Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunud soki müsteerium.
#26
suuremad asjad võibolla ei mahu pragudesse.... võibolla kaob ka pesu aga kui paaris arvu sokke masinasse paned ja paaritu arvu tagasi saad, märkad seda suurema tõenäosusega kui seda, et trussikud või taskurätik kaduma on läinudwink
Vasta
#27
Soki värgiga võis olla nii, et panid sisse 4 paari, siis hakkasid mõtlema number viiest. Väljavõttes mõtlesid sa, et kuhu see viies paar kadus.
Vasta
#28
ei ole just sokiga seoses....aga ma tõin köögist endale kaks kohukest,tulin oma tuppa istusin arvuti taha,sõin ühe kohukese ära,hakkasin mingi 5 minuti pärast teist ära sööma,aga see oli juba ära söödud:S like wtf,ma toast ei lahkunud pärast kohukeste toomist kordagi.Huvitav kes see selle teise ära sõi,kuigi ta oli koguaeg minu kõrval laua peal....nagu väga kahtlane
Kaks võimalust: 1) sõin ma selle ise ära nii,et ma ei mäletaks seda
2) sõi selle keegi teine keda ma ei näinud,äkki mõni vaim viis minema Smile
igatahes väga kahtlane värk
Vasta
#29
aga kohukese paber?
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: pillu
... aga ma tõin köögist endale kaks kohukest ... sõin ühe kohukese ära, hakkasin mingi 5 minuti pärast teist ära sööma,aga see oli juba ära söödud ...

Oli see K-kohuke? Pärast valmisi olevat palju selliseid asitõendite haihtumise juhtumeid täheldatud ... Laugh
Vasta
#31
see ei olnud K - kohuke
kohukese paber?
oli alles,aga point ongi see,et see oli tühi...kuid kui ma ta tuppa tõin oli täis, like :S
Vasta
#32
Karta on, et sokkide kadumise müsteerium jääb lahendamata ka sellel aastal ja saab veel kaua painama inimkonna helgemaid päid. Ühele suhteliselt lihtsamale probleemile - teelusikate kadumisele ühistest kohvinurkadest asutustes - on aga julge (ja näib, et tulemusliku) rünnaku ette võtnud Austraalia teadlased (link). Ja kuigi ka see probleem on veel kaugel lõplikust lahendusest, on esialgsed tulemused paljutõotavad. Kasutades märgistatud lusikate meetodit, on nt kindlaks tehtud, et lusika "pooleluiga" (st aeg, mille jooksul pooled lusikad jäädavalt kaovad) taolises kohvinurgas on 81 päeva.
Vasta
#33
Waooo...
tõesti müstiline
minu tuttaval oli selline juhtum , et ammu käis ta ühes kohas ujumas.....ning tal kadus pearätik ära
siiis ta otsis ja otsis aga ei leidnud..
järgmine aasta ta sõitis seal koos sõbrannaga vesirattaga...
ning talle meenus , et samas kohas kaotas ta rätiku..
ja kujutage ette ta hüppas vette ja sukeldus ning leidis räti vee põhjast..
uskumatu...
eelmine aasta seda seal ei olnud..ja nüüd leidis....
Vasta
#34
olles lugenud raamatut "tuline jäätis" , sain teada, et kuskil on ruum, kus on kõik inimeste kadunud asjadBleh

aga selle mündiga seoses.. võibolla hakkas münt hääästi-hääästi kiiresti tiirlema, tingituna trumli kiirest pöörlemisest ning seetõttu ta osakesed hõrenesid või...ja ta oli suuteline läbima selle väikse augu..Laugh

sarnane juhtumile, kus tormis õlekõrs purustab telefoniposti
Vasta
#35
Heh..meil kadus ükskord 3 kilo pesupulbrit ära..Laugh

Muudetud: 8-1-06 kell 14:25:42 Snafu
Vasta
#36
Oh jah ... ei jõua ma seda kooli algust ära oodata ... :o
Vasta
#37
kadunud asjade puhul on lahe see, et alati leidub keegi kes ütleb geniaalse lause : MINE JA VAATA ÄKKI ON KADUNUD!
Kummalisel kombel on minu elus hakanud püksisääred kadunud asju tõmbama. Näiteks kord kui tegime remonti, pidin seinmalt mingi värgi maha kruvima... põrand aga oli puhas (esikus). Ruum kitsas ja väike noh. Ja üks kruvi kukkus. Ma nägin et ta kukkus ja kuulsin kah... aga maas teda polnud. Otsisn algul ennast segaseks...teised tulid appi. Eimidagi. Ja siis õhtul, tuli see sinderinahk hoopis mu püksisääres välja.
Teine anloog juhtus suvel. Mul tuttav tuli rolleriga mulle trenni järgi. Ja noh, lukustas oma masiina ja võtmed olid käes. Jalutasime siis ringi ja vaatasime hobuseid ja kui ära hakkasime sõitma...võtit polnud. Ruumi palju ju kuhu kaotada võti... koos võtmehoidjaga... Meil läks kaks tundi aega, enne kui ma hakkasin juhuslikult sättima oma püksisäärt ja avastasin sealt võtmed.
Paljud esemed kaovad niisama kah.. laua pealt nina alt. Ma tean küll, et panin ühe tähtsa dokumendi sahtlisse, kusjuures, mu elukaaslane nägi ka... ja 15 minutit hiljem, seda pole seal. Tuihlan kõik läbi, eimidagi. Lähen siis löödult arvuti taha ja paber vahib mulle printerist vastu: Kuiad ta sinna sai veel.
Vasta
#38
See on juba nagu see automaatne tegutsemine.
Umbes sama nagu mu vanaema leidis ükskord oma prillid külmkapist..Smile
Vasta
#39
Ilmselt muudab õigel kiirusel pöörlev tsentrifuug sokid antiaineks (anti-sokkideks) ja siis jälle tagasi.
Niimoodi toodab masin ehk täiendavat energiat.
Osa sokke tuleb tsükli lõpuks tagasi, osa jääbki anti-maailma.

Niimoodi saabki rikutud füüsikas tuntud sokkide paarsuse seadus.

Sokid võivad aga välja ilmuda kellegi teise pesumasinas.
Anti-sokkidele meeldib ka neelata kohukesi.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Niimoodi saabki rikutud füüsikas tuntud sokkide paarsuse seadus.

See oli hea! Laugh Sellist tühikiitust siin üldiselt taunitakse, ega sedapuhku ei suuda ma ennast pidada ...
Vasta
#41
Seetõttu pesengi mina oma sokke 500 pöörde juures, mitte rohkemagaSmile
Muide, kas keegi on leidnud enda pükside taskust sokkeLaugh
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Seetõttu pesengi mina oma sokke 500 pöörde juures, mitte rohkemagaSmile
Muide, kas keegi on leidnud enda pükside taskust sokkeLaugh

Mina olen. Ja eriti hull on asi siis, kui masinasse panna padjapüür või tekikott, siis ronivad kõik sokid kui üksmees sinna sisse, katsu neid sealt siis kätte saada. Laugh
Vasta
#43
Eriti salapärane on see,et

mustad sokid muutuvad puhtaks
aga valged sokid mustaks ei muutu
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Eriti salapärane on see,et

mustad sokid muutuvad puhtaks
aga valged sokid mustaks ei muutu
See on kõigest sõnamäng mida saab minu tähelepanekute järgi kasutada pigem ainult eestis.
PS. Valged sokid muutuvad küll mustaks, peale kõva kandmist kui tegu pole just villaste sokkidegaSmile
Vasta
#45
Müsteerium peabki müstiline olema.

Toome veel müsteeriumi näiteid.

Kui ahv ja peegel kohtuvad, siis
peegel ahvi peegeldab;
ahv peeglit aga ei peegelda.

Selline müsteerium on vastuolus füüsikas tuntud peegelduvuse seadusega.

Ja uurimistööd jätkub pikemaks ajaks,
nii kui igaüks ahvi ja peegli kohtumisel ise on võinud märgata.
Vasta
#46
Kui need sokid teise dimensiooni lähevad siis keegi on sokipaari võrra rikkamBleh
Vasta
#47
Järgmisena hakkab keegi väitma et pesumasinad on vandenõu sokimaiaste teise dimensiooni olendite poolt.
Mina aga leian sellele seletust püksitaskutest, kuid see ei seleta ära mis mu pw- särgiga juhtus vahepeal.


Muudetud: 10-3-06 kell 16:56:50 Metavo
Vasta
#48
Kui müsteeriumid hakkavad toimuma suuremate pesuesemetega, muutub pesumasin lisandunud energia külluse tõttu plasmaks.

See tekitab pesumasina omanikule ebamugavusi, kuid naaberkvartalite elanikel ei ola vaja teha kulutusi kunstlikule valgustusele (ajal, mil päikesevalgust ei ole).
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui müsteeriumid hakkavad toimuma suuremate pesuesemetega, muutub pesumasin lisandunud energia külluse tõttu plasmaks.

See tekitab pesumasina omanikule ebamugavusi, kuid naaberkvartalite elanikel ei ola vaja teha kulutusi kunstlikule valgustusele (ajal, mil päikesevalgust ei ole).
Ei ole just tähele pannud et midagi taolist oleks juhtunud. Särk ilmus ühel kenal hommikul pesumasinast välja jälle teise pesu kõrvalt.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Kui ahv ja peegel kohtuvad, siis
peegel ahvi peegeldab;
ahv peeglit aga ei peegelda.

1. Aga mingeid peegeldusomadusi ahvil vist siiski on ... miks muidu öeldakse "ahvib järele"?

2. Ahv ja peegel toovad meelde ühe huvitava minatunnetuse katse - kes tajub oma kujutist peeglis end koopiana, kes mitte. Selleks tehakse katsealusele (inimene, loom) laubale märk, niiet ta ise seda ei tea ja vaadatakse tema reaktsiooni kujutisele peeglis - kas katsub käega (no jäsemega) seda märki. Viimast teevad:
a) inimlapsed vanemad kui 18 kuud;
b) ahvidest vaid shimpansid ja orangutangid (mõneti vanemas eas)
Kõik "teised" on selles testis läbi kukkunud. Pisut juttu sellest siin. Kuskilt nagu meeles, et mõned kalad (ka tuvid?) võivad pidada oma peegelteisikuga pikki "lahinguid" mis võivad lõppeda (mõlemaLaugh) osapoole täieliku kurnatuse või isegi surmaga.

Popi ja Uhuu

Ega see nüüd väga sokk ei olnud, aga HO andis ilusa söödu Laugh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,518 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  3,5 tundi kadunud aga ainult korraks Taivo 6 4,101 21-12-2010, 19:48
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kadunud vanaisa külaskäik, miks nii selgelt? YaneK 2 2,572 02-11-2008, 21:06
Viimane postitus: Ares
  Müsteerium uksega Scythe 11 5,389 09-03-2008, 19:17
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat