad oleks sööjad ja kõik teised söödavad ehk positiivsed, sööjad teatavasti võtavad energiat, gurud ju samamoodi kutsuvad kõiki positiivsed olema ja jumalat teenima ning armastama.
Aga kogu sellele rahvale siin foorumis innukat siblimist ellujäämisvõistluses sotsiaaldarwinismi harrastavas kiskjaühiskonnas järjekordsel aastal, Tiigriaastal.

[Muudetud: 1-2-2010 VironShaman]

Siis on küll rõõm mõelda, et pole need tulnukad kõikvõimsad ühti... Tuhandete aastatega pole nad veel hakkama saanud ja ma tahaksin loota, et inimene hoiab oma vaimu visadust ka edaspidi.

Küll aga ei saanud ma ühest asjast aru, küsin üle. Kas jumalat ja kõike loodut armastada, nagu gurud seda õpetavad, on vale? Mis või kes üldse on jumal? Kindlasti mitte tulnukadBleh
Vasta
#58
Naisel on looduse poolt antud võime siduda mehi endaga ja ka vastupidi, looduse poolt on mehel võime siduda endaga naisi järglaste saamiseks ja nende kasvatamiseks. Nimetatakse seda kiindumist armastuseks.
No naisterahvad võivad tõepoolest kiinduda gurusse kui meesterahvasse ja ka temaga magada nagu 90ndate algul siit läbi käinud gurudel oli kombeks naisi endaga siduda (arengu eesmärgil muidugi?).
Kuidas nüüd gurusid mehed armastama peaksid ei tea, kõlakaid on igasuguseid, tutvu kasvõi Sai Baba teemas tema kommetega, mustlasparuni jaoks on kogu klann naised ja kõik poisslapsed käiakse samuti üle, et teaksid kes klanni jumal on.
Jõudsime jumalani, kes mängivad meile jumalaid, äkki hoopis tulnukad, silm (kotkas) vaatab maailmas ühetaoliselt kogu elavat ja sama ühetaoliselt pistab kõikide surevate olendite teadvused nahka vahet tegemata. Teda armastada on mõttetu see ei anna mingit eelist.
Tulnukatega võib sama tsirkus olla kui halbade kommetega gurudega, ka nemad võivad mehi võtta kui naisi ja nende elujõudu läbi selle kasutada.
Naised nimelt toidavad oma elujõuga kogu elu neid mehi kelle seeme on neisse korra sattunud ja õhkavad nende meeste järgi.
Aga tänu sellele saavad naised keerata selle mehe kaela kui mees on perekonnapea, kasutada meest oma järglaste kasvatamisel ja toitmisel.
Sai nüüd veidi laialivalguv jutt aga jutus on lihtne tõde, armastus on meeste jaoks teistsugune kui naiste jaoks ja mees ei saa kuidagi aru kuidas on võimalik meest armastada kui jah, aga ärme muutume labaseks.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Sai nüüd veidi laialivalguv jutt aga jutus on lihtne tõde, armastus on meeste jaoks teistsugune kui naiste jaoks ja mees ei saa kuidagi aru kuidas on võimalik meest armastada kui jah, aga ärme muutume labaseks.

Erinevus mehe ja naise armastuse vahel on ju ilmne. Mees armastab silmadega, naine kõrvadega.
Vasta
#60
To VS:
Preilikassi küsimus oli:
Küll aga ei saanud ma ühest asjast aru, küsin üle. Kas jumalat ja kõike loodut armastada, nagu gurud seda õpetavad, on vale? Mis või kes üldse on jumal? Kindlasti mitte tulnukad

Oma vastust loe aga eespoolt! On see siis miski vastus? See on ju lausjama, mida sa noorele alles elu alustavale tütarlapsele puhud!
Küsimus ei olnud selles, kas gurut armastada, vaid kas on vale jumalat ja kõike loodut armastada. Ja meeste ja naiste vahelist armastust ei puudutanud küsimus üldse.
Pealegi oled sedasama jura juba oma 50 teemas kirjutanud. Saa ükskord kaineks!


[Muudetud: 3-1-2010 Müstik]
Vasta
#61
Krayon teema oli inimröövid ja ma üritasin ainult selgitada inimröövide mõtet ja põhjusi.
Et karmarattast pääseda, ei tohiks indiviidil selles elus järglasi olla, sperma ja munarakkude võtmine on sama toimega kui laste tegemine ja sünnitamine.
Mõlemal juhul muutuvad röövitud ka manipuleeritavteks tulnukate poolt läbi tunnete.
Müstik, maailm sellest ei muutu kui sa noortele seletad, et lapsi kured toovad ja samad lapsed pärast sind sõimavad, et nad oleks paljusid tegusid tegemata jätnud kui oleks tagajärgi teadnud, naine ei pea mitte end paljude meeste vahel jagama kui tugevat peret ja lapsi tahab.
Äkki seletad ise mida sa mõtled kui räägid isetust jumalaarmastusest, kes on sinu jumal? Kotkal kelle omand sa oled on ükskõik.

[Muudetud: 1-3-2010 VironShaman]
Vasta
#62
Jah, ja sa oled sedagi juba paljudes teemades rääkinud ja usun, et Preilikassilegi on see jutt juba ammu selge.
Vasta
#63
Müstik, sinu jutust võib ainult siis aru saada kui eeldada, et tulnukad on muinasjutt ja jumalad uskumise küsimus, kuigi kirikusse minnes on naistel just tunded need, mis kirikuga seovad ja sinna tagasi veavad, kes on nende tunnete esilekutsuja kirikus?
Kirik ei tekita meeste kõhtu liblikaid lendama välja arvatud naiste tõmme, kes selle koguduse moodustavad.
Unustad selle et naistel on kaks suhtlemiskeelt tunnete ja verbaalne meestel ainult omavahel üks, verbaalne.
Peaksid kunagi nendega tegelikult kohtuma, siis arusamad muutuvad.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Naisel on looduse poolt antud võime siduda mehi endaga ja ka vastupidi, looduse poolt on mehel võime siduda endaga naisi järglaste saamiseks ja nende kasvatamiseks. Nimetatakse seda kiindumist armastuseks.
No naisterahvad võivad tõepoolest kiinduda gurusse kui meesterahvasse ja ka temaga magada nagu 90ndate algul siit läbi käinud gurudel oli kombeks naisi endaga siduda (arengu eesmärgil muidugi?).
Kuidas nüüd gurusid mehed armastama peaksid ei tea, kõlakaid on igasuguseid, tutvu kasvõi Sai Baba teemas tema kommetega, mustlasparuni jaoks on kogu klann naised ja kõik poisslapsed käiakse samuti üle, et teaksid kes klanni jumal on.
Jõudsime jumalani, kes mängivad meile jumalaid, äkki hoopis tulnukad, silm (kotkas) vaatab maailmas ühetaoliselt kogu elavat ja sama ühetaoliselt pistab kõikide surevate olendite teadvused nahka vahet tegemata. Teda armastada on mõttetu see ei anna mingit eelist.
Tulnukatega võib sama tsirkus olla kui halbade kommetega gurudega, ka nemad võivad mehi võtta kui naisi ja nende elujõudu läbi selle kasutada.

Aga tänu sellele saavad naised keerata selle mehe kaela kui mees on perekonnapea, kasutada meest oma järglaste kasvatamisel ja toitmisel.
Sai nüüd veidi laialivalguv jutt aga jutus on lihtne tõde, armastus on meeste jaoks teistsugune kui naiste jaoks ja mees ei saa kuidagi aru kuidas on võimalik meest armastada kui jah, aga ärme muutume labaseks.

Seega armastus võib olla ainult füüsiline? Mina usun eeskätt agapesse. Ja ma päriselt ei saanud aru, kuidas sa jõudsid välja guru armastamiseni? Ma küsisin, et kas sinu arust on uskumine armastusse jama? Mõned gurud, iseasi, keda neist uskuda, propageerivad ka armastust, aga see, kui inimene (sinu näite järgi siis naine) usub, et armastus on ülim vägi, ei tähenda, et ta armastab gurut rohkem kui iseennast, oma hobust, abikaasat või naabrit. Kui armastab (ja kui guru seda propageerib), siis on tegemist sektiga ja sellises kogumis on ainult energiaseisak võimalik.
Ning kui ma küsisin jumala kohta, siis ei mõelnud ma tulnukaid, jumalat ikka. See, et inimesed on tulnukaid jumalateks pidanud, ei tähenda, et nood ongi jumalad. Jumal on midagi palju enamat. Seda tulnukjumalate teemat puudutab ka film, mis praegu kinodes jookseb. Sellepärast see teema ongi just praegu mu jaoks aktuaalsuse taassaavutanud.

"Naised nimelt toidavad oma elujõuga kogu elu neid mehi kelle seeme on neisse korra sattunud ja õhkavad nende meeste järgi". Mõh? Kas siis kõik toimibki ainult füüsilisel tasandil? Selle järgi võiks öelda, et naine, kellesse pole "kellegi seeme sattunud", on vaba oma energia loovutamisest. Olgu, kuidas on. Seda teooriat ma ei usu, Universum on selleks liiga peenelt üles ehitatud, et lubada vaba tahte vastaseid energiavangistusi.

"...armastus on meeste jaoks teistsugune kui naiste jaoks ja mees ei saa kuidagi aru kuidas on võimalik meest armastada...". Selge ju, et on teistsugune. Ma arvan, et tänapäeva inimesed ei peaks selles enam kahtlema. Küll aga ei saa ma aru lause teisest poolest... Sinu jutu järgi ei usu mees, et on armastusväärne? Kas see natuke üldistav ei ole? Ja ma usun, et see kehtib ka naiste kohta. Kui pidada armastuse aseallikaks füüsilist armastust, siis tänapäeva praktika näitab, et sul on õigus, aga see õigus kehtib mõlema soo kohta.
Vasta
#65
Tubli kiisu, nüüd sa tutvustasid ennast piisaval, et sinu mõtlemisest aru saada.
http://en.wikipedia.org/wiki/Agape
Kindla maailmavaatega inimestele pole mõtet selgitada teistsuguseid maailmavaateid, võid hoopis ise misjoni rünnaku alla sattuda.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Krayon teema oli inimröövid ja ma üritasin ainult selgitada inimröövide mõtet ja põhjusi.
Et karmarattast pääseda, ei tohiks indiviidil selles elus järglasi olla, sperma ja munarakkude võtmine on sama toimega kui laste tegemine ja sünnitamine.
Mõlemal juhul muutuvad röövitud ka manipuleeritavteks tulnukate poolt läbi tunnete.
Müstik, maailm sellest ei muutu kui sa noortele seletad, et lapsi kured toovad ja samad lapsed pärast sind sõimavad, et nad oleks paljusid tegusid tegemata jätnud kui oleks tagajärgi teadnud, naine ei pea mitte end paljude meeste vahel jagama kui tugevat peret ja lapsi tahab.
Äkki seletad ise mida sa mõtled kui räägid isetust jumalaarmastusest, kes on sinu jumal? Kotkal kelle omand sa oled on ükskõik.

[Muudetud: 1-3-2010 VironShaman]

Et kui inimesel ei ole selles elus järglasi, siis ta ongi kohe karmarattast pääsenud? :o Raske uskuda, et see päris nii lihtne on... Selle järgi ei peaks mingil individuaalsel arengul üldse mingit mõtet olema, sest kõik taandub sellele, kas inimesel on järglased. Rääkimata sellest, et ma päriselt ei mõista - kuidas järglased, keda kasvatades inimene õpib tundma nii iseennast kui inimloomust, õpib panustama elu arengusse, on laiemas plaanis võetavad karistusena?
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Tubli kiisu, nüüd sa tutvustasid ennast piisaval, et sinu mõtlemisest aru saada.
http://en.wikipedia.org/wiki/Agape
Kindla maailmavaatega inimestele pole mõtet selgitada teistsuguseid maailmavaateid, võid hoopis ise misjoni rünnaku alla sattuda.

Jah, agape nagu platooniline armastus. Puhas armastus, ilma, et füüsis selle ära rikuks. Ma ei muretse mingi rünnaku pärast, olen selleks liiga tugev, liiga palju näinud ja mu kese on kõigutamatu Smile Küll aga ei saa ma aru, miks oli sul tarvis üldse selline repliik õhku visata? Tundub nagu ma oleksin suutnud su rahu häirida... :o
Vasta
#68
Arvan, et eelnev kirikujutt oli määratud kassile, vaata postitust ja vastust aga ka sinust võib nii ja naa aru saada, aga mulle kohutavalt meeldib sinu materjali tuhnija loomus ja heade linkide toomine, see, mis teeb su väärtuslkuks teistele.
Ni et ei ole mõtet toriseda.
Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Arvan, et eelnev kirikujutt oli määratud kassile, vaata postitust ja vastust aga ka sinust võib nii ja naa aru saada, aga mulle kohutavalt meeldib sinu materjali tuhnija loomus ja heade linkide toomine, see, mis teeb su väärtuslkuks teistele.
Ni et ei ole mõtet toriseda.

Kiriku jutt oli mõeldud mulle? Kahjuks pean paluma sul oma mõtte selgitamiseks mingit muud kujundit kasutada, sest kirikuga ma ei seostu. Pole kunagi olnud kirikuskäija, ei ole kunagi tundnud "liblikaid kõhus" üleüldse mingi asutuse tõttu.
Vasta
#70
Kiisu otsib siit ja otsib sealt... ta ei tea päris täpselt veel isegi, mida ta otsib. Aga hea, et otsib.

VironShaman, milline on Sinu seisukoht Hadzi toodud Giovanna intervjuus sisalduva teabe kohta? Pean silmas eriti seda väidet, et hallidel on jäänud vaid kaks aastat... kui see tõele vastab, siis nad ju ei kontrolli aega? Või on asi ajas, nagu meie teda mõistame (s.t. me mõistame aega vääralt)?
Vasta
#71
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Kiisu otsib siit ja otsib sealt... ta ei tea päris täpselt veel isegi, mida ta otsib. Aga hea, et otsib.

VironShaman, milline on Sinu seisukoht Hadzi toodud Giovanna intervjuus sisalduva teabe kohta? Pean silmas eriti seda väidet, et hallidel on jäänud vaid kaks aastat... kui see tõele vastab, siis nad ju ei kontrolli aega? Või on asi ajas, nagu meie teda mõistame (s.t. me mõistame aega vääralt)?

Jah, olen fööniksi kalduvustega Bleh Numeroloogia ning enneagrammid seostavad selle linnuga number üheksaid.

Kas pole ka mitte võimalik, et selle naise juttu ei tasu päris tõesena võtta? See 2 aastat, millest ta räägib... võib ju kõik olla. Aga samas võib ka olla, et see naine on ühiskonna hulgiteadmise väljendus. Kui lisada 2 aastat, siis saab ümmarguselt aasta 2012, millest aga paljud räägivad kui tulnukate tulekuajast. Ja üldse mitte ainult nn pahade tulnukate tulekuajast, ka teiste omast.
Lisaks, neid tähtaegu, mil midagi eriliselt vapustavat peaks juhtuma, on antud ennegi. Minagi oma suhteliselt noore eluea jooksul olen mitu maailmalõppu üle elanud. Kas on alust arvata, et see naine teab, millest räägib? Ma ei väida, et ta valetab, aga kas ta teab tõesti, millest räägib? Mispärast on ta usutavam kui teised samalaadse loo rääkijad?
Vasta
#72
Alustame inimese definitsioonist judaismis, inimene on juudi naisest sündinu kes tunnistab juutide usundit.
Kui hallid ütlesid et inimestel on jäänud ainult 2 aastat kas nad siis mõtlesid sellega loomakarju ehk teisi inimesetaolisi keda võib süümepiinadeta hakkida, sundida tootma endile vajalikke organeid ja kasutada kui sünnitusroboteid.
Või mõtlesid nad inimesi, kelleks on Orioni rahaimpeeriumi lemmikrahvas.
Kui vaadata väga paljusid ennustusi tulevikuks siis suur hulk näitab tsivilisatsiooni asemel tühje maju ja roheluseta loodust, aga kogu see ilu koos inimestega tulebki ju Silmast mis tegelikult on Päike, just läbi päikese pääseb teistesse maailmadesse ja sealt siia.
Kas tõesti suudavad tulnukad päikest oma huvides ümber häälestada, et sündima hakkavad reptiilide hinged muudetud geenidega kehadesse.
Iseendast ju hallid on biorobotid taimede elulaine osast, st nende energeetika on seotud klorofülliga nagu mõningad uurimused väidavad. (aafrika nõiad kes kannibalismi harrastavad ütlevad, et hallide liha on täiesti söödav)
Ja nende osalus projektis on rohkem täitjate roll kui oma mõte. Kasu saavad sellest ikka keskmine ülevaatajate rass ja peremehed ise isepaljuneva loomafarmi inimlaadsete loomade omanikud reptiilfarmerid.
Veider tundub neis juttudes see, et nad peavad midagi muutma inimeste geenides selleks et ise edasi eksisteerida, nad ei saaks ju inimest ei toiduna ega loomsete produktidena kasutada kui poleks ise sama elulaine osad.
Nad peavad olema siinpool silma selleks et üldse saaks toituda inimesest.
Kes on siis nende vastased kellel silmas pole kohta, kes peavad enda siin elushoidmiseks kasutama spetsiaalseid oma silma kõrgemate kihtide sageduste ülekandegeneraatoreid kusagilt oma udukogust.
Või on kohalikele maistele loomakarjade lihunikele messias tulemas, kes nad kehadest välja võtab ja paradiisi pistab. Aga kehadest välja võtmine on ju holokaust läbi oma messiase.
Vanad indiaanlased räägivad, et läbi usundite on gurud terved rahvad oma maailmadesse vedanud, miks siis nüüd jumalarahvaga sama ei või juhtuda, Nostradamuse ennustused kehtivad ju inimeste ja nende jumala kohta.
Vasta
#73
Kui vandenõuteooriat arendada siis oleks hallidel ja nende seltskonnal oma võimu kindlustamiseks kõige õigem kogu maailm allutada mindkontrollile ja/või tagada geenimutatsioonidega ainult neile sobivate hingede sünd kehadesse.
Täna sobib inimkeha geneetiliselt ju enamiku võõraste hingede sünniks.
Sinise planeedi projekt on sutike tõde ja ülejäänu ümberkirjutatud vale, ei hakka siinkohal välja tooma kogu jama, sest paberil mul pole ju ette tõestusi näidata, enamik jutuubi ja vastavatele lehtedele topitud teksti on desinformatsioon.
Miks ma vene lehtedel kolan, esiteks oskan keelt ja teiseks on millegipärast vene õigeusklikud kõige vihasemad Orioni meelisrahva vaenlased.
Seega võib läbi nende väidetava vastase kohta kõige rohkem tõest materjali hankida kuigi jah seal oma vahumeistrid platsis vene rahvusliku pudrupajaga.
Ingliskeelne materjal kord ilmub ja siis sama kiiresti kaob kui salvestada ei jõua, inglise keelt loen läbi Google vene tõlke, parem tõlge kui eesti keelde, soovitan võrdluseks kasutada mõlemaid, kes aru saavad.
Muistseid on siin kõik kohad täis, see on rohkem vaatenurga küsimus ja nägemise suhtlemise küsimus.
Latsekari ju ajab iga päev tonte ja vaime taga, kes neid tonte siis neile rõõmsalt mängivad.
Aga võib olla eesti ja venemaa ongi unikaalsed, et siin on säilinud väga palju ehedat kooslust.
Isegi soome pidi olema omakultuuri suhtes pime ja silmitu, ainult kristlik jura leiab tähelepanu. Järelikult rahvaga tõsist tööd tehtud.
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
No võib ju ka vandenõuteooriat arendada - ehk leiame veel mõne killukese...
Võimu kindlustamise vahenditest on siin foorumis ka juttu olnud, üks teema igavene pikk.

Sinises planeedis märkasin mõningaid kummalisi detaile küll.
Üks võimalus on kolada netis ringi ja salvestada mis huvitav... pärast vaatad, kas on veel saadaval. Jama ripub aastaid üleval, vahel harva jääb asjalik kraam ka mõneks ajaks saadavale.
Kaovad isegi esmapilgul täiesti süütud materjalid kodumaistest päevalehtedest.
Kui natuke aega koguda, siis hakkab midagi juba looma.
Google tõlge ei mõika eesti keele eripära, sh. grammatikat.

Siin on muidugi muistseid - teatud ettevalmistustest järeldaksin, et neid peaks olema enamvähem igal pool. Ei tea.
Soomlastel ei ole enam sedasamust... jäi Karjalasse... sinna nahka see omakultuur neil lõplikult kadus.
Eesti ja Venemaa - suur tükk vanast Hüperboreast? Vana vastasseis...

P.S. juutuub kuulub guuglile, mis on algusest peale lka projekt.

[Muudetud: 4-1-2010 WhiteWolf]

Mis on lka projekt? Kuidas see muudab youtubei usaldusväärsust?
Vasta
#75
Esiteks - täpsuse ja selguse huvides paluks kirjutada asutuste ja organisatsioonide lühendid suurte tähtedega - LKA ehk CIA.
Teiseks - LKA-l ei ole suurt osalust Googelis - nii Googel kui Microsoft on välja kasvanud asutusest nimega NSA ehk RJA pikemalt
siis National Security Agency (naljahammaste meelest No Such Agency ehk sellist agentuuri ei ole olemas) ja siis Riiklik Julgeoleku Agentuur.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,771 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Inimesed tulnukate poolt aretatud. Klaid 19 13,984 03-05-2017, 19:26
Viimane postitus: Marimu
  Mõned küsimused tulnukate kohta. Merc MKIII 50 26,080 18-01-2017, 18:55
Viimane postitus: Müstik
  Kepleri kosmoseteleskoop avastas tulnukate megastruktuuri zafa 3 3,922 10-11-2015, 09:40
Viimane postitus: Müstik
  Petitsioon tulnukate avalikustamiseks garber 14 7,928 16-02-2015, 20:55
Viimane postitus: VironShaman
  Nasa teleskoop püüdis pildile tulnukate õhulaeva ? kk2ku- 5 5,643 22-01-2012, 15:17
Viimane postitus: Leena
  ÜRO nimetas tulnukate kontaktisiku? donulme 19 8,724 20-12-2010, 17:12
Viimane postitus: ekke721
  Tulnukate maailmad. silverm 14 7,516 28-05-2008, 19:47
Viimane postitus: silverm
  Tulnukate inimrööv Zakarum 3 3,591 10-04-2008, 22:01
Viimane postitus: kala

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat