Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stephen Hawking-i avaldus
#1
Tuntud füüsik tuli välja avaldusega, mitte otsida kontakti eluga väljaspool planeeti Maad, kuna seee võib meile Maa elanikele saada hukatuslikuks.
Väide miks see nii võiks minna on on võetud meie endi pealt, kes me hävitame maavarasid. See annab aluse oletada, et kusagil maailmaruumis on planeete mille maavarad on hävitatud ning ellujäänud asukad on kosmoselaevadel elamas ning mööda maailmaruume otsimas uusi kolooniaid kuhu oma elu rajada.
Vasta
#2
Inglise keeles saadaval siit: Times Online

Tunnustatud füüsik ja teadlane Stephen Hawking usub maavälise elu olemasolusse, ent manitseb inimesi tulnukatega mitte suhtlema ja olema ettevaatlik.

Hawkingi sõnul eksisteerivad tulnukad juba ainuüksi matemaatilise võimaluse tõttu. "Tõeline väljakutse on mõelda välja see, millised nad tegelikult välja näevad," vahendab Times Online füüsiku sõnu.

Kontakti eiramise aluseks võtab Hawking Maa ja selle ressursid, mis võivad olla tulnukrassidel lõppenud ning mistõttu nad meie koduplaneeti vaid endi huvides ära kasutavad. "Peame vaatama iseend, et näha, kuidas intelligentne elu muutub millekski, mida me ei taha kohata," vihjab füüsik.

Oma planeedi ressursid viimaseni ära kasutanud tulnukad võivad Hawkingi arvates tulla suurte laevadega ja orjastada ning koloniseerida Maa või mõne teise planeedi, milleni jõuavad.

Järeldusena leiab füüsik, et tulnukrassidega kontakteerumine on liialt riskantne, võrreldes olukorda Columbusega, kes Ameerika avastas, ent "tänu" kellele jäid vähemusse indiaanlased.
Vasta
#3
Tal võib olla õigus. Arvata seda, et need kellega me kontakti võiksime saada(või oleme juba saanud) on üdini heatahtlikud ja abivalmid kamraadid on väga naiivne. Muidugi me ei tea seda, kas me juba mitte hiljaks ei ole jäänud ja meid on juba nähtud ning meie poole ollakse teel.
Eks tulevik näitab, mis inimese uudishimu tagajärjed võivad olla.
Vasta
#4
Dejavu - pean oma uudiste valikut tublisti sõeluma hakkama - muidu on varsti iga teine juba kuskilt jälle siia kopeeritud Laugh

Kaob originaalsus ja asja mõte Bleh
Vasta
#5
Njah, imelik, et Hawking eeldab, et tulnukad vajaksid samu ressursse mis inimesed. Ikkagi üritatakse tulnukaid seeläbi kujutada mingil moel inimlikena. Ka inimliku agressiivsusega.
Vasta
#6
Mis näitab, et Hawkins on sama mis keskmine selline "shmack" kes räägib enamuse ajast
nii, et temast keegi mõhkugi aru ei saa. Kuna aga tegu puudega inimesega siis ei julge
seda keegi tunnistada. Kui aga jutt läheb sellistele asjadele milles saavad ka teised vabalt
kaasa rääkida siis selgub, et pole ta nii tark ja arenenud midagi.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas InDemand
Inglise keeles saadaval siit: Times Online

Tunnustatud füüsik ja teadlane Stephen Hawking usub maavälise elu olemasolusse, ent manitseb inimesi tulnukatega mitte suhtlema ja olema ettevaatlik.

Kontakti eiramise aluseks võtab Hawking Maa ja selle ressursid, mis võivad olla tulnukrassidel lõppenud ning mistõttu nad meie koduplaneeti vaid endi huvides ära kasutavad. "Peame vaatama iseend, et näha, kuidas intelligentne elu muutub millekski, mida me ei taha kohata," vihjab füüsik.

Järeldusena leiab füüsik, et tulnukrassidega kontakteerumine on liialt riskantne, võrreldes olukorda Columbusega, kes Ameerika avastas, ent "tänu" kellele jäid vähemusse indiaanlased.

Ma lugesin ka eile seda Exu toodud uudist. Seal oli veel kirjas, et Hawkins võrdleb meid ja tulnukaid nii nagu meie end šimpanssidega.
Nii nagu šimpansid ei saa aru, mis on kvantteooria, nii ei saa meie aru meist kaugelt arenenumatest tulnukatest ja meil on ohtlik nendega suhelda.
Ma usun ka, et tulnukad teeksid meile kohe üks null ära ja eriti veel kui mingi üksikfirma hakkab nendega mingit maavarade äri või mida iganes ajama.
Minu arvates õige hoiatus!
Ja kui juba hoiatab ja tulnukate olemasolusse ka usub, siis küllap teab midagi niisugustki, mida meie mitte ei või teada.
Ehkki me muidugi teame: loomade ja inimeste mutilatsioonid jne, aga me ei pööra sellele ju kunagi mingit tähelepanu.
Aga ütlemata jätab ta, milliseid tulnukrasse ta täpselt ohtlikeks peab. Neid on ju nii palju erinevaid.
Veel korra tähelepanu inimeste mutilatsioonidele:
http://www.think-aboutit.com/mutilations...ations.htm

http://www.crowdedskies.com/human_mutilations.htm
Me ei taha ju niisugusena oma kaaslasi massiliselt leida nagu selle lingi piltidel? Või mis?
Vasta
#8
Tsitaat:Ehkki me muidugi teame: loomade ja inimeste mutilatsioonid jne, aga me ei pööra sellele ju kunagi mingit tähelepanu. Aga ütlemata jätab ta, milliseid tulnukrasse ta täpselt ohtlikeks peab. Neid on ju nii palju erinevaid.

Njah...tegelikult ma arvan, et 99% inimkonnast ei saa aru, mis "kvantteooria" endast kujutab...rääkimata siis simpansidest...

Ei tea me midagi nendest mutilatsioonidest...sellesmõttes, et teadmine on selline väga kange sõna...ja ei tasu enda tõekspidamisi/uskumusi/oletusi/teooriaid/spekulatsioone/arutlusi kui teadmisi teistele inimestele pähe määrima ja nende sõnu oma "uskumuste" teadmisteks nimetamise valguses kritiseerida...


[Muudetud: 4-26-2010 Nielander]
Vasta
#9
Aga teame ikka küll - vähemalt KAHTE asja - need toimuvad ja siiani ei ole suudetud seletada
KES ja MIKS selliseid asju teevad - olgu siis inimestele või loomadele.
Seega - neid "tõekspidamisi/uskumusi/oletusi/teooriaid/spekulatsioone/arutlusi" mida sa
näid nii väga kartvat jätkame meie siin ja teised mujal täie teadmise juures ja seni kuni sina ja
teised sarnased kes arvavad, et kõik on na nunnu ja meie midagi ei tea käivad välja sellise
vägeva "super-hüper" teooria koos praktilise tõestusega mis ei jäta mingitki kahtlustki KES ja
MIKS selliseid kuritegusi sooritavad. Seni aga kritiseerin mina ja usutavalt veel paljud-paljud
teised neid kes ainutl virisevad ja üritavad marginaliseerida ja peita neid kurjategijaid.
Vasta
#10
Tundub olema väike loogikaviga. Need keda me otsides leida suudaksime teavad meie olemasolust ilmselt juba ammu enne kui me nemad leiame...või eksin?
Vasta
#11
Nii, oletame, et need vigastused on tulnukate tekitatud ja oletame, et nad on inimesesarnase vajaduste ja mõtlemisega JA et nad on pärit kuskilt mujalt planeedilt (sest muidu nad ei oleks ju tulnukad?). Juba viimane väide siis eeldaks, et neil on palju vägevam tehnika kui inimestel (kellede kosmoselennud on alles lapsekingades), seega võiksid nad iga kell võtta siit seda mida nad vajavad ja kogu lugu. Nad ei peaks ennast varjama, võiksid sõita keset päeva oma laevaga nt üle Washingtoni. Ja nad ilmselt sülitaks inimeste arglike kontaktikatsete peale, sest neil poleks seda lihtsalt vaja.
Vasta
#12
Ainukene asi mida ma kardan on, et mingil hetkel saavad telefonimängu läbi oletustest nö. teadmised, millele tuginedes tehakse suur hulk teisi oletusi, mis samuti vaatamata sellele, et need oleksid sel juhuit topeltoletused, muutuvad kangeteks TEADMISTEKS...ja keegi ei vaevu enam algandmeid uuesti läbivaatama...
Kogu see asi viib minuarust karjuvasse vaimupimedusse, kus ainsaks teeviidaks on inimese ületamatu soov uskuda kõike, mis on imeline ja salapärane...

Aga noh...eks sa jätka oma "täie teadmise" juures...ära ainult looda, et teised seda sinuga automaatselt jagavad...
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Nii, oletame, et need vigastused on tulnukate tekitatud ja oletame, et nad on inimesesarnase vajaduste ja mõtlemisega JA et nad on pärit kuskilt mujalt planeedilt (sest muidu nad ei oleks ju tulnukad?). Juba viimane väide siis eeldaks, et neil on palju vägevam tehnika kui inimestel (kellede kosmoselennud on alles lapsekingades), seega võiksid nad iga kell võtta siit seda mida nad vajavad ja kogu lugu. Nad ei peaks ennast varjama, võiksid sõita keset päeva oma laevaga nt üle Washingtoni. Ja nad ilmselt sülitaks inimeste arglike kontaktikatsete peale, sest neil poleks seda lihtsalt vaja.


Mugen aga nad seda teevadki ju !!! Sõidavad päise päeva ajal ja ka öösel Washington DC kohal ja mitte ainult. võtavad seda mis SEIL vaja on ning meie käest ei küsi. Ja küsimus pole ju üldse kas nad pärinevad meie Maa seest või väljast poolt.

Ei oota "autmaatset jagamist", kuid elu on näidanud, et neid jagajaid on piisavalt ja igas maailma nurgas.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Mugen aga nad seda teevadki ju !!! Sõidavad päise päeva ajal ja ka öösel Washington DC kohal ja mitte ainult. võtavad seda mis SEIL vaja on ning meie käest ei küsi. Ja küsimus pole ju üldse kas nad pärinevad meie Maa seest või väljast poolt.

Kui võrrelda inimesete lennuliiklust ja väidetavaid tulnukate manöövreid, siis võiks sellest järeldada, et neid on võrreldes inimestega väga vähe. Samas, nagu olen ka juba maininud, siis pigem arvan, et tulnukad pole üldse inimeste mõistes "mõistuslikud" ega võib-olla ka "elusad" (süsinik, hingamine, sigimine jne.) vaid pigem mingid teise dimensiooni olendid, kes (ei tea mis põhjusel) vahel siia põikavad.

A muide mu meelest on küll erinevus selles mõttes, et kas nad pärit Maalt või väljaspoolt. Sest on ju võimalik, et nemad olid siin enne inimesi ja hoopis inimesed on nende jaoks mingi (praeguseks degenereerunud?) agressiivne tulnukrass...Siis ei oleks nagu eriti põhjust vinguda nende omavolitsemise üle.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Nii, oletame, et need vigastused on tulnukate tekitatud ja oletame, et nad on inimesesarnase vajaduste ja mõtlemisega JA et nad on pärit kuskilt mujalt planeedilt (sest muidu nad ei oleks ju tulnukad?). Juba viimane väide siis eeldaks, et neil on palju vägevam tehnika kui inimestel (kellede kosmoselennud on alles lapsekingades), seega võiksid nad iga kell võtta siit seda mida nad vajavad ja kogu lugu. Nad ei peaks ennast varjama, võiksid sõita keset päeva oma laevaga nt üle Washingtoni. Ja nad ilmselt sülitaks inimeste arglike kontaktikatsete peale, sest neil poleks seda lihtsalt vaja.


Mugen aga nad seda teevadki ju !!! Sõidavad päise päeva ajal ja ka öösel Washington DC kohal ja mitte ainult. võtavad seda mis NEIL vaja on ning meie käest ei küsi. Ja küsimus pole ju üldse, kas nad pärinevad meie Maa seest või väljast poolt.

Ei oota "autmaatset jagamist", kuid elu on näidanud, et neid jagajaid on piisavalt ja igas maailma nurgas.

Tahtsin just sedasama öelda, et oletada ei ole siin enam ammu midagi!
Kordaksin aga, et tulnukaliike on erinevaid ja nende teguviisidel on erinevad põhjused. Mis mutilatsioonidesse puutub, siis alati on nähtud ka valguskerasid nendes loomade vigastamise paikades ja päris tihti ka maa-väliseid tulnukaid endid. Kahjuks jah, varjamine ja vusserdamine käib päevast päeva!
Nielander: Mis minu teooriatest sa lobised? Tõin ainult ära pildid ja pildid - need on juba faktid.
UFO-fotod võib ju ei tea milleks tembeldada, aga keegi ei hakka ometi inimesi laseritaolise relvaga vigastama või siis kariloomi karjade kaupa? Ma ei näe sinu jutus viimasel ajal enam loogikat.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Kui võrrelda inimesete lennuliiklust ja väidetavaid tulnukate manöövreid, siis võiks sellest järeldada, et neid on võrreldes inimestega väga vähe. Samas, nagu olen ka juba maininud, siis pigem arvan, et tulnukad pole üldse inimeste mõistes "mõistuslikud" ega võib-olla ka "elusad" (süsinik, hingamine, sigimine jne.) vaid pigem mingid teise dimensiooni olendid, kes (ei tea mis põhjusel) vahel siia põikavad.

A muide mu meelest on küll erinevus selles mõttes, et kas nad pärit Maalt või väljaspoolt. Sest on ju võimalik, et nemad olid siin enne inimesi ja hoopis inimesed on nende jaoks mingi (praeguseks degenereerunud?) agressiivne tulnukrass...Siis ei oleks nagu eriti põhjust vinguda nende omavolitsemise üle.

No kui siin Müstik Excubitorist toetab, siis mina jagan Mugeni seisukohta. Olen paksendanud neid kohti, mis oleks justnagu mu omadki mõtted selles küsimuses.

Aga, noh, tõestada on raske et mitte öelda võimatu Ph34r2

Üldiselt ma fännan Hawkingut kaunikesti, kuid selle avalduse kohta tundub mulle, et ta lähebki siin mingi vooluga kaasa. Sarnase abvalduse on eelnevalt teinud teisedki teadlased. Et tulnukatega kohtumist tasub vältida, sest nad on samuti arenenud sarnaselt inimesele darvinistliku olelusvõitluse tingimustes, mis tingib käitumise põhimõtte "kõik oma liigi leviku nimel, niikaua kuni must maa on järel" - no paljunevad nagu küülikud ja söövad maa paljaks. Seesamune ongi vist paljuräägitud lendaja meel, mis tagab elusmaailmas liigina ellujäämise vähemalt mingi aja vältel. Aga selline asi saab töötada ainult mingi kindla ajaperioodi vältel. See lõppeb kas liigi drastilise arvukusevähenemisega või väljasuremisega VÕI meele muutusega. Et enam ei valitse lendaja meel. Selle viimase arenguvariandi tõenäosuse suurust ma ei oska pakkuda, vb üsna väike, vb suurem.

[Muudetud: 4-26-2010 troodon]
Vasta
#17
Ma ise olen siin excu vs. Mugen vaidluses Mugeni poolel.. see, et kaameratega on mingid "täpid" jäädvustatud ei tähenda, et nad nüüd siin end "vabalt" tunnevad ja kõikide mutilatsioonide taga on.
Nii nagu on FAKE videosid, FAKE viljaringe jms on ka FAKE mutilatsioone, eesmärgiga külvata hirmu vms..

Muidugi.. olles nn. "believer" saan ma aru, et seal on palju asjaolusid mida on raske seletada (miks ei ole verd või kuidas on lõiked ülima täpsusega jms), kuid kui puuduvad REAALSED TÕENDID siis on natukene rumal teha ennatlikke järeldusi.. vabalt võib olla, et ka meie planeedil on valitsuse käes vahendid, millega sellised teod korda saata.

aa.. ja on ju suur vahe, kas nad on Maa seest või väljast (siinkohal oletan, et maa seest = teisest dimensioonist), kuna kui tegu on niivõrd arenenud tsivilisatsiooniga, kes on võimeline rändama ühest dimensioonist teise, siis järelikult peavad nad ka vaimselt arenenud olema ja vägivalla ja muude pahedega seda ei saavuta. Kui tegu on meie "tasandiga" siis võivad nad olla sama ebatäiuslikud kui on inimesed - mistõttu on loomulik eeldada, et nad ka sarnanevad inimestele.



Tsitaat:Müstik
Aga ütlemata jätab ta, milliseid tulnukrasse ta täpselt ohtlikeks peab. Neid on ju nii palju erinevaid.

Noriks ka siin.. need tulnukarassid on ju paras väljamõeldis. Selleks et teha asjakohast statistikat jms (nagu on ära toodud "Sinise Planeedi Projektis" ) on vaja korralikku vaatlust jms.. kas need tulnukad on kuskil "loomaaias" vaatluse all, kus neid hoitakse ja jälgitakse? Tulnukad on enamasti kuskil tundmatus lendavas objektis ja reaalseid kokkupuuteid on üsna vähe.. suur osa on ka niisama hullumeelset pläma, et endale tähelepanu tõmmata. Minu teada ei ole mingit sellist tulnukate kollektsiooni vms olemas.. reaalsed kokkupuuted - võib-olla , kuid ka see on küsitav ja kui nüüd inimeste suulise jutu järgi mingeid suuri oletusi teha siis on see paras muinasjutt. Suur matemaatik, kes tegeleb ainult arvude jms peaks nüüd mingit sellist dokumenti usaldama? Vaevalt ta isegi taolist asja näinud on.

Minu teadmised võivad olla puudulikud, kuid enne kui igasuguseid jutte uskuda tuleks asja natukene analüüsida.. lugupeetud Müstik ,kui Sul on rohkem tõendeid igasuguste tulnukate rasside kohta siis oleksin tänulik, kui neid meiega jagaksid. Mida vettpidavamad nad on seda parem..

Vasta
#18
To Troodon:
Ega eks see foorum selleks olegi, et väidelda!Smile
Ega keegi pole nii tark, et kõike teab, mis meie ümber või meid ümbritsevatel teistel tasanditel toimub.
Üks asi on see, et teatud tulnukliikidel (arenenumatel) pidavat olema (Kordan pidavat!)
niisugused lennuaparaadid, mis ei ole meile nähtavad! Aga neid nähakse siiski väga sageli ja ma usun, et siis kui nad mingil põhjusel mõneks ajaks nähtavaks muutuvad.
Kui nad minema kupatavad, siis nad nagu haihtuks, mitte ei sõida ära.
Seda väidavad nii need, kes neid filminud, kui neid näinud inimesed.
Kuna ma ei viitsi kõiki asju üle kordama hakata, siis võiks otsingusse panna näiteks sõna "zeroidid" - sealt teemast saab ka üht-teist teada.
Ise usun, et on nii maal, vees kui teistel planeetidel olevaid nn tulnukaid. Ja nagu siin mitmes kohas juttu olnud, võime tõepoolest ka meie ise olla mõne kõrgema (arenenuma rassi) loodud või siia toodud. Kõik on võimalik. Ja atlandid ja lemuurlased olidki meist arenenumad.
Vee-aluste tulnukate jaoks teema USO-d.
http://para-web.org/viewthread.php?tid=4...1#pid10346

To Savipats: pean kahetsusega nentima, et ma pole ikka veel seda Aigar Säde pdf-i korralikult läbi lugenud.
Ei ole tulnukaliikide spetsialist. Toetun siiani hoopis teistele materjalidele. Omal ajal sai siia kirjutatud see teave, mis parajasti olemas oli, aga eks teave muutub ju kogu aeg.
Tõendiks võin tuua ainult selle, et olen ise UFO-sid mitmeid kordi näinud ja selle Haimre loo ka, kuna olen selle inimesega, kes seal teeristil nende tulnukatega kohtus, vestelnud ja tema jutt oli täiesti usutav.
See tähendab, et ta ei teadnud varem tulnukatest mitte midagi (polnud elu sees nendedest kuulnud) ja nii ei saanud ta ka lugu fabritseerida koos teise inimesega, kes ka nägi - ja sarnaseid juhtumeid on olnud maailmas oi, oi, kui palju.
Aga kui juba tulnukateliikidest juttu, siis siin fotod tulnukatest ja minu arust on nad küll erinevatesse rassidesse kuuluvad:
http://www.ufocasebook.com/bestalienpictures.html
Mitte, et ma iga fotot seal tõe pähe võtaks, aga mõtlemisainet ehk natuke ikka!Smile

[Muudetud: 26-4-2010 Müstik]
Vasta
#19
Fakt on see, et tulnukad kui sellised on olemas, kes väidab, et ei ole ja et miljonid inimesed üle maailma tegelevad patoloogilise ja kokku lepitud valetamiseg on kitsarinnalised. Fakt on ka see, et osa neist võib(!) olla ka vaenulik inimrassi suhtes, seega on hoiatus siiski õigustatud.

Pigem on küsimus selles, kas me ei ole mitte hiljaks jäänud/jäämas kontaktide otsimise/leidmisega? Kui meid on ammu märgatud siis kuidas inimkond end päästaks tulnukate invasiooni eest, mis iganes moel ja viisil see toimuma ei saaks siis?

[Muudetud: 4-26-2010 kaido81]
Vasta
#20
Kulla troodon - kui asi piirduks "täppidega kaameras" siis ma ei viitsiks juba varsti mitu aasta
kümmet seda teemat "jahuda". Asi on aga palju laiem kui lihtsalt täpid. Alates erineva suurusega
ja kujuga lendavatest orbidest mis on jäädvustatud nii lennuki kui maapealsete kaameratega
2Ms ajal (ja muideks isegi varem) kuni tänase päevani välja. Kas need kuuluvad "kosmose
natsidele", elukatele meie Maa sisemusest või olenditele kes pärit kaugemalt kui Päikesesüsteem
mind mõnes mõttes hetkel isegi ei morjenda. Kui nad on "kohalikud" siis nad jäävad üks kord nii
kui nii vahele ja kui nad on väljastpoolt siis tuleb arvestada, et nende tase on selline, et NEMAD
määravad millal me neist "ametlikult" teada saame.

Ma suhtun ausalt öeldes vägagi skeptiliselt kõikidesse nendesse "tulnukate" suhtes välja käidud
"kastidesse" (ohtlikud - mitte ohtlikud; sõbralikud - mitte sõbralikud; süsinukul või kullal põhinevad
jne), kuid ei leia hetkel otsest vajadust hakata nende liigitajatega vaidlema. Seega meil siin käib
teiega pigem vaidlus selle üle kui pikk on "juhe kuklas" kui selle üle kas ta üldse olemas on.
Tunduvalt olulisem on aga hoopis see, et kellegi juhtimisel käib siin planeedil geneetilis sotsiaalne
eksperiment mille üheks soovitud tulemiks tundub olevat teatud inimgruppide hävitamine. Kas seda
eksperimenti juhivad kohalikud juudid, mingid salaorganid või tulnukad kosmosest on ju tegelikult
laias laastus "kama2" - suretataks ju meid nii kui nii.
Samas üritan suhtuda avatult tulnuka "teemasse" kuna loogiline mõtlemine tundub näitavat, et
mingid jõud kes siin planeedil tegutsevad EI OLE kohalikku päritolu. Seega - üritagem pigem koos
vastuseid leida kui pidevalt teineteiste kallal pisiasjades närida.

Ma loodan siin ainult hetkel ÜHELE asjale, et enamik siin viibijatest nõustub minuga vähemalt ÜHES
asjas - midagi siin Maal toimub millest laiadele massidele teada anda ei taheta.
Vasta
#21
Inimene võtab tegelikult alati kõike iseenda tasemel. Hawking ütleb, et tulnukad on kurjad, vaadake seda või iseenda pealt. Inimesed, kes vaimolendeid ei näe, tunnetavad neid kurjana. Seega, kuna oleme ise üsna vastikud, kinnised, küünilised ja ahned, eeldame, et seda on ka teised, kes meid ümbritsevad.

SG osas, kus on need hallid vennikesed, ütles Thor maakaga kohtudes, et nad ei ole inimestega otseselt ühendust võtnud seetõttu, et oleme primitiivsed. Nemad ei tunne sellist sõda või pahatahtlikkust jm. Tähendab, pigem oleme meie tulnukatele ohuks kui vastupidi. Igaüks teab ju, et on inimesi, kes suudavad ehitada kristallist hoone, mille üks hull kohe purustada tahab. Üks aegade lemmikuim koomiks ilmestab seda hästi.

Ei vaidle vastu, et tulnukrasse on erinevaid, aga arvan, et suurem osa ei taha end puht arusaadavatel põhjustel meile näidata. Vihjena see, et pea igast ulmekast jookseb alati läbi üks joon: kohtutakse tulnukrassiga, veidi räägitakse. Järgmine hetk: hei, kuule, me tahaks teie sõjatehnoloogiat ja relvi. Suva see ajalugu, suva mõtted ja käitumine, saaks aga taparelvi. Kes neid hankida käseb? Valitsus või mõned kõrgemad vennad.

Mina ei tahaks kah paljude maakatega suhelda, kui ma tulnukas oleks.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ma loodan siin ainult hetkel ÜHELE asjale, et enamik siin viibijatest nõustub minuga vähemalt ÜHES
asjas - midagi siin Maal toimub millest laiadele massidele teada anda ei taheta.
Viibin siinSmile ja olen Sinuga selles ühel meelel et "mingi jant" toimub aga kaldun arvama et ka maapealne ladvik ei hooma mis jõududega täpselt tegemist on(tõestuseks sellele on aastakümneid erinevate riikide poolt süstemaatiliselt tehtud ufo-vaatlused ja uuringud...mis tõenäoliselt neid siiski pika ninaga jätsid....)!
Vasta
#23
Huvitav kes need teadjad siis on? On nad vabamüürlaste liidrid? Või hoopis muude salaorganisatsioonide liikmed? Ja mis see "mis" võiks olla?
Vasta
#24
Mhhhhhh....
___

Stephen William Hawking (sündnud 8. jaanuaril 1942) on inglise füüsik. Ta sai 1979. aastal Cambridge'i ülikooli matemaatikaprofessoriks - samal kohal oli kunagi olnud Isaac Newton.
___

Kui mu mälu ei peta siis professori amet on palgaline, mitte teaduse kraadile põhinev. Kas keegi oskab nimetada kas või ühe tema poolt tehtud reaalse panuse füüsikasse? Mida on tema geniaalne mõistus meile andnud? Avastuse? Tõestuse millelegi? On olemas äkki Hawkinsi valem? On olemas mingi Hawkinsi mõõtühik?
---
OT, kui koolis käisin siis sai naljatletud mõõtühikutega. Farad on mahtuvuse mõõtühik. Mitu Faradit on Stephen William Hawkingsi mõistus?
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ma loodan siin ainult hetkel ÜHELE asjale, et enamik siin viibijatest nõustub minuga vähemalt ÜHES
asjas - midagi siin Maal toimub millest laiadele massidele teada anda ei taheta.

Mina nõustun küll.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Stephen Hawking-i uus avaldus kaido81 88 39,854 10-01-2012, 06:49
Viimane postitus: levis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat