Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele
Autor Sõnum
wordpower
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Feb 2010
27-02-2010 04:02
Postitus: #1
Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele
Leidsin huvitava online "raamatu", sellest mis saab pärast surma, inglitest, sellest, miks inimesed sünnivad, miks surevad, kuidas kogevad surma erinevate uskumustega inimesed, lapsed jne jne. Raamat on kirjutatud küsimus vastus vormis. See inglise keeles ja lehel alla laaditav ka pdf failina.

http://www.afterlife101.com/
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2020 10:11 Mannu.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
20-03-2020 02:20
Postitus: #2
RE: Surmajärgne elu
(27-02-2010 04:02 )wordpower Kirjutas:  http://www.afterlife101.com/

Esitatud domeenil on VIII peatükki.
Lisan I peatüki sisust pool väljavõtet.

Raamat sisaldab vaimude juhendite vastuseid küsimustele, mis on seotud maakera muutustega. Meie juhendajad usuvad, et on mõistlik tõenäosus, et järgneval kümnendil võivad aset leida tõsised maakera muutused, mis võib põhjustada kogu maailmas palju surmajuhtumeid. Nad usuvad, et kui inimesed saavad aru mõistmisest, et elu ei lõpe füüsilise surmaga, vaid jätkub selles raamatus kirjeldatud viisil, siis võivad inimesed silmitsi seista massiivsete maapinna muutuste võimalusega, kus on vähem hirmu.

1. PEATÜKK TÄISKASVANUTE SURMA KOGEMUSED

Vanadus
Vanadushaigused
Äkiline haigus
Pikk haigus
Äkksurm õnnetuse tagajärjel
Äkksurm teise inimese põhjustatud õnnetuse tagajärjel
Mitu äkksurma õnnetuse tagajärjel
Juhuslik mõrv ilma eelneva kokkuleppeta
Juhuslik mõrv eelneva kokkuleppe korral
Surm arenenud hingena
Ületamine massiliselt
Üksikisikuna ristumine
Ületamine ilma eelneva kokkuleppeta
Üleminek pikaajalisest haigusest
Ületamine pärast surmalähedast kogemust
Erinevused lähedase kogemuse osas
Tervitus surma hetkel
Surmavalu
Muudatused enne ja pärast surma
Keha mõistus
Südame roll
Vaimureis surmal või pärast seda
Tunnelikogemus
Lähedaste tervitused
Teiste tervitused
Muude olendite kui maapealsete inimeste tervitused
Usutegelaste tervitus
Surma põhjus

Vanas eas

Tahaksime läheneda esimesele surmale, mida teie maa peal klassifitseeriksite täiuslikuks surmaks, kuna keegi, kes on elanud pika elu ja kavatseb oma vaimuellu üle minna ilma haiguste ega traumade komplikatsioonideta. See inimene on valmis kohtuma teise eluga ja on sageli elu lõpuni jõudnud, hoolimata sellest, milline oli nende vaimne areng läbi elu, ja on valmis vastu võtma mingisuguse energiaga energiat teiselt poolt. Nad teavad, et on sageli elanud ära oma lapsed, paljud õed-vennad ja enamuse oma sõpradest, nii et nad on mingil ajal, olenemata nende evolutsioonilisest spirituaalsest arengust elu jooksul, tulnud läbi erinevate ajastute, et nad teaksid, et neid on veelgi ja on oodates nende muutumist kartmata, kuid teades, et nad lähevad paremasse kohta.
Sageli enne oma vahetut üleminekut saavad need lähedaste vaimudega ilmsiks igapäevases keskkonnas ja nad tunnevad rahu, teadmist, et kõik on hästi, ja teevad ülemineku ilma igasuguse mõistmiseta, võitluseta, kuid kergusega ja rahus. See, mida need inimesed teisel pool kohtavad, on sageli seotud sellega, millised olid nende vaimsed kogemused nende elu jooksul. Kui inimene jõuab oma vananenud vanaduspõlve, on ta õppinud andestust ja aktsepteerimist ning nad on üsna võimelised ja täiesti võimelised vabastama kõik vanad negatiivsed energiad, mida te kõik näete maa peal kandvat. Me ütleme, et need isikud on loomulikul viisil teada saanud, et nad on seotud teise eluga. See, kuidas nad on selle teise eluga seotud, sõltub sellest, kuidas nad on avanud oma südame, kui nad on maa peal elanud oma kõrgema mina ühenduse oma vaimolendi sisemise teadmisega. Kuid enamasti on vanusesse jõudnud need, kes saavad suurema osa oma elu negatiivsetest energiatest lahti, ja ületavad neid rahus. Teised võivad aga karta lahti lasta ja edasi liikuda.

Haigus vanemas eas

Järgmine rühmitus, mida arutame, on inimesed, kes on elanud mitu aastat teie maa peal ja kes puutuvad kokku selle maakera haiguste või raskustega oma kehas. Me mõtleme inimestele, kes on saanud Alzheimeri tõve, kellel on ka muid vähihaigusi, inimestele, kellel tuli oma elus kriitilisel ajal operatsioon teha, mis viib kohese ülemineku maakerale. Tahaksime öelda, et kuna näete, et üha enam inimesi teie maailmas on puudega Alzheimeri tõve tõttu, usume, et näete seda veelgi rohkem, kuna kõik keemilised reaktsioonid satuvad teie õhku, keskkonda, teie toit ja me usume, et suur osa sellest, mida näete, tuleneb teie enda hoolimatusest ja väärkohtlemisest ning ahnusest maa peal ja mõjutab paljusid teie inimesi.
Need, kes kannavad aastaid seda Alzheimeri tõbe, elavad kahes maailmas. Nad ei suuda tänapäeva kogemuste abil täielikult ühenduda kõigega, mis nende elus maa peal toimub, kuid nad suudavad meelde tuletada ja mõnikord ka ilma valguseta oma mineviku kogemusi maa peal praeguses elus, mis neil on. Samuti on nad võimelised liikuma lapselikku maailma ja me kasutame seda väljendit - lapselikku maailma - nii vaimselt kui emotsionaalselt, nagu me ütleksime. Kuna nad pole võimelised vaimumaailmaga täielikult ühenduma ja nad on ... me ei kasuta kaotatud sõna, kuigi sageli võite arvata, et nad on kadunud kahe maailma vahel, kuid on siiski ühendatud maakeraga palju rohkem kui neil, kes on jõudnud ühendusse vaimumaailmaga.
Sageli on nad teie maal elumõtted, mis on väga lühidalt seotud kõigega, mis on praeguses kolmemõõtmelises maailmas. Sageli saavad nad sellisel juhul teha teadliku otsuse või valiku, kas jätkata selles kogemuses või teha otsus täielikult minna ja liikuda vaimumaailma. Kuna nad pole eriti hädas ja neid hooldatakse, pole neil suurt vajadust vabastada teie maistest kogemustest, sest nad teavad, et enne maa peale tulekut otsustasid nad elada siin teatud perioodi ja nad on nõus leppima sellega, et tingimusel, kus nad elavad selle Alzheimeri tõvega.
Sageli otsustavad nad, kui neil on täielik tänapäevane side, siis nad ei ole enam siin viibimise jaoks olulised ja nad tunnevad oma sidet teise poolega palju tugevamini ning paluvad end sellest elust vabastada ja tehes seda rahu ja suure rõõmuga. Kõrgemad olendid räägivad meile sageli, et mitu korda jäetakse lapsed omaenda vanemateks, et näha ja kogeda, mis tunne oli nende vanematel olla lapsena nende vanem. Nii et rolli ümberpööramine, mida paljud selle aja jooksul kogevad, on suurepärane vaimne ja südant avav kogemus nii lapsele kui lapsevanemale.
Nende teiste inimeste jaoks, kes on jõudnud maakera vanaduspõlve ja kogevad üleminekut suurte füüsiliste raskuste ja ebaharmoonia kaudu, peetakse surma suureks ukseavaks, mis võimaldab neil edasi liikuda. Sageli on nad vihased sammude üle, mida tehakse selleks, et hoida neid maapealsena, ja pigem jätaksid nad endale lihtsalt ülemineku. Nad tunnevad sageli, et teie loomadele antakse sellisel ajal rohkem armu kui inimestele. Sageli tunnevad nad viha ja uskmatust selle vastu, milliseid kunstlikke vahendeid võetakse selleks, et pikendada nende füüsilist ebamugavust ja mitte lubada neil loomulikult üleminekule minna.
Sageli visualiseerite haiglas asuvat kallimale, kes on ühendatud paljude erinevate masinatega ja on kunstlikult üleminekut eemale hoitud. Vaimud, kes on sellisel viisil vaoshoitud ja teavad, et nende üleminek on peatselt ees, on sageli kehast väljas ega lase end isegi sellesse keha, mida mehaaniliselt hoitakse tagasi. Nad tahaksid sageli, et neil oleks võimalik ühte oma lähedastest puudutada, et nad saaksid öelda, et palun vabasta mind sellest. Armastatud inimesed on sageli läheduses ja tunnevad sellist süüd ja sellist abitust, et nad ei suuda tunda ega kuulda oma lähedase seoseid, paludes neil neid vabastada. Arvate, et maa peal olete teinud meditsiini nimel nii palju, et aidata inimestel elada pikemat elu. Sageli takistate seda vaimu edasi liikumast. Maa peal pikka elu elanud inimesi tervitavad alati neile eelnenud lähedased. Samuti teevad nad oma ülemineku suure tagasituleku ootusega, seda enam kui teistel täiskasvanutel, kes pole veel nii pikka elu elanud. Leiame, et paljud inimesed, kes on elanud maa peal pika elu, on valmis üleminekuks teades, et nad lähevad koju, hoolimata sellest, millised on nende usulised või vaimsed kogemused maa peal. Näib, et neil on see teadmine, just nagu lapsed, kes maa peale tulevad, säilitavad selle teadmise endiselt. Tundub, nagu oleksid nad oma tõelise kodu teadmisega teinud täieliku ringi, rohkemgi kui teised täiskasvanud, kes pole veel nii pikka elu elanud.

Äkiline haigus

Tahaksime teiega nüüd täiskasvanuna arutada üksikisiku üle. On kaks erinevat tüüpi haigust, mida näeme täiskasvanuna. Üks on äkksurm, ilma et talle oleks sellest palju tähelepanu pööratud, näiteks inimene, kellel on infarkt, insult või aneurism. See inimene on oma surma, aga ka kõigi teiste läheduses üllatunud. Kui see juhtub loomulikul põhjusel - äkksurm, nagu see -, on inimese vaim alati alati teadlik, et see juhtub nendega, ning ta on selleks toimimiseks vaimsel tasemel ette valmistatud ja teab selle mõju. See on nii neil kui ka neid ümbritsevatel. Kui see juhtub, tunnevad vaimu kõik tema lähedased, kes on juba ületanud ja ootavad neid tervitama. Ja nad ei sisene seda tüüpi surmadesse suure segadusega, sest on midagi, mis on nendes enne maa läbimist äratatud, et nad teavad, et asuvad nüüd teisel tasandil ja on selleks palju rohkem ette valmistatud kui keegi, kes on üldiselt õnnetuses või kannatab trauma tüüpi surma. Need inimesed, kes lahkuvad sellise surmaga, on, nagu me ütlesime, palju ettevalmistatumad kui need, kes on maa peale jäänud ja lähedastega kohtuvad.

Pikk haigus

Neile täiskasvanutele, kes surevad haiguse tõttu, mis on kestnud pikka aega, antakse tõepoolest võimalus uurida oma elu maa peal, seotust Jumalaga ja uut seiklust, millega nad seisavad silmitsi vahetumalt kui enamik inimesi maal otsustab olla surma ees. See on suurepärane aeg ja seda tuleks vaadelda teistsugusest vaatenurgast. Ehkki indiviidid kannatavad füüsilisel tasandil, antakse neile võimalus oma vaimu edasiarendamiseks väga kiiresti muust ajast, mil nad on maa peal elanud, kuna nad üldiselt ei kasutanud võimalust vaadata ennast vaimsete olenditena või kui nad olid usulised olendid, nüüd antakse neile võimalus vaadata ja omaks võtta oma vaimset mina viisil, mida nad polnud kunagi varem teinud. Me ütleksime, et see on suurepärane aeg kõigile pereliikmetele. Ja ehkki tunnete maakeral lahkuva inimese suhtes suurt kurbustunnet, arvame, et nüüd on aeg kõigil olla nii avatud ja aus ning rääkida nii suure armastusega, kuid enamasti pole seda nii tehtud. See aitaks kõiki, kui te kõik maa peal teaksite, kuidas olla avatumad ja arutada toimuvaid sündmusi ja nende suhtes valitsevaid tundeid, samuti arutada väljakutseid ja põnevust, mida pakutakse inimesele, kes teab, et ta varsti saab üle minna.
Kuid selle teema ignoreerimise asemel leiame, et on aeg seda omaks võtta ja sellega leppida ning olla rõõmsad uue teekonna üle, mille üksikisik ette võtab. Me teame, et tunnete, et surm on millegi sulgemine ja lõpp. Tegelikkuses on see lihtsalt jätkamine muust elust, mida olete alati tundnud ja soovite tõesti koju minna. Need, kes surevad pikaajaliste haiguste tõttu, läbivad sageli palju meditsiinilisi protseduure, mis üritavad nende elu pikendada, kuid tegelikult ei anna neile palju elukvaliteeti. Me teame, et teie kõigi jaoks on oluline mõelda, et olete maa peal elamise jätkamiseks võidelnud ning teinud kõik endast oleneva.
Miks me arvame, et see tee on inimestele antud nende elu pikendamiseks, ei tulene mitte selle tegelikust pikendamisest, vaid selleks, et anda neile võimalus avaneda oma vaimu iseendale ja lubada neil öelda - olen kvaliteedis edasi liikunud elust, mida ma tunnen enda sees, hoolimata kõigist välistest protseduuridest (ja mitu korda on nende arvates ülekohus, mida nad kogevad). Me usume, et need, kellel on see, mida teie maa peal nimetate, lõplikud haigused, on see jällegi võimalus neile uurida oma uut elu, mille poole nad lähenevad, kuid aidata ka maapealsetel inimestel meeleldi vastu võtta ja armastavalt teadvustada, et elu läheb edasi ja olla avatud ja seda jagada.
See on palju armastavam kogemus, kui inimene on selle lõpliku haiguse käes, et olla avatud ja suheldes asjadest, mida nad tunnevad, olgu see viha ja hirm, armastus ja põnevus või depressioon. Me ei lähe nendesse tunnetesse. Me vaatame kõiki neid tundeid, mis neid lihtsalt ümbritsevad, ja nende füüsilist tervist, kuid me ei vaata maa peal seda, mis need tegelikud tunded sageli on. See tähendab, et nad teavad, et nad seisavad silmitsi surmaga ja kardavad arutada kõike seda, mida nad kogevad ja tunnevad.
Kui inimene sureb pikaajalisest haigusest, tunnevad nad, et nad on tõeliselt vabaks lastud ja ehkki sageli jäetud kehakestaga, suudavad nad oma uue seikluse kartmata omaks võtta, sest nad on leidnud, et nad pole enam see keha ja et nad suudavad suhelda oma lähedastega, kes jäävad maa peale selle vabadustundega, mis neil on. Samuti saavad nad kogeda füüsilisi ebamugavusi ja valu, mida nad kogevad teisest vaatenurgast ning see on avatus suhelda kõigega, mis toimub nende sees. See, mida nad läbivad, pole mitte ainult õppetund ja seiklus vaimses arengus, vaid ka võimalus ümbritsevatel inimestel ka vaimselt edasi liikuda.
Meile tundub, et inimesed, kes on jäetud surema masinatega, mis lihtsalt jätkavad nende liikumist, kui nad vaid suudaksid, ütleksid teile: „Palun eemaldage see. Ma tahan minna. Ma ei taha olla seotud siin maa peal. Mul on aeg liikuda.“ Kuid iseenda isekuses, kartuses teha mitte piisavalt või oma isekuses, kui tahate hoida indiviidi teiega, hoolimata sellest, millist elukvaliteeti nad kogevad, ei aita te seda hinge ega vaimu üldse.
Ja me teame, et teie maa peal tahate teha kõike, mida saate, kuid saabub aeg, kui on aeg öelda - laske sellel vaimul edasi liikuda. Ja ainus viis maa peal, kus saate seda üha enam teha, on surma omaksvõtmine selle asemel, et hirmust selle eest joosta. Mitu korda on elu tipus olevad inimesed, kes saavad selliseid kohutavaid uudiseid, nende ümber on palju meeleolu, mis aitavad neil läbi keeruka aja ja aidata neil otsustada, kui nad otsustavad ületada, kui nad oleksid ainult selleks avatud. Kuid need, kellel puudub igasugune arusaam oma elu teisest mõõtmest, ei mõista, et neil on alati inglid ja teejuhid. Ja kui nad selle lõpliku haiguse teekonda alustavad, ei saa nad aru, et ka nende ümber on palju vaimu lähedasi.
Neil, kes surevad lõpphaiguse tõttu ja kes on palju vanemad, on sageli tugevam tunne koju minna ja nad soovivad võimalikult kiiresti vabaneda. Seda seetõttu, et oma vanuse, küpsuse ja tarkuse edenedes saavad nad aru, et nad on plaanimas võtta ette väga püha teekonda ja ehkki nad ei saa sellest aru, näivad nad olevat valmis seda omaks võtma. Isegi need, kes teie elus võiksid olla mittevaimsed olendid - selleks ajaks, kui nad on jõudnud vanuse ja tarkuse tasemele, teavad, et nende ületamine toimub armastusega ja koos teistega, kes on kohal, et neid omaks võtta ja tervitada. Need, kes on vabanenud pikaajalistest lõplikest haigustest, tunnevad, et vaod ja raskused on nende elust täielikult eemaldatud, kui nad hakkavad seda ületama ja sageli tahavad seda teha palju kiiremini kui maa peal olevad inimesed on nõus neid tegema. Selle põhjuseks on asjaolu, et te piirate neid kasvõi seetõttu, et soovite neid siin hoida, ja võite ka neid füüsiliste masinatega piirata, proovida neid siin kinni hoida.

Äkksurm õnnetuse tagajärjel

Nüüd tahaksime rääkida surmast, mis juhtub inimestega äkki. Räägime lihtsalt õnnetustest. Me ei räägi mõrvadest ega enesetappudest. Räägime inimestest, kellel on nüüd õnnetuse tagajärjel äkksurm, ja äkitselt peame silmas kedagi, kes on õnnetusest viivitamatult päästetud või keda hoitakse õnnetusest lühikese aja jooksul, vähem kui nädala pärast maa peal. Masinate põhjal, mille külge nad on kinnitatud.
Kõigepealt räägime neist, kes on hukkunud ootamatus õnnetuses ega kuulu korraga massilisse inimrühma. Arutleme nende üle, kes on olnud ükskõik millise tüüpi õnnetustes, olgu selleks siis püssilaskmise õnnetus, autoõnnetus, uppumine - vahet pole. Me räägime neist, kellel on selline äkksurm igat tüüpi õnnetuste tagajärjel. Oleme teile öelnud, et kui inimesed surevad, teavad nad sageli enne vaimuellu astumist, kuidas nad surevad, ja põhimõtteliselt siis, kui nad surevad. Enamasti on see nii.
Teisest inimesest saadav energia võib aga teie energia kinni võtta ja muudab sündmused järsult, võrreldes sellega, mille kaudu te algselt maa peale jõudsite, eeldades, et olete „eelprogrammeeritud“. See oleks midagi, millest me tulevikus võib-olla rohkem arutame, kuid praegu tahame lihtsalt uurida äkksurma aspekte, rohkem kui seda, kuidas see oli programmeeritud või segatud algsest inimese elust, kui nad nõustusid tulema tagasi maa peale. Inimesi, keda on ootamatult tabanud õnnetus, mis nende arvates juhtus tõenäoliselt ja on nõus, kui nad sellesse inimellu tagasi jõuavad, teavad, et see on juhtunud nendega maa peal lahkujate abistamise põhjusel. Mitte ainult need, kes olid võib-olla neile lähedased ja armastasid neid sügavalt, vaid ka see, mis võiks mõjutada kõiki neid ümbritsevaid ja isegi totaalseid võõraid.
Maakera elanikud ei saa aru, kui väärtuslik inimkeha on ja et seda saab kasutada paljude maapealsete elude pikendamiseks. Nii et kui keegi on järsku tabanud ja tal on elundiosad, mis võiksid aidata teistel inimestel elus jätkata, on see sageli õppetund, mida te maa peal peaksite mõistma, nii et saaksite äkilise traagilise surma omaks võtta, teades, et selle inimese inimkeha jätkab elu andmist teistele inimkehadele maa peal. Paljud inimesed, kes ootamatu surmajuhtumi tagajärje üle elavad, tahaksid, et te kõik teaksite ja mõistaksite ning aitaksite üksteist selliste traagiliste sündmuste ajal.
Need, kes ootamatu juhusliku surma tagajärjel ületavad - mitte praegu massiliselt, vaid palju väiksematel alustel -, kui nad ületavad ja on õnnetuses üksi või koos mõne teise inimesega ja just see on juhtunud elulepingusse sisse programmeeritud ja kokku lepitud - uurige, kui ootamatult on nad üllatunud, kui satuvad teisele poole, kuid teades, kui see kohe juhtub, et see nii pidi olema ja olete põnevil, et koju tagasi jõuame. Neil pole segadust ega ärevust ega kahtlust juhtunu suhtes. Surma hetkel on kohe teada, et nad lähevad koju ja just see pidi see olema. Neile meeldiks, kui nad oskaksid seda mahajäänud lähedastele selgitada, et see aitaks perede kogetava trauma ja šoki korral. Neile meeldiks, kui nad saaksid öelda oma lähedastele, et palun kasutage ükskõik millist kehaosa, mida saaks kasutada, sest nad pole enam see keha ja nende jaoks pole oluline, mis sellega juhtub.
Ehkki alateadvuse tasandil teab inimene, et see juhtub, ja hakkab tunnetama lähedaste olemasolu, kes on juba ületanud, et neid tulles omaks võtta. Viimati surnud lähedastele, kes on surnud, ei ole hädaabikõnet, et nad kiiresti kohale jõuaksid. Peame teid aitama selle uuele teekonnale saatmisel. Kuna lähedased on aga eelprogrammeeritud, on nad juba olemas, et nendega juba kohtuda ning oodata lööki kohese surma hetkel.

Teise inimese põhjustatud õnnetusjuhtumi ootamatu surm

Järgmisena käsitleme neid, kes on surnud äkksurma ja mitte ülekäigurajal toimunud massõnnetuses, kuid kes on surnud mõne teise inimese energia häirimisest, olgu see siis purjus juhi, juhusliku tulistamise kaudu, surma tüüp, mis on seotud teise inimese energia segamisega. Püüame seda teile võimalikult hästi selgitada. Seda tüüpi surma korral polnud inimene selleks valmis. Nad lähevad üle segaduses ja lähedasi on kiiruga kokku tulnud, et aidata neid tervitada. Ja kui me ütleme kiirustades, siis selle põhjuseks oli asjaolu, et see polnud sündmus, mida oli ette planeeritud. See on teise inimese energiasse sekkumine inimese eluteele. Me teame, et maa peal on palju neid, kes ei usu, et see nii on. Kahjuks see on nii ja praegu ei saa me teile täielikku selgitust anda, miks see juhtub. Me lihtsalt teame, et toimub energia ristumiskoht, mis sageli ületub oma teele ja muudab kogu saatust.
Me ütleksime, et võib-olla on see juhtunud mitte maistel põhjustel, vaid see on ärkamine, et individuaalne vaim ilmuks viisil, mida seni pole olnud nende elus. See inimene, kes kohtub selle äkksurmaga mõne teise olendi mõne muu energia sekkumisega, on sageli segaduses, kui nad esimest korda üle saavad ja tunnevad, et see polnud nii. Neil on ingliteatmikud ja nõustajad, kes on koos nendega, samuti nende pereliikmed ja muud lähedased, et aidata tõesti pehmendada ja varjata äkilisi muutusi, mida nad enda sees tunnevad. See ületamine võib olla üksikisiku jaoks kohati pisut keerulisem kui muudel asjaoludel.

Mitu äkksurma õnnetuse tagajärjel

Me ütleme, et need, kes surevad suure hulga inimeste puhul ootamatult, mõned on selleks ette valmistunud ja teistel jällegi on olnud nende teelt energiat, mis sekkus sellesse, mis nende arvates oli normaalne elutsükkel neile. Kõik tunnevad esialgu segadust - isegi need, kes saavad kõige kiiremini aru, et see oli nende elutee. Kuid segadustundest tuleb nii palju energiat, et äkitselt vabastatakse see kohe. Ja mõistmise puudumine nende üksikute inimestega toimuva suhtes loob omamoodi pöörde mõlemale poole, maapealse kui ka vaimse poole jaoks.
Meile tundub, et neid, kes on ühe korra ületanud paljude teiste vaimudega, tervitatakse nende segaduse ja mõistmatusele mitte ainult lähedaste poolt, vaid neid tervitavad ka paljud teejuhid ja inglid, kes aitavad neil seda üleminekut sooritada, kuna mitmeid kordi on teadvuse ja etnilise mõistmise segasuse tase kõrge. Tegelikult ei kogune lähedased sageli algselt individuaalse vaimuga, vaid äsja ületanud inimesed on kõik koos hingeülekande järsu sidemega ja seetõttu on neil palju õpetajaid, teejuhte ja ingeleid, kes aitavad neid kõiki selle äkilise missa korral inimese enese olemise vaimu iseendana kohtumisega. Kuna taevas pole aega, ei saa me teile öelda, kui kaua see kestab. See võib olla hetkeline asi ja siis pannakse nad kohe pereliikmetega kokku, et nad teaksid, et nad pole üksi, sest sageli on selliste vaimudel algne hirm. Nad tunnevad, et nad on üksi, hoolimata sellest, milline on olnud nende religioosne kasvatus, kuid mõistavad peaaegu kohe, et nad kõik kuuluvad sellesse suurde inimeste gruppi, kes on äkitselt oma inimkehast lahkunud ja teevad kõik selle ülemineku koos. Nendega on palju ingleid, vaimujuhte ja nõustajaid. Nii et see esialgne äkilise pimeduse ja üksilduse tunne kaob peaaegu enne, kui see on alanud, kuid saavad peaaegu kohe aru, et nad kõik on osa sellest suurest indiviidide grupist, kes on järsku oma inimkehast lahkunud ja teevad kõik selle ülemineku.
Selles uute vaimuhingede rühmas on palju armastust ja ühendatavust. Ehkki nad on teada saanud oma lähedastest, ei ühendata nad neid kohe. On oluline, et nad saaksid rühmana aru, miks ja mis nendega on juhtunud ning millist rolli mängib nende ületamine kõigiga, kes jäävad maa peale. Uued vaimuhinged mõistavad ja aktsepteerivad nende vajadust jääda koos rühmana sellesse, milleks meie maakeral võiks olla väike aeg, et juhtida seda äkilise sündmuste muutust, mida paljud polnud eelprogrammeeritud. kogema. Kui see on toimunud, leiab iga vaim varsti enda ühenduse oma lähedastega ja alustab siis oma isiklikku vaimureisi. Edaspidi tahaksime arutada, kuidas mõjutavad need muutunud sündmused vaimuhingede uut teekonda sellest, kuidas oleks olnud, kui neil oleks olnud lubatud jätkata inimelu algset teekonda, mida nad olid oodanud, enne kui nad nii ootamatult tagasi kutsuti. Nii et näete, mitte ainult ei muutu inimese elutee selle energiasekkumise tõttu, vaid muutub ka hingeelu teekond.

Juhuslik mõrv ilma eelneva kokkuleppeta

Nüüd tahaksime arutada selle grupi inimesi, kes seekord mõrvas hukkusid. Seejärel käsitleme seda, kuidas üksikisikud kohtuvad ja mis juhtub, kui nad surmahetkel oma kehast lahkuvad.
Esimene mõrvasurm, mida me vaatleme, on lihtsalt juhuslik mõrv, näiteks autosõit, mõrv röövimise ajal, mõrv, mis sisuliselt ei ole kavandatud mõrv. Juhusliku mõrva abil on surma kahte tüüpi. On neid, kus nende suhtes ei olnud algselt kokku lepitud, kui mõrvatud hing otsustas sellesse ellu tulla. Siis on mõrvad, kes on kogu aeg teadnud, et see oleks nende saatus. Nagu õnnetuste puhul, mille osas ei olnud eelnevalt kokku lepitud, on ka need, kelle teised on nende energiasse sekkunud - kui nad leiavad, et nad on surnud juhusliku mõrva tagajärjel -, algul suures šokis. Ja neil pole aimugi, mis toimub ja mis nendega juhtunud on. Ja me räägime üldiselt neist, kes surevad kohe.
Koheselt surnud inimesed on sama šokiseisundis kui maapealne pere ja lähedased. Nad polnud selleks teisel tasemel valmis. Me teame, et leidub neid, kes ei nõustu selle kontseptsiooniga, nagu ka õnnetuste puhul, kuid on juhtumeid, kus selliseid olukordi loovad energiad on segatud. Need, kes on hetkega surnud, ja isegi need, kelle heaks töötab meditsiinitöötaja, teavad, et midagi on teisiti ega saa algul toimunust aru. Nendega on kohe olemas vaimujuhid ja inglid, kes aitavad neid lohutada ja aidata neil toimunust aru saada, nagu ka neil, kes surid koos suurtes rühmades.
Kui see esialgne šokiperiood on juba ära kulunud, hakkavad nad peale nendega koos olevate inglite ja vaimujuhtide nägema ka lähedasi, kes on enne neid ületanud. See lisab siis täiendavat mugavust ja nad hakkavad mõistma, mis nende kogemuste põhjal toimus. Kuna nad on oma inimelust nii äkitselt ja järsult eemaldatud, nagu normaalsetes oludes surevatel inimestel on esialgsed inimlikud tunded ja emotsioonid, lubatakse mõrvatuil tunda ka nende viha ja kurbust. Kuigi need ei ole tunded ja emotsioonid, mis jäävad nendega väga pikaks ajaks, lubatakse neil esialgu selliseid tundeid tekitada, et nad saaksid oma inimelu puhastada. See võimaldab paljudel juhtudel, mitte ainult mõrvade korral, liikuda oma inimlikkusest vaimus puhta kiltkivi abil.
Nii et inglid ja vaimulikud, kes on koos nendega, saavad palju mõistmist ja aktsepteerimist, et võimaldada neil neid inimlikke tundeid ja emotsioone kogeda. On neid, kes ei saa liikuda nende viha ja kurbuse tunnete juurest, kes klammerduvad oma inimellu ega taha leppida nende muutumisega vaimuks. Ükskõik kui palju vaimujuhid ja inglid ning lähedased proovivad neil üle saada, ei soovi nad seda teha. Need on hinged, millest te maa peal räägite kui kummitustest. Surmas, nagu te seda maa peal kutsute, antakse teile elus vabad valikud. Teil on vaba tahe. Korduvalt on vaimuhingi, kes ei saa end vabastada oma inimlikest sidemetest. Te näete seda mitu korda mis tahes tüüpi mõrvade korral.

Juhuslik mõrv eelneval kokkuleppel

Seejärel mõrvatakse isikuid, kes on selle enne ümberkehastumist oma elu asjaoludena kokku leppinud. Sageli on enne, kui inimene sureb, mingil juhul tajuda, et midagi peaks muutuma. Sageli kommenteerivad nad kallimale seletuse, mis tundub jagatava kogemuse kontekstist väljas, ja siis surevad nad sageli mõrvade või äkilise õnnetuse tagajärjel. Kuid hiljem tuletab maa peal armastatud inimene seda ütlust meelde ja mõtleb sellele kui peaaegu ettejuhatatud sündmusele, mis seejärel aset leidis. Need on isikud, kes on kokku leppinud nende ümberkujundamise tüübis ja tundub, et on teada, et see toimub.
Need, kes mõrvatakse ja on kokku leppinud seda tüüpi ümberkujundamises, on seda teinud, sest nad teavad, et nende elus toimuv aitab palju teisi inimesi. Sageli on see midagi väga ilmset, näiteks Californias sündinud väike poiss, kes mõrvati Itaalias ja paljud tema kehaosad annetati paljude teiste elude päästmiseks. Sageli on see sellepärast, et seal on mõrvar, kes tuleb tabada, ja nad teavad, et nad on selle üksikisiku allikas, keda tabada.
Sellel inimesel on alati põhjust selles üleminekus kokku leppida. Mõnikord ei ole see alati kõige ilmsem kogemus, kuid see võib mõjutada ainult ühte inimest ja see on kõik, mida nõuti - selle inimese maapealse elu eesmärk. Neil, kes on selle inimliku vaimu muutmise osas kokku leppinud, on neid oodata nii lähedastele kui ka inglitele ja nende vaimudele. Nad ei asu šoki või eituse kohas, kuid teavad, et neil on aeg koju minna. Vaimsel tasandil aktsepteerivad nad seda tüüpi muutumist inimeselt vaimuks ja nad ei pea maast lahkumise osas läbi käima mitmeid inimlikke ja emotsionaalseid tundeid, sest nad saavad aru, et just seda nad sellelt maapealsest eluajast ootasid.
Vaim, kes ületanud on, on suure osa ajast nende perede ja lähedastega koos tema selja taga seisvate vaimuteegide ja inglite ning pereliikmetega, toetades teda, kui ta üritab toetada lähedasi, kelle nad on maha jätnud. Sageli annavad nad märke, mälestusjumalateenistuste ajal, pere kogunemisel, et nad on endiselt seal ja üritavad aidata neid, kes neid ümbritsevad. Tihti jäävad nad lähedaste juurde palju pikemaks ajaks kui need, kes surevad muudest asjaoludest.

Surm arenenud hingena

Maal on palju neid, kes arvavad, et nad on vanad targad hinged, ja me mõistame, et paljudel inimestel pole üldse aimugi, mis tark vana hing on. Enamik maakera elanikke on teinud palju reinkarnatsioone ja see, et inimene on teinud palju reinkarnatsioone, ei tähenda tingimata, et ta on saavutanud vaimse tarkuse taseme. Me ütleme, et need, kes on saavutanud mõistmise taseme, kes nad on ja kes on valmis aktsepteerima neid teisi dimensioone, on sageli isikud, kes on reinkarneerunud mitte ainult maainimestena, vaid teiste olenditena ja neil on mõlemal kujul palju-palju eluaegu. Taevas on palju erinevaid olendeid. Inimesed pole siin ainsad. Need, kellel on olnud palju erinevaid eluaegu, eriti need, kellel on erinevat elu olnud erinevat tüüpi olenditena, on vaimud, kes, kui nad jälle ületavad, on taevas väga konkreetne koht. Neil on nii-öelda töökohti, mida nad teavad, et nad tulevad koju - taevasse kohta, mida nad kunagi maa peal päris kogeda ei saa, kuna tunnevad seda tohutut igatsust olla seal, kus nad tunnevad kodu ja mida nad tunnevad teadma täieliku täitva kogemusena võrreldes nendega, mida nad sageli maa peal ei saa.
Mitu korda kõrgelt arenenud vaimudena maa peale tagasi tulnud isikud elavad seda, mida paljud inimesed peaksid maaga seostamata eluks, sest nad ei mahu vormi, mida maakera massid peavad sobivaks elustiiliks ja ühtekuuluvustundeks. Ja seda sellepärast, et neil kõrgelt arenenud vaimidel pole sellist kuuluvustunnet maa suhtes nagu mujal. Kui kõrgelt arenenud vaim ületab maapinna - ja me ütleme teile, et maa peal on palju kõrgelt arenenud vaimusid, kes pole Ghandi ega Ema Teresa pühakud ega leiutajad ega päästjad, vaid lihtsalt igapäevased inimesed, kes saavutavad sama palju kui paljud teised kõrgelt avalikustatud isikud on. Kuid omal moel ja omal ajal - nende panus on sama suur, kui mitte suurem kui rambivalguses olevad arvud.
Korduvalt ei läbi need edasijõudnud vaimud, kui nad üle lähevad, täpselt sama ristumisprotsessi kui masside inimesed. Neid kohtuvad alati giidide ja inglitega ning üldiselt põgusalt kohtutakse lähedastega, kes neil maa peal olid, ja neile antakse maa peal elu ülevaade, kuid nad saavad seda palju erinevalt kui massid. Neile antakse ka võimalus kogeda asju, mida nad võib-olla veel maa peal ei kogenud ja sooviksid seda teha, kuid nad liiguvad peaaegu kohe oma vaimuvormi ja ei vaja maapealseid kontakte ega kogemusi, mis aitaksid neil oma inimlikust küljest lahti saada, mida enamik teevad. Neil on nii hea meel olla tagasi oma vaimuenergias, kuna nende maapealsed ühendused olid äärmiselt piiratud.
Paljudel neist inimestest oli taevas kohti ja „töökohti“ või vastutust ja nad ootavad, et naasevad kohe nendesse kohtadesse, sest nad teavad, et nende vaimne eesmärk on kõrgemal vibratsioonitasandil ja rõõm sellest, mida nad teha teevad, on olemus kelleks nad on kui vaim. Sest vaimud vibreerivad erinevatel energiatasanditel ja ehkki nad võivad olla ükskõik, ükskõik kus tahes, teavad nad, mis on nende vaimne eesmärk, ja liiguvad kergesti sellesse energiavibratsiooni kohta. Kui teised, keda kutsutakse elanikkonnaks või massideks, liiguvad nad vaimsesse ellu järk-järgult ja liiguvad rohkem ka vaimuelude rühmas või nn rakus, kus nad jätkavad oma vaimset arengut.

Järgmistes lõikudes kirjeldatakse surma tüübist tulenevaid erinevusi ristumiskogemuses.

Ületamine massiliselt

Esimene juhtum, mida arutame, on üksikisikud, kes on massiliselt surnud suures rühmas, õnnetuste, mõrvade, igat tüüpi massiliselt inimese ja vaimu vahel. Need hinged on kõik kokku tulnud. Paljud on seda tüüpi vaimuvahetuses kokku leppinud enne, kui see juhtub. Teised on need, kelle energiatesse on jälle segatud nende energiatee. Kõik need isikud püsivad rühmana koos, sest üleminekuks vajavad nad palju abi. Need hinged, mis niimoodi massiliselt ületavad, on kõik taevasse sisenedes ja ristumise ajal lühikese aja jooksul ühes tunnelis. Näib, nagu oleks neil ka oma individuaalne tunnel, sest nad näevad lähedasi kaugelt, kui nad seda tajuvad.
Ehkki nad jäävad rühmaks, kohtutakse igaühega vaimulike teejuhtide ja inglitega - omamoodi kogukonnatoas, kuni kõige peatsem šokk on ära kulunud. Inglid ja vaimujuhid on abiks neile üleminekul inimeselt vaimule ja eemaldavad hirmu- ja šokitunde nende suhtes, mis nendega juhtub, kuid aitavad ka segaduses oma lähedasi, kes on jäänud maa peale. Kuna need inimesed maa peal moodustavad rühmatseremoonia koos, jäävad ka ületanud inimesed gruppi, et aidata kõiki maa peale jäänud inimesi. Seejärel kolitakse nad tagasi maa peale, kui neil on palju vaimujuhte, et aidata neil hüvasti jätta ja näha oma lähedasi maa peal läbi selle traagilise ja šokeeriva aja.
See on natuke erinev protsess kui üksikisikute suremine, sest nii paljude indiviidide koosmõjul on energia sagedus palju suurem. Kui nad tulevad tagasi mälestusteenistuse juurest või lihtsalt perega viibides, olenemata nende kogemusest, ütelda hüvasti, - kui nad tagasi tulevad ja jätkavad seda üleminekut, alustavad nad tegelikult oma individuaalset ülekäiku tunnelis see on nende endi tunnel (ehkki see on äärmiselt suur ja ei tunne end üldse piiravana), kuid see on nende enda individuaalne tunnel. Neid võtavad vastu lähedased ja nad saavad kindlad olla, et nende olemasolu jätkub. Nad tunnevad end vabastatud sellest kõrgest vibratsioonilisest energiast, mille nad lõid koos kõigi nendega, kes surid koos nendega korraga.
Mitu korda on palju inimesi, kes on suure rühmana surnud, kes on ka vaimukaaslased ja jagavad sama vaimuperekonda, ehkki nad ei osanud inimelus seda üldse tajuda. Nagu paljude muude surmatüüpide puhul, leidub ka neid hingi, kes keelduvad seda aktsepteerimast kui tegelikkust ega suuda oma vaimuelus edasi liikuda. Nad jäävad üldjuhul samadesse füüsilistesse piirkondadesse, kus nende surm aset leidis. Kuigi leidub palju ingeleid ja vaimujuhte, kes teevad nende inimestega koostööd aidates neil edasi siirduda, kuid mõistavad, et vaimuhing on teinud oma valiku ja nad peavad vastu võtma vaimuhinge otsuse ja suunduvad ise edasi.

Ristumine üksikisikuna

Neil, kes tavaliselt surevad õnnetuse või vägivalla tagajärjel tekkinud trauma tagajärjel, lubatakse tavaliselt kehast lahkuda, et nad ei tunneks füüsilist valu. Nad ei ole tegelikku ületamist veel alustanud, kuid teavad, et see on peatselt toimumas ja nendega kohtuvad vaimud, kes on koos nendega, aidates neil toimuvat protsessi mõista. Nad kõik suunatakse pimeduse algsesse paika ja seejärel kohtuvad nad väga ereda valgusega. See tekib hetkega, kuid pimeduses on toimunud šokk. Nad näevad suurt valget mitmevärvilist heledat värvi, eriti heledates toonides sinistes, kuld kollastes, rohelistes ja valgetes toonides, lavendlites. See valgus on nii ere, et inglid ja vaimujuhid aitavad heledust pehmendada, nii et äsja ületanud vaimuhinged ei ole esialgu nii kohutavalt hirmul. Ometi on see valgus, mis on eredam kui nad kunagi varem on kogenud. Isegi kui nad on segaduses, tunnevad nad rahu ja teavad, et neid kaitstakse ja armastatakse.
Need kõik on väga pehmed, väga peenevärvilised, kuid väga hästi määratletud ning see kehtib kõigi jaoks, kes sisenevad tunnelisse ületamise või peatse ületamise ajal. Üle naasev hing leiab end kohe armastuse, mugavuse, soojuse, turvalisuse ja vabastamise kaitse kohast - aga kohast, kus nad tunnevad armastust, kohas, kus nad tunnevad täielikku vabadust. Nad võivad viibida isegi haiglatoas, vaadates end seal lebades, kuid tunnevad, et tuba ei ole suletud. Isegi need, kes osalevad oma mälestusteenistustel, nende endi ärkamistel, on lähedastega toas, kuid jällegi pole neil ruumi mõistmist, nagu teiega kolmemõõtmelises maailmas.

Ületamine ilma eelneva kokkuleppeta

Teatud hinged on saanud rahu koha ja ehkki seda tüüpi surma puhul ei pruugitud selles esialgses kehastumises kokku leppida, annavad nad siiski loa, et see juhtub nendega nii, et nad ületavad selle. Nende ületamine toimub mõnikord, ehkki selles pole kokku lepitud, kui teine ​​energiaväli võtab nende enda energiavälja kinni. Me ütleme, et neile antakse valik, kuna neile näidatakse, kas see mõjutab neid, kes neid ümbritsevad, hoolimata sellest, kas nende elu jätkub maa peal või lähevad nad üle. Ja enamasti nõustuvad nad ületamisega, isegi kui nad mõistavad, et mitte kõik nende elutunnid pole lõpule jõudnud, vaid see, et nende ületamine mõjutab paljude, paljude teiste elutunde.
Nii et nende panus mahajäänud maaperemeestesse on sama suur, kui nad oleksid jätkanud oma elutunde. Need on omamoodi antud küpsed teened, skautliku teenete eest, sest nad nõustuvad sündmuste muutumisega sellest, mis nende arvates nende elus algselt aset leidis. See ei kehti alati nende puhul, kes kannatavad äkilise ja vägivaldse surma käes, kuid on aegu, kus see kogemus ei olnud midagi sellist, mida nad olid algses reinkarnatsiooni kokkuleppes ette näinud. Kui inimesed kohtuvad nende energiavormide muutumisega inimesest vaimseks, äkiliste šokkidega, tervitatakse neid alguses palju rohkem inglite ja teejuhtide ning vaimutoega kui pere ja lähedaste vahetu kohalolek, ehkki nad tunnevad ja tajuvad oma perekonda ja lähedasi nende ümber. Nad vajavad kõrgemat vaimset taset, et aidata neil liikuda sellest viimasest traumeerivast elukogemusest oma vaimukogemusele.

Ületamine pikaajalisest haigusest

Need, kes põgenevad pikaajalistest haigustest üle, kui nende surm on peatselt käes, jätavad nad sageli oma keha ja üritavad lähedasi julgustada, et nad lubaksid neil jätkata ületamist, kas siis tugevate emotsionaalsete sidemete kaudu, mida maakera elanikud on püüdes hoida oma lähedasi koos nendega ja / või füüsilise keha külge kinnitatud mehaaniliste seadmete eest, et proovida seda vältida. Need, kes pikaajalisest haigusest üle lähevad, on sageli kehast väljas ja jälgivad kõiki nende ümber toimuvaid kogemusi ning neil on ka giidid ja õpetajad ning inglid. See protsess võib kesta maapealset aega mitu päeva. Sellel ei ole midagi, millel oleks ajaline piirang. See inimene, kes teab, et see ületatakse, mitte ainult ei näe nendega ingleid ja vaimujuhte, kuid nad näevad jälle paljude erinevate varjundite ja värvidega immuunset eredat valgust. Nad kogevad tunnelit ja neid, kes neid tunneli ees ootavad, ehkki nad teavad, et neid ei ole veel inimkehast vabastatud, et nad saaksid kogu tunneli ulatuses liikuda.
Kui inimene on oma inimkehast pikaajalisest haigusest vabastatud, ei tunne ta enam valu ega kannatusi, mida see haigus kehale tekitas, ega pole koormatud kõigi haiguse protseduuride ja füüsiliste tunnetega. Nad on lahkunud oma kehast ja tunnevad end vabalt taas ilma kõigi nende ellu pandud piiranguteta. Nende energia liigub ja vibreerib kõrgemal tasemel kui see oli inimkehas. Jälle tervitatakse teda kõigi inglite ja vaimuõpetajatega, keda ta on kogu oma elu inkarnatsiooni jooksul kogenud. Ta liigub läbi nende tunnelite nende armastatud vaimude abiga ja liigub piirkonda, kus nende maakera lähedased on viimases kehastuses nende ees moodustunud. Sellest saab nagu suure perekonna taasühinemine, teisel pool sõprade kokkutulek. Nad näevad ja on jälle koos paljude inimestega, keda nad oma elus armastasid ja väga hoolisid.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 817
Liitunud: Mar 2011
21-03-2020 20:18
Postitus: #3
RE: Surmajärgne elu
TÕELINE SÕNUM - JUMALA KUNINGRIIGIST.
Alustan küsimusega.
Aga - miks ma siia maailma olen sünndinud? Mis on elu kui sellise mõte? Mis on elu kui sellise eesmärk? Missugune on see sõnum – mis on jumala kuningriigist, siia materiaalsesse maailma saadetud?
Vastus – jumala kuningriigist - on järgmine...
Siia ilma sünnitakse ainult selleks – et täiustada oma hinge. Ainult läbi materiaalse generaatori (keha) on võimalikk oma hinge täiustada.
Mõeldes ja tehes teistele head – täiustamegi oma hinge.
Mõeldes ja tehes teistele halba – lammutamegi oma hinge.
Pärast materiaalse keha surma, tuleb hingel kõik oma patud, ise ära kustutada. Selleks kulub kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on selle patu suurus. Igaüks vastutab siiski – AINUISIKULISELT – oma selles elus tehtud pattude eest. Järgmises elus omandatavate vaimseta ja ja füüsiliste võimete näol. Aga: Vaba valik saab olla vaba ainult siis, kui täiesti täpselt teatakse, missuguseid tagajärgi, selle inimese mõte, või tegu, temale enesele tulevikus, ning järgmises elus kaasa toob.
Nüüd peaks kõikkidele arusaadav olema – miks siia ilma sünnib järjest rohkem ja rohkem, alaarenenud ja vaimsete puuetega inimesi. Saadakse sündides kaasa võtta – ainult seda, mis sa oma eelnenud elus oled kogunud.
See ongi sõnum – jumala kuningriigist. Täiustage oma hinge, kuni te saate jumala sarnaseks! Sest ainult hing on igavene.
Ka kiirkorras on võimalik hinge täiustada. Juhend on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Sõnumi Eesti keelne, pikem lahtiseletus on siin.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
Arvan et see ongi tuleviku filosoofia. Millega kahiks – keegi ei taha tegeleda.
Sõnumitooja!
Või tegutsete sarnaselt, nagu esimese sõnumitooja puhul?
https://www.youtube.com/watch?v=mMwVtyzi...rt_radio=1

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

Postitusi: 248
Liitunud: May 2011
22-03-2020 08:41
Postitus: #4
RE: Surmajärgne elu
(21-03-2020 20:18 )kalldunn Kirjutas:  Pärast materiaalse keha surma, tuleb hingel kõik oma patud, ise ära kustutada. Selleks kulub kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on selle patu suurus.

Isiklikult sügavalt kahtlen et süsteem on nii ülesse ehitatud. See tähendaks. et matemaatiliselt on läbikukkumine sisse kirjutatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
24-04-2020 14:41
Postitus: #5
[split] Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 14:16 )äikesepoiss Kirjutas:  teadvuse säilimine pärast surma - see unelm on nõrkadele

Mnjah... Kui sa nii arvad...
Oled sa kunagi kohanud esmakordset Hinge?
Ta ei saa elulõpuni aru, milleks puulusikat kasutatakse- ei oska kasutada teadvust...
Teadvus- kui ma rääkima õppisin- oli minu esimene teema faktipõhine vaidlus- ema otsis ENEst vastuseid, sellele, mida ma suust välja ajan - ta rääkis papagoist- ma ütlesin, et see on kakaduu, mitte papagoi...- meil oli mustvalge telekas, aga siiski- kust selline Teadmine?
Mis sa siis arvad?
(24-04-2020 14:41 )Killcode Kirjutas:  
(24-04-2020 14:16 )äikesepoiss Kirjutas:  teadvuse säilimine pärast surma - see unelm on nõrkadele

Mnjah... Kui sa nii arvad...
Oled sa kunagi kohanud esmakordset Hinge?
Ta ei saa elulõpuni aru, milleks puulusikat kasutatakse- ei oska kasutada teadvust...
Teadvus- kui ma rääkima õppisin- oli minu esimene teema faktipõhine vaidlus- ema otsis ENEst vastuseid, sellele, mida ma suust välja ajan - ta rääkis papagoist- ma ütlesin, et see on kakaduu, mitte papagoi...- meil oli mustvalge telekas, aga siiski- kust selline Teadmine?
Mis sa siis arvad?

Teine asi- ma ei osanud veel sõlmegi siduda- ehk mingi 3a - leidsin ema hommikumantli taskust kondoomi- muidugi ma tahtsin seda täis puhuda, aga ei osanud ju- ütlesin vanaemale- puhu õhupalli- ise teades, et see on kondoom!?

Siis kunagi hiljem- 5a vanem vend- küsis mu käest “kas 2linnupesa saavad olla täpselt ühesugused?”
Minu esimene mõte “siin on mingi konks” - vastasin igaks juhuks “jah- saab küll” - muidugi sõimas ta mind lolliks, aga teadmine, et inimesed petavad, ei saa ju kusagilt mujalt olla, kui eelnevast elust!?
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 14:49 Killcode.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
24-04-2020 15:31
Postitus: #6
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 14:38 )Mannu Kirjutas:  
(24-04-2020 14:16 )äikesepoiss Kirjutas:  teadvuse säilimine pärast surma - see unelm on nõrkadele
See on väga pealiskaudne hinnang.

Kas sa jaksad kanda oma elu ühekordsuse vastutust? Igaüks ei saa sellega hakkama.
Vabandust ma täpsustan - oma teadvuse ühekordsuse vastutust...
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 15:32 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
24-04-2020 15:39
Postitus: #7
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 15:31 )äikesepoiss Kirjutas:  
(24-04-2020 14:38 )Mannu Kirjutas:  
(24-04-2020 14:16 )äikesepoiss Kirjutas:  teadvuse säilimine pärast surma - see unelm on nõrkadele
See on väga pealiskaudne hinnang.

Kas sa jaksad kanda oma elu ühekordsuse vastutust? Igaüks ei saa sellega hakkama.
Vabandust ma täpsustan - oma teadvuse ühekordsuse vastutust...

Suurem osa inimesi (99% süstematiseeritutest) kannab seda “ühekordsuse vastutust”- neil on elu lihtne- nad arvavad, et nad ei tule tagasi ja ei pea hakkama tegelema sellega, mida nad on selles elus loonud...
Kui kõik mõistaksid, et sidudes end selle Maaga (jättes siia järglasi) peavad siia tagasi tulema- saaksid kõik järsku aru, et nad peavad koristama hakkama, et ellu jääda ХD
Sealt tuleb sihuke (mu lemmik) ütelus- “sa ei saa mängida jumalat ja pesta oma käsi asjadest, mille sa oled ise loonud- varem või hiljem tuleb see päev, kui sa ei saa peituda loodu eest”
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 15:53 Killcode.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
24-04-2020 17:28
Postitus: #8
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 15:39 )Killcode Kirjutas:  “sa ei saa mängida jumalat ja pesta oma käsi asjadest, mille sa oled ise loonud- varem või hiljem tuleb see päev, kui sa ei saa peituda loodu eest”

Inime on sedasorti venivillem, et kui tal on võimalik midagi edasi lükata, siis ta seda ka teeb Smile
Peale mind tulgu või... tead küll?
Aga me räägime tavalise inimelu abitust lootusest, et sinu valikuid saab kuskil kaugel tulevikus parandada... uuel katsel teha heaks, teha paremini.
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 17:33 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,760
Liitunud: Jul 2011
24-04-2020 18:10
Postitus: #9
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 17:28 )äikesepoiss Kirjutas:  Aga me räägime tavalise inimelu abitust lootusest, et sinu valikuid saab kuskil kaugel tulevikus parandada... uuel katsel teha heaks, teha paremini.

Ja mida sa oskad rääkida selle vastandist?

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
24-04-2020 18:17
Postitus: #10
RE: Teadvuse säilimine peale surma
Kui sa täpsustaksid, püüan vastata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,760
Liitunud: Jul 2011
24-04-2020 18:24
Postitus: #11
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 18:17 )äikesepoiss Kirjutas:  Kui sa täpsustaksid, püüan vastata.

Kui sa ei mõistnud mu küsimust, siis sa ei oska ka vastata.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
24-04-2020 18:36
Postitus: #12
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 17:28 )äikesepoiss Kirjutas:  
(24-04-2020 15:39 )Killcode Kirjutas:  “sa ei saa mängida jumalat ja pesta oma käsi asjadest, mille sa oled ise loonud- varem või hiljem tuleb see päev, kui sa ei saa peituda loodu eest”

Inime on sedasorti venivillem, et kui tal on võimalik midagi edasi lükata, siis ta seda ka teeb Smile
Peale mind tulgu või... tead küll?
Aga me räägime tavalise inimelu abitust lootusest, et sinu valikuid saab kuskil kaugel tulevikus parandada... uuel katsel teha heaks, teha paremini.

Veeuputus eksole...
- see oli eelmise viimane väljend... (sealjuures ka mu ema)

Loota ei saa millelegi, millest sa midagi ei tea!
Tõlkes kaduma läinud..
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,420
Liitunud: Aug 2010
24-04-2020 19:24
Postitus: #13
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 15:31 )äikesepoiss Kirjutas:  Kas sa jaksad kanda oma elu ühekordsuse vastutust? Igaüks ei saa sellega hakkama.
Vabandust ma täpsustan - oma teadvuse ühekordsuse vastutust...
Kas ma sellega hakkama saan, pole minu pädevuses otsustada. Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord, mille järgi sind "kaalutakse" ja parandada ei saa. Nohjah ... öelda hea ... Aga ka see võib olla põhjus, miks kristlased eitavad taassündi, et me seda ühte ja ainukest elu ära ei raiskaks tühjatähja peale.
Teadvuse ühekordsuse vastutusest ei saa hästi aru. Teadvus ongi üks, nagu kõikehõlmav väli, nii umbes.
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 19:28 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 1,332
Liitunud: Nov 2018
24-04-2020 19:32
Postitus: #14
RE: Teadvuse säilimine peale surma
„Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord.“
Aga kuidas oleks „muudmoodi“ elada?
Inimese elu on paratamatus (esimene ja viimane kord). Kas oled kuningas või narr, see on „film“. Järsku hakkab sadama vihma (inimene nutab), või nüüd paistab päike (inimene naerab)...need on lihtsalt Universumi Sündmused. Millest siis inimene sugugi eraldiseisev pole...Smile

https://ärkaja.com/index.php
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,420
Liitunud: Aug 2010
24-04-2020 19:34
Postitus: #15
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 19:32 )Q11 Kirjutas:  „Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord.“
Aga kuidas oleks „muudmoodi“ elada?
Inimese elu on paratamatus (esimene ja viimane kord). Kas oled kuningas või narr, see on „film“. Järsku hakkab sadama vihma (inimene nutab), või nüüd paistab päike (inimene naerab)...need on lihtsalt Universumi Sündmused. Millest siis inimene sugugi eraldiseisev pole...Smile
Ongi nii.

Või siis nii: järsku hakkab sadama vihma (inimene naerab), või nüüd paistab päike (inimene nutab)... vahet pole.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
24-04-2020 19:38
Postitus: #16
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 19:24 )Mannu Kirjutas:  
(24-04-2020 15:31 )äikesepoiss Kirjutas:  Kas sa jaksad kanda oma elu ühekordsuse vastutust? Igaüks ei saa sellega hakkama.
Vabandust ma täpsustan - oma teadvuse ühekordsuse vastutust...
Kas ma sellega hakkama saan, pole minu pädevuses otsustada. Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord, mille järgi sind "kaalutakse" ja parandada ei saa. Nohjah ... öelda hea ... Aga ka see võib olla põhjus, miks kristlased eitavad taassündi, et me seda ühte ja ainukest elu ära ei raiskaks tühjatähja peale.
Teadvuse ühekordsuse vastutusest ei saa hästi aru. Teadvus ongi üks, nagu kõikehõlmav väli, nii umbes.
Kui sa võtad enda otsustada, et “elama peaks nii, nagu see oleks sinu esimene ja viimane kord”
See on reostuse sünd- pohuj mis edasi- vaadake ise, kuidas hakkama saate!!! “Fakinäpudpüsti” ja kirstu....
See on EGOISM (autentus siinjuures)


Sellest sünnib ignorantsus- luues sealjuures ise “produkti” vaatamata sellele, et kusagil keegi kannatab- keda sa võiksid säästa kannatusest...
(selle postituse viimane muutmine: 24-04-2020 19:41 Killcode.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
24-04-2020 23:20
Postitus: #17
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 19:24 )Mannu Kirjutas:  Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord, mille järgi sind "kaalutakse" ja parandada ei saa.

Sellega tuli meelde üks Confuciuse ütlus: "Meil kõigil on kaks elu. Teine neist algab siis kui me mõistame, et meil on neid vaid üks."

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
24-04-2020 23:25
Postitus: #18
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 23:20 )Nielander Kirjutas:  
(24-04-2020 19:24 )Mannu Kirjutas:  Aga elama peaks nii, nagu see oleks esimene ja viimane kord, mille järgi sind "kaalutakse" ja parandada ei saa.

Sellega tuli meelde üks Confuciuse ütlus: "Meil kõigil on kaks elu. Teine neist algab siis kui me mõistame, et meil on neid vaid üks."

Ma korrigeeriks Confuciust “meil kõigil on kaks elu, teine algab siis, kui ma mõistame, et me oleme üks”
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,420
Liitunud: Aug 2010
25-04-2020 08:21
Postitus: #19
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(24-04-2020 19:38 )Killcode Kirjutas:  Kui sa võtad enda otsustada, et “elama peaks nii, nagu see oleks sinu esimene ja viimane kord”
See on reostuse sünd-
pohuj mis edasi- vaadake ise, kuidas hakkama saate!!! “Fakinäpudpüsti” ja kirstu....
See on EGOISM (autentus siinjuures)


Sellest sünnib ignorantsus- luues sealjuures ise “produkti” vaatamata sellele, et kusagil keegi kannatab- keda sa võiksid säästa kannatusest...
Jah, halval juhul on see nii. Tõesti on nii.
Heal juhul ei ole. Ei reostamine, ei egoism, ei ignorantsus. Selle poole võiks püüelda. Hankida teadmisi, kuidas mitte saastada ja mitte olla pohhuist, põhjustada võimalikult vähe kannatusi teistele.
Sina, Killcode näed inimesi kõige halvemast küljest, mina paha idealist ja pateetik, püüan näha paremast küljest. Tõde on kuskil vahepeal ...

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,420
Liitunud: Aug 2010
25-04-2020 09:58
Postitus: #20
RE: Teadvuse säilimine peale surma
Lisan sellele ka veel juurde. Et ka seda maailmanägemust, et inimesel on korduvelud, ja et see distsiplineerib teda mitte raiskama, saastama ja teisi olendeid arvestama. Ka seda saab ju kasutada inimene sell viisil, et "ah, selles elus saastan, küll ma järgmises elus koristan". Eriti Newageliku reinkarnatsiooniteeooriale toetudes, kus inimkehastusest enam tagasilangemist ei ole. Seal ei ole nii nagu Ida teooriates, et elad nagu lehetäi, ainult sööd ja paljuned, ja siis sünnidki lehetäiks. Kuigi ka lehetäil on oma austusväärne koht looduses. Olla toit teistele.
(selle postituse viimane muutmine: 25-04-2020 10:00 Mannu.)

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
28-04-2020 11:22
Postitus: #21
RE: Teadvuse säilimine peale surma
Kolmandat korda kirjutan "lehetäiusest" ja seda parafoorumis sündinud geniaalset fraasi kutsutakse tagasi ilmselt seeegi kord.

Kas distsiplineerib inimest mitte raiskama "korduvelu"? Minu meelest mitte üks raas. Eriti kui sa ennustad, et nii umbes järgmise elu alguseks on ilmselt sinu nässu keeratud loodus juba taastund mingil kujul?
(selle postituse viimane muutmine: 28-04-2020 11:23 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
07-05-2020 01:27
Postitus: #22
RE: Teadvuse säilimine peale surma
Inimest distsiplineerib rohkem see, mis ta teeb oma lastele. Enese pärast ta nii väga ei muretse. Enesele tegude vastutust kannab ta puiklemata. Teadvus on samasugune instrument nagu keha. Ja kaob samamoodi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
07-05-2020 16:26
Postitus: #23
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(07-05-2020 01:27 )äikesepoiss Kirjutas:  Inimest distsiplineerib rohkem see, mis ta teeb oma lastele. Enese pärast ta nii väga ei muretse. Enesele tegude vastutust kannab ta puiklemata. Teadvus on samasugune instrument nagu keha. Ja kaob samamoodi.
Kui inimesi distsiplineeriks oma laste tulevik- nad ei sigitaks- või siis hoiaks end ümbritsevat (mitte oma aeda)
Mismoodi distsiplineerib see lapsevanemaid, kes sigitavad selleks, et kuidagi ära elada?’!
Minu arust on need inimesed, kes saavad järglasi mõtlematud- neil ei ole aimugi kuhu see maailm “tüürib” ja nad sigivad nagu rotid- mõtlemata oma laste tulevikule!?
Häbi!
(Vähemalt mu homost väikevend andis mulle eile “pilku” kui ma küsisin “elu jätku” kohta... (ehk siis järglasi saamatud inimesed on elu viimasel ringil wink )
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
äikesepoiss
Vana kala

Postitusi: 255
Liitunud: Mar 2020
07-05-2020 23:39
Postitus: #24
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(07-05-2020 16:26 )Killcode Kirjutas:  Kui inimesi distsiplineeriks oma laste tulevik- nad ei sigitaks- või siis hoiaks end ümbritsevat (mitte oma aeda)
Mismoodi distsiplineerib see lapsevanemaid, kes sigitavad selleks, et kuidagi ära elada?’!
Minu arust on need inimesed, kes saavad järglasi mõtlematud- neil ei ole aimugi kuhu see maailm “tüürib” ja nad sigivad nagu rotid- mõtlemata oma laste tulevikule!? Häbi!

Vähesed jaksavad olla nii tugevad, et säästavad oma lapsi sündimise ja elu vaevast. Ja kas seda tugevuseks pidada? Veelgi "kangem" lõpetaks ju selle loogika järgi omaenese elu?

Ei, kulla sõber. Elamise talumatut kergust endale keelata ei ole kellelgi õigust.
(selle postituse viimane muutmine: 08-05-2020 00:21 äikesepoiss.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Killcode
Tavaliige

Postitusi: 124
Liitunud: Aug 2019
08-05-2020 12:42
Postitus: #25
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(07-05-2020 23:39 )äikesepoiss Kirjutas:  Veelgi "kangem" lõpetaks ju selle loogika järgi omaenese elu?

Ei- Miks? Omaenese elu lõpetamine lukustab teadvuse igavikku- vot see on “põrgu”- kokkulepe on kokkulepe. Oled elu vastu võtnud- siis täida oma missiooni.
Ja kui sa oled valinud endale “looja” missiooni, siis peab väga ettevaatlik olema selle teadmisega, et Sina oled Looja- ja vastutad absoluutselt Loodava eest...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elu peale surma. z3r0 c001 365 153,923 10-03-2020 14:30
Viimane postitus: Teloslane
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 51,081 12-02-2020 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Elu mõte z3r0 c001 188 76,338 20-03-2019 02:00
Viimane postitus: Naut
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 40 21,395 23-10-2014 19:10
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Future Life Progression - Tuleviku elu progressioon Aerling 19 6,698 14-12-2011 07:42
Viimane postitus: DHC
  Elu jookseb silme eest läbi? z3r0 c001 34 10,112 01-09-2009 14:10
Viimane postitus: excubitoris
  Elu algus Jaje 4 2,322 12-08-2008 10:53
Viimane postitus: Ares
  Elu ja surma vahe ruthie 12 3,248 09-06-2007 20:49
Viimane postitus: Lillian

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog