Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pürokinees ja telekinees.. Usute või olete isegi näinud?
#51
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
ma ka ei mõista.
võtsin kolm tikku.. kõik kustusid ära.. võtsin neljanda ja vaatasin hoopis mujale.. see kah kustus ära :o . seega tiku viga.
Süütasin küünla ja keskendusin selle leegile ja ei mingit edu Sad. Kas keegi on siin küünla kustutanud?


sellest ma rääkisingi, et oleneb tikkudest, et kas nad kustuvad ise ära, aga võta sihused tikud, mis ei kustu ise ära, et, mis põleksid kuni lõpuni. Mul katsetuse käigus: ühed tikud, mis juba poolepealt ära ise kustuvad, teised tikud, mis peaaegu täiesti lõpus ära kustuvad ja kolmandad, mis ise ära ei kustugi, otsi see kolmas variant tikke ja siis proovi, aga jah ma ei usu, et siit keegi oleks küünla suutnud veel ära kustutada...
Vasta
#52
aga mis siis kustumatul tikul ja küünlal vahet on? Laugh

peaks ju teoorias küünlagi suutma kustutada.. või on mingi muu käsi mängus.
Vasta
#53
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
aga mis siis kustumatul tikul ja küünlal vahet on? Laugh

peaks ju teoorias küünlagi suutma kustutada.. või on mingi muu käsi mängus.


Et nagu, ma arvan jällegi, et kui sa tikust kinni hoiad, et siis on kergem oma energiat suunata, läbi käte või midagi...

[Teadet on muutnud 24-12-2003 postitaja hiidlane]
Vasta
#54
a kas sa kujutasid ette (olles ise hirmus rahulik jne), et su peast väljub käsi ja summutab oma massiiviga selle leegi? BlehLaugh
Vasta
#55
aga jah, kuidas te kustutate, keskendute kuidagi ve?
Vasta
#56
Mina kujutan ette, et mu sõrmeotstesse koondub energia ning samas üritan ma leeki vihase pilguga tappa, suunad talle ühe pingutava pilgu, pigistad sõrmeotsi ning tunned, et need on kergelt kuumad, siis tead, et seal on tavalisest rohkem energiat. Nii üritan mina tuld kustutada. Tegelikult on jah tikku juba ka puhudes lihtsam kustutada kui küünalt, teinekord ei saa küünalt puhudeski kustu.
Vasta
#57
Tikuga on hkhmm ... sellised lood et pea iga tikk kustub ära kui teda püsti hoida. Lihtsalt leegi allosas on liiga madal temperatuur et põletada puud.

Küünlal on oopis teine põhimõte, seal liigub mööda tahtu kütus leegi keskmesse.

Kui arvate et kustutasite tiku oma imepärase tahtejõuga siis LaughLaugh palun väga.
Point on vast selles et kui suudad tiku kustutada oma pürokineetiliste võimetega siis ei tohiks olla probleemi ka küünla leegiga.

Endal õnnestus ainult leek vasakul hoida.hoidsin leeki nii kaua vasakul kuni küünal tilkuma hakkas. Siis enam ei viitsinud süvendeda ja leek läks püstiasendisse jälle.
Vasta
#58
aga siiski, kui võtad erinevaid tikke ja paned nad püsti asendisse, siis osad kustuvad kohe, osad poole peal, osad pea täitsa all ja osad põlevad lõpuni. Et nende tikkudega, mis lõpuni põlevad, nendega saab ju.... Proovi terve toosiga, kõik need tikud põlevad lõpuni, siis võib ju nendega seda võimet arendadaSad.....
Vasta
#59
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
ma ka ei mõista.
võtsin kolm tikku.. kõik kustusid ära.. võtsin neljanda ja vaatasin hoopis mujale.. see kah kustus ära :o . seega tiku viga.
Süütasin küünla ja keskendusin selle leegile ja ei mingit edu Sad. Kas keegi on siin küünla kustutanud?

ISEGI kui sul on see võime, siis ple eriti arukas alustada küünlast vaid just nimelt tikust Smile
Vasta
#60
Ma tahaks teada, kui keegi tiku põlema saab. Kustutamine on ju selline kahtlane asi.
Vasta
#61
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
ma ka ei mõista.
võtsin kolm tikku.. kõik kustusid ära.. võtsin neljanda ja vaatasin hoopis mujale.. see kah kustus ära :o . seega tiku viga.
Vaata, tikku ei kustuta ju su läbitungiv pilk, vaid su TAHE! Smile
Vasta
#62
Tsitaat:Esialgne postitaja aX
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
ma ka ei mõista.
võtsin kolm tikku.. kõik kustusid ära.. võtsin neljanda ja vaatasin hoopis mujale.. see kah kustus ära :o . seega tiku viga.
Süütasin küünla ja keskendusin selle leegile ja ei mingit edu Sad. Kas keegi on siin küünla kustutanud?

ISEGI kui sul on see võime, siis ple eriti arukas alustada küünlast vaid just nimelt tikust Smile


aga mis seal vahet peaks olema? Smile
Vasta
#63
mina isiklikult arvan, et küünal põleb püsivama leegiga kui tikk. Proovi tikku kustu puhuda ja siis küünalt.
Tglt sul õigus, kui sa õige küünla võtad.
Pisikese.
Vasta
#64
vahelduseks kirjutaks siin telepaatiast, et kui kellegil on näiteks tõesti selline võime, et kas siis vastav isik, kelle on võtnud võimete omaja oma ohvriks, kas tal õnnestub sellest ka mööduda?
Näide: ma üritan lugeda ühe inimese mõtteid, mul on see võime olemas, aga see teine inimene ei taha, et ma neid loeks, kas ta suudaks sellele vastu panna....

praegu mul tuli meelde seoses sellega 1 film, mis tv3-elt oli, ei mäleta täpselt millal, kus mingi küla, kus järsku kõik naised jäid korraga rasedaks, tulnukate poolt või midagi ja siis sünnitasid kõik sellised eriliste võimetega lapsed....kes suutsid kasutada telepaatilisi võimeid, aga seal üks mees, lihtsalt ei lasknud, neil oma mõtteid lugeda, kuna ta ehitas nagu müüri ette....ta mõtles ainult ühele asjale ja tänu sellele ei saanud nad tema mõteteni ligi.....

et kui oletame ikkagi, et on ühel sellised võimed ja ta üritab minu mõtteid lugeda ja ma püüaks neid nii nagu varjata, et kas siis mina jääks peale või see mõttelugeja? Või oleneb vastavate isikute võimetest, kui hästi on arenenud sellel telepaatia??? Ja samas kui hästi teine suudab endale nö. müüri ette ehitada - hoida.....

Sihune väga imelik küsimus minult, kuigi samas polegi veel telepaatia lahti täiesti nö. seletatud ja ma juba räägin kaitsmisest selle eestBleh, mida teised arvavad?
Vasta
#65
heh... tikuga on ju selline asi, et kõik sõltub asendist, kuidas tikku hoiad. Kui veidi valesti hoiad, siis kustub jah kiiresti Smile
Proovige parem nii, et tikk põleks võimalikult kaua Smile Üks võimalus oleks nii, et leek üldse edasi ei liigu Bleh
Vasta
#66
hmm küsimum pürokineesi kohta..., et õppisin keemia tunnis, et mõned ained süttivad väga madalal temperatuuril, näiteks 40-e kraadi juures, et kas mõni näiteks ennast pürokineesi valdajaks kutsuv ei oleks võinud teha sama, et selle ainega küünla see, mis iganes see on kokku ning siis istub ühes ruumis mis on üpris väike ning lihtsalt eraldab endast soojusenergiat ning see küünal süttib?
Kustutamise kohta ei oska kahjuks midagi öelda, mis arvate teie?
Vasta
#67
pürokinees iseenese suhtes on (para)teaduslikult tõestatav... ent too tikusüütamine on juba iseenesest huvitav asi mida peaks proovima isegi teha.

telekinees on aga... krt kas nad mitte kõik pole energeetilisel tasandil mateeria mõjutamine?
Vasta
#68
Ilmselt nad kõik energiaga väga suurel määral seotud on, näiteks küünla kustutamist näen mina niimoodi, et kui energia küünla juurest ära "tõmmata", siis küünal kustub ning vastupidine protsess oleks siis koondamine..

Telekinees ise-enesest peaks olema rohkem kui loogiline. Olen kindel, et maailmas on inimesi, kes seda kunsti valdavad, arvan, et see pole raskem kui näiteks sütel kõndimine.. Mõlemad nõuavad oma energia koondamist teatud kohtadesse.
Vasta
#69
olen ise ka proovinud, pea hakkas valutamaBleh
tulemusi eriti ei olnud.
Vasta
#70
Telekineesi võime mingil määaral on mul olemas, pürokineesi oma mitte, seda ei tahaks ka !
Telekineesi kohta nii palju, et suudan nööri otsas rippivat asja liigutada mõtte jõul ,kunagi 9.klassis ajasin füüsikas katsegi sassi, õpetaja imestas, et ei tea, miks teie pendel nii imelikult käitub, nüüd pole enam ammu seda asja proovinud...
Vasta
#71
hmm.... mida siis pendliga[1] füüsikatunnis tehti? Käisin reaalkallakuga koolis aga ei meenu küll, et pendlit tunnis oleks näidatud...
[1] pendliga saab mõnda asja ka füüsikaga tõestada/näidata, rääkisin keskkooli ja põhikooli füüsikast.
Vasta
#72
Pendliga pidime mõõtma seda vahemaad, mida ta maksimumina kõigub !
No ei tea, meie teeme küll füüsika tunnis igasuguseid asju, katsetame aparaate ja mõõdame ning vaatleme.
Vasta
#73
See link enam ei tööta, mis teema alguses oli niiet selline küsimus, et kas kuidas te põlevat tikku hoiate kui kustutada üritate ? Küllili või püsti või mingis kolmandas asendis ?
Alustuseks ütlen kohe ära, et ei ole eriti tugev õpetuste kirjutaja ja tunduvalt paremad aga inglisekeelsed õpetused asuvad siin:
http://www.psipog.net/articles.php?cat=301
ja ise alustasin just sellest http://www.psipog.net/show.php?id=2
kindlasti tuleks pigem süveneda just sellesse õpetusse, kui alljärgnevasse,, sest see tõepoolest on hea Laugh
See õpetus siin on eelkõige neile, kes absoluutselt inglisekeelt lugeda ei suuda või viitsi.
Igastahes lisaks tikkudega mängimisele on olemas selline geniaalne mänguasi nagu psiwheel, ehk paberitükk nõela otsas, mida mõttejõul pöörlema pannakse.

Nõel:
Psiwheeli tegemiseks võiks kõigepealt ühe nööpnõela kuidagi püsti ajada. Ise valasin laua peale natuke küünlarasva ja pistsin sinna nööpnõela sisse ja hoidsin püsti, kuni ära tahkus.

Paber:
Kui nõel püsti, tuleks voltida paberist osa, mille õpetus on posti lõpus (ei ole minu tehtud). Seda 6,25 cm on täiesti lampi mõõt, millimeetri täpsusega taga ajama seda küll ei pea. Kuigi tunduvalt lihtsam on liigutada hõbepaberist pwisheeli siis alguses soovitaks ikkagi tavalisest paberist teha, sest see liigub raskemini ja on tuule poolt vähem mõjutatatav, kui liikuma hakkab siis on kindlam, et see ka tegelikult mõttejõul toimub. Hõbepaber kõigub iga väiksema õhuliikumise peale ja on sellepärast "paha". Paberist osa tuleks panna õrnalt nõela otsa, NÕELA EI TOHI LÄBI TORGATA, sest muidu on paberit vägagi raske liigutada. Ise alguses torkasin, ja imestasin, et miks nii võimatu on.

Liigutamine:
Liigutamine jaguneb kaheks suureks "ususuunaks" - käega liigutamine ja ilma käeta liigutamine. Soovitan alustada just ilma käeta liigutamisest sest siis on jällegi kindlam, et tegu on puhta mõttejõu ja mitte mingite X-soojade-õhuvoolude ja muu jamaga. Muidugi kui peale kahetunnist jutti-liigutamist midagi ei toimu võib käega proovida. Niisiis:
Ilmselt on praeguseks suur segadus, et mis moodi on käega liigutamine mõttejõud ?! Käega liigutamise all mõtlen seda, et hoiad käe psiwheeli juures, vastu muidugi ei lähe. Ja käsi on täiesti paigal. See aitab ajul imevõimetesse uskuda või midagi sellist. Skeptikud räägivad muidugi igast lolli juttu õhuvooludest ja käe soojusest ja millest iganes veel. Kuigi samas on päris huvitav, kui suudad käesoojuse abil psiwheeli soovitud suunas pöörlema panna ja pöörlemist peatada ja suunda vahetada.

Kui oled otsustanud, kas kasutad kätt või ei, siis saab lõpuks ometi asuda liigutamise enda kallale. Kogu õpetuse saab kokku võtta kolme sõnaga: just do it ! Ehk lihtsalt tee seda ! Mingit imelist valemit pole, mida järgides imemeheks saab. Tuleb lihtsalt liigutada mõttejõul. Võib visualiseerida ("ettekujutada") psiwheeli pöörlemist või näiteks enda kolmandat kätt psiwheeli keerutamas või mida iganes. Aga lõppudelõpuks taandub ikkagi kogu tegevus just do it´le.

Aga mõned soovitused ikkagi on:
Enne liigutamist võiks mediteerida või lihtsalt pea mõtetest tühjaks ajada, igasugune üleliigne jama peast välja. Minimaalselt 2-3 minti võiks täiesti tühi olla pea. Peale tühjendust üritaks saada psiwheeliga üheks, tunnetada paberi iga konarust, keskenduda täielikult psiwheelile. Psiwheel võib juba sellest keskendumisest liikuma hakata. Kui psiwheel on saanud "teie kehaosaks" siis tuleb mängu jälle just do it. Liiguta psiwheeli samamoodi nagu oma lihaseid. Seda tunnet on üsna võimatu seletada.
Liiga palju ei tasuks ette kujutada, et mingi kolmas jõud, tuul või enda käsi või mingi kaigas silmast-psiwheelini liigutab seda, sest see on kõik ringiga tee. Aju peab hakkama tõlkima, et mida krdit sa ikkagi lõpuks saavutada tahad. Kui anda kohe selge käsk, et liiguta mõttejõul psiwheeli siis igasugune tõlkimine jääb vahelt ära ja asi areneb paremini.

Harjutamine teeb harjutajaks ja kordamine on tarkuse üks vanematest ! Esimese korraga ei pruugi tulemusi saada, sellepärast ei tohiks treeningut pooleli jätta. Iga päev kasvõi 5 minutit treenida siis tulevad tulemused kindlasti. Siiski üle tunni aja järjest ei soovitata treenida, väsitab ära liiga hullusti. Ise muidugi eirasin seda keeldu ja tegin kaks pool tundi jutti esimestel päevadel, kui asi toimima hakkas, khm.

Õpetussõnad on muidugi kahtlased ja iga paari kuu tagant saan aru, et kogu eelnevalt aetud teooria on täielik BS aga proovige ära, eriti skeptikud, äkki töötab Laugh?

Muudetud: 20-11-05 kell 16:56:24 batoonike
Vasta
#74
paberilehte olen liigutanud.pendlit ka. (riputasin ühte kohta ülesse, oma kätega ei jamanud, kuna ennem tuli ka nii välja kui käes hoidsin, aga arvasin et see oli ehk lihtsalt käte pärast )
Nüüd arvake ise , kas telekinees on võimalik , või ei.
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas: JustNormal
Nüüd arvake ise , kas telekinees on võimalik , või ei.

Mitu korda võib arvata? Laugh
Aga tõsisemalt: Kui kaugel olid ise ülesriputatud pendlist? Kuidas välistasid staatilise elektri ja võimalikud (nõrgad) õhuvoolud? Kuidas see katse paberilehega täpsemalt käis? Pärin, kuna olen ka ise kunagi taoliste asjadega mänginud ja tean, et mingit efekti näha on palju lihtsam, kui ära tõestada, et see kindlasti "õige asi" (antud juhul siis telekinees) on. Selle jutu juurde näiteks üks lihtne katse, mis ei ole telekinees: Võtke umbes 1 m õmblusniiti (just nimelt õmblusniiti), siduge see ühte otsa pidi üles ja laske lahti, et võimalikud keerud välja läheksid (või hoidke käes rippu). Nüüd kinnitage niidi vaba otsa külge väike raskus (ütleme 100 g - nt tükk plastiliini) ja laske niit uuesti vabaks. Mis juhtub?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hemp, kanep või marihuaana? excubitoris 232 125,787 23-11-2020, 11:44
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kes või mis blokeerib tervendaja tegevuse? hulkuv hing 27 13,417 03-02-2015, 16:51
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Saatke abistavaid vaime või ingleid mulle appi eiotleseda 3 3,134 23-05-2011, 21:38
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Tervendavad või õnne toovad pildid. skingirl 18 23,407 23-10-2010, 20:33
Viimane postitus: HUGOTH
  Kas te usute loitse? RokkivTibu 19 8,717 09-09-2008, 10:09
Viimane postitus: Celtic
  Võimed või mitte? killuke1 6 4,289 28-05-2008, 17:14
Viimane postitus: Yjvonne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat