Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektromagnetkiirgus; 5G
#76
(11-05-2020, 22:37 )xcad Kirjutas: Kas eestis Quanan-i rakuke tekib? Paarile 5G tornile tuli otsa?

Eestis oli taoline "liikumine" juba aastaid tagasi 2G/3G ajastul .... mingi tüüp, kes oli pettunud Q-Gsm'i kehvas levis (bussiga levialasse!) lõikas läbi mobiilimasti ühe suuna tugitrossid, mille tagajärjel kukkus Q-Gsm (või oli ta siis juba Tele2) mobiilimast koos antennidega ümber ja nö "deformeerus täielikult" (uuesti enam püsti panna ei kannatanud, st kogu mobiilimast kanti maha) ... sellest oli omal ajal ajakirjanduses kah artikleid/pilte.

Bensiini kuluks iga masti süütamiseks arvestatav kogus (ning tuletõrje võib leegi kustutada enne masti hävinemist) - kuid "trosside läbilõikamise meetod" oleks null-püsikuludega (pika varrega oksakäärid, ehk nö "jalgratta-varga-käärid" ei kulu trossi lõikamisega eriti palju), ning ühe suuna tugitrosside läbilõikamise järel nö "puhub tuul mobiilimasti ümber".


Samas ei oma taoline kahjurlus mingit mõtet: tänapäeval on kõik asjad kindlustatud, st kindlustus ostab kohe uue seadme ... pigem aitaks see, kui keegi ei ostaks/tarbiks neid 5G seadmeid ja teenuseid (kui puudub nõudlus, siis ei luua ka vastavat infrastruktuuri).
Vasta
#77
5G ei ole (vist) äri vaid mingi muu projekt. Milleks on vaja sellist kiirust? 4K veelgi parem 8K otse vaatamine mobiili kaudu? Seda on vaja ainult siis kui on üli suur 2-e poolne sidemaht. Ehk saatmine ja vastuvõtt. Seda pole lähiajal oodata v.a. kiipimine siis võib just võib osutuda vajalikuks. Ja mobiili kaasaskandmine muutub kohustuseks lisaks kiibile sest ega kiip ise otse 5G võrku mine. 5G võrgule leidub alati lolle kes hakkavad kasutama (pidi olema 100% ohutu!), erti siis kui saab üli odavalt ehk muidu. Kui on muu projekt siis just nii ta tulebki enam - vähem tasuta. Ja inimesel on suur kiusatus võtta 5G. Tegelikult on 5G ja muude kõrgsagedus kiirguste toimed pikemaajalisel kasutamisel üldse uurimata.
Vasta
#78
Kui inimesed on liiga lollid/ajupestud siis loomade/lindude kohta see ei kehti!
Loodus nõuab oma ja liinud ründavad/püüavad hävitada väidetavat 5G masti antenne.
https://www.bitchute.com/video/rvgzkvxRRTtp/
Vasta
#79
Siin samuti pikem jutt sõjaväe sideohvitseriga, polkovnikuga, 5G toimetest ja seotusest vaktsiinidega. Pikem analüütiline jutt mis toob selle ohu järjekordselt esile. Oht on SUUR ja linnud nagu sipelgadki ohverdavad endid, et ohtu ellimineerida. Kui sipelgapesa põleb siis sipelgad sööstavad tulle, et enda kehadega tuld kustutada, sama ka lindudega. Ainult inimene on loll ja teeb MÄÄÄ:
https://www.youtube.com/watch?v=ptGA1eMcsm4
Jutt on teaduslik ja põhjendused teaduslikud, mitte pole "isiklik arvamus"
Vasta
#80
Enam kui poolteist aastat olen 5G netti kasutanud,rooter asub umbes 4,5 meetri kaugusel.Hiljuti panin kaabliga antenni,et ma ei istuks läpaka ja rooteri vahel.Kõrvades ¨plõksumine¨ kadus ära (nagu tahaks kõrvad lukku minna aga ei lähe,umbes nagu lennukiga reisides).Pole ühtegi kehavälist kogemust kogenud peale seda kui rooter majja panti(varasem kehaväliste kogemuste pagas on mul suht soliidne).Kas rooteri pärast või olen vaimselt nõrgaks jäänud,ei tea...Mitmel naabril on ka 5G ühendus,pole selle kiirguse eest kuhugi põgeneda.Farady puuri oleks vaja,ilma naljata.
Vasta
#81
Üsna palju sellest 5G ümber tekkinud kärast võib olla foobia.
Läbi aegade on inimesed kartnud paljusid uuendusi. Mingi suurem indiaanihõim Ameerika mandril ei võtnud iial kasutusele ratast. Uued asjad põhjustavad inimesed alailma hirmu. Kardeti aurumasinat, peljati sisepõlemismootorit, elektrit ja raadiolaineid. Ometi kasutavad neid hüvesid tänapäeval väga paljud inimesed, teine (võibolla sama suur) osa ei kasuta neid vaid nende kättesaamiseks vajalike sissetulekute puudumisel. Teadlikult on sellest kõigest loobunud vaid vähesed ja nemadki on teinud järeleandmisi, näiteks oma keskaegse elustiili poolest tuntud amiśid. Kisavad päris tihti inimesed, kes samal ajal ise neidsamu hüvesid kasutavad. Päris hea kino oli näiteks kliimastreik. See annaks sõnumit edasi, kui ei kasutataks suurt võimendust, osalejad ei kannaks uhkeid firmahilpe ja vajaliku kraami transa toimuks jalgratastega, käsikärudega või seljas tassides. Kuid ei... Tartus toodi kola ikka autoga kohale. Helitehnika renditi kuskilt, maksti selle eest, kuigi alailma oli see tehnika vigane. Lõpuks siiski sellest loobuti, sest ühel aktivistil oli päris asjalik kaasaskantav akuga võimendi. Üritustel lasti sitsiljon korda äraleierdatud muusikat, plärati keskkonna saastamise teemadel ja karati niisama. Mul tekkis üsna ruttu peas väike võrdlus - see on umbes, et kükitad avalikult maha kakama, varjad seda tegevust oma pika mantliga ja väidad ümberolijaile, et imetled lillekest Smile Ehk siis tood asjad kohale õhku saastava autoga ja siis hakkad plärama, et ei salli sellist saastamist.
Vasta
#82
Ajaloos on ikka ja jälle tarbitud kohutavate tagajärgedega toodete ja vahendite hüvesid, enne kui inimelude hind kaalus antud hüved üle - hakati kahjulikke mõjusid uurima.

Olgu need siis, röntgengiirgus, elavhõbe, putukatõrjevahend DDT, asbest, fosfor, radioaktiivsed elemendid nagu raadium jne.
Vasta
#83
(14-05-2020, 13:20 )xawa Kirjutas: Ajaloos on ikka ja jälle tarbitud kohutavate tagajärgedega toodete ja vahendite hüvesid, enne kui inimelude hind kaalus antud hüved üle - hakati kahjulikke mõjusid uurima.

Olgu need siis, röntgengiirgus, elavhõbe, putukatõrjevahend DDT, asbest, fosfor, radioaktiivsed elemendid nagu raadium jne.

Uuemad uuringud taas väidavad, et DDT-l polnud häda midagi. Oli lihtsalt liiga tõhus ja liiga universaalne ja liiga odav. Valetati kahjulikuks ja lasti ühe odava aine asemel välja 20 uut ja kallimat ja veelgi mürgisemat. Täpselt sama kui hõõglambid.
Olen mitmeid uusi uuringuid lugenud DDT kohta.

Vasta
#84
(14-05-2020, 15:00 )Aadu66 Kirjutas:
(14-05-2020, 13:20 )xawa Kirjutas: Ajaloos on ikka ja jälle tarbitud kohutavate tagajärgedega toodete ja vahendite hüvesid, enne kui inimelude hind kaalus antud hüved üle - hakati kahjulikke mõjusid uurima.

Olgu need siis, röntgengiirgus, elavhõbe, putukatõrjevahend DDT, asbest, fosfor, radioaktiivsed elemendid nagu raadium jne.

Uuemad uuringud taas väidavad, et DDT-l polnud häda midagi. Oli lihtsalt liiga tõhus ja liiga universaalne ja liiga odav. Valetati kahjulikuks ja lasti ühe odava aine asemel välja 20 uut ja kallimat ja veelgi mürgisemat. Täpselt sama kui hõõglambid.
Olen mitmeid uusi uuringuid lugenud DDT kohta.

Siia ritta tuleb veel panna KANEP. Suurte tähtedega ja tuhat korda.
Seda on hullemini demoniseeritud kui eel nimetatuid kokku.
Siin foorumis peaks teema ka olema kus need detailid kirjas.

PS. Teflon kahh - patendi aeg sai täis ja siis hakkas trall "kahjulikkusest" kuni keelati.
Põhjus lihtne - "mina pappi ei saa ja teised ka ei tohi"...
Vasta
#85
Kaart 5G Eestis. Praegu ainult Tallinnas ja Tabasalus. Muidugi mina ei oska kahutuse/kahjulikkuse kohta midagi suurt arvata, kuid karta on ega masti (liigne) lähedus kinnisvara hinnale hästi ei mõju.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid...GNo2yPAuO8

Inimesed on varemgi ühe või teise tehnilise leiutise liig kiire ja ettevaatamatu kasutuselevõtuga kahjustada saanud.
Vasta
#86
Veel juttu:
https://the5gsummit.com/?idev_id=22&rh=f...-qC_f8FL8U
Vasta
#87
https://www.err.ee/1107927/ministeerium-...5g-saatjad
5G saatjate paigaldaminbe muutub eestis KOHUSTUSLIKUKS. Igale lasteaiale oma saatja?
https://eestinen.fi/2020/07/ootamatu-ava...ektsiooni/
Midagi naljakat ja mõtlemapanevat! Kui 5G teeb impotendiks siis COVID-19 jällle paneb seisma! Kas see on nali või tõsi näitab tulevik. Õnnetust koronnaviirusest on kõike lubatud v.a. targemaks saamine, vot ainult seda ta ei suuda! Selleks vahel sobib üks hea keretäis, lastele "triibulised" taguotsale ja kasevits on tarkuse algallikas!
https://www.facebook.com/groups/52985012...j_approved
Facebookis on selleteemaline grupp tekkinud kus peamine arutlusaine on 5G. Soovitan liituda, saab palju targemaks.
Vasta
#88
Minu blondiiniaju jaoks üsna asjalik jutt elektromagnetsaastest: https://www.youtube.com/watch?v=kU_cEnSP...htuleht.ee
Tsitaat:Aastal 2006 haigestus Olle kroonilisse nahapõletikku ehk atoopilisse dermatiiti. Nahk sügeles, tekkis lööve ja kärnad ning kohati ka lahtised haavad. Arstiabi ei aidanud. Mees oli 12 aastat haige proovides absoluutselt kõike alates tavameditsiinist kuni kõikvõimalike alternatiivsete ravideni - peotäite kaupa tablette, toidulisandeid, veganlust, paastu. Lõpuks avastas mees, et elab kiirgusega saastunud keskkonnas. Olle puhastas ära oma kodu ja nüüd on mees täiesti terve.

Olle räägib meile elektromagnet hügieenist - kiirgusest, mis pärinevad meie igapäevasest vooluvõrgust, mobiiltelefonidest ja tehisvalgusest ning ka tervisest ning kuidas need asjad lõpuks kõik omavahel seotud on.
Samuti päikesevalgusest.
Jutt ei ole üldsegi mitte liiga uhhuu.


Lülitage ööseks wifi välja.
Tüübi kodukas: https://terviselainetel.ee/
Vasta
#89
5G võib olla ohtlik lennukitele.
https://lenta.ru/news/2020/11/12/pyatg/
Vasta
#90
(12-11-2020, 17:43 )vasamasa Kirjutas: 5G võib olla ohtlik lennukitele.
https://lenta.ru/news/2020/11/12/pyatg/
Palju selles tõtt on? 500m raadiuses puud surevad. Ainuke viide ja muid andmeid selle kohta pole. Kui vastab tõele siis 5G pole naljaasi!
Vasta
#91
Nasa koostöös Nokia'ga kavatseb tarnida tulevasele kuubaasi asunikele 4G-netiühendust:
https://edition.cnn.com/2020/10/18/tech/...index.html

Kas pole kahtlustekitav et ülipika side jaoks tahetakse kasutada juba vanamoelist ja aeglasemat 4G, samal ajal kui mingi vaene Zimbabwe arvutimänguhull vajab enda ajaviideks ilmtingimata tuliuut ja võimsat 5G? Mis tobedaid prioriteete NASA ja Nokia enda ette panevad? Või siis tõestinpole selle asjaga nii lihtne kui räägitakse...
Vasta
#92
5G-ga on segadused. Väidetakse, et pole kahjulik (novaatori andmetel), kui on tõsi, et puud sellises kauguses surevad siis on ka inimestele kahjulik. Järsku valeuudis või on puude hävimisele muu seletus.
Vasta
#93
(27-11-2020, 06:29 )xcad Kirjutas: 5G-ga on segadused. Väidetakse, et pole kahjulik (novaatori andmetel), kui on tõsi, et puud sellises kauguses surevad siis on ka inimestele kahjulik. Järsku valeuudis või on puude hävimisele muu seletus.
Lainepikkuse kalkulaator: https://www.everythingrf.com/rf-calculat...wavelength
5G loetakse vahemikku 3.3–4.2 GHz. See teeb lainepikkuseks u 5 cm keskmiselt. Selles suurusvahemikus on enamus väikelinde ja inimese organitest näiteks eesnääre mehel. Kui hakkatakse laialdaselt kasutama juba mitu korda kõrgemaid sagedusi ehk millimeeterala siis igatahes juba nõukogude armees olid millimeeterlainepikkusel töötavatel lokaatoritel ettenähtud ohutusmeetmed.
Ja novaator on samas paadis nende 5G levitajatega kellele on kõik vale mis pakub infot 5G ohtudest.


Vasta
#94
Minu sugulane oli 60-ndate alguses vene kroonus lokaatorite peal. Sai sealt kaasa mingi vastiku tõve, mis sõi teda pikkamööda. Midagi multiplexi sarnast, et tasapisi saabus halvatus ja surm. Midagi head need vene lokaatorid välja ei kiiranud.
Vasta
#95
Väga kummaline, omastarust ma pole siinteemas ise kustutanud. Uuendan puhtalt mälu järgi:

Kui lainepikkus satub putukate keha mõõtudega resonantsi, siis putukad lihtsalt surevad ära, kuumenevad üle.
8 aastat tagasi pandi mu kodu lähedale moblamast, kohe kadusid kõik herilased, kõik mesilased, kõik liblikad, kõik rohutirtsud. Kõik pääsukesed kadusid. Minu kodu aias kõik ploomipuud kuivasid samas suves nagu oleksivad kokkuleppe teinud omavahel. Kõik varblased kadusid sestet neil polnud toitu enam. Praegu ka tihased on kadunud sajaprotsendiliselt, see on tegelikkusest ja ei ole kusagilt maha loetud, mastile külge on lisatud veel mitmeid vidinaid.
Mind väga huvitab, kes minu poolt antud sellise info kustu pani. AUUU, ADMINNID! Või kas ma mäletan teema nime valesti? Seda infot mina ise ei saanud kustu panna sest et see kõik on olevast elust.
,,, Muudan-täiendan: Kui olen selle info avaldanud muusteemas ja ei mäleta, ma ei ole kristlane ja kohe tunnistan üles oma eksimuse et mõtlesin valesti.
Vasta
#96
(27-11-2020, 16:22 )isemaag Kirjutas: ,,, Muudan-täiendan: Kui olen selle info avaldanud muusteemas ja ei mäleta, ma ei ole kristlane ja kohe tunnistan üles oma eksimuse et mõtlesin valesti.

Midagi sellist infot meenub aga teema suhtes ei ole kindel wink
Vasta
#97
(27-11-2020, 16:22 )isemaag Kirjutas: ,,, Muudan-täiendan: Kui olen selle info avaldanud muusteemas ja ei mäleta, ma ei ole kristlane ja kohe tunnistan üles oma eksimuse et mõtlesin valesti.
Aga palun: https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid259517
Vasta
#98
(27-11-2020, 11:48 )Aadu66 Kirjutas: Minu sugulane oli 60-ndate alguses vene kroonus lokaatorite peal. Sai sealt kaasa mingi vastiku tõve, mis sõi teda pikkamööda. Midagi multiplexi sarnast, et tasapisi saabus halvatus ja surm. Midagi head need vene lokaatorid välja ei kiiranud.
Radarite kiirgus igal maal sama ohtlik. Võibolla venemaal oli pohhuistlikum suhtumine kõigesse. Mina olin ise ka cm ala (täpne lainepikkus oli salastatud aga vist oli u. 9cm) lokaatori peal. Kui käisime külas ühes tochkas ehk siis piiril olevas radaripunktis siis sealne ülikaugele nägev radar pani oma kiirgusega öösel ühel poisi sõrmede vahel taskulambipirni põlema. Pirni süttimiseks piisas selle näppude vahele võtmisest. Nii kõrge oli maeitea mis asi, ioniseerituse vm tase seal. Millimeeterradarid (täpsemad sõjalises mõttes) on veelgi ohtlikumad.

Vasta
#99
(27-11-2020, 16:22 )isemaag Kirjutas: Väga kummaline, omastarust ma pole siinteemas ise kustutanud. Uuendan puhtalt mälu järgi:

Kui lainepikkus satub putukate keha mõõtudega resonantsi, siis putukad lihtsalt surevad ära, kuumenevad üle.
8 aastat tagasi pandi mu kodu lähedale moblamast, kohe kadusid kõik herilased, kõik mesilased, kõik liblikad, kõik rohutirtsud. Kõik pääsukesed kadusid. Minu kodu aias kõik ploomipuud kuivasid samas suves nagu oleksivad kokkuleppe teinud omavahel. Kõik varblased kadusid sestet neil polnud toitu enam. Praegu ka tihased on kadunud sajaprotsendiliselt, see on tegelikkusest ja ei ole kusagilt maha loetud, mastile külge on lisatud veel mitmeid vidinaid.
Mind väga huvitab, kes minu poolt antud sellise info kustu pani. AUUU, ADMINNID! Või kas ma mäletan teema nime valesti? Seda infot mina ise ei saanud kustu panna sest et see kõik on olevast elust.
,,, Muudan-täiendan: Kui olen selle info avaldanud muusteemas ja ei mäleta, ma ei ole kristlane ja kohe tunnistan üles oma eksimuse et mõtlesin valesti.
Soovitus: osta odav akulõikur, pane metalliketas sisse ja mine kinnitustrosse kaema. Probleem lahendub ja tulevad nii mesilased kui muud mutukad tagasi. Pirnipuudega on asi hullem. Kui aga 65sendiseid kettaid jägub saavad ka need kasvada.
Quanoni soovitus on individuaalne tegutsemine. Alati otsitakse "organisatsiooni" muidugi siis kui jääd vahele. Oled aga kogematta sita (REF ; sotsid) liikmeks astunud siis tuleb koheselt öelda, et kaja või ossi-novski salajane käsk oli, suuline ja kutsus kõiki üles! Siis praktiliselt karistust ja kahjutasunõuet ei järgene v.a. sitast (parteist) kohene väljaviskamine. Nagu maskivastasuse kampaanias. Järgmist Q ülesannet aga täidab järgimine ustav parteisõdur!
Kui biden saab võimule siis soovituslikult tuleks linnadest lahkuda. Kuhugi maale, kus pole elektrit, internetti ja vesi tuleb kaevust. Kus teed lahti ei aeta kus oled tsivilisatsioonist eemal. Kui vaja tuled nädalas korra "tsivilisatsiooni hüvedeni" ja see on kõik. Teed kodust eemale "kanepipõllu" või teed midagi muud. Saadad riigi kui sellise PERRRRssse. Hakkad elama hoopis uut elu mis on õige ja looduslähedane. Saad jõudu reaalsusest mitte sellest kunstlikust sitast mis on meie igapäevane "normaalne elu". Ja elu kui selline MUUTUB, saad jõudu, oled lõpuks "uus inimene"! Ja elu on värvikas loodusega kooskõlas. Raske on aga valik on lihtne kas surra sitta või üritada......
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Paljude silmad peavad avanema. NWO on reaalsus ja (vist) sellest ei pääse. Trump-i võit lükkab seda ainult 4a. võrra edasi, elu kuidas elada peab aga iga inimene ise otsustama vastavlt oma võimetele ja rahakotile. Kehtib just noortele! Oled nagu mina kes saab 05.12..... 63a. siis see "elu" on suures osas elatud! Ja hästi, nagu "mehed muiste" kus on terve maailm läbi käidud ja palju muud lollust tehtud, kus on kõike nauditud ja vahel isegi liiast!
Vasta
(27-11-2020, 17:47 )Nuril Kirjutas:
(27-11-2020, 16:22 )isemaag Kirjutas: ,,, Muudan-täiendan: Kui olen selle info avaldanud muusteemas ja ei mäleta, ma ei ole kristlane ja kohe tunnistan üles oma eksimuse et mõtlesin valesti.
Aga palun: https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid259517
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
O. Suur tänu lingi eest. Kõik kirjeldatu on täpne. Jaa, mäletasin valesti teema nime kohalt, tunnistan ülesse, et eksisin teema nime kohalt. Seda mitte kunagi varem pole olnud, et tihaseid täiesti njeetu, kõik 14 aastat mis olen olnud praeguses elukohas. Ja veel üks fenomen ilmnes: Enne septembrikuu keskpaika mu viirpuuhekist linnuparv sõivad ära toored viirpuumarjad, jumalapuhtaks söödi, toored marjad söödi ära ja siis kõik jäi vaikseks, parv rändas edasi. Kas talv tuleb ehtsalt külm miinus 48 kraadi? Kõik linnud on kadunud kuhugi, toitu neile justkui oleks, õunu on aias.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat