Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon?
Autor Sõnum
Raksha
Tavaliige

07-02-2010 10:01
Postitus: #1
Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon?
Kas on olemas mingeid märke, mida panna uksele voi kuhu iganes vaja, et hoida hinged/vaimud magamistoast eemal?

Minu küsimus on ajendatud tänaöisest kogemusest.

See, et mul korteris pidevalt mingeid vaimolendeid läbi rändab, ei ole midagi uut, ma olen nendega nii harjunud, et ei pane eriti enam tähelegi, sest enamus neist minusse ei puutu vaid "chillivad" rahulikult omaette. Ma lihtsalt votan teadmiseks, et nad on kohal ja kogu lugu.

Kuid ma tahaks, et mul oleks kodus vähemalt ÜKS vaimuvaba tuba, kuhu nad ei pääse.

Eile ohtul olin voodis ja lugesin, kui tundsin, et toas on vänge suitsuhais. Moni sekund hiljem oli see kadunud. Aknad olid koik kinni seega on välistatud, et hais tuli ouest. Pärast seda tajusin ma jälle vaimolendit oma toas, seekord oli ta voodi juures. Kui hakkasin magama minema tundsin, et ta on lähemale tulnud, voodi korvale polvitanud ning oma loua voodile toetanud, väga lähedale mu näole. Korraks läks ka otsaesine väga külmaks, nagu oleks keegi puhunud.

Ja siis sai mul korini. Panin tule polema ja magasin pea teki all.

Tahaks, et vähemalt magamistuba oleks "vaimuvaba" tsoon. Mida teha?

Vaga vesi, sügav põhi
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

07-02-2010 10:39
Postitus: #2

Tuhlasin natuke netis ja leidsin midagi sellist...

Celtic mandala: protection shield with ghost and energies This mandala was engraved on a shield for protection. The innermost little square represents the unconsciousness, the four outer squares represent the human spirit referred to the physic World

[Pilt: 2214069.jpg]

Muidugi võib veel tuhlata igasugu kaitse sümboleid:
http://images.google.ee/images?hl=et&q=p...CBIQsAQwAA
Raksha
Tavaliige

07-02-2010 10:49
Postitus: #3

Tänud! Kas on oluline ka see, kuhu täpsemalt mandala paigutad?

Vaga vesi, sügav põhi
Nazz
Veteran

07-02-2010 10:55
Postitus: #4

Pakun, et mitte. Kui siis aint seda, et mis koht sinu jaoks kõige parem tundub.
Flegmatica
Tavaliige

23-02-2010 17:07
Postitus: #5

Mina paneks voodi kõrvale kohe
Sauram
Tavaliige

23-02-2010 21:37
Postitus: #6

Mina panin kunagi oma väikese uksepaku "alla" soola.
Kuigi ma kogu aeg ise teadsin, et keegi minu tuppa ei tulek. Korra käidi ukselingi kallal lõgistamas, aga ei tea et konkeetselt toas oleks olnud.
esoteerik
Uustulnukas

02-03-2010 22:27
Postitus: #7

kui tunnete,et keegi on veel peale teie endi toas siis soovitan viirukit põletada see peletab iga sugused vaim olentid välja
Raksha
Tavaliige

03-03-2010 18:16
Postitus: #8

Tsitaat:Algselt postitas Sauram
Mina panin kunagi oma väikese uksepaku "alla" soola.

Miks soola?

Samuti olen mõlgutanud viiruki üle. Mis asi see on viirukis, mis mõjub vaimudele tõrjuvalt?

Ma olen magamistoast nüüdseks enam-vähem vaimuvaba tsooni saanud. Ühel õhtul voodis olles, tajusin, et keegi piilub jälle ukse vahelt ning konkreetselt vihastasin. Manasin vaimusilmas energialaine, mille saatsin üle terve korteri ning ütlesin: "See on minu kodu, lahkuge!"
Sellest ajast peale on vaimude "välja viskamine" oluliselt lihtsamaks muutunud.

Vaga vesi, sügav põhi
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

03-03-2010 18:56
Postitus: #9

Nagu ma aru saan, räägitakse siin sellest, kuidas oma kodust välja suitsetada viimne kui üks kogum, mida vaimolendiks peetakse. Kuid kuidas on asjalood siis, kui tahetakse ise valida, millist vaimu koju lubada ja millist mitte? Me ei tunne ju vaimude maailma nii palju, et võiksime kohe midagi kindlat väita. Seega ei saa me kuidagi kindlad olla, et meie poolt kutsutud vaimolendid veel mingeid võõraid, soovimatuid tegelasi endaga kaasa ei too. Või, mis veel hullem, mõni vallatum või kurjema loomuga tegelane meie poolt külla kutsutud olendi nime ja kuju all esineda ei ürita:S

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
Sauram
Tavaliige

04-03-2010 01:30
Postitus: #10

Ma ei tea miks soola. Kunagi ma katsetasin igast asju, et oma toas saaks rahulikult olla, kartmata, et keegi üleliigne seal viibiks Smile
WhiteWolf Eemal
Veteran

04-03-2010 02:51
Postitus: #11

Soola Wägi on äraütlemata suur. Mul endal on permanentselt kümmekond kilo meresoola käepärast... igaks juhuks.
Viirukit pole proovinud, aga kõigile vaimudele see vist ei mõju. Samas ega kõiki pole ka vaja välja visata... kellele mida...

(Need vallatuma või kurjema loomuga) elukad tunned ära energiamustri järgi. Seda võltsida ei saa... ei inimesed, sisalikud ega vaimud, nähku nad parasjagu välja kuidas iganes.

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
Ap0CalYps3
Tavaliige

05-03-2010 01:29
Postitus: #12

Asjad ja tegevused, mis võivad aidata hoida kodu puhtana on küünalde ja viirukite põletamine, sool(kuhu täpsemalt ja palju panna ei oska öelda. Kuidas ise tunned.), haaknõelad(näiteks kardina küljes. Riiete küljes, et just endast eemale tõrjuda liigset ja halba.), pühitsetud asjad(kas või ristid), "püha vesi"(peaks kirikutest saama). Rohkem nagu ei tule meelde.

[Pilt: malenekobynazzikene.jpg]
paadikapten
Unistan, vaadeldes tähti...

06-03-2010 03:14
Postitus: #13

Teinekord rakendage neid võtteid mõnel kokkutulekul ja pärast rääkige, kas midagi toimusSmile

Mu enda helisodimised... https://soundcloud.com/paadikapten
marko1995
Uustulnukas

10-03-2010 23:13
Postitus: #14

Kõige parem on panna soola akende ja uste ette siis ei pääse midagi läbi ei vaimud ega ka deemonid nagu öeldakse. Mina nende sümbolitega ei juraks vahest on ka sümboleid mis teevad hea asemel kurja. Kõige parem sool on rock-salt nagu öeldakse ma ei tea täpselt kas see eestikeeles kivisool või on mingi muu sool.
Rollu
Tavaliige

08-04-2010 22:45
Postitus: #15

Kõige parem variant : Kui teil on kodus põranda liistud , kakkuge lahti ja raputage ümberringi seina liistu alla soola , et tekiks ring(ehk et sool oleks ümberingi ühenduses) Pange liist peale ja on viisakam , ja ei saa keegi aru et seal soola on . Ja kui plaanite toas remonti teha , siis sobib ka see et teha tapeedi alla kaitse märk , ükskõik milline(peate natuke uurima mida märk ikka tähendab päris huubist märki ei saa teha mis tundub äge) Sobib ka märk mis Nazz ütles , ja nagu marko1995 ütles , võivad märkidest ka halbu asju tulla)
Savipats
Vana kala

09-04-2010 00:03
Postitus: #16

Kust võetakse, et sool tuleb ringis panna.. ka mina olen Supernaturali vaadanud.. paluks viidet.
Ise arvan ka, et sool oleks mõtekam ringis panna, kuid ma ei tea kas sarjadest niiviisi õppimine on ikka tark tegu.. sealt võib igast jama omale külge korjata, mis ei vasta tegelikult üldse tõele.

Ja kuidas panna tapeedi alla mõnda mandalat? Ütleme nii, et minu joonistamisoskus - eriti veel seintele - pole sugugi nii hea... kas siis tuleks see kuidagi paberile printida ja kleepida sinna? Ma kahtlen, et igaüks suudaks seda mandalat üks ühele maha joonistada.

Ja kui suur peab see olema, umbes nii et mahud ise oma voodiga näiteks sinna ringi sisse või piisab lihtsalt, et mingisugunegi osa mandalast vaatab sinu poole?
Rollu
Tavaliige

09-04-2010 07:17
Postitus: #17

Savipats sa oled segi ve?
Miks peaks mingi ring seina sees voodi suurune olema või midagi Laugh
Ja sa ei saa seda sinna prinditult panna , sellest pole kasu , ja tahad teada kuidas sa selle märgi sinna teed , teetki nii et tõmbad tapeedi pealt ära joonistad märgi ja paned uue tapeedi peale , nii lihtne see ongi !
InDemand
Veteran

09-04-2010 13:02
Postitus: #18

Aga miks kohe kapitaalselt kõik minema ajada? Esiteks on parim proovida kas või isekeskis suhelda, kui tunned, et keegi seal. Ütled mõtteis või vaikselt, et sa ei oska temaga midagi peale hakata ja kas ta võiks sind rahule jätta, ära minna. Eelkõige proovida lihtsamate vahenditega, ärgem alahinnakem vaimset poolt endast. Smile

Kohe sada kaitset peale luues tekitame endas veel rohkem huvi, rääkis kord üks tark mees taskus. Mida rohkem kaitseid (soolad, kristallid, mineraalid) kodus on, seda enam tekitab see huvi - mis see on, mida sa nii kiivalt kaitsed.

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
Savipats
Vana kala

09-04-2010 14:40
Postitus: #19

Tsitaat:Algselt postitas Nazz

[Pilt: 2214069.jpg]

Nii lihtne see siis ongi.... no ma ütleks et seda on üsna keeruline joonistada kuskile seinale ... mul läheks küll 1-1le joonistamiseks sirklit vaja.. Käega ei ole võimalik seda teha.

Rollu - miks ei võiks voodi sinna ringi sisse minna? Täpsustan, et ma ei mõelnud siis voodit SEINA PEALE panna, vaid ma oleks siis ringi maha teinud.. või lakke ning seega oleks lihtsam seda voodit sinna ringi sisse täpselt nihutada.

Soovitatakse mingi metall või vask traat panna ÜMBER tubade liistude alla, et eemaldada veesoone ebameeldiv mõju. See on mul kodus tehtud.. kuna veesoon on maja all.. Noh, vastab ta siis tõele või mitte.

See soolaring, mis peaks vaimud eemal hoidma on ka RING mis ei tohi olla kuskilt katkestatud, kuna siis tekib avaus, kust vaimud saavad sisse tulla..

Veel mõtlemisainet, et kui mandala teha niisama seina peale, siis kuhu maani ta mõjub? Kui ma teeksin selle näiteks kuu peale, kas ta kaitseks siis tervet maakera vaimude eest? See on absurd.. kuskilt peab piir minema.. mina järeldan, et selleks ongi see kaitsev RING.

Ja mis vahe on prinditud mandalal ja joonistatud mandalal?

Sama tähtis on sümbol mitte see, kas tegu on tindi või värviga.. prindituna on ta vb väiksem, kuid on ka võimalik suuremaid asju printida..

Seega.. ma ei leia,et mina Segi oleks.
Nazz
Veteran

09-04-2010 15:42
Postitus: #20

Ega sa ei pea just seda samat tegema. See on kõigest üks tuhandetest märkidest.
Esmase postituse lõpus on link piltide otsingule kust leiab kindlasti midagi palju lihtsamat.
Panin selle üles, kuna see paistis kõige lahedam tol hetkel Laugh
popsyke
Uustulnukas

28-05-2010 18:01
Postitus: #21

Soolaga tuleks ring teha kindlalt katkematu, sest kui üks ots jääks lahti, tuleksid hinged sealt ikka sisse ja ei leiaks enam väljapääsu. Ja seemandala ei levi kindlasti kuu peale. Tema piiriks on SINU energiaväli. kuu peal pole inimese energiavälja. Mandala teisele poolele tuleks kirjutada enda nimi, sest siis see kuuletuks sulle.
jooshik
Vana kala

28-05-2010 20:39
Postitus: #22

Tsitaat:Algselt postitas Rollu
Savipats sa oled segi ve?
Miks peaks mingi ring seina sees voodi suurune olema või midagi Laugh
Ja sa ei saa seda sinna prinditult panna , sellest pole kasu , ja tahad teada kuidas sa selle märgi sinna teed , teetki nii et tõmbad tapeedi pealt ära joonistad märgi ja paned uue tapeedi peale , nii lihtne see ongi !

Aga miks see prinditud versioon ei tööta siis? Ma leian, et tähtis on antud kujundi sümbolite sümmeetriaga seonduv energia.
Kui oleks väga vajalik, et asi peaks just olema oma käega joonistatud, et jutsku ise annaks kaitsvat energiat, võiksin samahästi kui ka kriipsujuku seinale joonistada.

"Lohk- see on nigu tagurpidi muhk!
Muhk- see on nigu tagurpidi lohk!
Kes ei mõista, et lohk on nigu tagurpidi muhk, see ei mõista ka, et muhk on nigu tagurpidi lohk.
Mida selline üldse mõistab?"
-Vladislav Koržets-
Müstik
Shambalas

28-05-2010 22:04
Postitus: #23

Mandalaid saab ka osta.
Näiteks mandala Uneväravad, võiks magamistoa seinal päris ilus olla ja kindlasti toob ka rahuliku une:
http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=712

Ka kunstnik Margus Rump maalib imepäraseid mandalaid:
http://www.atma.ee/
http://www.atma.ee/index.php?option=com_...o-category
Tema hingemandalad valmivad 1-2 tunni jooksul tellija juuresolekul.
Rump on oma kodulehele kirjutanud järgmist:

Valmis mandala võib kaasa tuua transformatsiooni ehk sisemise ja välimise ümberkujunemise teie ellu. Eelkõige on mandala mõeldud vaimse teadvuse avardamiseks. Võime hakata mõistma ja tundma asju, mida pole varem märganud ja tundnud. Tajud ja tunded selginevad, kadunud harmoonia ja tasakaal taastub ja toob rahu taas teie ellu ja olemisse. Mandala välja puhastav toime hoiab ja kaitseb ka seda keskkonda, kuhu ta on toodud ja üles pandud.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
jooshik
Vana kala

28-05-2010 22:19
Postitus: #24

Täitsa nõus sinuga, Müstik.
Praegu on väga levinud ka elulille pildid, mida on võimalik endale muretseda- pidavat korrastama organismi, puhastama energeetiliselt ja isegi vähendama elektroonika kahjulikku mõju.
Margus Rumpiga olen aga ise kohtunud ja tema õpitubades osalenud. Väga huvitav inimene. Soe ja südamlik. Para-web võiks oma kogunemistel kutsuda teda endale esinejaks või mandala joonistamise õpetajaks. Usun, et ta on lahkesti nõus.

"Lohk- see on nigu tagurpidi muhk!
Muhk- see on nigu tagurpidi lohk!
Kes ei mõista, et lohk on nigu tagurpidi muhk, see ei mõista ka, et muhk on nigu tagurpidi lohk.
Mida selline üldse mõistab?"
-Vladislav Koržets-
Collision
Uustulnukas

21-07-2010 16:51
Postitus: #25

Kui ma selle mandala endale teen, kas ma võin teatud värvidega ka värvida? Seal Müstiku lingis olid värvide tähendused. Smile

Oh, how wrong we were to think that immortality meant never dying.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas tegutseda mustade jõudude ja mustade vaimude vastu. kalldunn 41 3,122 07-04-2019 00:44
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 15,999 19-07-2018 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 2,895 19-10-2014 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Minu kodus on keegi, keda mina ei näe Elessandra 2 1,848 06-10-2014 11:49
Viimane postitus: Elessandra
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 4,052 26-07-2014 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 2,580 23-11-2012 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 18 10,601 06-08-2012 16:51
Viimane postitus: Müstik
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 7,328 02-12-2011 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 10,360 10-04-2011 19:47
Viimane postitus: unclekomm

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog