Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud?
#1
Kaks keerulist sõna lihtsa sisuga. Pürokinees on siis inimese võime mõtte jõul süüdata asju ning telekinees mõtte jõul asjade liigutamine. Kas see saab teie arvates olla võimalik? Arvestame ka asjaolu, et aju funktsioneerimist on siiski väga vähe uuritud ning see on nö uncharted territory. Ühesõnaga mina arvan, et see on mõningate healoomuliste mutatsioonidega võimalik. Muidugi peab oskama seda võimet kasutada.
Vasta
#2
ei tea nagu usuks aga ple näinud siis tundub nati kahtlasen see
Vasta
#3
Ei usu, tunduvad mustkunsti trikid.
Vasta
#4
Miks trikid? Kas pole võimalik inimeste arengu selline mutatsioon, et aju osa, mis juhib inimese energiat, on muteerunud ning suudab inimese energiat suunata teatud punktidesse, näiteks suunata oma soojusenergia ühte punkti ning näiteks süüdata kergestisüttivaid paberinutsakuid.
Vasta
#5
ennem ei usu kui näinud olen Bleh
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Miks trikid? Kas pole võimalik inimeste arengu selline mutatsioon, et aju osa, mis juhib inimese energiat, on muteerunud ning suudab inimese energiat suunata teatud punktidesse, näiteks suunata oma soojusenergia ühte punkti ning näiteks süüdata kergestisüttivaid paberinutsakuid.
kahtlane, teoreetiliselt muidugi võimalik.
Vasta
#7
Niivähe kui teadustest jagan, tundub see ikka võimatu aga kunagi ei või täiesti kindel olla...ja ma arvan, et kui see on tõsi, siis pole tegu mitte ainult tundmatusega inimese ajus vaid mingi senitundmatu energialiigi/energia edasi muundumise viisiga...
Vasta
#8
Üks link teile, kus õpetatud, kuidas arendada telekineesi, pürokineesi ja igast muid kineese.
http://undergrounddragon.tripod.com/theu.../id22.html
(üks popup seal ka)
Vasta
#9
Selle kohta ma arvan, et see on kaasa sündinud. Näiteks igast geeniuseid jne. sünnib ju, kes lõpetavad juba keskkooli kuskil vanuses 10, et ju leidub siis ka sihuseid inimesi, kel taolised võimed. Aga, et kuidas sihused võimed jne. kaasa sünnivad, vot siin jääb jälle mu mõistus......



Võiks olla, et need ..kineesid oleks kõik lihtsalt õpitavad. Ma küll õpiks siis endile sihuse võime juurdeLaugh


Äi tule välja, lugedes seda õpetust, see mehike kirjeldas, et seda saab ikke nii kergelt, seda tikku ära kustutada mõtte abil, deam täitsa võimatu juuu, korra tundus, et leek läks väiksemaks, aga see oli mu suur ettekujutus tahtmisest see tikk kustu saadaLaugh. Kellegil on õnnestunudBleh
Vasta
#10
See kõik väljamõeldis ja petmine nagu maagia.
Mängitaxe lihtsalt inimsilmadega :kar:
Vasta
#11
Siin ennist hakkas keegi mõtlema pürokineesist, et ei tia mis energia liikumine ja inimese aju mutatsioon peaks olema sel juhul.
Inimesel on piisavalt potensiaali, et ei ole vaja selleks miskit mutatsiooni.
Muidugi võib mutatsioon tekitada soodumuse selliseteks asjadeks.

Aga ärge hakkake mõtlema , et kuidas see võimalik on ja kuidas see energia liigub jne. Ma arvan, et enne panete mõtte jõul kogu toa põlema kui selle olemust lahti seletama hakkate.

Ja selline asi just selle eelpool nimetatud lingi kohta. Kõik te ju loomulikult proovite neid võtteid järgi, aga kui kellelgi midagi peaks välja tulema, siis andke ikka teada (niikunii annate ju).

Ma ka siis proovisin sõbrale ajada pähe telepaatia abil ühte sõna. Ütlesin, et kuus tähte on, et mis on esimene kuuetäheline sõna, mis pähe tuleb.
Tema vastas: "õpik" Bleh
Ja paberitükki ka ei pannud lauapeal liikuma.
Põmst ma usun seda asja. Aga üht sellist asja tahaks ikka oma silmaga näha. Siis mõtleks nii, et mine tea , mis asjad veel on võimalikud.
See on nagu ootan Kahvli saates joogalendajat, aga tuleb hoopis miski vanamees konnahüppeid tegema.
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
See on nagu ootan Kahvli saates joogalendajat, aga tuleb hoopis miski vanamees konnahüppeid tegema.
Irw see oli minumeelest sajandi pettumus, ma nii ootasin mingit imepärast asja.

Aga muidu mutatsioonidega sellised võimed jah ei tohiks tekkida (üljuhul). Kui nii oleks siis oleks siin maailmas juba ei tea mis olendid. (Väidetavalt liigid arenevad mutatsioonidega, tekkid mingi mutatsioon, mis soodustab isendi elu, ta saab teisteks tugevamaks,edukamaks ja ka järglased sünnivad sama mutatsiooniga jne.)
Vasta
#13
Natuke kahtlane värk jah, aga kes teab äkki on võimalik. Kaasasündimisega võib küll olla sest näiteks igast saadetes on olnud mingid inimesed kes juba lapsest peale suudavad aks ennustada või vaimudega kontakti luua.
Vasta
#14
Ei usu. Liiga ebanormaalsed ja füüsiliselt võimatud on mõlemad.

Mustkunst tundub ju meile ka täiesti reaalsena ja asjast saame aru alles siis, kui trikk meile korralikult ära seletatakse. Need õhus hõljuvad neiud - telekinees? Vaevalt, ka see on lihtsalt silmamoonutus.
Vasta
#15
Kindlasti on võimalik ja ma arvan, et isegi ilma mingi mutatsiooniga. Nagu juba öeldud on inimese ajul tegelikult suur potentsiaal palju enamaks
Vasta
#16
man, ma proovisin 20 minutit järjest hambatikku liigutada ja ei midagi... kui ma enne uskusin, siis nüüd enam ei usu Bleh
Vasta
#17
Paneks teile sydamele, kallid inimesed, INIMOLEND kasutab 10% oma ajupotensiaalist.
See tähendab et tervel 90% on kasutamata... mõelge mis saab kui kasutada 100% oma aju potensiaalist, mingi sitase paberityki liigutamine on simpel nagu 123Smile
ma olen Absoluutselt 100prossa kindel et telekinees, telepaatia ja kõik need "yleloomulikud" inimvõimed on olemas ja võimalikud.
Vasta
#18
njah.. kui inimene kasutaks 100% oma ajust, siis pakub /me, et ega ta nii kaua ei elaks kah kui ta praegu seda teeb.
umbes sama: kas põletad küünalt 100 päeva ja natuke iga päev või 10 päeva ja nii, et see kogu aeg põleb...
Vasta
#19
MÖH?
ära võrdle kyynalt ajuga.
Pigem kui suudaks kasutada 100prossa ajumahust siis elaks inimene kauem, oskaks ammutada energiat universumist, maakerast, igalt poolt, ma räägin igavesest elust isegi. :ink:
Vasta
#20
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
....ära võrdle kyynalt ajuga....
why not? siin tuleb mängu suhtelisus...
Vasta
#21
Me kaldume teemast kõrvale. Ok mon...
me koosneme energiast ja pole mingit "seadust" miks me ei peaks olema võimelised oma ymber olevat energiat muutma-talitsema. Oma kätt sa ju liigutad.
Distants ei eksisteeri.
Vasta
#22
go loom! Smile
et siis.. nii palju kui mina teadusest tean, tean, et me kõik teame liiga vähe milleks me ise võimelised oleme!
Siin ei saa midagi kinnitada. Kõik on võimalik unless proven otherwise!
Mins usun küll, et on võimalik..
Vasta
#23
KÕIK ON VÕIMALIK UNLESS PROVEN OTHERWISE....
rohkem nõus olla ei saaksKI.
Ma olen ABSOLUUTSELT veendunud et telekinees on võimalik.
Vasta
#24
Miks ma siis ei suuda mõtte jõul ühte tolmukübet liigutada? Kulutan selle peale 2000x rohkem energiat kui näpuga liigutadas aga ikkagi ei liigu. Milles siis asja point on? Kuidas saab olla,et enamusel inimestel ega ühelgi loomal see võime ei avaldu. Kas mitte poleks keegi seda võimet enda huvides kuidagi ära kasutanud(mõni putuks näiteks)? Või ongi siin planeedil organisme kes istuvad kuskil peidikus ja lennutavad toitu mõttejõul enda juurde?
Vasta
#25
kui nii oleks siis sina seda ju ei teaks wink
aga selles küsimus ongi, et kõike ei omanda kõigest soovist. Me oleme liiga oma "reaalses" maailmas mis ütleb et see ja teine pole võimalik kinni.. maailm meie ümber on sama hea kui korralik uni.. vahest suudad ju undki kontrollida .. vahest mitte..
aga neid oskusi peab arendama ja see võtab aega. telepaatiliste võimetega inimesi kasutatakse ka ameerika sõjavägedes muide.. eriväljaõppega inimesed.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 125,783 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,417 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi eiotleseda 3 3,134 23-05-2011, 21:38
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,407 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas te usute loitse? RokkivTibu 19 8,716 09-09-2008, 10:09
Viimane postitus: Celtic
  Võimed või mitte? killuke1 6 4,289 28-05-2008, 17:14
Viimane postitus: Yjvonne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat