Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kadunud soki müsteerium.
#1
Kas teile on vahel tundunud et on tegemist paranormaalsusega, kui pesumasinasse panna sisse 5 paari sokke, aga välja tuleb ainult 4 ilma paariliseta sokki?

Või näiteks kuhu kaovad vahel riideesemed lausa uskumatul kombel? Otsisin kord oma särki ning ei leidnudki. Kaks aastat hiljem avastasin ta sellisest kohast, kust olin varem mitu korda kogu kraami välja vahetanud.

Paranormaalsus?
Vasta
#2
Seda ma tahaks näha, kuidas sul pesumasinast sokid ära kaovad :o
...eks nad haihtu ikka varem... müstiline ta on... 1päev otsisin tööl arvutit ja mitte ei leidnud, kui vaja oli... poole tunni pärast silmad avanesid - nina all laua peal oli Laugh
Vasta
#3
ehh, sokid jäid kuskile pesumasinasse kinni. Kui pesumasin teeb imelikku müra, siis on teada kus need on. Sa vii pesumasin parandusse või kruti ise lahti, leiad üles vb.

Meenub paar olukorda kus olen hakanud moblat taga otsima... Siin avastan, et see on koguaeg mul käes olnudLaugh

[Teadet on muutnud 10-7-2004 postitaja Wolfgirl]
Vasta
#4
Hmm... huvitav kuid see probleem pole nii naljakas midagi.
meie pere jumala hädas nende sokkide teemaga.
ema teab kindlalt et paneb sokid paarides pesumasinasse... hiljem kuivama riputades on jälle sokid kadunud... ei mõista esialgu.

kunagi sai mõeldud isegi selle peale et pesumasina tsentrifuug tekitab mingi musta augu, mis on väikese tihedusega ning tõmbab endasse ainult väikseid objekte... lõhnatajuga? Laugh
Vasta
#5
Ma arvan, et see on iseeneslik illusioon.

Me kõik teame, et kui mustkunstnik võtab sinult kõrvast mündi, siis enne see ei olnud seal. See on illusioon, mille mustkunstnik oskuslikult lavastab. Samamoodi tegid su sokid sulle väikese illusiooni, sama võiks ilmselt öelda ka napoleoni õllepudeli kohta.. Lihtsalt aju salvestab mingi häiriva põhjuse tõttu ajus info valesti ja tagajärjeks on paranormaalne sündmus seoses sokkide või õllepudelitega.
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
ehh, sokid jäid kuskile pesumasinasse kinni. Kui pesumasin teeb imelikku müra, siis on teada kus need on. Sa vii pesumasin parandusse või kruti ise lahti, leiad üles vb.


aga kuda sokid trummlist läbi lähevad?
Vasta
#7
hmm... seoses selle napoleoni õllepudeliga... ma leidsin selle järgmine hommik sama koha pealt kust ta õhtu läbi istus...
sama värk toimus minu viineritega... otsisin katusealuse läbi aga ei leidnud... hommikul olid need sealsamas... katuseall. :s

müstika
Vasta
#8
celticu looga meenus yks asi suvilas. nimelt panime aknad kõik kinni, kõllid tõstsime sisse, ning tagasi tulles oli aken lahti, ning kõllis väljas. kõik asjad olid alles jne.
Vasta
#9
Aga kui on nii nende õllepudelite ja viineritega, et vahest mingi aeg objektid kaovad lihtsalt ära nähtamatuks või kuskile dimensiooni või mis iganes. Ja siis hiljem tekivad sinna tagasi, ja siis leiame need. Õlut juues hämaras juhtub see veel eriti hästi. Või siis kui võtad trumlist kõik sokid välja ja paned rippuma, siis sokid ei lähe paari, aga hiljem leiad trumlist veel sokke, mida varem seal lihtsalt ei olnud. Trumlis ei anna väga mööda vaadata sokkidest ju.
Vasta
#10
see soki mysteerium on mulle viimastel aastatel väga tavaliseks muutunud, niiet ma enam ei imestagi eriti
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
Hmm... huvitav kuid see probleem pole nii naljakas midagi.
meie pere jumala hädas nende sokkide teemaga.
ema teab kindlalt et paneb sokid paarides pesumasinasse... hiljem kuivama riputades on jälle sokid kadunud... ei mõista esialgu.

kunagi sai mõeldud isegi selle peale et pesumasina tsentrifuug tekitab mingi musta augu, mis on väikese tihedusega ning tõmbab endasse ainult väikseid objekte... lõhnatajuga? Laugh


aga kui seal tekib mustauk siis see peab ju kuhugile viima mingisse dimensiooni kus on ainult sokidLaugh
Vasta
#12
teie probleemile on lahendus. pange pesumasin tööleväiksematel pööretel:o
ja teine võimalus on panna sokkide sisse gps seaded
Vasta
#13
Tuttav probleem nende sokkidega. Rääkimata pidevast kadumisest võivad sokid isegi pahandust teha. Ükskord läks meil pesumasin rikki. Vaatasime, et kuidagi vett ajab hirmsasti välja. Siis kutsusime remontija. Voila...üks räbaldunud sokk oli pesumasinal väljalaske toru ummistanudLaugh. Kuidas ta sinna pääses? Keegi ei tea.
Vasta
#14
lahedad pesumasinad teil kõigil, aga mind huvitab, kas kellelgi kahvel on ära kadunud nõudepesumasinas? vot see oleks juba midagi.
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
hmm... seoses selle napoleoni õllepudeliga... ma leidsin selle järgmine hommik sama koha pealt kust ta õhtu läbi istus...
Hmz... räägi sellest nüüd lähemalt, kust, kuidas ja miks sa selle õllepudeli "leidsid"Laugh Enda teada olen ainult ühe korra kadunud õllepudelist rääkinud, teema asub http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=535
ja sellest valguses tundub su väide vägagi huvitavLaugh

Kadunud sokkide müsteeriumit olen ka ise korduvalt märganud kuid pole juhtumit, mille kohta võiks täiesti kindlalt öelda, et need just pesumasinas jäädavalt kaduma läksid.
Vasta
#16
ma leidsin selle maast... leidsin üles ja jõin ära... devn (aka Imhotep) aitas kaasa veel sellele...

ise veel naersime et näe napoleon unustas täitsa ära.
Vasta
#17
Ok, aiman, et räägid kokkutulekust aga 100% kindel, et see pudel polnud minu oma, tõenäoliselt nüüd ka tead, kelle oma see oli.
Kui minu kadunud õllepudelist räägid, vaata viidet vähemalt siis kui sellele vihjatakse: http://www.para-web.org/foorum/viewthread.php?tid=535 ...ja räägi lähemalt, kuidas see pudel maha sai ja kuidas teie siia sattusiteLaugh
Vasta
#18
Eks need sokid need kummalised asjad ole. Neid kaob ja tuleb. Viiest paarist neli ilma paariliseta. Jah, miuarust on asi kahtlane. :O
Mul on nätsuga niimoodi olnud..kukkus maha ja seda ma enam üles ei leidnudgi. Müstiliselt kadunud. Bleh
Vasta
#19
Lased ammunoole taevasse, ja kukub sinust 20 meetri kaugusele. Näed millisesse peenravahesse kukkus, aga ikkagi seda sealt enam ei leia, otsi kaua tahad. Niimoodi on neid nooli kümneid kadund.
Kunagi hiljem tuleb mõni neis ise välja.
Vasta
#20
Mul nooltega samamoodi. Lendas garaazikatusele, aga üles enam ei leia, naabrikrundil ei paista ka olevat. Juba 2 noolt lännuSad.
Vasta
#21
Mind huvitaks, et kas need sokid jäävadki kadunuks või ilmuvad kunagi välja ka?
Vasta
#22
sellele kaduvate sokkide probleemile andis kunagi meile kõigile teadatuntud dokumentaalsari "garfield" vastuse.. seal elutses pesumasinas koll, kes sõi riideid wink
mul on tegelt ednal sama jama.. ostan hunniku sokke ja iga pesukorraga jääb neid järjest vähemaks.. aga see on tegelt selline sokiprintsiib... sokkide arv väheneb häbuvas jadas pidevalt... see on juba aegade algusest nii olnud ja mõnede asjadega tuleb lihtsalt leppida... Laugh
Vasta
#23
mina pesen oma sokke alati eraldi, sest tean, et kui nad pesumasinasse muu pesu hulka panen, siis enam tagasi ei saa. aga meil juhtus ükskord niisugune asi, et pesumasin hakkas naljakat häält tegema. veetoru on meil kraanikaussi suunatud ja sealt tuli välja münt. kuidas see sinna sai? sama jama ilmselt, mis selle sokiga toruski. trumli augud on ju nii pisikesed.
Vasta
#24
Siin tuleks nüüd läbi viia uurimus, et kui suur tsentrifugaaljõud on sokkesöövates masinates ja kui suur mittesöövates. Siin võib olla mingi seaduspära... et näiteks kiirema tsentrifugaaljõul tekib teatav rebend teise dimensiooni või midagi sellist. Kui oleks veel surem jõud, võib-olla tekiks veel suuremad rebendid ja kaduma hakkaksid ka T-särgid.
Vasta
#25
see on huvitav, aga miks siis just sokid kaovad ja pesu ei kao nendesse dimensiooni pragudesse
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake lahendada müsteerium . Speed12 16 7,581 18-09-2021, 22:02
Viimane postitus: Aadu66
  3,5 tundi kadunud aga ainult korraks Taivo 6 4,106 21-12-2010, 19:48
Viimane postitus: Jõhvikas
  Kadunud vanaisa külaskäik, miks nii selgelt? YaneK 2 2,573 02-11-2008, 21:06
Viimane postitus: Ares
  Müsteerium uksega Scythe 11 5,396 09-03-2008, 19:17
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat