•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uneparalüüs ehk unehalvatus
Ma kardan, et võimekamad võivad ka ilma loata külla tulla. Tavaliselt peaks selleks ainult nime teadma ja siis saab vaadata. Ja vaadata saab ka nii, et vaadatav midagi ei tea, ega tunne. Oleneb tundlikkusest. Mina arvan, et mina tunnen, vähemalt osaliselt, aga jällegi ainult arvan.
Ööl vastu eilset vist keegi käis, aga miskit kurja ei teinud. Või oli lihtsalt kehv uni.
Kui veidi villast visata, siis ema ikka ütles, et pese õhtul perse puhtaks, siis ei näe öösel sitta unes!
Vasta
(11-04-2018, 16:23 )Aadu66 Kirjutas: Ma kardan, et võimekamad võivad ka ilma loata külla tulla. Tavaliselt peaks selleks ainult nime teadma ja siis saab vaadata. Ja vaadata saab ka nii, et vaadatav midagi ei tea, ega tunne. Oleneb tundlikkusest. Mina arvan, et mina tunnen, vähemalt osaliselt, aga jällegi ainult arvan.
Ööl vastu eilset vist keegi käis, aga miskit kurja ei teinud. Või oli lihtsalt kehv uni.
Kui veidi villast visata, siis ema ikka ütles, et pese õhtul perse puhtaks, siis ei näe öösel sitta unes!
Njha võivad käia, aga mingisugune ühine side on alati kasuks... kes puhtalt ise võõrale tulevad neid on vähe ja enamasti nad ei näe korralikult (vaadake või seda selgeltnägijate tuleproovi-puhas ja**a ju, neid, kes tõesti puhtalt ja korralikult näevad on vähe) ja see niisama kondamine võõraid pidi on ka üsna suur ja mõttetu energiakulu, küll aga on mingisugusel kujul ( tuttava kujul, eseme kujul jne) igatsugu muid olendeid külas, enamasti einestamas jne...Bleh
Minu õpetaja kunagi ütles, et kutsu mind unes, siis ma tulen sind õpetama. Kutsusin... oli TORE ...tal oli suur kauboi müts peas, mis varjas nägu. Mina ikka tahtsin TALLE otsa vaadata, tema muudkui peitis nägu, mina jälle mõtlsin, et mis jama...miks ta nägu peidab. Kohtumisel selgitas, et kartis sest ise ta ei teadnud millise näoga ta minu unne tuli, et järsku ehmatan... Millalgi hiljem nägin teda teisel tasandil, kus ta enam ei olnud inimkujul vaid koosnes erinevatest programmidest, omamoodi kogemus- inimkujuline täiskirjutatud/valemid/märgid jne..
Vasta
Aastal 1893 kirjutati luupainaja kohta nii:

"Luupainaja

Tundemärgid: Haige näeb unes, et keegi inimene või metsaline tema peale rõhuma tuleb; ta püiab vastu hakata ehk ära joosta, ei saa aga kätt ega jalga liigutada; vaeva higi katab haiget ja ta ümiseb läbi une.

Haiguse põhjused: Vereringjooksu takistus, magamamineku eel kõhu liiaks täis söömine, vaimustava jookide rohke pruukimine ja selili magamine. Tõbi tuleb enamiste madala ehk vigase rindadega inimese ja nimelt ebausulistele ja rumalatele rohkem, kui teistele.

Arstimine: Haige ärgu söögu õhtul liiga palju, iseäranis seedimisele raskeid toitusid, ärgu pruukigu ärritavaid jookisid, magagu parema külje peal; ennem magama minemist joogu tassi täis lahjat kummeli teed. Niipea kui haige ümisemist kuuldakse, peab teda kohe ülesse äratama."
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,608 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,870 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Insomnia ehk unetus DaamValges 82 57,830 04-07-2012, 10:10
Viimane postitus: kuukaart

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat