Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud?
#26
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
kui nii oleks siis sina seda ju ei teaks wink
aga selles küsimus ongi, et kõike ei omanda kõigest soovist. Me oleme liiga oma "reaalses" maailmas mis ütleb et see ja teine pole võimalik kinni.. maailm meie ümber on sama hea kui korralik uni.. vahest suudad ju undki kontrollida .. vahest mitte..
aga neid oskusi peab arendama ja see võtab aega. telepaatiliste võimetega inimesi kasutatakse ka ameerika sõjavägedes muide.. eriväljaõppega inimesed.
Aga miks peaks asi nii keeruline olema? Kuni keegi pole tõestanud ongi maailm nii lihtne nagu me seda näeme, või isegi veel lihtsam. Kust pärineb info US sõjaväe kohta, mis on nende inimeste ülesanded?

Eks me nii kaua arene kui kuhugi enam edasi minna pole ja maailm on meile täiesti mõistetav. Kui selline asi nagu telepaatia üldse võimalik on eks siis ühel päeval mõni loll selle avastab e(t sellise asja saldus leida peab olema idioot, normaalne mõistus tunnistab seniloodud füüsika sedusi, kahjuks) Nii, et minujaoks praegu telepaatiat pole, sest ma ei näe, ei suuda seda. Las tulevik toob mulle jõudu. Ühel päeval ma veel lendan..
Vasta
#27
Vaatasin hiljuti ühte X-Filesi (4. hooaeg, 14. osa), kus teemaks oli üks arst, kes kasvatas endale uusi kehaosi.. Iseenesest äärmiselt ebaloogiline ning mitte seda ma ei tahtnud rääkida, nii et jääge minuga ja ma jõuan asja tuumani.
See mees kaotas oma pea ning kui Scully seda uuris, siis tuli välja, et mehe pea oli vähkkasvaja poolt allutatud. Igatahes oli seal rohkem vähki kui inimene suudaks ära kannatada. Seega tuli Mulder lagedale teooriaga, et see inimene on kohastunud vähiga elama ning nüüd on see üks tema eluks vajalikke tingimusi.

Tulen jällegi evolutsiooni juurde tagasi. Mis on, kui evolutsioon toimub ikkagi palju kordi kiiremini kui arvatakse. See on loogiline, et mingi aja pärast muutuvad inimesed järjest immuunsemaks kasvõi sellisele haigusele nagu seda on vähk. Nad arenevad.
Miks siis ei võiks olla telepaatia võimalik? Kui eeldada, et evolutsioon võib piirkonniti või individuaalselt toimuda hüperkiirusel, siis miks ei võiks olla inimesi, kes on tänapäeva inimestest oma arengu poolest lihtsalt ees? Telepaatia võime võiks olla midagi, mida meie lapselapse......lapselapsed kindlasti juba valdavad, nii et miks ei võiks see juba täna mõne üksiku inimesega olla tõsi?
Vasta
#28
BTW.

Kas teate et on juba arenemas inimesed kes on tänu AIDSile saavutanud tavainimesest kuni !1000x! parema immuunsusysteemi, ehk need inimesed on peaaegu haigestumatud.
Niipalju siis evolutsioonist.
Vasta
#29
see ei käinud küll nuud telepaatiaga kokku loom Smile
aga "e(t sellise asja saldus leida peab olema idioot, normaalne mõistus tunnistab seniloodud füüsika sedusi, kahjuks)"

idioddid ei avasta midagi.. mis on normaalne mõistus?
minumeelest peab olema avameelse mõtlemisega (valmis uusi ideid vastuvõtma ja uurima ) e. mõtlema väljaspool kasti.
Üks "normaalne" mõistus peaks tunnistama, kui vähe me üldse füüsikast teame.
näiteks, et kiiremini kui valgus pole võimalik liikuda aga ometi on avastatud osakesi mis liiguvad ntx 15 korda valgusest kiiremini..
Vasta
#30
Ma ei kujuta ett kuidas üks tark inimene võib telepaatia saladuse, seaduse avastada. See pole võrreldav suurima kiiruse leidmisega, idioot sellist asja juhuslikult ei avasta.

Nagu te aru saate, ei pruugi ma siin sulatõtt rääkida, lihtsalt ma tunnetan, et asi võib nii toimuda.
Vasta
#31
Aga seal sinu probleem ongi...
"Ma ei kujuta ette kuidas..." Aga KUJUTA ometi...free your mind.
Idiootidest ärgem enam rääkige... nad pole arvatavasti suutelised midagi kasulikku avastama peale selle kuidas paremini hammastega varbavahelt kõntsa kookida... ja kui avastabki, järelikult pole idioot :o
Vasta
#32
Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Aga seal sinu probleem ongi...
"Ma ei kujuta ette kuidas..." Aga KUJUTA ometi...free your mind.
Just seda ma mõtlengi, tark inimene pole võimeline tedmistest vabanema. Kui teadmisi pole(loll), siis tema leiabki uusi, avastamata lahendusi. See kõik võib olla juhus, et me kasutame elektrit, mitte telepaatiat. Kui üks tark poleks äikesest saadud tulb säilitanud, süütaksime praegu asju mõtte jõul. Ei kujuta ette mis juhtuks, kui grupp inimesi ereldada vastsündinutena meie "maailmast." Panna nad täielikku isolatsiooni, ilma igasuguste teadmisteta(kaasa arvatud keeleta, usuta). Samas pakkuda neile piisavalt toitu ja erinevaid meilgi leiduvaid aineid, mis siis toimuks? Ma usun, et 1000 aastaga oleks see rahvas arenenem kui meie praegu, või isegi 1000 aasta pärast. Nende lahendused oleks ilmselt hoopis teised (valmistavad ise organisme vms. kes tektavad energiat vms.) Võibolla veelgi parema tulemuse saaks, kui neile ei annaks ka metalle. Telepaatia oleks neil tavaline asi (kui see võimalik on). Ee tegelt ma ei imestaks, kui selline projekt on juba käivitatud(ma ei poolda seda). Meie elame ju ikkagi haiges maailmas.
Vasta
#33
vau.. nüüd läksid selle free your mindiga hoogu Laugh

muidu on kõik tore aga see koht, et.. arvad, et uute lahenduste leidmiseks peab olema loll? ma ei saa pihta.. kas kõik, kes on midagi avastanud.. nagu näiteks Newton, kes tõestas gravitatsiooni .. kas ta oli siis loll?
vastupidi.. ta oli tark. Ära eelda, et kunagi pole võimalik telekineesi kuidagi teaduslikult seletada. Kindlasti on võimalik. On vaja selliseid tarku inimesi nagu oli Newton kes avastaks mingi seose, mis näitaks inimeste võimet asju liigutada täieliku loogika valguses.
Vasta
#34
Gravitatsioon on koguaeg olemas- oli vaja lihtsalt see sõnastada(põhimõtteliselt)
Telekineesi võimet peab aga ise omama, ja siis veel seda "sõnastama"- seadused, trikid jms. leidma. Selleks aga et telekineesi võime avalduks, peab inimpea kõikidest sedustest tühi olema (ma pean telekineesi nii kõvaks mõtte jõuks, et seda ei tohi miski segada). Selline inimene on minusimis idioot, ta näiteks ei saa aru, et kui ta tahab mingit asja liigutada, peab ta seda millegi ainelisega mõjutama. Tema mõtleb kuidagi ja voilaa. Ma usun, et kui telekineesi võime meil on, siis avaldub see just sellisel viisil. Nii, et kõik mida me vajame praeguste piiride ületamiseks on üks tark idioot(peale idiootsust saab targaks ja õpetab meile ka)Bleh See seletab mulle miks ma ei oska telekineesi (või kuidas iganes see lause peaks olema- ma ei oska telekineesida vms. äkki?).

Hmm vaadeke mu esimest posti siin teemas. Kas midagi on minus muutunud? I belive mään......
Vasta
#35
Laugh

gravitatsioon oli vaja avastada ja samuti ka telekinees minumeelest, kuna niipalju, kui mina olen kuulnud ja arusaanud on eeldused "keskmisel" inimesel ehk peaaegu kõigil see välja arendada..
ja ma eeldan/kujutan ette, et see ei vaja su aju 100% kasutamist.. pigem nagu liigutaks mingit kätt.. liigutad piimaklaasi ringi ja tundub nagu liigutaks lihtsalt yht venivat kätt.
But thats just me wink
Vasta
#36
Proovisin natuke küünlaleegiga mängida. Vaatad küünalt, keskendud, mõtled, et nüüd võiks leek minna pikaks ja peeneks, üritad pingul pilguga muuta leegi asendit ning tundub justkui leek olekski pikk ja peenike, siis mõtlen, et võiks nüüd jällegi lühike ja laiem olla, hetke pärast leek tõmbub kokku.. Kas siin on tegemist tule algelise kontrolli, juhuse või mingisuguse muu energiaväljaga..? Soovitan teil ka proovida, täna proovin tikku süüdata Bleh
Vasta
#37
to tutanhamon:

pingul pilguga:
aga kui sa nö. pingul pilguga vaatad, siis su silmad muudavad ju nö. kuju, ma mõtlen, et silmad lähevad väiksemaks, siis suuremaks, olenevalt kaugusest kuhu sa vaatad ja siis see kas üritad hästi teravalt vaadata jne. Ma ise üritasin kah seda, aga tegelt mulle tundus, et silmad on lihtsalt ise nii pingul, sellega su vaateväli muutub ja siis tundub nii, aga ei tea kah.

Täna juba üritad tikku süüdata???
Ma veel üritan seda küünlaleeki kustu saada :p

Igatahes anna kindlalt teada, kui tiku põlema saad, siis ma tean millega oma aega igapäev sisustada, kui sa tõesti sellega hakkama saad....


---------------

üks asi veel, et seal õpetuses öeldu, et tiku kustutamist kõige enne, siis loogiliselt see tundub nagu jah õigem, et kuna sa hoiad tikku ju käes ja et siis läheb ka su käest see energia hulk sinna, aga tikule ei tasu liialt kaua süveneda, ma mitu korda olen kõrvetada saanud, kuna jälgin leeki nii kaua ise ei pane tähelegi, et leek juba siin samas, mu näpu vastasBleh

[Teadet on muutnud 3-12-2003 postitaja hiidlane]
Vasta
#38
Äääää.... las ma räägin juhtumi.
Pandi inimene mingisse tuppa, topidi miljoon juhet aju, käte - igalepoole kylge ||| ja hakati näitama random pilte arvutist. Olid kenad maalilised pildid ja siis sellised mis on kõhedusttekitavad (laibad, verised pildid jne). Ilusa pildi puhul polnud erilist responce aga hetk enne võika pildi nägemist täheldatakse erutust ja ärevust. Ta nägi ette millal tuleb räme pilt.
Ehk äkki leegi puhul sama teema, aimad ette mis leek teeb ja vastavalt sellele mõtled.
???
Vasta
#39
see aimamine on midagi muud kui aju robotlik reaktsioon hetk (me räägime siin ju tuhandik sekunditest) enne juhtumist.
Tut aga mõtles sellest kindlasti rohkem kui 0.00000001 sek Smile
ja silmad ei saa venitada asju piklikuks juhul kui sa ei kisu endale hiinlase slimi pähe (kasutades selleks midagi kõrvalist nagu näiteks enda sõrmi) or smth.. Smile pupilli suurenemine on seotud ainult valguse sissetuleku kogusega ja silmaläätselihaste pingutamine ainult fokuseerib..

[Teadet on muutnud 3-12-2003 postitaja fyb]
Vasta
#40
aga kas ytled et....siis ei minu teooria pole võimalik?
Vasta
#41
mis puutub küünlasse siis usun, et ei (aga ei ütle midagi kindlat [kuidas ma saaks.. foorumi nimi on para-web eksole])
Vasta
#42
Anyway ma niisama vaidlesin ning ise usun seda, et ikka inimene ise mõjutab leeki, mitte vastupidi.
Vasta
#43
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
to tutanhamon:

pingul pilguga:
aga kui sa nö. pingul pilguga vaatad, siis su silmad muudavad ju nö. kuju, ma mõtlen, et silmad lähevad väiksemaks, siis suuremaks, olenevalt kaugusest kuhu sa vaatad ja siis see kas üritad hästi teravalt vaadata jne. Ma ise üritasin kah seda, aga tegelt mulle tundus, et silmad on lihtsalt ise nii pingul, sellega su vaateväli muutub ja siis tundub nii, aga ei tea kah.

Täna juba üritad tikku süüdata???
Ma veel üritan seda küünlaleeki kustu saada :p

Igatahes anna kindlalt teada, kui tiku põlema saad, siis ma tean millega oma aega igapäev sisustada, kui sa tõesti sellega hakkama saad....


---------------

üks asi veel, et seal õpetuses öeldu, et tiku kustutamist kõige enne, siis loogiliselt see tundub nagu jah õigem, et kuna sa hoiad tikku ju käes ja et siis läheb ka su käest see energia hulk sinna, aga tikule ei tasu liialt kaua süveneda, ma mitu korda olen kõrvetada saanud, kuna jälgin leeki nii kaua ise ei pane tähelegi, et leek juba siin samas, mu näpu vastasBleh

[Teadet on muutnud 3-12-2003 postitaja hiidlane]
Kustutasin oma esimese tiku Bleh ei tea, kas see olin mina, mis selle kustutas, aga igatahes pärast pingsat vaatamist ta lõpuks ära kustus Smile Varsti süütan jaanitule Bleh
Vasta
#44
Good work (thumbs up)
Aga telepaatiast niipalju et, koolis olin vahtunnis ja istusin põrandal ei mõelnud millelegi lihtsalt ootasin millal tund algaks... siis ütlesin sõbrale muuseas nivisi et ise ka aru ei saanud: Koolis on vist pomm. Ta vaatas mind natuke imelikult ning ytles ...njah. 3 sekki hiljem kõlas 3 koolikella (pommiähvarduse märguanne) ning siis vaatas sõber mind kyll veidike kahtlase näoga:o
Niipalju võin teile ausalt öelda et mina pommiähvradust ei teinud.
Vasta
#45
to: Tutanhamon

Et kas oled kaugemale ka jõudnud.... süütamisega.
Ma katsetasin kah tikkudega, olin jube happy, sain tiku kustu, võtan järgmise tiku, jälle kustu jne, kõik tikud sain ilusasti ära kustutatud, aga point oli see, et need olid mingid teistsugused tikud, need põlesid teatud maani ja siis kustusid ise ära, võtsin siis ühed teised tikud, need ei kustunud jälle kuhugi, põlesid nii kaua, kuni ma nad ära puhusin, sest tuline hakkas...
Vasta
#46
Pole ise ka eriti kaugemale jõudnud, katsetasin nagu juba paremate tikkudega, umbes ühe viiest suudan ära kustutada, ülejäänud põletavad sõrmi.. Ega ta nii lihtne polegi Smile Pole midagi, ma motiveerin end sellega, et varsti süütan teleka taga olles olümpiatule Bleh
Vasta
#47
me alustas ka võitlust tulega
tegin 10 võiduni
algus läksin juhtima 3-0 siis jäin kaotusseisu 6-3 ja lõpuks võitsin 10-7
Kaotus oli siis kui kõrvtada sain.
Peaks iga päev harjutama hakkama nüüd.
Vasta
#48
ma lähen ka nüüd tikke ostma! Bleh
tekitasite oma saavutustega isu Laugh
Vasta
#49
nähh kuidas te seda teete???
Vasta
#50
ma ka ei mõista.
võtsin kolm tikku.. kõik kustusid ära.. võtsin neljanda ja vaatasin hoopis mujale.. see kah kustus ära :o . seega tiku viga.
Süütasin küünla ja keskendusin selle leegile ja ei mingit edu Sad. Kas keegi on siin küünla kustutanud?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 125,788 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,421 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi eiotleseda 3 3,135 23-05-2011, 21:38
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,407 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas te usute loitse? RokkivTibu 19 8,718 09-09-2008, 10:09
Viimane postitus: Celtic
  Võimed või mitte? killuke1 6 4,289 28-05-2008, 17:14
Viimane postitus: Yjvonne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat