Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunud soki müsteerium.
#76
Mul kaovad kah riideesemed ära.. Ma ei saa kunagi aru KUHUUU, ma panin nadpessu, ma mäletan ja siis otsin pool aastat või rohkemgi taga ja siis annan alla ja järsku on nad nii tavalises kohas, et anna olla.
Vasta
#77
sama sokiprobleem! panen sisse 4 sokki, tuleb välja 3. vahest isegi üks. ja oleme isegi pesumasinat lahti võtnud- sokke ikka pole. Oleks tõesti hea, kui keegi oskaks abi pakkuda. miski muu pole veel aidanud.

Vahest on tegu sokivargast kummitusega SmileLaugh
Vasta
#78
Kuskil ma juba ütlesin, et äkki on pesumasinas uks sokiparadiisi. Ja kõik sokid pürgivad enen oma lõppu (auku sokis) sinna poole, mõnel õnnestub, teistel mitte, nad proovivad järgmine kord uuesti.
Vasta
#79
Ma mõtlesin, et see soki müsteerium on ainult minu peresLaugh ma ei kujuta ettegi kui paljudest sokkidest ma juba ilma olen jäänud. Lihtsalt 1paar kaob ära ja enam välja ei ilmu.
Vasta
#80
Meil on kaa see probleem. Nimelt "pesumasin sööb sokke", nagu meie seda nimetame.
Meil üks kord kadus teleripult ära. Otsisime igalt poolt, ja siis kahe nädala pärast, leidsin selle enda koolikotist!!!:o Kuigi ma olin seda mitu korda enne läbi vaadanud.
Täitsa müstika!Laugh
Vasta
#81
Laugh mul on tavaliselt nii, et kuna mul ema teeb magedaid sööke, siis ma tahan soola juurde panna, aga ei leia kuskilt soolatoosi, hiljem avastan, et see on koguaeg nina all olnud. Huvitav, miks kiputakse ütlema, et see jäi "Kahe silma vahele".

Muudetud: 5-12-07 kell 19:52:15 Ghostfreak
Vasta
#82
Hea,et meie peres ple ainus,kus Kadunud Soki Müsteerium onLaughLaugh
Vasta
#83
Inimene ei oska oma nina ette vaadata Laugh
Vb selles ongi asi.

Mul kaovad õpikud pidevalt ära. Pärast vaatan, et laua peal vms. Laugh
Nii on ka olnud, et otsin oma telefoni taga. No täitsa lõpp, mitte kusagilt ei leia. Otsin ja otsin...järsku tunnen, et miski on käes. irvvvv (hyes)

See Soki Värk on juba niiii tavaline asi meie peres Smile

Muudetud: 2-3-08 kell 23:39:14 Cthepy
Vasta
#84
Kuhu lähevad sokid
[Pilt: sokid.jpg]
Vasta
#85
See oli vist eelmine kevad, kui tulin mööda kõnniteed kodu poole ja u. 200m kodust nägin pori sees mingit riideräbalat. Lähemale jõudes selgus, et sokk. Vangutasin mõttes pead, et ei tea mis inimesed need küll sellised on, kes oma riidehilpe keset tänavat jätavad. Ja siis märkasin, et muster sarnane mu enda sokkidele. Kui koju jõudsin ja hakkasin riideid vahetama, siis selgus, et minu sarnasest sokipaarist oligi alles vaid üks sokk. Smile
Vasta
#86
nende sokkidega on alal6pmata mingi jama. K6ige rohkem kahju on olnud lemmiksokkisest Laugh üks kadus pesumasina avarasse varimaalima, teist pole aasta jooksul raatsinud ära visata justkui lootes, et selle paariline veel välja v6ib ilmuda Laugh
Vasta
#87
Sokid sokkideks - nendega on nagu on aga KINDAD.
Nendega vahest hullem kui sokkidega wink
Vasta
#88
Kummalisel kombel ei ole kindad need suurimad jalutajad, seda teevad just sokid
Vasta
#89
Sokid tavalised jalutavad ka muude riideesemete sisse pesus olles. Et ikka nalja saaks! Hea soovitus on, et musta pesu kasti juba mustad sokid kokku panna, siis nad ei lähe lahku üksteisest juba enne pessu minekut.
Vasta
#90
Sokijant on täielik müstika. Ka minu lemmiksokk oli kaua üksinda sahtlis, igaks juhuks, et ehk paariline naaseb. Noh umbes aasta. Kevadise suurpuhastuse ajal virutasin ta südame lõhkedes koos muu rämpsuga prügikonteinerisse. Paari päeva pärast hakkasin voodipesu vahetama, valisin kevade puhul kõige peenema tekikoti, mida tavaliselt ei raatsi kasutada. Ja nüüd parakoht - kadunud (teine) lemmiksokk vaatas kotinurgast väga etteheitval moel mulle vastu. Süümepiinadest muserdatuna kappasin konteinerisse ja koukisin sealt hüljatud (esimese) soki välja. Siis sidusin nad omavahel paari pühaliku tõotusega neid mitte iial enam lahutada. Inimesed - tekikotid on eriti ohtlikud kurjategijad. Kindaid ja kõrvarõngaid aga enam ei ostagi, sest ...
Vasta
#91
Üks võimalus

Vaatasin, et sellist võimalust on ainult serviti puudutatud. Ehk nagu ikka mõnikord seriaalidest või filmidest võib selguda tõde.
Samas neid jutte kus keegi/miski on teadmatult mingiks ajaks ära kadunud, et siis täie elu ja tervise juures, kusjuures päevagi vananemata on siis äkitselt välja ilmunud siingi foorumis olnud. Näiteks bermuuda kolmnurk. Võibolla asjaolude kokkulangemisel moodustavad sokid trumlis mini Bermuuda kolmnurga.
Kolmas võimalus. Ennist oli juttu mustadest aukudest. Aga küsimus on, kust need mustad augud tühja koha pealt tekivad. Üks võimalus siiski oleks. Mäletate kui esimest korda taheti seda suurt osakeste põrgutit tööle panna, siis kardeti, et võivad tekkida miniatuursed mustad augud. Põhimõtteliselt on pesumasinatrummel ka üks suur kiirendi. Tundmatute füüsikaseaduste toimel tekivad ainult sokkide juures need mustad augud, mis need sokid siis "ära söövad"
Vasta
#92
Ah soo, et tekivad siis mustad augud, mis sokid "ära söövad."

Aga tegelikult leidsin teemat üle lugedes vaimukaid postitusi, sh Zedi p. 56 toodud küsimused, samuti HadžiOgloe küsimused p. 59 on seni vastuseta. Smile
Vasta
#93
Müsteerium lahendatud! Kuhu kaovad pesumasinasse pandud sokid?
Video

Kes meist ei oleks siis kuivatusresti ees seisnud kindla veendumusega, et masinasse sai pandud sokipaar, kuid välja tuli millegipärast ikka ainult üks? Kuhu need õnnetud üksikud sokid küll lähevad? See müsteerium on nüüd igal juhul lahendatud. Kliki allpool oleval videol ja näed, kuidas masin ühe soki suurema vaevata "ära sööb".

Video on küll hirmus veenev, kuid jutt ei ole ju ühest kadumaläinud sokikesest. Sääl trumli all peab siis lausa sokiladu olema või on vahendid peenestamiseks ja minemapumpamiseks.
Vasta
#94
üldiselt sokkide-kinnaste üle arvet ei pea kuid ükskord avastasin et mul koer sööb neid. Sööb soki ära ja siis öösel salaja oksendab kuskile välja (õnneks). Kusjuures täiesti puhtaid sokke sööb.
Mingi lugu oli ka kuidas üks suurem koer sõi igavusest midagi 43 ja pool sokki ära, tuli kirurgiliselt sekkuda...
Et koduloomad võivad ka vahel sokid pintslisse panna, olge tähelepanelikud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,581 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  3,5 tundi kadunud aga ainult korraks Taivo 6 4,106 21-12-2010, 19:48
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kadunud vanaisa külaskäik, miks nii selgelt? YaneK 2 2,573 02-11-2008, 21:06
Viimane postitus: Ares
  Müsteerium uksega Scythe 11 5,396 09-03-2008, 19:17
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat