Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mees- ja naisenergia
Autor Sõnum
Celtic
ja sina pead kandma maailma

27-11-2005 20:32
Postitus: #26

kui mehe ja naise vahel koostöö klapib siis tähendab see et nad loovad midagi kolmandat... ehk nende vaheline energiavahetus töötab ning toodab miskit mis neile mõlemale vajalik.

kui mees või naine end peale surub siis muutub pakutav energia teisele osapoolele vastuvõetamatuks kuna tal pole seda lihtsalt vaja...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thoth
Tavaliige

29-11-2005 22:50
Postitus: #27

Just täna kuulasin energiateemalist loengut ning oma nn. "kiiksu" teadasaamiseks soovitati teha selline katse. Pange silmad kinni ning hakake ühe koha peal üles-alla hüplema. Mitte kõrgele ja pingutades vaid tavaliselt nagu varvastel põrgates (nii umbes 10-20 cm kõrgusele). Niimoodi hüpates hakkavad suurema meesenergiaga inimesed paremale kalduma ning suurema naisenergiaga inimesed vasakule kalduma. Lisaks sellele on näha ka see kas inimene on kinni minevikus-mälestustes või on suunatud tulevikku. Kui hüpates kaldutakse tahapoole siis on domineerivam minevik, kui ettepoole siis tulevik. Hüppamist peaks keegi kõrvalt jälgima ja hüppaja ise peaks siis ennast vabalt tundma, et mitte ennast ise kallutada. Seda katset pruugitavat päris tihti. Ma ise pole veel jõudnud. Proovige ja ütelge, mis juhtus.

Errare humane est
zed
Veteran

29-11-2005 23:18
Postitus: #28

Alt naaber tuli kallale...

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Thoth
Tavaliige

30-11-2005 00:46
Postitus: #29

Smile siis peaksid küll raske jalaga olema, sest peaaegu täiesti vaikselt saab hüpata.

Errare humane est
Wolfgirl
Metsaelanik

01-12-2005 14:15
Postitus: #30

Üks psühholoog (nime kahjuks ei mäleta) pakkus välja sellise teooria, et inimese seksuaalse suundumuse võib paigutada skaalale. Ühte otsa jääb täielik homoseksuaalsus ja teise otsa täielik heteroseksuaalsus. Enamik inimesi paiknevad sellisel skaalal kuskil keskel (ehk siis 51/49).
Hmm...nais-ja meesenergia?
Thorondor
Administraator

01-12-2005 15:31
Postitus: #31

Meestel on meesenergiat 51 ja naistel naisenergiat 51.
Celtic

13-12-2005 22:53
Postitus: #32

Naine pn võimeline looma kanalit teadmistesse. Kõiksusesse. Miks? seda ma ei ea... ju on naisenergia lihtsalt sellise poolusega. Igal juhul kui naine vajabv teadmisi teatud vallas siis rajab ta sinna kanali ja võtab vastu energiavoo mille muundab armastuseenergiaks. Seda energiat ta aga ei suuda muundada endale ksulikuks teadmiseks. Selleks vajab ta meest. Mees on see kes muundab armastuseenergit valguseks. Valgus ehk siis teooria.

Naine kasutab seksuaalenergiat et saada endale meest kes oleks temaga samal tasemel või kõrgemal veidi. Madalama taseme mehed ei suuda kõrget energiat muundada.

Seega naine annab mehele seksuaalenergiat et mees huvitus naise pakutavast. Mees võtab vastu naise pakutava armstuseenergia ning töötleb selle valguseks... teooriaks ehk teadmiseks. Naine saab selle tagasi ning tema ülesandeks on seda teooriat töödelda... ja jagada.

/.../

Nüüd lähevad asjad huvitavaks...
Teatavasti elame kõik lääneühiskonnas ning see ühiskond on täielikult kristluse egregori all kinni. Selle mõttemaailma loovad naised oma programmidega. Mis on programm? Programm on mõttemall... see mall mille järgi peaks teised käituma... midagi mida peaks järgima. Naiste seas on pidev rebimine... et kelle programmid on kõvemad ja kes saab oma mõttemalli kõrgemale upitada.

Kristlastest mehed on sussid. Nemad järgivad neid programme ja usuvad et maailm saab nende jumal poolt päästetud. Üks tähtsaim programm mis teeb kristluses ilma on see et mehel tohib olla korraga vaid üks naine. See tähendab et mees eraldab oma valgust vaid sellele naisele kellelt saab armastusenergiat... need naised aga kasutavad teadmise egregoris esikohale trügimiseks.

Selle asemel et maailma arendada...

Programme mida luuakse on mitmeid. On lihtsalt mõttemallid.. on trooja hobused. Viimased on saastprogrammid mis sunnivad meest jagama oma valgust ainult sellele naisele kes talle armastuseenergiat jagas.

Armastuseenergiat saab jagada nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kristluses on füüsiline pool esindatu kuna selle järgi kontrollivad naised energiate liikumisi.

Seega on mees ainult tööriist keda muditakse ja vormitakse et rajada egregoris oma taset.

Mehed kes on vägivaldsed ja peksavad näiteks oma naisi... on primitiivid, kes satuvad juhuslikult peale sellele jamale kuid kuna nad pole piisavalt tasemel siis hakkavad oma vastuolu avaldama vägivallaga. Primitiiv muudmoodi ei oskagi...
mis teeb aga mees kes ei hakka oma naist peksma vaid läheb sarvi tegema ehk siis petma?

Mees läheb järgmise naise juurde kellel on kõrgem tase kui eelmisel... ja pakub talle oma valgust. Naine... olles tegelikult kõrgemal tasemel ei oleks niisama huvitatudki sellest mehest, kuid kuna ahnus on elu alus siis võtab ta selle mehe oma tiiva alla... võttes temalt vaid füüsilist naudingut.
Samal ajal aga mees sisestab naisele eelmise naise programmid, mis on jällegi selle naise jaoks nagu viirus, kuna ei ole tema omad. Kuna aga naisel sõel puudub siis ei suuda ta neid ka eemaldada ja need hakkavad oma tööd tegema.
Sarnane tõmbab sarnast ning uute programmide mõjul hakkab tegelikult kõrgema tasemega naine otsima kanaleid madalamatesse tasemetesse.

Mees imeb selle naise tühjaks.

Kogu elu aluseks ongi ainult lihtne matemaatika. Üks võtab siit ja annab sinna pool... pool võtab sealt ja siia toob poolteist jne.

Kõik oleks ni lihtne ja mannetu kui poleks maailmas olema emotsioone. Räägitakse et emotsioonid on naistemaailma tekitised. Ja ongi.
Emotsioonidega me kaitseme tegelikku tõde iseenda eest... seda tõde et me siiski oleme nagu robotid... ning meie käitumismallid toimivad täpselt nii nagu on ette määratud. Ja ei kuidagi teisiti

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Celtic

13-12-2005 22:54
Postitus: #33

Juba aastakümneid on naisõiguslased raiunud käredal häälel et naised on võrdsed meestega. Julgen sellele vastu väita.
Meie vaim on sootu. Tema ei oma mingit poolust. Kuid vaimu väljund siin ilmas on hing, inimese teadvus. Ning see areneb vastavalt sellele millised on füüsilised tingimused arenemiseks. Ehk siis kas on tegemist mehe või naise kehaga.
Igas inimeses on mõlemad energiapooled esindatud. Domineeriv pool määrab kindlaks hinge soo. Meestel on meesenergiat 51% ning naisenergiat 49%, naistel vastupidi.
Nii et ei saa öelda et keegi on 100% mees või naine.

Naise kehastuses vaimu ülesandeks on vastu võtta armastuse energiat ja seda jagada mehega. Mees saab seda vastu võtta ainult naiselt. Seega mehed vajavad naisi et areneda. Koos meestega arenevad ka naised kuna energiate jagamine toimub omamoodi sümbioosis. Mees ei saa kunagi anda armastuse energiat teisele mehele või naine naisele.
Sama toimub ka laste vahel. Lapsed EI saa armastuse energiat oma vanematelt vaid sünnivad juba koos sellega. Niisiis hakkab laps vastu võtma armastuse energiat alles siis kui tal tekivad lähedasemad suhted vastassugupoole esindajaga.

Kui keegi peaks näiteks naiselt varastama tema naisenergiat siis hakkab temas domineerima meesenergia. Sama on meestega. Siit tulevadki transvestiidid ning homopaarid. Viimased lihtsalt tunnetavad ära partneri pooluse ning lähtuvad sellest oma suhtes mitte aga füüsilistest omadustest.

Kes siis varastab naisenergiat? Seda varastavad nõiad kes tolle energia abil suudavad luua oma võrgustikku. Kui võtad energiat inimeselt siis on osake temast sinu käes. Järelikult energia omanik kuulub sulle. Ta ei saa kunagi edasi areneda enne kui ta pole oma energiapoolt tagasi saanud. Selle abil kontrollitakse naiste energiatasemeid.

Mehed aga vastupidi on sõltuvad naiste poolt pakutavast armastuseenergiast. Kui nõid omab naise energiapoolust siis on seeläbi ka mees tema kontrolli all. Sellistel lihtsatel meetoditel tegutsevad ka mustlasnõiad. On palju perekondi kes on nende ohvriks langenud.
Samas on mehed ka teaduste vastuvõtjad. Üks asi on energia saamine, teine asi aga selle kasutamise oskus. Seda omavad mehed. Kui nad aga ei saa oma kaaslaselt piisavalt armastust, lähevad ka need teadmised kaduma. Õigemini siirduvad nõiale kes neid energiaid kontrollib.

See on šarlatanide tegevusplaan.

Sooenergiate vargused toimuvad energeetilisel tasandil. See tähendab et nõid peab olema piisavalt arenenud omamaks energeetilist nägemist.

Aga mis siis ikkagi sunnib naisi otsima meesenergia kandjaid ning vastupidi? Oletame hetkeks et naine ega mees ei tea midagi oma energiate jagamisest... Selleks edasiviivaks jõuks nende puhul on seksuaalenergia. Seksuaalenergia on nagu magnet mis tõmbab kahte poolust üksteise poole.
Kui naine tunneb et ta peab jagama oma armastust mehega siis asub tema puhul tegutsema seksuaalenergia, mis aitab tal leida parimat kandidaati pakutava jaoks.
Mida kõrgemalt arenenud on naine seda kvaliteetsemat, puhtamat armastuseenergiat ta jagab. Ning mida puhtam energia seda suurema potensiaaliga meest ta otsib. Potensiaali all pean silmas uute teadmiste kogumishulka. Seetõttu võibki tänapäeva maailmas ringi vaadates näha enam jaolt kahte sorti paarikesi: ühed kes huvituvad füüsilisest kestast ning teised kes huvituvad vaimsest tegevusest. Viimased on lihtsalt tasemel kus valitsevad loodusseadused.

Seksuaalenergia töötab niisiis päästikuna, andes naisele märku paarilise otsimiseks.

Ülane
Tavaliige

26-02-2009 14:15
Postitus: #34

Kui paljud teist muidu ise reaalselt on kogenud teadlikult mees- ja naisenergiate vahetust?

Ma ise arvan, et mina olen kogenud ja kogen jätkuvalt. Samas lugedes Celtikut, siis on vähe abstraktne mõista naiste antavat armastuse energiat ning meeste teadmiste energiat, mida tähendab see lahtiseletatult? Näiteks selle teksti põhjal on minu ja minu kaasa vaheline energiavahetus hoopiski teistsugune või ei oska ma seda lihtsalt armastuse ja teadmiste energiana näha? Tegelikult otsingi alles vastuseid oma kogetule, kas ma siit leian... Smile
Celtic

26-02-2009 21:44
Postitus: #35

Lahtiseletatult ja ülimalt lihtsalt:

mees õppis inseneriks ja naine vedas liiva kokku. Seejärel ehitasid nad liivalossi.
Materjal ja tahe naise poolt, teadmised, miks ja kuidas liiva kasutada mehe poolt.

Ülane
Tavaliige

27-02-2009 16:41
Postitus: #36

Ok, selline nö materjali kokku vedamine ning sellest millegi ehitamine on suhtes olemas küll, see on rohkem selline tavapärane ja iseeneslik.
Aga meie vahel on veel midagi, mingi teistsugune energiavahetus. Mu kaaslane on nagu väga tundlik antenn-vastuvõtja, nii kui millelegi muule keskendunud olen, mitte temale, siis ta kohe tunneb seda ning annab mulle siis mingi käitumise läbi sellest märku, kusjuures vahemaa siin ei loe. Samuti, kui oleme väga elavas vestluses (omavahel) siis tunneme mõlemad korraga sarnaseid asju, nt ühel hetkel torget rinnus vms. Kord, kui autos tema kõrval istusin, nägin murdsekundi jooksul nagu ette, mida ta järgmiseks teeb, ta tahtis mind ootamatult ehmatada, kuid ma ei ehmunud, sest ma teadsin, et ta seda teeb, kuna nägin seda ette. Üsna tihti võtab ta minult ka energiat, mida ma tavaliselt kohe tähele ei pane, siiski kui märkan ning teadvustan seda, ütleb ta mulle kohe, et nüüd ta minult enam energiat kätte ei saa. Seda kõike eelnevalt arutamata, lihtsalt mina mõtlen korraks, et annan energiat "lambist" ära ning tema tuleb kohe teisest toast ja teatab, et rohkem energiat ta minult ei saa.

Siinkohal jällegi mõtisklen, et naisena peaksin ju mina see tundlikum pool olema ning teda hoopiski tunnetama, mitte tema mind või ma eksin? Või on tema nii stabiine, et mul pole midagi "õhust" kinni püüda või on hoopis mu energia siis nii lihtne, et seda on kerge kätte saada ning seda tunnetada?
Celtic

12-11-2010 16:09
Postitus: #37

Mul veidi häbi oma kuue aasta taguste ütlemiste üle. Seetõttu, et sealsed ütlemised kannavad endas "ülimat tõde". Mitte aga "lahtiseletatud viitasid".

WhiteWolf Eemal
Veteran

12-11-2010 16:14
Postitus: #38

Eks me kõik oleme kunagi ammu ainumast ja ülimat tõde kuulutanud... Bleh
Aga lihtsatest tekstidest arusaajaid on ju rohkem...

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Celtic

13-11-2010 11:12
Postitus: #39

Eriline feministide nurgake siin tekkinud. Nii vildakaid arusaamu saab lugeda vaid Delfi naisteka foorumist. Huh...

Celtic

13-11-2010 17:47
Postitus: #40

Milline on karjausk? Esimest korda kuulen...

Preilikass
Vana kala

13-11-2010 18:16
Postitus: #41

Tsitaat:Algselt postitas Celtic

mees õppis inseneriks ja naine vedas liiva kokku. Seejärel ehitasid nad liivalossi.
Materjal ja tahe naise poolt, teadmised, miks ja kuidas liiva kasutada mehe poolt.

Hmm.... Mina olen just enamasti see, kes vajadused, tahte ja materjali teooriaks loob ning siis võib "ehitamine" alata. Päris sageli tekib mul iseeneslikult see materjalgi, millest oma teooria kokku klopsida - oi, kuidas ma naudin seda viimast (see on nii olnud lapsest saati). Ainult, et mul puudub tahe/motivatsioon midagi reaalselt teha, enamasti siis. Ning ma olen naissoost.
Netist olen leidnud terve portsu igasuguseid sooteemalisi teste, enamasti olen saanud vastuseks u 50/50 - mõnes asjas olen ma nende järgi mees ja mõne järgi teistes asjades naine. Ühesõnaga imelik olen Laugh Aga ma olen rahul, nii on just täpselt õige Smile

[Muudetud: 11-13-2010 Preilikass]
WhiteWolf Eemal
Veteran

13-11-2010 21:27
Postitus: #42

Tead, Kiisu, kui Sinu avatari vaadata, siis see valge Kass põõnab üsna magusalt ja muretult... aga see must Kass on enam-vähem ärkvel ja monitoorib toimuvat...
...ehk siis värvikoodide (ehk energiate) küsimus Laugh
Tsitaat:Algselt postitas Celtic

Ja siis tuli Weteold ja uhtus kogu selle wärgi minema...
...aga võib ka olla, et materjal oli vilets ja/või insener lollakas.

[Muudetud: 13-11-2010 WhiteWolf]

[Muudetud: 16-11-2010 WhiteWolf]

(isiklik tähelepanek)
Preilikass
Vana kala

13-11-2010 21:51
Postitus: #43

Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tead, Kiisu, kui Sinu avatari vaadata, siis see valge Kass põõnab üsna magusalt ja muretult... aga see must Kass on enam-vähem ärkvel ja monitoorib toimuvat...
...ehk siis värvikoodide (ehk energiate) küsimus Laugh

Enne selle avatari leidmist vahetasin ma neid siin nagu sokke. Aga see on nüüd lõpuks õige! See kohe tundub õige Smile1

Mis puutub energiatesse, siis palun räägi lähemalt. Ning mõistujuttu pole vaja - ma ei anna sind tribunali alla ega nimeta hulluks Smile Ma poleks nagunii pädevaim ja "süüst" puhtaim, et esimest kivi visata Bleh
WhiteWolf Eemal
Veteran

13-11-2010 21:54
Postitus: #44

Naiste must jõud ja meeste valge.
Eks Kassidel olevat muidugi õigus ka Kuningale otsa vaadata... Bleh

(isiklik tähelepanek)
Preilikass
Vana kala

13-11-2010 22:20
Postitus: #45

Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Naiste must jõud ja meeste valge.
Eks Kassidel olevat muidugi õigus ka Kuningale otsa vaadata... Bleh

Mis puutub kuningatesse, siis iseenesest mõistetavalt vaatavad nii kassid neile otsa kui ka mina. Pole olemas kellestki väärtuslikumaid või väärtusetumaid.
Kusjuures mind on meesterahvaga võrreldud... Naiselik pole ma kunagi olnud. Pigem selline best of both worlds või vahepealne Laugh
Mannu Eemal
Blondiin

14-11-2010 12:00
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Netist olen leidnud terve portsu igasuguseid sooteemalisi teste, enamasti olen saanud vastuseks u 50/50 - mõnes asjas olen ma nende järgi mees ja mõne järgi teistes asjades naine.
Äkki paned siia ka mõne viite või märksõna/teema mille järgi otsida neid teste? Tahaks oma skoori ka teada Ph34r2 Tunnen ka ennast üsna kesksoolisena ja ei taha sellest kesksoolisusest mitte loobuda wink

Brain expedition.
Preilikass
Vana kala

14-11-2010 12:16
Postitus: #47

Tsitaat:Algselt postitas Marina
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Netist olen leidnud terve portsu igasuguseid sooteemalisi teste, enamasti olen saanud vastuseks u 50/50 - mõnes asjas olen ma nende järgi mees ja mõne järgi teistes asjades naine.
Äkki paned siia ka mõne viite või märksõna/teema mille järgi otsida neid teste? Tahaks oma skoori ka teada Ph34r2 Tunnen ka ennast üsna kesksoolisena ja ei taha sellest kesksoolisusest mitte loobuda wink

Oi, ei mäleta, millistelt saitidelt leidsin :S Kuidagi suvaliselt sattusin neile peale ja nii möödaminnes tegin. Üht-teist leiab siis kui panna google otsingusse "gender test".
Erfekt
Tavaliige

24-08-2012 13:09
Postitus: #48
RE:
(13-12-2005 22:53 )Celtic Kirjutas:  seda tõde et me siiski oleme nagu robotid... ning meie käitumismallid toimivad täpselt nii nagu on ette määratud. Ja ei kuidagi teisiti

"Me oleme nagu robotid" tähendab seda, et kui meie hing pole piisavalt ärkvel, et oma valgust siia tuua, et teadlikult luua, seda, mida soovime, siis "Jumal liigutab meid". Ehk toimuvad need tegevused, mis on programmis või egos juba sees. Ego on nagu filter välise ja hingemaailma vahel.

Nais- ja meesenergia on inimesel olemas jah, ma ei tea, kuidas need protsentuaalselt jagunevad aga noh.. kudas sa seda tõestad, et nii on? Kui need kaks energiat on inimeses tasakaalus, tunneb ta end terviklikult. Keskendudes ainult mees- või naisenergiale, läheb inimene tasakaalust välja. Naisenergia on loominguline ja tuleb juurtsakra poolt, seevastu meesenergia tuleb pea poolt, on loogiline ja need kaks peaks kohtuma südames - niimoodi keskel. Liigne mehelikkuse arendamise tõttu on side keskmega puudulik ja mõtted hüppavad eri teemadel.

Selle "teooria" järgi ei vaja ma välist "põhjust", et tunda end terviklikult.
(selle postituse viimane muutmine: 24-08-2012 13:13 Erfekt.)
zen faran
veteran madu

24-08-2012 14:20
Postitus: #49
RE: mees- ja naisenergia
Ma siin loen aga vastust ei leia: milles väljendub naisenergia ja milles meesenergia? Et siis milles on täpsemalt nende erinevus?

Usk on nagu ämblik, kes koob su pähe võrgu, kuhu jäävad pidama vaid tema toiduks sobivad mõtted. Ebasobivad kuid kaalukad rebivad aeg-ajalt ta võrku auke, mille agar ämblik siis kiiresti uue ja tugevama niidistikuga parandab. Ja et sa teda ei hävitaks, esitleb ta end sinuna.
Krt
Bännitud

24-08-2012 14:36
Postitus: #50
RE: mees- ja naisenergia
Mitteduaalne Naisenergia kulgeb ülevalt alla-suunas, sest olemus on Juures. Duaalne Meesenergia kulgeb alt ülesse-suunas, sest olemus on Kroonis. Nii üleval kui all on nii väline kui ka sisemine põhjus täiesti olemas.
(selle postituse viimane muutmine: 24-08-2012 14:37 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Võõras mees unes Elessandra 5 3,030 03-06-2013 18:19
Viimane postitus: Makemake

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog