Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult
#1
Üleloomuliku võimega kass, kes suudab tuvastada hooldekodu patsientide eelseisvat surma, on ennast tõestanud umbes 50 juhul. Ta otsib voodihaigete patsientide viimsetel elutundidel nende seltsi.


Browni ülikooli geriaater ja abiprofessor David Dosa ütleb, et viie aasta vältel kogutud andmete põhjal on näha, et Oscar eksib väga harva, kummutades mõnel korral koguni Uus-Inglismaa hooldekodu personali ennustusi selle kohta, millised patsiendid on hinge vaakumas, vahendab The Daily Telegraph.

Kass Oscar
[Pilt: file28899623_6288d4b67dcdf7351c.jpg]

http://forte.delfi.ee/news/teadus/articl...D=28899583
Vasta
#2
Vau. Loomad pididki väga tundlikud olema...ennustavad looduskatastroofe ette ja...
Vasta
#3
Minu kass, kes jäi sõbrapäeval (6 aastat tagasi) auto alla.. tema tunnetas vist iseenda surma just ette, nimelt oli mul veel üks kass, tema enda poeg aga poeg oli juba suur ja Charlotte (kes auto alla jäi) tema eest enam ammu-ammu ei hoolitsenud.. Selle päeva hommikul aga lakkus ja mängis temaga, ta polnud eriti seltsiv aga tollel päeval tuli minule ja emalegi sülle ja lõi nurru ilma et oleksime teda paitanudki.. Õhtul tuli naaber akna taha et meie kass on surnud.. Jube oli küll, just sõbrapäeval kah veel
Vasta
#4
Asi selles, et loomad tajuvad paljusi asju samamoodi nagu inimesed, kuid inimesed on pikkade aastate jooksul need tähelepanekud unustanud, me ei käi ju ringi ja nuusi ümbrust ega midagi, ja kui inimene surema hakkab, hakkab tema keha teistmoodi käituma, keemilised erinevused tulevad ja loom tajub neid väga häsit. Teisel puhul küsiks kah ssee kass kes autoalla jäi oli väga vana või oli ta haige või käitus ta ise kah teistmoodi?
Vasta
#5
See tuletab mulle meelde, et ühes Dr. House osas oli täpselt sama teema. Mingi kass ennustas vanadekodus täpselt nagu esmases postituses kirjutatud.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas THOR-00
Asi selles, et loomad tajuvad paljusi asju samamoodi nagu inimesed, kuid inimesed on pikkade aastate jooksul need tähelepanekud unustanud, me ei käi ju ringi ja nuusi ümbrust ega midagi, ja kui inimene surema hakkab, hakkab tema keha teistmoodi käituma, keemilised erinevused tulevad ja loom tajub neid väga häsit. Teisel puhul küsiks kah ssee kass kes autoalla jäi oli väga vana või oli ta haige või käitus ta ise kah teistmoodi?

ta käitus lihtsalt väga isemoodi nendel (sellel) viimastel/viimasel päevadel, ja ta oli ..3 aastane kusagil ehk? haigust nagu märgata polnud, kasvajaid, muid hädasid/vigasid kah polnud
Vasta
#7
Kujutan ette, kui jube võib seal vanadekodus elada olla - kõik vanurid hoiavad kassist kaarega eemale. Laugh
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
See tuletab mulle meelde, et ühes Dr. House osas oli täpselt sama teema. Mingi kass ennustas vanadekodus täpselt nagu esmases postituses kirjutatud.
Oli jah. Seal reageeris ta vist soojusele?
Aga sellest et kassid surma tunnetavad on ju ammustest aegadest räägitud. Ise usun ka, et loomad on kindlasti kõvasti tundlikumad kui inimesed.
Vasta
#9
Arvan, et House puhul võeti see sama uudis aluseks. House ju uuem asi kui see uudis.
Vasta
#10
Mul on üks huvitav raamat paranormaalsete võimetega loomadest. See on "Salapärased lemmikloomad" autor Michael Streeter. Seal on ka kirjas sellest, kuidas mõni lemmikloom tunnetas oma peremehe surma kauge maa tagant ja kuidas mõni ammusurnud lemmikloom tuli tagasi, et oma peremehe elu päästa jne.Bleh
Vasta
#11
(24-03-2010, 17:22 )THOR-00 Kirjutas: Asi selles, et loomad tajuvad paljusi asju samamoodi nagu inimesed, kuid inimesed on pikkade aastate jooksul need tähelepanekud unustanud, me ei käi ju ringi ja nuusi ümbrust ega midagi, ja kui inimene surema hakkab, hakkab tema keha teistmoodi käituma, keemilised erinevused tulevad ja loom tajub neid väga häsit. Teisel puhul küsiks kah ssee kass kes autoalla jäi oli väga vana või oli ta haige või käitus ta ise kah teistmoodi?

Ma arvan, et kassid näevad lihtsalt inimeste auravälja...ja kui see on ikka haigustest tumenenud ja otsad andmas...siis kiisu tuleb ja jätab sinuga hüvasti...omal moel.

Kassid näevad asju ja energiaid, mida inimene ei näe...olen jälginud oma kiisut juba aastaid ja tean seda. Kuna mina midagi ei karda, ei karda tema ka...aga vaatab ja uudistab ...minule nähtamatut Smile.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elu peale surma. z3r0 c001 381 208,379 04-01-2022, 23:10
Viimane postitus: Kahvanägu
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 104,193 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 75,120 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,942 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,777 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,273 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,839 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 14,667 22-07-2013, 17:49
Viimane postitus: Krt
  Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused. marduuhin 56 32,325 10-07-2013, 04:07
Viimane postitus: pipp
  "Surma trotsijad" erinevates kultuurides Xtzone 24 13,234 19-02-2013, 10:14
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat